|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
14.2.2010 22:11:41   
lothroniell
Mene isto ne bole, a i opustile su se nekako... Ne brini ljubavce nije to nista!

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Grudi u trudnoći
14.2.2010 22:15:21   
ljubavce
pa zar ne treba sada bas pri kraju tudnoce da budu dosta cvrsteuser posted image

Nista mi nije jasnouser posted image

Meni se jos uvek nije pojavio kolostrumuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Grudi u trudnoći
14.2.2010 22:18:24   
LillyT
IZVORNA PORUKA: ljubavce

Imam jedan mali problem,
primetila sam da su mi se grudi nekako opustile, postale mekse a i ne bole me vise, cak ni bradaviceuser posted image

Dali je to normalnouser posted image

Dali neko ima slican problemuser posted image

Bas sam se uplasilauser posted image user posted image user posted image


Ljubavce, tebi je termin dan posle mog. Mislim da ti se nisu smanjile grudi, nego da ti je porastao stomak (to je barem kod mene slucaj). A sto bi te bolele? Mene su bolele na pocetku i to je to. Posle su malko svrbele.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Grudi u trudnoći
14.2.2010 22:19:53   
lothroniell
Mani su tvrde ali posto su dosta porasle cini mi se da su se opustile, a kolostrum mi se pojavio pre jedno dve nedelje, ali u izuzetno malim kolicinama...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Grudi u trudnoći
14.2.2010 22:21:45   
ljubavce
Ali zasto su se oopustile, sto bih ja rekla nekako su omlitavileuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Grudi u trudnoći
14.2.2010 22:24:50   
lothroniell
Pa ne znam stvarno... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Grudi u trudnoći
15.2.2010 15:21:48   
Unica
mene su opet pocele da bole grudi. i otezale su a nisu nesto cvrste... 

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 0:32:42   
Anoniman
Evo Mishi...


IZVORNA PORUKA: Mishica 77

A kako ću u porodilištu ako mi ide mleko? U šta da metnem one uloške da ne budem mokra? Ili komprese Multi Mam za bradavice, ako mi zatreba?

Ubiće nas Tasha! Mislim da bežimo iz teme! Jel ima o tome da idemo da malo prodiskutujemo?


(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 0:35:39   
Mishica 77
Je uopšte u trudnoći ne nosim brus. Fala Bogu, imam čvrste grudi i ne moram da ga nosim! Nosila sam ga samo dok sam radila i skidala ga čim stignem kući! I ne vise mi!
Ne volEm brusOve! Ja bih iz zakonom ukinula! Osim u neki POSEBNIM situacijama......
Ali mislim da će mi sada trebati. Kupiću pa nek stoji. Bolje i ti OTI. Pa nećeš ga posle baciti. Može da se nosi. Baš ima lepih!

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 0:35:54   
micketta
meni taj kolostrum uopste ne curi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 0:40:13   
Mishica 77
Ma ni meni. Zagledam se svaki dan i ništa. Sigurno će tek poisle porođaja. Al' tu kreće ludilo: a šta ako mi uopšte ne krene? Kad mi ni grudi nisu porasle ni za milimetar!
Priroda sigurno odradi svoje ali moram malo da paničim. Valja se... user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 1:21:49   
Silvija9
Mene boluckaju grudi po malo, po nekad... Mada su mi bradavice jako osetljive, užas živi i kao da me bole, imam baš onako neki ružan osećaj... A kad to privo mleko treba da pođe?

_____________________________

Danas se osećam bolje, danas mi sunce sja :-)

Dobili smo malog anđela, našu Isidoru :-)

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 9:46:22   
Cvorak
Ja sam do sad dobro prošla, malo su bile napete u početku, sada se pristojno ponačaju -  ne bole me. Jedino me malko svrbuckaju i neće više da se upakuju u brushalter. Danas idem u kupovinu novoguser posted image

(odgovor članu Silvija9)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 9:49:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Cvorak

Ja sam do sad dobro prošla, malo su bile napete u početku, sada se pristojno ponačaju -  ne bole me. Jedino me malko svrbuckaju i neće više da se upakuju u brushalter. Danas idem u kupovinu novoguser posted image

Nemoj samo da ih sputavas,bolje malko da imas lufta nego da ih stiskas,da mogu zlezde lepo da rade user posted image !

(odgovor članu Cvorak)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 9:50:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Ma ni meni. Zagledam se svaki dan i ništa. Sigurno će tek poisle porođaja. Al' tu kreće ludilo: a šta ako mi uopšte ne krene? Kad mi ni grudi nisu porasle ni za milimetar!
Priroda sigurno odradi svoje ali moram malo da paničim. Valja se... user posted image


Eheeej,nemoj da panicaris!Bolje i da ne rastu,nego da ti poraste jedna kao  meni user posted image !Desna mi je slonica a leva mis user posted image !A zato sam imala u desnoj uvek vise mleka!

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 9:52:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Silvija9

Mene boluckaju grudi po malo, po nekad... Mada su mi bradavice jako osetljive, užas živi i kao da me bole, imam baš onako neki ružan osećaj... A kad to privo mleko treba da pođe?

Nekome kolostrum krene da se pojavljuje na bradavicama vec od sestog meseca,a nekome kada beba prvi put krene da siki.Ali no frks.to je sve normalno i jedno i drugo!I ako ti krene ranije nije to znak da ce biti vise ili manje mleka nakon porodjaja.

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 4.3.2010 9:53:07 >

(odgovor članu Silvija9)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 12:35:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Ma ni meni. Zagledam se svaki dan i ništa. Sigurno će tek poisle porođaja. Al' tu kreće ludilo: a šta ako mi uopšte ne krene? Kad mi ni grudi nisu porasle ni za milimetar!
Priroda sigurno odradi svoje ali moram malo da paničim. Valja se... user posted image


Eheeej,nemoj da panicaris!Bolje i da ne rastu,nego da ti poraste jedna kao  meni user posted image !Desna mi je slonica a leva mis user posted image !A zato sam imala u desnoj uvek vise mleka!



Meni je leva bila, i ostala, veća, a više sam mleka imala u desnoj, čak mi je iz leve nestalo mleko, i dojila sam na desnu još nedeljama posle.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 13:13:31   
magnetic
Meni su grudi OGROMNE i ako budu rasle i dalje uskoro ce mi sisa biti veca od glaveuser posted image



_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Grudi u trudnoći
4.3.2010 13:18:52   
Anoniman
user posted image Samo ih maži da ne popucaju. Ne trebaju ti strije u dekolteu! 

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Grudi u trudnoći
5.3.2010 14:13:50   
Unica
ja da se pohvalim- grudi su mi porasle za jos jedan broj... sad smo pocetna 4. user posted image moram da upamtim ovu velicinu. user posted image
malo me tu i tamo boluckaju i nabrekle su... ali ne zalim se samo kad imam sta da vidim... user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Grudi u trudnoći
25.3.2010 10:29:49   
Anoniman
Narastu li još milimetra - ja ću se ubiti! user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Grudi u trudnoći
25.3.2010 10:31:42   
lothroniell
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Narastu li još milimetra - ja ću se ubiti! user posted image


Verujem da ti muku mucis, ali ja sa ovakvim nikakvim vama zavidim! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Grudi u trudnoći
25.3.2010 13:21:09   
Snelle
Meni su grudi od pocetka trudnoce porasle za neverovatna tri broja. Osecam se kao da sam vec troje oddojila user posted image Kakve li ce tek biti kad se napune mlekom, ne smem ni da mislim user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Grudi u trudnoći
25.3.2010 13:33:43   
Zoka81

IZVORNA PORUKA: lothroniell

user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Narastu li još milimetra - ja ću se ubiti! user posted image


Verujem da ti muku mucis, ali ja sa ovakvim nikakvim vama zavidim! user posted image

Takodje....user posted image
Nesto su malo narasle i to je to al opet se pitam ako tako ostanu kako cu dojiti dete....

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Grudi u trudnoći
25.3.2010 13:55:13   
cipiripi
Zoko isti slucaj... user posted image user posted image user posted image
A bradavice me peku...ubijaju!!!!!!


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

boje
Maraj

Koju boju planirate da forsirate ovog leta?

bela (40%)

zuta (10%)

crvena (7%)

zelena (20%)

plava (24%)


Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here