|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dnevni san
3.3.2016 14:46:30   
choopa choops
Trco, budi se oko 10:30h, na spavanje oko 13:30,14:00h pa do 16:00h. Uveče leže oko 22-23h

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Dnevni san
28.5.2016 20:59:43   
mila83
Moja T ustaje oko 8h,uglavnom ide na spavanje posle 13h pa do 15:30h odspava i uvece do 22 h zaspi.Ako propustimo to spavanje posle rucka,iz nekog razloga,onda zaspi oko 16 i spava do 18h.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Dnevni san
29.5.2016 10:10:42   
Anarunika
Moja Ž stalno ima neka odstupanja od rutine ali recimo da ona izgleda ovako sada: oko 7 i 15 buđenje ,onda između 12h i 13h zaspi do jedno 14h ili 15h ,ponekad to spavanje bude i malo kasnije, i onda gledam da izdrži do devet pa je spremam za spavanjac.Oko 22h zaspi uveče. Kažem, tu ima često odstupanja, zaspi popodne npr. tek oko 15h pa spava do 18 pa onda zaspi tek oko 23h ili kasnije...ali kada je sve regularno onda kao imamo nekli ritam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Dnevni san
16.9.2016 9:03:59   
emicaa
koliko su vase bebe spvale ili spavaju dnevno sa 2-3 mjeseca.iI jos nesto,jesu li u tom periodu vec imale odredjeno vrijeme kad spavaju ili spavaju kad one hoce.KOd nas je tako,kontam da je on premali da bi spavao u odredjeno vrijeme svaki dan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Dnevni san
16.9.2016 9:11:27   
IvanaSK RR
Emice, moja spava kad hoce i koliko hoce, nemam predstavu koliko to bude na kraju dana. Najgore mi je kad spava po petnaest minuta, pola sata, a ja se taman ponadam da ce duze i da cu moci nešto uraditi za to vreme.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Dnevni san
16.9.2016 9:42:54   
emicaa
Ivana i on ne spava dugo odjednom,najvise 40 minuta ali to rijetko bas.Uglavnom po pola sata jer mu ispada cuca.Neho juce mi teta sto je bila rece zar on jos nema odredjeno vrijeme kad spava user posted image Nikako da se sjetim kad je Dora pocela spavati dvaki dan u isto doba

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Dnevni san
16.9.2016 10:09:54   
IvanaSK RR
Pa, ne znam, ne mogu ni ja da se setim za sina, ali suludo mi je da joj ja sada namecem kad ce da spava, kad ne.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Dnevni san
16.9.2016 10:17:25   
emicaa
Pa da,ja mislim bar do pola godine da ne treba user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Dnevni san
16.9.2016 12:27:22   
degu
Emice T je tek sa 7 meseci imala dva spavanja i to sam joj nametnula, da bi imala 2 duza spavanja. Do tad su to sve bile dremke od pola sata uvek. Ni tad nije pocela odmah da produzava, to je bio trening koji je trajao. Na kraju je imala dva spavanja od sat i po i tako do 15 meseci. Od tad spava jednom. Nekad sat i nekad i dva i po sata.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Dnevni san
16.9.2016 21:08:40   
emicaa
ma meni je van pameti bebu od dva mjeseca uciti da spava u odredjeno vrijeme,pa sta da mu radim kad hoce spavati da ga razbudim.Ako je ova to uspjela onda su i ona i beba fenomeni.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Dnevni san
16.9.2016 21:54:35   
eca89
Emice, meni je A. I sa godinu znala i 3x dnevno da spava, tek kasnije je pocela duze spavati u komadu. Sad sa 19mjes.odspava 1x, ali momacki!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Dnevni san
16.9.2016 22:02:19   
degu

IZVORNA PORUKA: emicaa

ma meni je van pameti bebu od dva mjeseca uciti da spava u odredjeno vrijeme,pa sta da mu radim kad hoce spavati da ga razbudim.Ako je ova to uspjela onda su i ona i beba fenomeni.

Slazem se! Talo malu bebu ne mozes nicim zabavljati i odrzati budnom, nit ima potrebe da mucis dete, besmisleno je. Nek spava kaf oce, dovoljno je da razlikuje dan i noc po pitanju sna u tom periodu

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Dnevni san
16.9.2016 22:12:16   
IvanaSK RR
Setih se malo pre... Sestra mi se porodila pre dve nedelje, oni zive u Nemackoj. I pre dva, tri dana sestra mi kaze kako ih je patronazna kritikovala sto beba jos uvek nema red u spavanju i sisanju.
Ja sam joj rekla da kaze patronaznoj da ostane par dana i nek dovede ona bebu "u red". user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Dnevni san
16.9.2016 22:27:56   
dunja RR
Meni S danas nije hteo da spava, a juče je spavao 15 minuta.

Nadam se da ne prikada sa dnevnim snom. Kada inače prestaju da spavaju preko dana?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Dnevni san
16.9.2016 23:17:30   
degu
Dunja nema tu pravila, svako je dete za sebe. I Nama se ponekad desi da neće da spava, retko ali desi se, pa posle opet lepo spava, naiđe im takav dan

< Poruku je uredio degu -- 16.9.2016 23:18:07 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Dnevni san
17.9.2016 4:30:11   
emicaa
Degu nije svako isto,moja T i dalje spava oko sat,sat i po vremena dok je od zaove curica prestala prije godinu spavati po podne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Dnevni san
17.9.2016 10:15:17   
degu
Pa to kazem, svako je dete za sebe, moj bratanac je sa 2 i po prestao da spava popodne. Ali ne mora da znaci ako 2 dana nije hteo da zaspe Sava da to znaci da ce prestati,moze biti da mu je naislo tako.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Dnevni san
4.10.2016 12:41:23   
dijana1*
Uros jako malo spava.
Do sada je bilo 3 puta po pola sata a poslednjih par dana spava 2 puta po pola sata.
Kada je na sisi mogao bi i da odvali 2 sata ali ne mogu ja toliko da lezim pored njega. Onda bi ostali bez ruckauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Dnevni san
4.10.2016 13:03:10   
suzi kju
Ja sam mojim mačkicama ukinula jedno dnevno spavanje, nebi li bolje spavale noću ali ništa od toga. Prekomerno dana spavkaju samom jednom sat ipo do sat i 45 min. Nikžd više, uglavnom manje.
A noću me uništiše!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Dnevni san
4.10.2016 13:28:21   
Khaleesi
Suzi nase bebe su tu negde cini mi se... moja nekad spava dva puta nekad jednom. Uglavnom oko 8 ili 9 leze i spava do 7. Sada sw opet manje budi.
A kako te unistise? Jel placu ili nece da spavaju.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Dnevni san
4.10.2016 13:34:11   
suzi kju
Ma plaču po čitavu noć na smenu, to je buđenje na svakih 15-30min.
Koliko ima tvoja beka?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Dnevni san
25.12.2016 13:33:05   
Anck Su Nmaun
Kod nas je spavanje 3 do 4 puta na dan. Ustaje oko 6-6:30 jedno pre podne , drugo oko 12h i trece ili odvali 2-3 sata ili dva puta po pola sata sat.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Dnevni san
25.12.2016 14:05:47   
Mala Elena
E izbacila , skoro, da ne kazem definitivno dnevno spavanje.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Dnevni san
17.1.2017 10:01:09   
emicaa
David dnevno spava 20 minuta i gotovo,posle sat bi opet spavao pa onda dubim na trepavicama da ga odrzim budnog.Izludi me to blic spavanje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Dnevni san
17.1.2017 10:17:36   
suzi kju
Emice koliko on ima sad?
Mi spavamo jednom po sat iipo do dva ,al smo se jedva navikli na taj tempo, sada je ok.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here