|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:20:37   
alex88
Ja sam gledala krevetac u jednoj radnji i odusevila me prodavacica,objasnila mi je karakteristike i razlike za 10 vrsta,strucnost i ljubaznost stvarno na visokom nivou i mislim da cu kod njih kupiti,na par mesta sam bila razocarana,mrzelo ih i cenu da mi kazu user posted image .Odkud mi sad znamo sta je bolje,koje su razlike i sl,valjda prodavac treba da objasni,svi kazu sto skuplje to bolje,ali ne slazem se

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:24:16   
vocicana
Evo Voci se vratila iz Akse I ostalih prodavnica. Danas sam opremila bebicu sledecim stvarima:
Dva carsafa sa lastihom I musemicom +. 1 bez musemice, zute boje, kao secer je
Prekrivac pamucni za bebca
Dobili smo 3 svedske uz to za 1 din
Seba med za lice kremica
Pic toplomer
Stapici sa granicnikom
Flesica Dr. Brown'' s + dve rezervne cucle
Nivea kupkica od 500 ml
Kutija+ lancic za lazu
Termometar
Torba za bebece stvari
Mnogo sam srecna, bas sam uzivala. Videcu za noktice sta cu, ali mislim da cu uzeti komplet gric I makaze I turpiju, ostao je Sudocrem, kupicu mu kupka, kadicu imamo, pelene I vlazne kasnije pred rodjenje. Ostale su mi jos kapica dve, sve ostalo imamo, kupice nam I bake I deke nesto.


< Poruku je uredio vocicana -- 9.1.2016 18:25:40 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:26:59   
IvanaSK RR
Ja cu kupiti ono za sta imam novca. Nista od svega toga necu koristiti petnaest godina i zato mi ne pada na pamet kupovati nesto tri puta skuplje. Naravno, to je samo moje mišljenje.
Danas u Mendi sam se odusevila jednom prodavacicom, sve zivo mi je pokazala, za neke stvari je rekla i svoje iskustvo.
Moram i kupiti bodice kod njih, 330 din im je cena.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:29:01   
vocicana
Slazem se sa tobom Alex, nije sve sto je najgluplje najbolje, treba stvarno biti praktican, sve ovo do sada nas je iskostalo oko 48000, ali uzivanje I sreca, uopste mi nije zao, samo gledam da svega bude, one stvari za obradu pupka I bas medicinski negu cu kupiti takodje pre samog porodjaja, mozda budemo srecno pa nam pupcic otpadne tamo u bolnici, svakako je lepo na sve misliti, ali treba biti praktican I dobro kontrolisanuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:29:02   
alex88
user posted image Voci ,danas je izgleda pravi dan za kupovinu.A sta misle iskusne mame da ja kupim i sta mi treba za porodiliste i spakujem torbu,da ne cekam zadnji danuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:31:35   
Lisa Simpson
Alex ja sam kupila polovan krevetac, imala luuuudu sreću, pronašla netaknut Bambino Bambi . Beba nije nikako htela u njega niti gricnut niti grebcnut a 3x jeftiniji nego nov. Ljudi nam ladno ne veruju da je polovanuser posted image

Ostalo sve kupljeno u Aksi osim posteljine nju smo uzeli u Svrtogorskoj u bebi textilu. Iste kao one iz Axse ali sad imaju 20% popust do 15. januara pa kome treba nek navali. Tamo smo kupili i ćebe- vreću isto na popustu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:32:39   
vocicana
Imas praktican spisak na sajtu Akse za porodiliste I izlazak iz bolnice, nije ni mnogo, taman koliko treba.
Ivana u pravu so za ljubaznost I profi stav kada kupac dodje, ja to jako cenim!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:36:01   
alex88
Ja sam gledala preko limonda ali odustala,mislila sam ako naletim da kupim polovan krevetac a dusek bi nov,ali nista...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:36:32   
IvanaSK RR
Voci, interesuje me taj carsav sa musemom,jel ceo pod musemom, koja mu je cena?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:37:27   
isidora88
danas se bas sopingovalouser posted image
i ja sam danas pokupovala sve sto mi je falilo, spremni smo user posted image

ivana gde si kupila te sarene tetra pelene? imas li sliku? ja sam kupila jos par komada u aksi, stefan tetra pelene sa miki mausom, samo su bas skupe 260 din kom.pa uzimam po par komada kad sam u prolazu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:56:27   
vocicana
Carsaf je ceo pod musemicom, prekriva ceo dusek, ima jedan sa pamucnom presvlakom, a drugi je od tanjeg frotira, takodje ceo pod musemicom.
Pamucni je 469 a frotirski 646 s tim sto je akcija uz frotirski dobijes 3 svedske za dinar. Kupila sam I pamucni sa lastihom, prelepe vanika zute boje za dusek, on je 358 dinara, stvarno nije mnogo. Ima plavih, nekih I zutih

< Poruku je uredio vocicana -- 9.1.2016 19:00:38 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 18:59:52   
vocicana
Dusek ti nije stavka, mogu da se raspitam za polovnjaka, samo mi u pp javi do koliko novaca bi odvojila za krevetic, pa da vidim mogu li ti pomoci. Duseci su od 2400 pa na gore, ali ima trista varijanti, te se skida navlaka, te antialergijski, te zimsko letnja strana, te memorijska pena, te zicano jezgro itd.... Svasta su osmislili, ja sam pravi duduk bila, dok nisam otisla da vidim sta je I kako. Ne bi izlazila tri dana iz prodavnice koliko volim.
Meni je danas najveca stavka bila staklena flasica I torba za bebu, ovo ostalo je stvarno sitno!

< Poruku je uredio vocicana -- 9.1.2016 19:01:31 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:02:58   
alex88
Ipak sam se odlucila za novi,svakako hvala.Razmisljala sam da uzmem taj antialergiski,koji ste vi kupili?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:03:38   
IvanaSK RR
Moracu onda uzeti i taj carsav.
Draga, imam slikice, ali ja pisem sa moba, evo videla voci na fb sam joj poslala. U Mendi su 140 din, a one na vezivanje (svedske jel tako) 95 din. U Dexy co su te sa mikijem kao u Aksi tri komada 650 din. A kod njih su na vezivanje (svedske valjda, stalno ih mesam) pojedinacno 200 din.
U stadion trznom centru ima i Menda i Dexy co pa sam bila i u jednim i drugim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:04:54   
IvanaSK RR
Alex, uzmi onaj za koji imas novca, veruj mi :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:05:50   
isidora88
voci aj ti onda posalji sliku ovde da vidim, pa da mozda odem sutra do mende da vidim ima li kod nas pelenicauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:15:11   
vocicana
Ej stvarno sam stoka, a trebala bi da vam stavim slicice da vidite.
Sada cu pokusati da vidim sta ce I kako uspeti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:18:29   
marijana22
Moja omiljena tema

Obozavam da kupujem stvari za bebu, ali posto imam dvoje dece vecinu stvari vec imam. Verovatno cu kupiti samo malo garderobe i jos neku sitnicu da bebi ima bar nesto novo.
Neko je pomenuo aksin spisak- pola stvari sa spiska vam verovatno nece trebati. Iscitajte malo temu kupite sta je neophodno za pocetak, sve ostalo moze i kasnije da se dokupi.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:26:47   
marinchica
Mi smo zapusili saobracaj danas u Aksi i posto ta kasa gde su nas kao stavili da budemo da se ne pravi guzva nije primala kreditne kartice, pa smo se vracali na staru kasu, u pometnji mi ne spakovase 5 tetra pelena. A naplatili. Provalila kuci tek. Ne vredi necu se vracati...ko mi je kriv kad ne gledam...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:32:53   
IvanaSK RR
Pih, bas glupo, marincice.
Mi cemo u Aksu za nekih nedelju dana, posle 4d :)
Ovo je bilo cisto da sinu ispunimo zelju i da mene malo mine zelja :)

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:35:11   
Anoniman
marince ova tema nije za mene i tebeuser posted image
mi smo sopingholicarke

voci stvarcice su divneeeeuser posted image user posted image rekoh ti vec najlepsa kupovina

mene je moja baba pitala oblacim li Nori nesto Unino, posto ja Nori sve kupujem novouser posted image a od Une imam isto divnih stvarica, ali sat cu kada sam zaludjenikuser posted image priznajem...

(odgovor članu IvanaSK RR)
  Direktna veza do poruke: 346
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:37:26   
alex88
Bezveze,nisi ni ti kriva,desava se.Ja kakva sam temperamentna i zivac u trudnoci,nemogu da trpim nepravdu i da me neko da kazem i nenamerno zezne,vratila bi se sigurno i trazila peleneuser posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:43:09   
vocicana
user posted image
stvarcice

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:44:10   
vocicana
user posted image
malo apoteke

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:46:24   
vocicana
user posted image
e za ovu flasicu nisam mogla odoleti, odusevila sam se i morala sam je kupiti. Inace decko je danas dobio i staklenu dr. Brown s, nadam se da nisam pogresila.
I nadam se da vam se svidjaju moje skromne stvari.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here