|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
22.10.2011 9:03:56   
Inica
Ja sam nasla tunikice (sportske vise) koje cu danas da kupim, tako sam radila i u prosloj trudnoci- kupovala sto mogu i kasnije nositi, a materijal da bude takav da se raaaaaazvlaci user posted image Mada sam tad bila letnja trudnica, pa nisam razmisljala o hulahopkama i propratnim stvarima... E, ako se budem nesto extra rasirila, ne moram ni da izlazim..to neka mi bude kazna- u cosak user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Moda za trudnice
22.10.2011 10:11:28   
bea83
Idi bre Inice nasmeja meuser posted image U ćošakuser posted image  Gde si našla tunikice?koja je cena? i meni će trebati još neke sportske

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Moda za trudnice
22.10.2011 15:53:41   
Inica
user posted image Tako ja sprovodim kazne, u cosak, ili klecenje na kukuruzu.. secercu, naravno user posted image
Imas u TC Vidikovac dosta tunikica, i koje su tvoj fazon (ne pitaj me kako znam, ali predpostavljam da ti vishe volish "elegantnije" ili "ozbiljnije" stvarcice :) )
A ja sam uzela sad samo jednu kao sportsku majcicu duzu i trenerku.. Odmerila sam i jednu duzu majcu sa kapuljacom, samo sto ovaj put nisam htela crnu da kupujem, sledeci put cu nju.. volim crne stvari, ali ponekad sam sama sebi dosadna u njima.. Ovu sam platila 1800din..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Moda za trudnice
23.10.2011 19:23:09   
smeskicTB
ja danas donesoh od mame nekoliko dugih dzempera, neki na vezivanje koji ce dobro doci preko majci, jednu dugu debelu duksericu..sve krace sam ostavila, da ne nagomilavam..
donesoh i cat cipele i cizme..mm je bio onesvescen od nosenjauser posted image

imam i potkosulje koje mi idu preko stomaka..
genralno, mislim da ce mi trebati jos neke hulahopke,brus,  helanke i trenerka..i nista viseuser posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 9:12:16   
jabukica
Za sve trudnice koje vole modernu garderobu u trudnoći a u blizini su NS-a, samo da vam javim da sam našla super farke za trudnice (cena 2600din )moderne, uzane onako izbledele, u Dunavskoj 23 u pasaž, radnjica je mala, ali je namenjena samo garderobi za trudnice.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 9:24:19   
Inica
Na nekom forumu procitam da je snizenje u tejli weili-, imaju dzemper-haljine, cena jedne je 2000din, ali kad kupis jednu, dobijes drugu gratis.. E sad, ovih dana cu prolaziti tim delom grada, pa cu proveriti. Ako neceg bude bilouser posted image Ranije sam znala svako snizenje kad je, i naletim cesto, a sad me mrzi toliko da lunjam..
I u PS-u imaju tunikice.. Koje i kasnije mozete da nosite..

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 9:32:14   
maslackic
Inice, ja volim tejli weili jesi sigurna da traje jos ta akcija...ja obicno za snizenje saznam kad prodje..baksuz..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 10:11:20   
Inica
Nadam se da ce bar nesto zanimljivo ostati.. Sigurno cu otici da vidim.. Inace sam navikla da kupujem ne-planski, tj kad naletim, svidi mi se, pa uzmem.. A ovako.. kao da na silu kupujem jer moram, tj nemam sta da obucemuser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 14:28:45   
maslackic
Svraticu ja danas u njihovu prodavnicu pa cu javiti sta ima..user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 16:15:33   
Inica
Nemoj sve da pokupujes user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 20:42:41   
maslackic
Neemaaa,bar ne po tom sistemu,a izboor jaakoo mali... kupila sam u new yorkeru haljinu dzemper,mnogo je lepa,cini mi se izgledam kao slonce u njoj ali je preudobna,ispod samo helankice i piciiii...2200 din,ima i sa kratkim rukavima...superiska,za nas visoko 179 cm..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 20:49:55   
Inica
user posted image A taman sam htela da kupim.. tj da ne moram da trazim dalje.. Naci cu vc negde..

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Moda za trudnice
26.10.2011 22:53:44   
maslackic
Pa ako oces te dzemper haljine ima u new yorkeru veliki izbor sa kratkim i dugim rukavima....Ja sam prilicno visoka pa mi je izbor suzen,pogotovo sad zbog obima,uzela samXL pa mi je onako knap u duzinu a sve ostalo malo vece...Ja volim kao i ti kad ne planski naletim na neku stvarcicu pa kupim nego da trazimnamenski nesto..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Moda za trudnice
27.10.2011 10:12:10   
Sesilija 83
Ja se ubi ziva trazeci neku normalnu jaknu ali da nije od materijala kesa za smece, njih ne podnosim a 90%u gradu su takve, pa sam se preorjentisala da nadjem kao neki kaputic ali da je unutra postavljen krznom ili vunom... ali opet slabo jel mozda neko slucajno primetio negde nesto od ovih opisa???user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Moda za trudnice
27.10.2011 10:15:07   
Inica
Ja moju jaknu moci cu jos neko vreme da zakopcavam.. A posle- ne znam sta cu user posted image Da kupujem nesto za kratak period- necu.. Ali opet- smrznucu se ako je ne zakopcam user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Moda za trudnice
27.10.2011 10:17:47   
peca
Odes kod kineza, kupis neku krs jaknu, sve su one tople user posted image Ja sam iskopala neku koju mogu da zakopcam, inace je mm-ova user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Moda za trudnice
27.10.2011 11:39:14   
Sesilija 83
eee sto bi moja mama rekla 'nema za Rajka kapa' pa tako i meni sve su jakne male,ja sam visoka 185 i kod kineza mogu da kupim sve osim garderobe,tako da se uvek iznerviram kad odem a oni mi daju xxxxl a meni rukavi na pola ruke. a nasla sam od muza neku staru sa skijanja i posluzice valjdauser posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Moda za trudnice
27.10.2011 14:12:34   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: Inica

I u PS-u imaju tunikice.. Koje i kasnije mozete da nosite..



ja imam x njih za prolece..sada mogu jednu jesenju da nosim..kao balon, pa se szava kod kolena, sa dzepovima sa strane..
a sacekacu i njihovo snizenje;)

peca je dala odlicno resenje za jaknu!ja nemam nameru da uzimam..samo ako ne budem mogla jedan kaputic pelerinu siroku..uzecu kinesku i eto..

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Moda za trudnice
1.11.2011 10:16:52   
cicimummy
Moda za trudnice :) Diiiivna tema :) Moja kuma je u prvoj trudnoci par puta naletela u p.s...u na predivne trudnicke pantalone.Cekam da ih prosledi :) JA samm se i pre trudnoce sto se tice tunika obezbedila,mada pusto zensko mora nesto da kupi :) Tako da devojkama koje mogu da dodju do Zarkova toplo preporucujem butik u trznom centru titanik sa donje strane.Imaju samo tunike od vune i trikotaze za smesne pare,i one dzemperice na preklop koji rastu zajedno sa nama.Ovih dana cu kupiti trudnicke helanke i na svoje stare farmerke ugraditi onaj elastin u struku posto i dalje mogu da ih nosim...pripremajte dobru obucu da ne bi bilo leti leti leti mamaaaaaa :) Ljubko p.s.sutra otpakujemo nas paketic ako hoce da pokaze :D

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Moda za trudnice
1.11.2011 17:12:51   
bea83
Devojke kupila sam divan donji deo trenerke sa širokim pojasom (950 din) i dugu pamučnu majicu(450din) sa smešnom aplikacijom Šilje ali ima i drugih, ozbiljnijihuser posted image  u butiku u Sarajevskoj ulici kod Argusa (ne znam da li je to početak ili kraj ulice, ali tamo dole u dnu Balkanske) Ima fenomenalnih dugih dukseva, dzemper haljina i dzemper tunika, i sve je do 2000din najviše. Divni materijali, domaća proizvodnja
Cici, ja sam u Žarkovu, znam za taj butik, ima stvarno super haljinica za zimsko vremeuser posted image  

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Moda za trudnice
1.11.2011 17:15:56   
Inica
Mislim da znas o kom butiku govoris- kad ides iz pravca sajma pa kad skrenes u sarajevsku i na pocetku je.. Jel takooo? user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Moda za trudnice
1.11.2011 17:24:06   
bea83
Neeeuser posted image Iz pravca Sajma na samom kraju ulice sa desne strane, pre nego što busevi skreću levo ka Zelenjaku

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Moda za trudnice
1.11.2011 17:26:26   
Inica
Aaaaaaaaaaaaaaa user posted image
Kapiram user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Moda za trudnice
3.11.2011 13:36:31   
crazymama
bila sam danas u butiku Eleni, dobili su crne trudnicke helanke, ali opet su tanje, nisu zimske, kostaju 1000din. Imaju i divne trenerke, crne, sa trudnickim pojasom, ali malo punije i cvrsce, mogu dole da se skupe, imaju onu vrpcu, nju sam uzela kosta 1500din.
i farmerke su dobili, sa dosta elastina, tamniji teksas, 2300din.

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Moda za trudnice
4.11.2011 16:48:18   
smeskicTB
e, ja bas danas odoh u eleni i uzeh tu trenerku. 1500din je..i stvarno mi je superiska..pu, pu..pa da kroz neko vreme javim..
videla sam i ja duge helanke i nisu nista deblje od 3/4.

beice, da li si i trenerku kupial u istom butiku? kakav je pojas, ne steze te? kojih boja ima..
ja uzeh crnu trtenerku..
bas me interesuje duga pamucna majca i sta sve nabroja..
idem kod mame naredni utorak, pa bi svratila do tamo..

ali se plasim to sto je tebi dugo, posto su univerzalne da meni nece biti--ti si ipak sitnija i sa manjim stomacicem.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here