|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pijana u rađaoni
21.5.2009 21:41:24   
magde
hahahaha kako da zatrudnim.ma podigni flasu i videces kako ti trbuk rasteuser posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pijana u rađaoni
21.5.2009 21:42:53   
bebać
Eugi ti si nadmašila mene....2 večeri pred porod,probudila sam se u pola 3 noći,izdepilirala se...uzela ključeve od auta(m spavao) i vozala se po gradu....ujutro nekad došla doma pred zoru i nastavila spavat kao da ništa nije bilo,m nikad nisam rekla šta sam uradila....svjesna sam da sam pretjerala,al to znam sad...TADA nisam znalauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pijana u rađaoni
22.5.2009 16:15:51   
eugenija
Joj bebać, i on to i dan danas ne zna? user posted image he he he

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pijana u rađaoni
22.5.2009 16:21:11   
bebać
Jao kakva sam ja bila pred porod,ma 75posto ludauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pijana u rađaoni
22.5.2009 16:21:50   
eugenija
IZVORNA PORUKA: bebać

Jao kakva sam ja bila pred porod,ma 75posto ludauser posted image user posted image user posted image


Sreća postoji još onih 25% user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:18:28   
eugenija
Trudnice moje drage, vidite i ovu temuuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:23:20   
lothroniell
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti si carica Eugi! Aj samnom u porodjajnu salu da me zasmejavas dok se ja patim! user posted image


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:28:00   
Delijagirl
Ja cu eugi da uzmem od tebe broj pa da mi saljes poruke a moz i samnom u sloveniju nema frkz user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:29:06   
eugenija
Ma kakva patnja bre, nema tu patnje. Ti ćeš da budeš aktivni učesnik i ponosni nosilac akcije donošenja na svet jednog malog bića koji će duuuugo godina da te zove " mama", pa će se imenica postepeno menjati u "keva", pa "stara"user posted image user posted image

Ima da uživaš u porođaju! Ako možeš, snimi nam kako pevašuser posted image user posted image A ako ti budu dozvolili mobilni, dopisivaćemo se.. Slaću ti one glupe poruke: Ovo moraš poslati u roku od 12 sati na 56 brojeva"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:30:49   
eugenija
Ovo sve što napisah, važi i za tebe Delijo, ali nisam videla tvoj post pre, pa sam odgovorila Loth.

Ma jedva vas čekam!user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 26.2.2010 0:31:23 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:32:34   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ma kakva patnja bre, nema tu patnje. Ti ćeš da budeš aktivni učesnik i ponosni nosilac akcije donošenja na svet jednog malog bića koji će duuuugo godina da te zove " mama", pa će se imenica postepeno menjati u "keva", pa "stara"user posted image user posted image

Ima da uživaš u porođaju! Ako možeš, snimi nam kako pevašuser posted image user posted image A ako ti budu dozvolili mobilni, dopisivaćemo se.. Slaću ti one glupe poruke: Ovo moraš poslati u roku od 12 sati na 56 brojeva"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma jok eugi napravimo ekskurziju user posted image Ti samnom u porodjajnu a vika posaljemo sa mm i mojima u Postonjsku jamu na ogled dok ja to uspem da izrealizujem mali ce podje u prvi razred  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:35:24   
Verus
user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:35:29   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Delijagirl
na ogled



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aahahahahahaa





_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:39:45   
lothroniell
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ma kakva patnja bre, nema tu patnje. Ti ćeš da budeš aktivni učesnik i ponosni nosilac akcije donošenja na svet jednog malog bića koji će duuuugo godina da te zove " mama", pa će se imenica postepeno menjati u "keva", pa "stara"user posted image user posted image

Ima da uživaš u porođaju! Ako možeš, snimi nam kako pevašuser posted image user posted image A ako ti budu dozvolili mobilni, dopisivaćemo se.. Slaću ti one glupe poruke: Ovo moraš poslati u roku od 12 sati na 56 brojeva"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ha ha ha ha ha!
A za ovo drugo mi i uplati kredit!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
Eugi ako me zivot ikada bude naveo u tvoju blizinu i ako te sretnem ja necu izdrzati da te ne zagrlim! Ti si zeno lik kakvog nema!



_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pijana u rađaoni
26.2.2010 0:50:20   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Delijagirl
na ogled



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aahahahahahaa






Pa zar nije ogled mislim prave postonjske jame bre eugi zbunila si me idem da operem ovu masku sa kose...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Moćna fotka: kako se pomeraju kosti leđa t...
Ova neverovatna fotografija žene koja se porađa dokazuje koliko je ljudsko telo neverovatno. Pogledajte kako izgleda ana...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here