|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
17.7.2009 16:01:35   
Nanica1
IZVORNA PORUKA: Nanica1

A da li su vam grudi tvrde ili mekane? Meni su se malo uvecale od kako sam trudna cemu se mm posebno raduje ali sada kaze da ne valja sto su tvrde. Da li je to normalno?


A zasto mene ignorisete?

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Grudi u trudnoći
17.7.2009 16:10:45   
CVRKUTIC
caos nanice to je sasvim normalno meni su grudi u trudnoci bile ogromne i tvrde
a dok sam dojila moju devojcicu mom mm ni malo nisu bile privlacne moje grudi
user posted image

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Grudi u trudnoći
17.7.2009 17:00:55   
barbara
jao sto me bole grudi,ma bole me na pogled a kamoli na dodiruser posted image !

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu CVRKUTIC)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Grudi u trudnoći
17.7.2009 18:35:38   
guppy RR
nanice, izvini, nisam čitala ovu temu.
meni su grudi odmah bile jako osetljive kad sam zatrudnela, ali nešto se ne sećam da su bile tvrde. nije niko komentarisao user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Grudi u trudnoći
17.7.2009 18:53:44   
Rina
E pa bas da su tvrde i nisu ali nisu ni nesto mekane...onako pune,zanosne user posted image
Taj bol u pocetku brzo prodje e onda su cool user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Grudi u trudnoći
17.7.2009 21:09:22   
Maya21
Ja sam se porodila pre 3 meseca, u trudnoći su mi grudi bile onako, normalne, ali su zato sada kada nadolazi mleko velike kao košarkaške lopte i tvrde kao kamen. Nekad noću ne mogu da spavam jer ne mogu da se namestim. Nisam navikla na velike grudi ( pre prve trudnoce nosila grudnjak br sam 75 a sada čini mi se nosim 95 ili 100user posted image )

< Poruku je uredio Maya RR -- 17.7.2009 21:10:00 >

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Grudi u trudnoći
18.8.2009 12:20:24   
Anoniman
Iz Crtica (avgust):

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zovem juče drugaricu, sad se porodila u maju, i pitam je dal su je bolele grudi u drugoj trudnoći (prvu trudnoću smo zajedno nosile, njen dečko je stariji od mog 11 dana, i znam da su joj grudi narasle, nisu je mnogo bolele, ali nije ni da nisu). Pita ona "Što pitaš?", a mene blam da joj kažem pa sam rekla "Ma ima jedna devojka na forumu, pita dal moraju da bole, pa reko da te pitam!" user posted image  user posted image  Uglavnom, sa drugom trudnoćom je nisu bolele, nisu joj čak ni narasle, mislila je da neće imati mleka uopšte, tek kada se porodila joj se svo mleko sjurilo u grudi.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Grudi u trudnoći
18.8.2009 12:25:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya RR

Ja sam se porodila pre 3 meseca, u trudnoći su mi grudi bile onako, normalne, ali su zato sada kada nadolazi mleko velike kao košarkaške lopte i tvrde kao kamen. Nekad noću ne mogu da spavam jer ne mogu da se namestim. Nisam navikla na velike grudi ( pre prve trudnoce nosila grudnjak br sam 75 a sada čini mi se nosim 95 ili 100user posted image )


Mayo, zar je moguce da toliko narastu?! I ja nosim najmanji broj, i nasla sam neki grudnjak za dojilje koji je najmanji, ali mi je opet veliki... Jel to znaci da ipak grudi stvarno dobiju toliku masu nakon porodjaja, zbog mleka?

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Grudi u trudnoći
18.8.2009 12:28:23   
Anoniman
Zavisi kakve grudi imaš. Meni su bile ooooogromne, i morala sam stalno da se izmlazam jer bih inače imala čvorove, a beba nije mogla da uhvati bradavicu lepu pa mi je pravio ragade.
Moja drugarica, nije se izmlazala uopšte, i nikada joj se nisu stvarali čvorovi. jesu joj grudi bile veće nego inače, ali ne drastično kao meni.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Grudi u trudnoći
18.8.2009 21:11:06   
gagana83
Meni su grudi od pocetka trudnoce narasle za 3 broja. Sta li ce tek biti kad dodje mlekouser posted image Tako mi i treba kad ceo zivot kukam kako su mi male grudi user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Grudi u trudnoći
18.8.2009 21:47:40   
Anoniman
user posted image A posle kada se vrate u normalu kukaćeš za trudničkim.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Grudi u trudnoći
18.8.2009 21:51:22   
Shishica
Jaaao nama.. Pa nasta to lici kad se ispuva??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Grudi u trudnoći
18.8.2009 21:53:57   
Anoniman
user posted image Kako kome.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Grudi u trudnoći
19.8.2009 0:47:17   
BINCE
Mayo, zar je moguce da toliko narastu?! I ja nosim najmanji broj, i nasla sam neki grudnjak za dojilje koji je najmanji, ali mi je opet veliki... Jel to znaci da ipak grudi stvarno dobiju toliku masu nakon porodjaja, zbog mleka?
        MOGUCE JE MOGUCE...NARASTU PO NEKOLIKO BROJEVA VISE...zato se ne preporucuje kupovanje grudnjaka do pred porod...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Grudi u trudnoći
19.8.2009 8:27:38   
Anoniman
Ja bas imam male grudi, i jako malo su mi i izrasle u trudnoci, na pocetku jesu, pa su se onda skoro vratile kakve su bile - a taman sam se ponadala da ce mi napokon malo biti vece grudi, kad ono nish! user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Grudi u trudnoći
19.8.2009 20:24:55   
BINCE
trini no sikiriki...vidjet ces kad mlijeko nadodje kad bebica pocne da ga proizvodi kolke ce ti sike biti uuuuuuuuuuu...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Grudi u trudnoći
20.8.2009 7:52:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BINCE

trini no sikiriki...vidjet ces kad mlijeko nadodje kad bebica pocne da ga proizvodi kolke ce ti sike biti uuuuuuuuuuu...user posted image user posted image user posted image user posted image


E, Bince, moja Bince, iz tvojih usta u Bozije usi! OOOOOOCUUUUUUUUUUUUUUU, ocuuuuu sikeeeeeeeeeeeeeee user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Grudi u trudnoći
20.8.2009 10:42:18   
bordan
IZVORNA PORUKA: Trinny

Ja bas imam male grudi, i jako malo su mi i izrasle u trudnoci, na pocetku jesu, pa su se onda skoro vratile kakve su bile - a taman sam se ponadala da ce mi napokon malo biti vece grudi, kad ono nish! user posted image


i ja sam imala male grude.Kad sam bila trudna bila sam presrecna sto su malo narasle i nosila dekolte sad jos doim imam grude.. iste grude kao kad sam trudna bila i nadam se da se nece namaliti daj boze da ostanu vakvi tamn su ni vise ni manjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Grudi u trudnoći
20.8.2009 10:52:05   
AtenA
ja sam pre prve trudnoce kao devojka imala bas male grudi,ali cvrste i lepog oblika,u prvoj trudnoci su mi bile bas velike i u pocetku su me bolele,a posle porodjaja su mi bile jos vece i imala sam velike probleme(pisala sam o tome u temi mastitis)Kada nisam imala vise mleka ponovo su se vratile na staru-prvobitnu velicinu,ali vise nisu imale isti oblik i cvrstinu!Sada u drugoj trudnoci su mi porasle,ne kao u prvoj i manje me bole!

(odgovor članu bordan)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Grudi u trudnoći
20.8.2009 17:58:11   
Verus
Pa onda izgledaju ko bananeuser posted image  bar cemo moci da ih nabudzimo u push up bra do grla!user posted image
IZVORNA PORUKA: Shishica

Jaaao nama.. Pa nasta to lici kad se ispuva??? user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Grudi u trudnoći
20.8.2009 19:31:04   
Anoniman
E, to je Verus ono što neće ići. user posted image Jer se koža istegli, pa push up... ne izgleda lepo.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 16:48:39   
Shishica
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:16:22   
Brand new mama
A da ih srolamo pa onda u push up?user posted image user posted image Ako nista-izgledace zanimljivouser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:17:55   
Shishica
Jao bre, nemojte mi to raditi..user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:19:58   
2002m
IZVORNA PORUKA: Shishica

Jao bre, nemojte mi to raditi..user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image meni bila ostala sama kozurauser posted image user posted image user posted image ali posle godinu dana sve se vratilo u normalu.Opet su mi cvrste i na svom mestu.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here