|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: glavobolja
24.5.2010 15:33:32   
SandraSd
IZVORNA PORUKA: nala

SandraSd, da li ti je pomogao febricet? user posted image Kako ti je danas? Mene bolucka glava, ali onako tupo. Malo sam sada kao zivnula.Pre pola sata sam popila casu schweppes-a, pa casu "knjaza" i kao da mi je malko bolje.user posted image Mada jos uvek osecam kao neki pritisak i tup bol user posted image user posted image ali nije strasno, proci ce. Bio mi je jako nizak pritisak, pa je to razlog bolu i osamucenosti. user posted image




Joj, bilo je to muchno veche, ali nakon jedno sat vremena od kad sam popila febricet i totalnog mirovanja sa ugashenim svetlom, lagano je prestala!
Prosto ne mogu da verujem da febricet deluje, pre trudnoce za takve glavobolje su mi pomagali jedino diklofenak chepici!
Hvala drage moje, bash mi znachi shto imam sa kim da se posavetujem kad treba 

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: glavobolja
24.5.2010 15:54:03   
bebablue
Sandra ja sam imala glavobolje tada kada mi je hemoglobin naglo opao u trudnoci, kako sam pocela da pijem gvozdje, da kucnem u drvo, toga nema.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu SandraSd)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: glavobolja
24.5.2010 17:52:11   
nala
IZVORNA PORUKA: SandraSd

IZVORNA PORUKA: nala

SandraSd, da li ti je pomogao febricet? user posted image Kako ti je danas? Mene bolucka glava, ali onako tupo. Malo sam sada kao zivnula.Pre pola sata sam popila casu schweppes-a, pa casu "knjaza" i kao da mi je malko bolje.user posted image Mada jos uvek osecam kao neki pritisak i tup bol user posted image user posted image ali nije strasno, proci ce. Bio mi je jako nizak pritisak, pa je to razlog bolu i osamucenosti. user posted image




Joj, bilo je to muchno veche, ali nakon jedno sat vremena od kad sam popila febricet i totalnog mirovanja sa ugashenim svetlom, lagano je prestala!
Prosto ne mogu da verujem da febricet deluje, pre trudnoce za takve glavobolje su mi pomagali jedino diklofenak chepici!
Hvala drage moje, bash mi znachi shto imam sa kim da se posavetujem kad treba 


Drago mi je da mogu da "pomognem" ako je to ikako moguce. user posted image Najbitnije je da te neko podrzi u pravom trenutku.user posted image Barem meni to pomaze.user posted image user posted image user posted image

Pozdrav za user posted image i user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SandraSd)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: glavobolja
25.1.2011 9:27:10   
bojanica7
ne znam da li se ikom od vas desilo da ima glavobolje posle porodjaja. ja evo vec nekoliko dana umirem koliko me boli glava. a pre trudnoce me nikad niej bolela glava... bas me otkida.user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: glavobolja
26.1.2011 17:11:37   
maja19
Bojanice mozda si premorena i ne odmaras dovoljno..caj sa limunom i kafa sa limunom...ako ne onda febricet..

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: glavobolja
30.9.2011 16:30:49   
PoisonEve
Citam sad ovu temu i skupljam savete. Kolko znam pritisak mi  nije visok (stavise poprilicno je nizak) a glevobolja me ubi! Vec nekoliko dana i to samo sa strane jedna tacka koja me uzasno boli. Nikada ranije nisam imala tih problema. Popila  sam febricet i cekam.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: glavobolja
30.9.2011 23:05:39   
crazymama
ja trpim... uvece legnem ne zaspem, nego mislim da se onesvestim od bola... ujutru cim otvorim oci, padne mi roletna... bol je tu... ali kod mene je tako vec 11 godina, od posle bombardovanja...
ne pijem febricet, nema svrhe, jer i pre trudnoce mnoooogo jaci lekovi mi nisu pomagali, tako da bi bilo smesno da popijem febricet... sta cu user posted image
lagali su me da u trudnoci migrena iscezava... i to me najvise mama lagala, ili mozda tesila...
nema veze, istrpecu sve za moje biberce :)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: glavobolja
30.9.2011 23:38:49   
snješka
Uh kakve ja glavobolje imam. Imam najteži oblik migrene. Povraćam, sjedim na podu i lupam glavom o zid, smetaju mi mirisi, svijetlo i zvukovi. Najstrašnije se osjećam tada. Kad se pojavi aura (u rijetkim slučajevima, uglavnom bol dolazi naglo) popijem Nomigren i bude mi malo, ali vrlo malo lakše. Dok ne prođu tri dana ne popušta i ništa ne pomaže. Rekli su mi da je Nimulid, onaj što se topi u ustima, jako dobar, pa ću probati kad me ponovo zaboli.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: glavobolja
1.10.2011 12:53:24   
PoisonEve
Meni je juce uspelo sa febricetomuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: glavobolja
1.10.2011 13:54:25   
bea83
Imala sam migrenu tri puta od kad sam trudna, dva puta blaži oblik, jednom onaj sa sve povraćanjemuser posted image popila sam febricet svaki put, i malo mi je ublažio bol, ali priznajem da je to bilo samo za nijansuuser posted image Najviše mi je pomogla blaga masaža sa onom kremicom Biljna rosa, glavobolja skoro odmah popusti, mada to stanje ne traje dugo, ali mackam svakih pola sata pa nekako preživim...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: glavobolja
1.11.2011 21:25:46   
crazymama
ja dzabe pijem paracetamol :(
ni biljna rosa mi ne pomaze... ovo je nepodnosljivo...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: glavobolja
29.2.2012 10:48:07   
New Mom

IZVORNA PORUKA: crazymama

lagali su me da u trudnoci migrena iscezava... i to me najvise mama lagala, ili mozda tesila...


Nije. Ja u prvoj nijednu glavobolju a kamoli migrenu nisam imala.

Sada (sinoć) sam imala prvi napad za obe trudnoće. Nesnosnu! Ili sam zaboravila kako to bude...user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: glavobolja
3.3.2012 10:06:01   
blackmagic
Ja u poslednjih par dana imam uzasne glavobolje..danonocne..uzasno se osecam..uzasno..:(

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: glavobolja
11.6.2013 11:31:39   
doktorkakristal
Ima li koga na ovoj temi? Ja cu da odlepim od glavobolja,patim od migrene od svoje 9 godine,ali nisam imala neke jake napade vec par godina,u trudnoci mi se pogorsalo kada sam usla u cetvrti mesec,neizderzljivo je bolovi su prejaki,povracanje uzasno,paracetamol ne pomaze,jedino kafetin,ali izbegavam da ga pijem bas cesto,ljudi odlepicu,ima li neko savet kada bar prestaju ove muke?

(odgovor članu blackmagic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: glavobolja
11.6.2013 11:35:15   
lanajelena
mm ima ponekad napad migrene,nekoliko sati ne vidi cisto,pri tome mu se nekako uvek desi u voznji,kazu da je strasno,ne mogu pomoci ja imam klasicne glavobolje i to samo kad ne popijem kafu na vreme

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: glavobolja
11.6.2013 14:19:06   
doktorkakristal
uh samo da prodje ova trudnoca kako treba,pa da mogu da se nakljukam lekovima ko covek kad imam napad

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: glavobolja
11.6.2013 16:40:44   
liliana
Ja ću više poludeti od ove moje glave. Svaki dan me boli...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: glavobolja
11.6.2013 16:50:30   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: lanajelena

mm ima ponekad napad migrene,nekoliko sati ne vidi cisto,pri tome mu se nekako uvek desi u voznji,kazu da je strasno,ne mogu pomoci ja imam klasicne glavobolje i to samo kad ne popijem kafu na vreme


meni je počeo da pomaže amigren, popijem 1 kad osetim da počinje migrena, pa posle nekoliko sati, zavisko koliko brzo napreduje još jedan. Piše u uputstvu kako se pije.
Neka pije i mnogo tečnosti, limunade, oranžade, meni i to pomaže.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: glavobolja
12.6.2013 10:50:34   
doktorkakristal
Ja sam dobro prolazila pre trudnoce imala sam auru onda odmah popijem kafetin i sve bude ok,ali se sada pogorsalo zbog hormona.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: glavobolja
12.6.2013 11:03:32   
marince1
ja imam glavobolju,neku tupu,valjda je od vremen.ja sam meteropata.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: glavobolja
12.6.2013 11:09:21   
jole82
I mene boli pola tikve...
Kad me stegne pomaze samo amigren...a nekad zbog povracanja ni to..jer naravno sve izbacim...pa moram na infuziju manitolom i bocu protiv bolova..
Imala sam srecu da me je u trudnoci samo 3 puta bolela glava...al evo kako lape trudnicki hormoni moja "punoletna drugarica"-migrena se vraca

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: glavobolja
24.9.2013 12:26:49   
anci 81
Jel ima danas da jos nekog boli glava...da mi bude lakse...user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: glavobolja
24.9.2013 13:07:15   
Ana RR
Anči, mene danima boli glava, ubija me ova oblačnost, nikako mi ne prija. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: glavobolja
24.9.2013 15:00:49   
jole82
Prijavljujem se opet....daaaanima glavobolja....sto klasicna sto migrena...juce sa sve povracanjem celo prepodne user posted image
Ako se ovakvo vreme nastavi...il ce da mi se otkaci nesto u glavi il cu da ubijem nekoga pod izgovorom psihopata-meteoropatauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: glavobolja
24.9.2013 15:12:18   
bea83
migrena +1 user posted image
juče sam jedva izdržala da ne povraćam, onda mi je još gore

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here