|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
14.4.2010 20:14:07   
Anoniman
Ako vam je za utehu, meni je patronažna svojevremeno rekla da je to super ako se vide vene, jer su onda dobro prokrvljene i ima mleka! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 301
   RE: Grudi u trudnoći
14.4.2010 20:15:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ako vam je za utehu, meni je patronažna svojevremeno rekla da je to super ako se vide vene, jer su onda dobro prokrvljene i ima mleka! user posted image


U tom slučaju žene sledeći puta , koja nema mleka, šaljite kod mene ... user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 302
   RE: Grudi u trudnoći
20.4.2010 16:50:41   
Nensi*
Jel mogu sa necim da mazem bradavice sad? Nekako mi se cini da su postale suve...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Grudi u trudnoći
20.4.2010 18:59:11   
bratzz
kupi uljane ad kapi tako su mene savetovali

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Grudi u trudnoći
20.4.2010 22:15:46   
Nensi*
Hvalaaaa user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Grudi u trudnoći
26.4.2010 8:59:14   
bebablue
Ne znam da li se nekome desilo, ali primetila sam da su mi se pojavile kao visece sitne bradavice, na areolama, po 2-3, a ja to nisam imala, a kod dr idem tek polovinom maja da bih pitala. Bzv izgleda, kao odvojen deo koze, lici na viseci mladez i boje je areole.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Grudi u trudnoći
26.4.2010 12:06:49   
millabudućamama
I meni su izašle te viseće bradavičice, zeznula sam se i čupnula jednu, zabolelo me  i malo je tekla krv.Mazala sam uljane AD kapi i sad ih skoro i nemam više.Nisam se raspitivala šta je to.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Grudi u trudnoći
26.4.2010 12:19:35   
bebablue
Ja nista ne mazem, nista mi dr nije rekla, ne do sada, ali moracu da vidim sta je sa tim visecim bradavicama, zbog cega se to desava i da kako da ih se resim.

(odgovor članu millabudućamama)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Grudi u trudnoći
26.4.2010 22:49:08   
Netke
Zdravo svima!
Mene su u pocetku trudnoce bolele grudi, pogotovo na hladno ali sada je ok sto se tice toga jedino su sa strane pa prema misicama promenile boju, kao malo potamnele...ne znam je li to normalno?! to potamnjenje imam i u dnu vrata sa obe strane pa izgleda kao se ne kupam user posted image
pitacu sutra ginekologa mada planiram da odem i do koznog ali eto interesuje me da li je neka od vas imala ili ima slicne promene..
Hvala

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Grudi u trudnoći
26.4.2010 22:55:22   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Netke


Mene su u pocetku trudnoce bolele grudi, pogotovo na hladno ali sada je ok sto se tice toga jedino su sa strane pa prema misicama promenile boju, kao malo potamnele...ne znam je li to normalno?!


Ovo tamnjenje se javilo i kod mene. Verovatno je uticaj hormona i priprema mlečnih žlezda za svoju buduću funkciju user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Grudi u trudnoći
26.4.2010 22:58:34   
Netke
ma i ja nesto kontam da je zbog toga + bas su mi porasle grudi i vene se vide pa valjda ce sve to zajedno da stvori dobro mleko za moje bebce kad se budu rodili :-)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Grudi u trudnoći
26.4.2010 23:04:05   
Snelle
Netke, maži Striet ili nešto priotiv strija. Meni su od samog početka rasle grudi kao nenormalne, a nisam ih mazala pa su mi se pojavile strije, a na stomaku nemam ništa, jer je stomak kasnije počeo da raste user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Grudi u trudnoći
26.4.2010 23:08:23   
Netke
Do sada sam ga mazala samo na stomak koji je pogolem mogu ti reci:-) naizmenicno Striet i bademovo ulje jer mi je drugarica rekla da je to nju spasilo - dve trudnoce i ni s od strija. Od sad mazem i grudi - za svaki slucaj. Hvala na savetu!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Grudi u trudnoći
30.4.2010 10:29:37   
lokica k
mene interesuje kada grudi u trudnoci pocinju da bole?Nikako ne znam da li cu dobiti ili je to zbog moguce trudnoce,da li je to zbog pms-a ili je to to?Posle koliko dana od zaceca otprilike?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Grudi u trudnoći
30.4.2010 10:33:24   
Anoniman
Mislim da je individualno. Neke ni ne bole grudi.
Meni je sa prvim bol počeo ODMAH valjda, jer se sećam da su me već duuugo bolele grusi dok nije došao red na test, a sa drugim su mi bradavice bile osetljive kada je mi je kasnila menstr, a bol, ali ne neki ludački, nego tek-tek se javio dosta posle.

(odgovor članu lokica k)
  Direktna veza do poruke: 315
   RE: Grudi u trudnoći
30.4.2010 10:33:37   
minna
lokice, mene su odmah bolele grudi (nekoliko dana pre nego sto je trebalo da dobijem), skoro isto kao i obicno, mozda za nijansu vise, a onda su pocele sve vise i vise i bradavice su mi bile osetljivije...

(odgovor članu lokica k)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Grudi u trudnoći
30.4.2010 10:53:18   
nala
Draga Lokice k, meni su bradavice bile osetljivije nego obicno ali posle 2 nedelje od zaceca, a iskreno, bolele su me grudi isto kao kad treba da dobijem, tako da nisam bila sigurna jesam li ili nisam user posted image .

(odgovor članu lokica k)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Grudi u trudnoći
9.7.2010 23:36:28   
Anoniman
Našla sam pravu temu !!! Cure , imam da pitam ... Ovako , malo mi glupavo , al' moram : već 7 dana na majcama za po kući primećujem "mokre" tragove , fleke tačno u predelu bradavica ... kao da je nešto "iscurelo" iz dojki , na obe strane ... Ali ja nikad da primetim nešto NA DOJKAMA , i kada blago pritisnem ne pojavljuje se ništa , samo odjednom osvane fleka user posted image . Ne znam da li da smatram da je to iz grudi tj sika , ili nešto drugo ... Baš je u predeli bradavica . Ju , izvin'te ako sam tupko , ali baš nikako da "ulovim" trag i na grudima ili da primetim isticanje ičega iz istih . Ima li ko kakav savet , iskustvo? Hvala ...

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 318
   RE: Grudi u trudnoći
9.7.2010 23:40:44   
Mimče
draga i meni je tako neko vreme u 8 mesecu, ponekad sam uhvatila malo belkasto na bradavicama, u sustini mlecne zlezde rade, grudi se polako spremaju nekome malo curne kolostrum-prva tecnost dal je mlekce ne znam da li se u to svrstava
sve u svemu sve je normalno i ok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Grudi u trudnoći
9.7.2010 23:41:46   
Anoniman
Draga,kolostrum.Mozda bude par kapi od kojih se napravi ta fleka na majicama...ja sam jako rano imala kolostrum i bradavice su skroz nekako bile promenile boju i pojavili su se zuckasti "komadici",to su mi rekli da je kolostrum takodje.Jako mala kapljica kada se osusi na bradavici,tako izgleda...ne znam koliko sam ti pomogla user posted image

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 9.7.2010 23:43:02 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 320
   RE: Grudi u trudnoći
9.7.2010 23:46:39   
Anoniman
Ma ovo kod mene izgleda kao najobičnija voda . Bez boje , bez mirisa , baš kao voda , kao da sam dojke umočila u čašu vode - samo na vrhovima majce dve simetrične fleke . A na samoj , goloj dojci NIŠTA . i malo pritisnem - očekujem da nešto curne - nema ništa user posted image . Ju , moram pored svega da se smejem , kaže mm - e fala bogu da jednom i vama ženama sise budu misterija , pa da vidite kako je nama muškima user posted image  user posted image Inače , ja sam 20 - a nedelja , malo mi rano za kolostrum user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 321
   RE: Grudi u trudnoći
9.7.2010 23:51:26   
Anoniman
Znam da si 20-a nedelja user posted image !Meni je tko oko sredine krenuo,necu da kazem kad da ne lupim,ali sredina trudnoce user posted image !Uh,imaju oni puuuuuno vojih misterija,mi kaskamo za njima puno,jer imamo vise mozga pa resavamo sva pitanja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 322
   RE: Grudi u trudnoći
9.7.2010 23:54:20   
Anoniman
Jooooj , evo sad oboje zagledamo u dudiške i tražimo "rupice" iz koje bi trebalo nešto da iscuri user posted image user posted image . Konstatujemo zbunjeno : ja nemam te rupice user posted image

Joj , kuku meni , kako ću da završim u "citatima" ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 323
   RE: Grudi u trudnoći
10.7.2010 0:11:49   
Anoniman
Osta moj problem napola rešen ... Enibadi user posted image Al' ne da mi se smejete ? Help user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 324
   RE: Grudi u trudnoći
10.7.2010 14:34:22   
Natalie018
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jooooj , evo sad oboje zagledamo u dudiške i tražimo "rupice" iz koje bi trebalo nešto da iscuri user posted image user posted image . Konstatujemo zbunjeno : ja nemam te rupice user posted image

Joj , kuku meni , kako ću da završim u "citatima" ... user posted image



Ne znam sta da ti kazem.. ali i kod mene se jedva vide ti otvorcici.. maltene kao da ih nema.. nisam jos probala sa lupom user posted image .. Nego ja sve mislim da ce vremenom, kako trudnoca bude odmicala, da se malo prosire..
Nista ti nisam pomogla.. ali eto ima nas jos sa takvim pitanjima..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here