|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
10.1.2016 11:50:33   
Jole84
Marincice, Voci super kupovinica user posted image
Inace i ja imam taj krevetac, odlican je, M ga jos uvek obozava user posted image i stalno pokazuje ovog zeku i medu sa strane user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
10.1.2016 12:24:33   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja sam koristila i veštačke bradavice, zbog uvucenih bradavica, a i posto mi je napravio male ranice u porodilistu, one su mi štitile to.
Meni je, na primer, znacilo sto mogu da se izmuzem :) i muz me ujutru ne budi, da mu to moje mleko sto sam izmuzla. :)

Silikonske bradavice sam i ja koristila tokom celih 18 meseci dojenja, probala par bez ali džaba, navikla se na njih. I dooobro što sam ih nabavila pre porođaja, a potrefila sam jako dobre, trebaće mi vremena da se setim koje su bile, moraću i ovaj put da ih nabavim za svaki slučaj, doduše sad su mi ispupčene ali jedna zeza, kad se ukrute desna ulazi unutra user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
10.1.2016 13:04:46   
IvanaSK RR
Meni je muz kupio u apoteci, mislim, aventove silikonske i ok su mi bile. Ne znam kakve su ostale.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
10.1.2016 14:53:46   
marinchica
Realno je stvarno jedan od najlepsih modela na trzistu. Mi smo gledali i onu varijantu sve u jednom sto ima i za presvlacanje sa strane i fioke, i ljulja se krevetac...ali je soba 3.5 x 3.5. POjelo bi je. Jedva cekam da llaminat zavrsimo u sobici da montiramo krevetac. Sva sam ko na trncimauser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
10.1.2016 15:18:15   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Meni je muz kupio u apoteci, mislim, aventove silikonske i ok su mi bile. Ne znam kakve su ostale.

Ja sam kupila Aventove i nikad ih nisam koristila. Meni je bio jako debeo silikon, ćerka nije uspevala da sisa preko toga. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
10.1.2016 15:37:25   
IvanaSK RR
Stvarno? Pa ove uopšte nisu bile debele, svašta. Koje su to tvoje bile?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
10.1.2016 17:09:05   
BubaBubica
Ja ne znam da li ima više vrsta Aventovih, ja uzela neke najmanje i baš su bile debele, samo ono okolo je bilo takno. Ne uspevam da se setim, izgleda da ću morati da ih ganjam po apotekama dok ne naiđem na njih, skroz sam zaboravila kako se zovu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 8:09:05   
Anck Su Nmaun
Nesto razbijam glavu i niiikako ne mogu da se setim st smo koristili za kupanje bebane?
Sapun ili kupkicu?
Svakako bih uzela Sebamed ali koje od to dvoje user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 8:36:39   
IvanaSK RR
Ja cu i jedno i drugo, za svaki slučaj user posted image
Salim se, mislim da cu prvih dana samo sapun.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 8:41:48   
Anck Su Nmaun
Secam se da sam za prvo koristila Merima, sa drugim sam naucila lekciju i znam da Sigurno to nisam, jako isusuje...ali se ne secam sta user posted image
Mozda je bila i neka Chicova kupka... bas se ne secam user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 8:58:52   
IvanaSK RR
I ja mislim da Merima jako isusuje kozu. Ja sam se tusirala sa njim jedno vreme. Ja cu, verovatno Niveu uzimati ili Becolino. Chicco ubija sa cenama.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 9:03:04   
BubaBubica
Ja mislim da sam sa prvim detetom koristila baš onaj Merima sapun ali samo za guzu, sa drugim sam imala razne sapune, bekolino, becutan, mislim sapun ko sapun. A šampon sam koristila Penaten a posle sam prokljuvila da je isti kao Jonson baby (i oba šampona proizvodi ista firma) pa smo nastavili sa ovim, ugl i dan danas svi koristimo taj šampon i suuuper je kosa user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 9:04:29   
Anck Su Nmaun
Ma Merima je uzas, ja sam je jedno vreme koristila za lice ..katastrofa.
Nivea kupka mi je super, koristili smo ih do skoro za moje cure. Ali za pocetak znam svi govore Sebamed pa cu najverovatnije to.
Sad prelistavam temu i pravim mali spisak, uglavnom za apoteku, za koji dan ce plata pa da se opremim do kraja user posted image
Ostalo je krecenje a posle toga sredjivanje sobe i to je to!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 9:16:57   
mama krava
Drage moje,

Meni je fenomenalna Mixa kozmetika, jako blaga a ni cene nisu mnogo jake. Moja deca imaju jako suvu kožu, a ovaj mali ima i ekceme koji se aktiviraju zimi i Mixa baby gel za kupanje im jako odgovara. A moram da priznam da mi je Becolino isto super. Imete nekoliko vrsta kupki i ima i onaj najblaži sa 0% parabena.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 9:34:07   
IvanaSK RR
MK, ja ne znam koja je to kozmetika, pogledacu bas po netu.
Za Becolino znam da je ok, koristila sam ga.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
30.3.2016 9:45:23   
Sanjalicaaa
Ja se secam da su nam u skolici za trudnice rekli da novorodjence kupamo sapunom i savetovali da uzmemo neki bez suza. Ja sam oba puta uzela Seba med. Iku jos uvek kupam samo sapunom, sampon mu ne koristim, a ni kupke. Kad potrosim ovaj sapun onda cu krenuti sa hipp kupkom, jer to koristim za G.
MK, ja sam par pita kupila Mixu, odlicna je. Kad potrosimo hipp uziecu Mixu ponovo.
Merimu sapun koristimo samo za pranje guze preko dana kad se ukaki.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 30.3.2016 9:46:06 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 391
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here