|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
2.10.2017 15:53:29   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Maraj

Makice ja sam jednom bila na uz kod dr Ristica. Jako je prijatan. Mene je odusevio. Cak sam mu se "pozalila" da nisam videla lik bebe na uz jer se uvek okrene ka kicmi. Sigurno 5-6 min mi je jurio lik bebe, da ga slika. Stvarno sam se odusevila , a prvi put coveka videla. Vidim da je i prwma ostalim zenama super.

krin dr Dejan je super. U kojoj si nedelji sada

Ja samo da potvrdim ovo za dr Ristića u NF... i da malo dignem temu...za jednu drugaricu trudnicu.
Ja sam exspertski radila kod ristića i stvarno je tooooliko bio detaljan da sam se iznenadila. Mislim da je pregled trajao preko 45 minuta i na sva pitanja mi je odgovorio. Čak se sećam kako su ga one sestere požurivale da završi pregled...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: GAK Narodni Front
3.10.2017 15:49:48   
MamaNecaVo

Dr Ristic je fantastican,prvenstveno covek,potom strucnjak.
Posveti se trudnici maksimalno i kod njega nema glupih pitanja.
Sam pregled tece opusteno u prijatnoj atmosferi.

Zao mi je samo sto ovde nisam obavila porodjaj,no bice prilika.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: GAK Narodni Front
10.10.2017 14:43:53   
Cickasti
Zdravo!
Meni je ovo prva beba i odlučila sam da se porodim u N. frontu. Zna li neko kakva je tamo situacija sa epiduralom? Nisam mnogo obavestena, ali sam cula da je sada besplatan, pa se desi i da ga nemaju.
Kakva su Vam iskustva sa carskim rezom? Beba mi je karlicno okrenuta, a zagazila sam u 9.mesec...
Ima li neko nekakvo iskustvo sa dr Rajkovic?
Unapred hvala :-)

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: GAK Narodni Front
10.10.2017 19:33:22   
medamisko
Da, drugarica mi se porodila u frontu. Epidural je besplatan. A koliko znam tog dr.Riajkovica bas je hvalila i sa njim mozes sve otvoreno da se dogovoris.

< Poruku je uredio medamisko -- 10.10.2017 19:34:12 >

(odgovor članu Cickasti)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: GAK Narodni Front
17.10.2017 10:44:27   
Rosita
Devojke, treba mi hitno savet. Treba da ubodem nekog dr sutra ili do petka najdalje. Sutra su: dr Babic, dr Tosic, dr Rajkovic; u petak dr Jankovic, curkovic, M.Cerovic. Primice me, rekle mi sestre. Treba da je dobar i nesujetan jer dolazim sa pitanjima na osnovu ultrazvuka radjenog privatno. Najbolje ako znate za ove sutra da mi kazete- Babic, Tosic, Rajkovic.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: GAK Narodni Front
17.10.2017 23:31:59   
MamaNecaVo
To je jako nezgodno reci,jer svako ima manje vise razlicito iskustvo (sa istim doktorom) recimo.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: GAK Narodni Front
18.10.2017 10:18:31   
mama krava
Cerovićka je , mislim , dobar lekar, ali je nadrdana, ber sam ja tako imal iskustvo...tj posvedočila sam kak je jednu napičila...sad ne znam razlog, ali baš je onako bila ...nadrkana. Ćurković je meni radio hitni carski, i dalje ne znam ništa o njemu...došao sutrdana da me pita kako sam i tio je to... mogu da se pohvalim da mi je rez super odradio user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2018 19:05:17   
Citrin
Čituckam na sve strane, pa se malo gubim. Otprilike sam za Front, i koliko shvatam trebalo bi da odem tamo na savetovalište i da molim nekog dr da me pregleda na dalje. Ušla sam u 27. nedelju ne znam da li je rano?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2018 21:09:51   
Duškić
Ja sam za Front.
Moja dr.Cerovic je super bila. Dok se malo iskomunicira sa njom. Stvarno sve pohvale i preporuke.

(odgovor članu Citrin)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2018 21:19:29   
Rosita
Citrin, ja bih pokusala da se pratim u savetovalistu kad udjem u deveti.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2018 0:59:23   
MamaNecaVo
Front-dogovor sa doktorom.Evo jedan je juce porodio i moju sestu drugaricu uz dogovoreni porodjaj i vodjenje trudnoce od starta.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2018 6:41:50   
Duškić
Pa to je ta varijanta. Izaberes dr.i naravno saradnja.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2018 7:58:34   
isidora88
Kod vas moze tako da birate dr i on dodje sa vas porodi ili dogovarate indukciju?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2018 9:13:07   
Rosita
Ja ne znam, verovatno moze, preko veze sigurno, a ovako redovno ne znam, verovatno zavisi od srece. Meni se ne dopada idenje na dogovoreni porodjaj. Volela bih da sve krene samo od sebe.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2018 13:14:14   
MamaNecaVo
Duskic nije varijanta.Za ovog doktora dobije br,dogovoris se sa njim na kafi i krecete u saradnju.
Ja cu kod njega Boze zdravlja narednu trudnocu voditi I sustina je da nema cenovnik vec koliko ga ko casti.

Ipak,nacelnik na vma je genije.Ko mize neka vodi trudnocu kod Nenadica.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2018 23:51:49   
Duškić
Ma drage moje, iskusila sam i jedno i drugo. Zdravlje, da sve prodje najbolje moguce trudnice drage.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: GAK Narodni Front
18.2.2018 20:32:11   
Debela26
Cao curice,zanima me da li neko ima iskustva sa Dr.Reljom Lukicem iz NF?
Nova sam i na forumu i u trudnoci user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: GAK Narodni Front
22.2.2018 0:31:36   
Srecko47E
Licno ne.
Da odes na razgovor i procenis sama izmedju ostalog.Tako sam ja.

(odgovor članu Debela26)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: GAK Narodni Front
14.3.2018 12:56:48   
micika91
Zdravo dame. Zanima me da li neko ima iskustva sa dr Jelenom Radojevic iz fronta? Ona bi trebala da mi bude kao neka veza na porodjaju, ali ne znam nista o njoj, jos je nisam ni upoznala.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: GAK Narodni Front
3.6.2018 12:07:10   
Jasmina01
Radila sam dabl test u frontu i odem posle toga u savetovaliste za trudnice da se raspitam da li mogu sa tim uputom(posto vazi 6meseci) da dolazim na preglede i uz. Medjutim, tamo mi kazu da ne moze, tek od 9-og meseca i to kod kog zapadnem dr, nema biranja, jedino ako je visoko rizicna trudnoca onda moze i ranije. Kakvo je vase iskustvo?

(odgovor članu micika91)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: GAK Narodni Front
3.6.2018 12:21:42   
Maraj
Jasmina treba ti poseban uput ako zelis da radis uz u Frontu. I nikad ti nece biti 1 isti dr vec onaj koji je rasporedjen taj dan za uz

(odgovor članu Jasmina01)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: GAK Narodni Front
3.6.2018 12:25:16   
Jasmina01
A taj uput trazim od dr u dz, je l? I mogu da idem iako sam 14. nedelja?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: GAK Narodni Front
3.6.2018 12:36:17   
Maraj
Pa da. Trazis od dr iz dz. Ali iskreno , tesko da ce ti dati.

(odgovor članu Jasmina01)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: GAK Narodni Front
3.6.2018 13:31:22   
Jasmina01
Marej, kako si ti dosla do dr Ane? Cula sam za nju sve najbolje. i jesi tek od 9-og meseca ili ranije isla kod nje?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: GAK Narodni Front
5.6.2018 16:42:08   
Lilyka7
S obzirom da sam čitala raznorazna iskustva sa svih mogućih mesta, i ja mislim da je kako se kome zalomi.
I ne čitam više.
Ja sam se porodila u frontu 2015-e.
Bilo mi je ok.Ne mogu da se požalim.
Jeste da sam imala nekog tamo, nikog specijalnog, ali mi je bilo ok što mogu da pozovem ako mi treba nešto.Nisam imala neki poseban tretman niti sam očekivala išta.

I sad planiram u front.

_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here