|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen
14.8.2012 11:52:20   
ayse
Degu,hvala puno na dobrodoslici i na odgovoru.
Ja sam siofor pila mozda oko5-6 godina i on mi je stvarno mnogo pomogao ,ali izgleda da je prestao da deluje.jednostavno nisam dobijala,desavao mi se isti pakao kao kad ne uzimam nikakve lekove. sa obzirom da sam se preselila iz bg-a u inostranstvo i nisam imala kontakata sa svojim endokrinologm vise,a mesecima nisam dobila i hormoni su mi pravili haos,bila sam nervozna ,otecena  itd...onda sam pronasla sadasnjeg ginekologa koji je ovde na jako dobrom glasu,kao odlicn strucnjak.On je protiv siofora npr,i dao mi je kontraceptivne tablete i rekao kada budem zelela bebu da cemo preci na te lekove za stimulacije,ja nisam ni potpuno sigurna da je to klomifen,ali polako zelim da udjem u celu pricu da bi mi kasnije bilo lakse. user posted image on nije bas pricljiv,i kao sto kaze maslacak15 on ima plan za mene samo sto to nece da podeli sa mnom,to me nervira sto nema strpljenja da mi objasni sta cemo raditi i kako...ali trenutno moram da se uzdam u njega,nemam izbora.. kada sam ga pitala koliko dugo moze da se uzimaju te stimulacije jajnika rekao mi je mozes 20 god da uzimas dok ne zatrudunis?! user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2726
   RE: Klomifen
15.8.2012 15:40:22   
mamica3
pozdrav svima,nova sam na forumu pa molim za vase mišljenje..
imam već dvoje klinaca srednjoškolaca,ali sad želim još jednu bebicu..
danas sam (5 dan.user posted image )počela piti kolomifen ,na UZ kaže dr sve ok..
zanima me koliko je efikasan...

(odgovor članu dadakg)
Direktna veza do poruke: 2727
   RE: Klomifen
15.8.2012 21:06:07   
Mama.Veki
Dobrodosla mamice i sto pre da ostvaris zelju i dobijes user posted image
O efikasnosti zavisi kako kog koga. Kod mene je bio efikasan. Prvi mesec jajnici su mi se "probudili" i uzasno me boleli, drugi mesec malo bolje, treci mesec i ja user posted image To mi je bio i prvi put da uzimam tu terapiju.
Zelim ti vec da prvi mesec bude efikasan user posted image
Pretpostavljam da ti je doktor prepisao za da stimulise ovulaciju?

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 2728
   RE: Klomifen
15.8.2012 21:53:46   
ayse
mama.veki to je bas ohrabrujuce kad cujem da je kod tebe tako brzo uspelo user posted image
Jel si imala neke nuspojave za ta 3 meseca dok si uzimala? I da li si pre tih stimulacija imala dugo nekih problema da zatrudnis pa ti je zato to prepisano?

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 2729
   RE: Klomifen
16.8.2012 8:27:18   
mamica3
Mama Veki hvala na lijepim riječima dobrodoščice i tvom odgovoru,dr mi je rekla da uzmem klomifen 2*50mg ujutro i navece i da dođem na UZ 14 dan od dolaska user posted image ..mada čitajuci vasa mišljenja vidim da je većina bila na detaljnom pregledu,ja sam bila na UZ kad je rekla da je sve ok i nema smetnjii za trudnocu,al je ipak nema pa mi je stoga rekla da mogu uzmem klomifen i ja odma uzela jer ipak ja imam 38 god,a zadnju bebicu sam rodila prije 14g ops sto nije baš malo....nadam se da ću biti srece kao neke pa da bude efekta...pozdrav ....

(odgovor članu ayse)
Direktna veza do poruke: 2730
   RE: Klomifen
16.8.2012 8:29:41   
mamica3
pozzzz...molim te od kada piješ klomifen ili ti je prva terapija izvini nisam upućena ovdje sam nova...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 2731
   RE: Klomifen
16.8.2012 9:46:42   
Mama.Veki

IZVORNA PORUKA: ayse

mama.veki to je bas ohrabrujuce kad cujem da je kod tebe tako brzo uspelo user posted image
Jel si imala neke nuspojave za ta 3 meseca dok si uzimala? I da li si pre tih stimulacija imala dugo nekih problema da zatrudnis pa ti je zato to prepisano?

Ne nisam imala nuspojave. Osim prvi mesec sam imala bolove u jajnicima, doktor mi je rekao da je normalno, drugi mesec malo manje me bolelo i treci je bilo sve u redu i tad sam i ostala trudna. Pila sam cini mi se od 2. dana po dve. Tako nesto. Dve godine smo pokusavali i nista. Na ehu je doktor video da folikuli ne rastu, pa smo probali sa klomifenom i to je bilo to. Inace pap test i mikrobioloski testovi su mi bili uredni.

(odgovor članu ayse)
Direktna veza do poruke: 2732
   RE: Klomifen
17.8.2012 14:28:37   
mamica3
pozzzz,dr mi je rekla da uzmem klomifen,danas je treći dan i osjećam neki čudan osjećaj u grudima,dali je od tbl...a prošli mj sam rad ovul.test bio poz al ništa konkretno pa sam sa na klom...

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 2733
   RE: Klomifen
17.8.2012 15:21:25   
degu
Koji ti je dan ciklusa? Može se desiti da malo boluckaju grudi, više osetljivost bradavica, bar je meni tako bilo.
Nisam imala nikakve nus pojave od klomifena, male vrtoglavice samo i bolove u jajnicima, al ništa neizdrživo. user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 2734
   RE: Klomifen
17.8.2012 15:25:21   
mamica3
od 5 dana pijem danas je treći tj men došla 11 zanači danas 8 dan..nemam ja ništa sem malo strujanja kroz grudi..

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2735
   RE: Klomifen
17.8.2012 15:27:21   
degu
Sve je to normalno, sad će ti verovatno za koji dan ovulacija.
I ja sam pila od 5.dc i već 14.dc mi je bila ovulacija. Kad ideš na UZ?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 2736
   RE: Klomifen
17.8.2012 15:29:12   
mamica3
rekla mi je 24 tog mada ja cu ići 22,pa ponovo 24..

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2737
   RE: Klomifen
17.8.2012 15:31:25   
Jole84
Mamice držimo palčeve da budu odlični folikuli user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 2738
   RE: Klomifen
17.8.2012 15:32:49   
degu
Mamice porani ti ipak, čini mi se da je 24. dosta kasno i mućkajte tu već od 12.dc user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2739
   RE: Klomifen
17.8.2012 15:34:25   
mamica3
ja već mućkam,kako mi je sve naopako ne mogu ništa vjerovat...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2740
   RE: Klomifen
21.8.2012 11:36:11   
mamica3
Samo da vas sve pozdravim,ja sam završila u nedjelju terapiju bez ikakvih simptoma al stra u 11 na UZ pa cemo vidjeti imal ikakve promjene ....

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 2741
   RE: Klomifen
22.8.2012 19:39:41   
asjazana
cao cure, prvi put sam na forumu i nadam se da cemo podeliti licna iskustva jer imamo zajednicki problem. u braku sam dve godine i od prvog dana pokusavamo da dobijemo bebu ali...ne ide. predlozena mi je inseminacija u jevremovoj. od 2.-6. dana pila sam klomifen 2x1. bila sam na folikulometriju 10. dan ciklusa i folikul je bio velicina 0.8cm endometrium 5mm. ima li neka slicna iskustva, da nije imala dobar odgovor na klomifen tj. da folikul nije dovoljno narastao. unapred hvala

(odgovor članu dadakg)
Direktna veza do poruke: 2742
   RE: Klomifen
26.8.2012 12:49:08   
Olga75
nova tema o klomifenu KLIK

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu asjazana)
Direktna veza do poruke: 2743
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here