|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:37:34   
vukosava
Kuvaju li vam vasi muzevi? Moj nista al da vidim jel neka bolje srece ...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:38:04   
nencydrew
Skoro je naučio da muti kajganuuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:40:30   
Anoniman
Ne, ja volim da kuvam, a on strucno isprlja 60 sudova i kad pece jaja, pa je bolje da to i ne radiuser posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:42:31   
Ana007
MM je veliki gurman,sto se vidi i po njemuuser posted image .Ume stosta da napravi,i hoce kad ima vremena.


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:43:43   
Ivanka 75
pica, proja, spagete, ume da ugadja i meni i sebiuser posted image

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:44:08   
Anoniman
Moj mm zna da kuva, i mene je naucio pasulj da kuvam kad smo poceli da se zabavljamo user posted image (u to vreme me kuvanje nije zanimalo)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:45:32   
oxy7
Ručak nikad, a i bolje...
A večeru sam pravi sebi, pa kako ispadne...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:46:27   
majax3
Ma moj ni vodu ne zna da prokuva! Ni roštilj, ni paprikaš ma ništa ga ne zanima! Kad sam bila u bolnici on decu u auto pa ili kod jedne ili kod druge babe!
A kad gleda neke emisije o kuvanju sav se zanese rekao bi čovek evo ovo će on sutra probati spremiti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:46:47   
eni26
Ne ume ni jaje user posted image Ne zna ni da okrene sniclu u tavi user posted image

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 19:55:05   
mati
Kuva, kuva... Pa on je od mene i napravio domacicu... Naucio me svemu jos dok smo se zabavljali. A sad se dopunjavamo... I bolje od mene, zato sto ima strpljena, dok bi ja sve smuckala na brzinu.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 20:00:42   
Anoniman
retko kuva, ali ima volje da ponesto nauci. sem onih obicnih varijanti tipa - obari spagete, brokoli, ispece kajganu ili tost, pravi i picu (odlicnu), dva puta je ribu spremao (jer ja to ne radim ni pod razno), hteo je da nauci da razvija pitu, al je samo dva puta probao, pekao je i neke kao pljeskavice...
sto se tice sudova koji ostaju - prvi put kad je pravio picu, ostao je haos iza njega, malo sam ga iskritikovala pa se od tad uvezbao i dok pica ne bude gotova sve je oprano i na svom mestu user posted image
jedino mu za sve sto novo pokusava trebaju detaljna uputstva user posted image

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 20:13:32   
Anoniman
Mene bi sad , kao , trebalo da bude blam što ću ovde napisati istinu nad istinama - ja mrzim da kuvam , i 80% obroka koji se pojedu u našoj kući spremi moj muž . Nedeljom se zna - na meniju je pravi nedeljni ručak u njegovoj izvedbi . Pedantan je i nakon njegovog kuvanja kuhinja blista a ja napravim haos i oko kajgane . Da napomenem - ni jednog momenta ga nisam primoravala na tako nešto - znao je da mrzim kuhinju i dok smo se zabavljali , i tad me je "osvajao" spremljenim večerama pa je svesno preuzeo varjaču i u braku . Voli to da radi , jedina mana mu je što moram 565 000 puta da kažem "jao , srećo , što ti je doobar ruuučaaaaak" user posted image . Jednom je čak rekao da mu je žao što se nije obreo u gastronomiji .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 20:27:42   
bebać
Što je je,valja i meni svog pohvalit na ovom polju(Inače ga uvijek kudim)user posted image

Majstor za roštilj i čobanac...znači,prste polizat...i u stanu nam to često pravi...a hoće i sve ostalo uskočit(ali kad je doma)....pravio je samnom krofne,lignje peče,punjeno bijelo meso sa onim suhim,šnicle na sto načina...

stvarno hoće to i dan danas,jednom je pravio i tufahije i neku pijesak tortuuser posted image za novu godinu,valjda se tako zoveuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 20:44:57   
MarijaBg
Instant jela tipa jaja, virsle, topli sendvici, povrce i meso u dry cooker-u i rostilj. Tacka.user posted image
Al sto pere sudove i rasprema sto user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 21:05:18   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: MarijaBg
Al sto pere sudove i rasprema sto user posted image user posted image user posted image


Isto!!!!!!!!!!!!  jeeeeeeuser posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 21:11:02   
mejvis
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Instant jela tipa jaja, virsle, topli sendvici, povrce i meso u dry cooker-u i rostilj. Tacka.user posted image
Al sto pere sudove i rasprema sto user posted image user posted image user posted image

Isto potpuno i kod nas....mislim da viršle nikada nije kuvao, a sudove kada pere uvek nešto zaboravi, i naravno sudoperu ostavi prljavu!user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 21:12:44   
Anoniman
Ume sve, ali posto je meni kuvanje postalo jedina zabava i hobi, ne prepustam ga drugimauser posted image

(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 21:16:20   
madre
muz od mati + muz do bubamire = moj muzuser posted image user posted image

< Poruku je uredio madre -- 9.4.2011 21:17:36 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 21:57:51   
Brana
MM ume da kuva i extra kuva e sad kuva po potrebi,obicno kuvamo ja ili moja mama,ali kada mu kazem da on skuva nesto uvek rado prihvati i to ispadne super,specijalitet mu je meso spremnjeno na njegov nacin ja inace ne jedem meso ali kada on napravi vrlo rado ga jedem..user posted image
Uvek posle kuvanja opere sudove i pomogne bilo da ja kuvam ili on...sve u svemu ne bih ga menjala..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 21:58:14   
Alexis79
Samo kafu.
Zna da sprema one prostije stvari ,ali napravi ogroman haos za sobom.
Skoro je hteo da mu ja pricam a on da sprema gambore (kozice -kako ih ko zove).
I ja sam sedela i pricala ,a on je spremao.I bilo je super ,ali o tome se pricalo danima.user posted image

Ja volim da prckam po kuhinji pa mm i ne teram.
Kad se za nesto dobrovoljno javi -super.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 21:58:50   
jelenadunja
IZVORNA PORUKA: Brana

MM ume da kuva i extra kuva e sad kuva po potrebi,obicno kuvamo ja ili moja mama,ali kada mu kazem da on skuva nesto uvek rado prihvati i to ispadne super,specijalitet mu je meso spremnjeno na njegov nacin ja inace ne jedem meso ali kada on napravi vrlo rado ga jedem..user posted image
Uvek posle kuvanja opere sudove i pomogne bilo da ja kuvam ili on...sve u svemu ne bih ga menjala..user posted image


svaka cast..moj mm,pa zna sebi da ispece jaja user posted image


_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 22:00:04   
jelenadunja
Zaboravih,kafu kuva extra dobru user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 22:01:17   
Anoniman
sendvic i tost user posted image

Ja ga teram da nauci nesto, da zna ako zatreba, ali nije zainteresovan. Ali ume dobro da poruci i da donese ili da me izvede user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 22:01:28   
New Mom
Vikend je vreme kad mm i ja kvalitetno provodimo zajedno smišljajućiu menije i poneki kolač koje zajedno pravimo.user posted image
A često me iznenadi (kad učim za ispite na primer ili tokom trudnoće i posle porođaja) nečim što volim.user posted image
Inače, njegov tata je neviđeni kuvar (po meni) i mislim da je i mm nasledio to.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
9.4.2011 22:03:05   
Brana
IZVORNA PORUKA: jelenadunja

IZVORNA PORUKA: Brana

MM ume da kuva i extra kuva e sad kuva po potrebi,obicno kuvamo ja ili moja mama,ali kada mu kazem da on skuva nesto uvek rado prihvati i to ispadne super,specijalitet mu je meso spremnjeno na njegov nacin ja inace ne jedem meso ali kada on napravi vrlo rado ga jedem..user posted image
Uvek posle kuvanja opere sudove i pomogne bilo da ja kuvam ili on...sve u svemu ne bih ga menjala..user posted image


svaka cas_t..moj mm,pa zna sebi da ispece jaja user posted image


cuti nije ni to lose,tako se pocinje...user posted image salim se..ma ne treba njima da kuvaju jedino ako zena insistira ja vise volim da prckam po kuhinji i da isporbavam recepte pa nema potrebe da i on kuva ali kada su slave,rodjendani,godisnjice onda mi treba pomoc i upregnem i njega..
Moj tata je jednom skuvao pasulj i nije lose ispalo i hvalio se time jedno mesec dana kaze moja mama e sine (pre nego sto sam se udala)nadji muza koji zna da ti skuva malo vise od pasulja i to posnog!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here