|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
25.3.2010 13:58:03   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Snelle

Meni su grudi od pocetka trudnoce porasle za neverovatna tri broja. Osecam se kao da sam vec troje oddojila user posted image Kakve li ce tek biti kad se napune mlekom, ne smem ni da mislim user posted image


Ja mislim da je meni mozda za pola broja nista strasno!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Grudi u trudnoći
25.3.2010 14:05:12   
bebablue
Jel se grudi vrate "na staro" od pre trudnoce, kad prestane beba da se doji?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Grudi u trudnoći
2.4.2010 16:33:47   
maslinica
zene mene danas bole cice za pop***it...desna ubija, ne mogu da udahnem..imam osecaj da ce da eksplodira, leva ne toliko, ali i ona se oseti..

jel ikoga bolelo toliko..pa ni na pocetku nije bilo tako....ne smijem udahnuti jace...user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Grudi u trudnoći
5.4.2010 14:52:48   
Anck Su Nmaun
Mene nikad nisu jako bolele! naravno osetljive su al nista strasno!

Citam sada tuda negde ako krene kolostrum da cu sigurno imati mleka user posted image user posted image user posted image user posted image ( (inace odavno ga imam )

Jel to tacno???

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Grudi u trudnoći
5.4.2010 17:16:31   
nala
Zdravo devojke, ja sam novi clan koji se tek sada usudio da vas po nesto i pita.Do sada sam samo citala forume i informisala se.Trenutno sam u 9. nedelji (8n+1d).Ovo mi je treca trudnoca.Imam cerkicu od 5 godina a proslog marta sam imala pobacaj.Mozda nisam bas najbolja u pisanju jer mi je ovo prvi put pa mi necete zameriti.Potrudicu se drugi put da budem kraca.Moje pitanje za vas je sledece:Da li se jos nekoj od vas dogodilo da su joj grudi teske i pomalo bolne ali da nisu napete kao u toku prve trudnoce.Iskreno, drugu sam izgubila u 10. nedelji i ne secam se bas kako je bilo jer sam jarko zelela da zaboravim na sve da se vise ne secam tacno.I da li je to normalno?Unapred hvala!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Grudi u trudnoći
7.4.2010 17:05:56   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
Citam sada tuda negde ako krene kolostrum da cu sigurno imati mleka user posted image user posted image user posted image user posted image ( (inace odavno ga imam )

Jel to tacno???



Da li bi neko bio ljubazan da odgovori na pitanje za 50 000  e..moze i pomoc prijatelja!!! user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Grudi u trudnoći
7.4.2010 17:41:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
Citam sada tuda negde ako krene kolostrum da cu sigurno imati mleka user posted image user posted image user posted image user posted image ( (inace odavno ga imam )

Jel to tacno???



Da li bi neko bio ljubazan da odgovori na pitanje za 50 000  e..moze i pomoc prijatelja!!! user posted image

Trebalo bi da je tacno user posted image .Ja sam ga imala celom trudnocom i imala sam mleka user posted image .Evo ti br racuna 287-1000000000-8 pa uplati te novce user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 7.4.2010 17:42:24 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Grudi u trudnoći
7.4.2010 17:44:20   
marija32
Draga Nala, normalno je i zelim ti da bez problema izneses ovu trudnocu user posted image .
Draga Anck, meni nije krenuo kolostrum i nisam imala ni mleka puno, jedva nesto i gustine je kao voda bilo. Ne znam je li povezano pojavljivanje kolostruma sa kolicinom i kvalitetom mlekom tokom dojenja, ali eto iz mog primera, moze da budeuser posted image
p.s. zadovoljicu se i sa 25.000 euser posted image

< Poruku je uredio marija32 -- 7.4.2010 17:45:46 >


_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Grudi u trudnoći
7.4.2010 20:03:34   
nala
Hvala na odgovoru i podrsci.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Grudi u trudnoći
7.4.2010 23:43:49   
Anck Su Nmaun
Hvala puno na odgovorima ali necete verovati opljackali banku u kojoj se bio novac ccc... sad dok sve to ne dodje na svoje nista od isplate!!!   Eeee kakva drzavaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Grudi u trudnoći
7.4.2010 23:56:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue

Jel se grudi vrate "na staro" od pre trudnoce, kad prestane beba da se doji?


Malo morgen se vrate! user posted image
Ostanu one veličke ali najvećim delom za to su zaslužne kile ....(kilogrami)

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 1:59:42   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: bebablue

Jel se grudi vrate "na staro" od pre trudnoce, kad prestane beba da se doji?


Malo morgen se vrate! user posted image
Ostanu one veličke ali najvećim delom za to su zaslužne kile ....(kilogrami)



user posted image Ah moga razocarenja kad su mi se vratila na neku mrsavu trojku poslije toliko mjeseci jake cetvorke user posted image Ali zato sam sad opet trudna i opet su mi u punom sjaju user posted image Ma ja bi bila trudna samo zbog grudi user posted image

Nala moguce je. Meni u prvoj tj. drugpj (orva je bila missed) trdunoci uopste nisu bile bolne ni pretjerano velike i sve je bilo OK, a sada me boluckaju tu i tamo i malo su ranije narasle. Vjerujem da je to sve od trudnoce do trudnoce user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 8:51:34   
bebablue

IZVORNA PORUKA: kaliopi


Malo morgen se vrate! user posted image
Ostanu one veličke ali najvećim delom za to su zaslužne kile ....(kilogrami)



Ja sam pre trudnoce bila bas mrsava i mrsavo mi bilo meso na grudimauser posted image , ali naucila sam na takve grudi, da bi mi vec pocetkom trudnoce narasle za 2 broja i jako tesko sam prihvatila to, bez obzira sto svako zensko voli da ima bujne grudi, ja se nisam osecala lepo, kao da to nisam jauser posted image . Sada sam se i na to navikla, pa me prosto zanimalo da li ostanu takve ili ne, mada mi je u sustini svejednouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 9:14:28   
maslinica
meni su grudi malo porasle, malo...za neki broj, mozda malo jace...ali meni i dalje to izgleda nes malicno za mleko....jel one kad se porodis jos bujaju...nesto meni sve lici da tu ne moze biti dovoljni za bebicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 12:55:36   
marija32
IZVORNA PORUKA: kaliopi


Malo morgen se vrate! user posted image
Ostanu one veličke ali najvećim delom za to su zaslužne kile ....(kilogrami)



jaoj, ni meni se nisu vratile, kao u krave su miuser posted image
A tek sada nasta lice,ahahahah, pa mi areole potramnele, jaoj, kao iz africkih plemena sam.
Ali se ne nerviram, samo da imaju mleka za bebirona, pa nek se i po zemlji vukuuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 13:15:00   
bebablue
Ja zaista ne znam, sve je individualno, ali naravno zanima me, kakve budu kada prestanes da dojis, znam da budu velike kada nadodje mleko, ali kada dojenje prodje, jel bradavice i dalje budu tamne i da li se velicina grudi vrati na velicinu od pre trudnoce ili za vreme trudnoce ili bude nesto najnovije?user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 13:33:45   
dacica
ja sam tek 10ned,i grudi su mi ogromne,danas moram po drugi brus..user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 13:48:24   
bebablue

IZVORNA PORUKA: dacica

ja sam tek 10ned,i grudi su mi ogromne,danas moram po drugi brus..user posted image


sta da ti pricam, meni su do sada skocile na 2 broja, pa sam prvo kupovala za 1 broj vece, pa posle za jos 1...user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 16:58:18   
lanajelena
uh ja se vec zabrinula do pre nedelju dana nista kao kad nisam bila trudna ali sada se vec vidi napredak user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 18:05:45   
nala
Draga bebablue, posle dojenja grudi se smanje za broj ili dva, mada zavisi i od toga koliko ces smrsati u toku i posle dojenja.Ako ostanes koju godinu buca kao ja i grudi ce biti vece.Moj ti je savet da ako si mrsavica i nisi imala neke ogromne grudi tj.masne naslage na njima, da sto pre pocnes da mazes grudi a i stomak nekom "mamy cream" da ne bi nastale strije.Ja sam bila jako mrsava kad sam ostala u drugom stanju, a grudi skoro da nisam imala.Vec u 2. mesecu su mi ispucale grudi i dobila sam strije na njima.Asto se tice boje bradavica tice ona ce se promeniti posle mesec dana dojenja ako ne i manje postace bledje nego sto su bile pre trudnoce ili se meni to tako cinilo.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 18:16:48   
nala
Draga bebablue, smanjice se za broj ili dva a zavisi od tvoje tezine posle dojenja. Ako budes zadrzala koji kilogram viska i grudi ce bitit vece ali ce se opustiti i vratiti u normalu za nekoliko meseci ce se koza malo povuci.Sto se boje alveola tice, ona ce postati bleda posle otprilike mesec dana dojenja.Posto kazes da si mrsava i da si imala male grudi pre trudnoce moj ti je prijateljski savet da pocnes sa mazanjem grudi i tibe nekom "mamy cream" ili nesto slicno sto mozes naci u apoteci jer ti se moze dogoditi da ti vec sada kao i meni u prvoj trudnoci iskoce strije na grudima (za tibu je jos rano) ali bolje pocni na vreme.Za pocetak dok ne kupis neku za tu namenu moze da ti posluzi i neka masna ili hidratantna krema, ali nemoj vrhove bradavica da mazes njom.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 18:20:09   
nala
Verovatno cete ukapirati da sam mislila da slanje poruke nije uspelo.Izvinite na ponavljanju, ali jos sam nova pa se bas i ne snalazim. Valjda mi necete zameriti.

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 19:26:48   
minna
ja sam imala jedan missed u 8. nedelji, pre dve godine i tada su me bas bolele grudi...
u ovoj trudnoci su me malo bolele na pocetku, a sada me skoro uopste ne bole, ali su zato ogromne...inace su mi bile velike, a mrsava sam, a sad su mi nekako mnogo velike pa se nadam da ce se vratiti na staro i nerviraju me vene koje se videuser posted image
a cula sam da velicina grudi uopste nema veze sa tim koliko ce biti mlekauser posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Grudi u trudnoći
8.4.2010 19:45:25   
nala
Naravno da velicina grudi nema veze sa tim koliko ces mleka imati.Niko nije verovao da cu ja dojiti dete 1,5 godinu.Nista ne brini, imaces dovoljno mlekca za svoju bebicu samo posle porodjaja pij dovoljno tecnosti i ne brini.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Grudi u trudnoći
9.4.2010 10:59:56   
bebablue

IZVORNA PORUKA: nala

Draga bebablue, smanjice se za broj ili dva a zavisi od tvoje tezine posle dojenja. Ako budes zadrzala koji kilogram viska i grudi ce bitit vece ali ce se opustiti i vratiti u normalu za nekoliko meseci ce se koza malo povuci.Sto se boje alveola tice, ona ce postati bleda posle otprilike mesec dana dojenja.Posto kazes da si mrsava i da si imala male grudi pre trudnoce moj ti je prijateljski savet da pocnes sa mazanjem grudi i tibe nekom "mamy cream" ili nesto slicno sto mozes naci u apoteci jer ti se moze dogoditi da ti vec sada kao i meni u prvoj trudnoci iskoce strije na grudima (za tibu je jos rano) ali bolje pocni na vreme.Za pocetak dok ne kupis neku za tu namenu moze da ti posluzi i neka masna ili hidratantna krema, ali nemoj vrhove bradavica da mazes njom.

nala, hvala na savetu, mackam se kremicom i po grudima i po tibi, pa cemo videti da li ce bar koliko pomoci protiv strija, mislim da je to vise zasluzna genetika, ali naravno nastojim da mi koza ne bude suvauser posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



Anketa

letovanje


kada biste birali mesto za letovanje, sa bebom od 10 meseci, gde bi ste pre otisli:

Tasos (49%)

Hanioti (34%)

Parga (17%)


Ukupan broj glasova: 169

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here