|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:29:50   
Sanja79
Mene su grudi vise bolele tj. jos me bole u drugoj trudnoci, teske su i ujutro kad se dignem iz kreveta bole me.Imam vec i kolostrum koji po malo curka.Sve u svemu, nekad bile moja dika i ponos, kao dve jabuke, imala sam prelepe i cvrte grudi, a sada imam posao za estetskog hirurga, samo sto ja to ne mogu da priustim, inace bih jako rado nakon dojenja moje druge devojcice koja treba da se rodi sledeceg meseca otisla na jedan takav zahvat, nisu vise ni lepe, ni cvrste, areole su 3x vece i nisu vise moja dika i ponos, stvarno su posluzile ali ,...Ja sam nakon druge trudnoce, otisla u minus 7kg, hocu reci imala 74kg na porodjaju, pa dosla kuci sa 65kg, pa za 2 meseca spala na 59kg*toliko imala na pocetku trudnoce), pa spala na 52kg, kakve grudi mozete imati nakon 9 meseci dojenja(intenzivnog), sa tako malom kilazom-srednje zalosne!

_____________________________

Anina mama

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:30:48   
Shishica
user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:32:39   
2002m
IZVORNA PORUKA: Shishica

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:36:57   
Brand new mama
Nemojte da plasite Shisicu,nevaljaliceuser posted image user posted image ´Mada,mozda bi bilo Ok da neko vrijeme poslije porodjaja spavamo kao slijepi misevi da bi gravitacija radila za nasuser posted image user posted image
P.S. Nije tema-ali mene ubija u pojam kakav ce mi stomak biti,jer mi je uvijek ravan...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:43:19   
2002m
Najbolja drugarica moje mame je medicin.sestra na decijem odeljenju i radi sa bebama(vakcine,merenje.....), pored babice koja je dolazila pre podne ona mi je dolazila uvece i najsigurnija sam bila kada ga ona okupa i previje pupak.Osula je paljbu na mene kada meje videla kako setam bez brusa.Znaci cim stignete kuci iz porod.  nosite brus. da se sike nebi odvisileuser posted image user posted image , kod mene to upalilo i dalje mi stoje gore i cvrste su.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:46:48   
Shishica
E bre! Sta mi radite..
Za stomak sam citala da se odma posle porodjaja nosi steznik i da ce se vratiti lepo..
Za sise stvarno ne znam.. Mozda uvek i uvek nositi brus..Mozda i nocu onaj sportski...
user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Grudi u trudnoći
21.8.2009 17:47:53   
Shishica

IZVORNA PORUKA: 2002m

Najbolja drugarica moje mame je medicin.sestra na decijem odeljenju i radi sa bebama(vakcine,merenje.....), pored babice koja je dolazila pre podne ona mi je dolazila uvece i najsigurnija sam bila kada ga ona okupa i previje pupak.Osula je paljbu na mene kada meje videla kako setam bez brusa.Znaci cim stignete kuci iz porod.  nosite brus. da se sike nebi odvisileuser posted image user posted image , kod mene to upalilo i dalje mi stoje gore i cvrste su.

Eto.. Utrefi ja..

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Grudi u trudnoći
4.9.2009 12:03:34   
Modessty
E ja stvaaarno imam problem sa veličinom!user posted image user posted image Na početku trudnoće su baš bolele. Sad ne bole ali su veelike. Baš sam u nedoumici oko brusa. Čak ne toliko ni zbog veličine koliko zbog težine. Nosim jedan stari koji je prijatan ali koji više ne nosi težinu grudi kako treba.  Baš nisam pametna šta da radim. I šta ako sad kupim novi a za mesec dana mi i on omali?!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Grudi u trudnoći
4.9.2009 12:08:05   
gagana83
Mod,i ja imam taj problem,meni su od pocetka trudnoce narasle za 3 broja-al ja sam se i puno ugojila. Moj ti je savet da uzmes one pamucne i to za broj vece(Lisca pravi neke specijalno za porodilje,ja ih nosim i bas su prijatni i ne smeta mi kad je broj veci)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Grudi u trudnoći
4.9.2009 12:09:57   
gagana83
I gledaj da budu sto sire bratele zbog tezine grudi-znam,deluju ruzno al su bas prakticni

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Grudi u trudnoći
4.9.2009 21:07:31   
gagana83
Meni su od skoro bradavice vrlo suve,kao da ce poceti da se perutaju? Je l neka od vas imala slican problem? Mazem ih AD kapima,zapravo ne mazem jer kazu da ne valja,samo nakapam i ostavim tako da mi se osusi al ne pomaze.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Grudi u trudnoći
4.9.2009 22:24:18   
Anoniman
 
IZVORNA PORUKA: gagana83

I gledaj da budu sto sire bratele zbog tezine grudi-znam,deluju ruzno al su bas prakticni


user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Grudi u trudnoći
4.9.2009 22:27:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Meni su od skoro bradavice vrlo suve,kao da ce poceti da se perutaju? Je l neka od vas imala slican problem? Mazem ih AD kapima,zapravo ne mazem jer kazu da ne valja,samo nakapam i ostavim tako da mi se osusi al ne pomaze.


gagana, ne znam da li znas za lanolin? ima par proizvodjaca, to ce ti trebati i kad budes dojila da ti se ne stvore ranice, samo ga utapkas, jako je masno i tesko se skida sa odece, ali je fantasticno!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Grudi u trudnoći
4.9.2009 22:34:23   
Anoniman
Pisala sam o Lanolinu u temi o ragadama. Ja pre porođaja nisam mazala bradavice ničime, nama su rekli da se to ne sme. No, čitala sam da to sada više nije tako, vidi temu Priprema bradavica za dojenje

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Grudi u trudnoći
5.9.2009 0:26:17   
Verus
jesi li nosila neki jak grudnjak, poput push up\-a ili neki redovan, pamucni?  OK< meni su grudi malo vece, ali jos uvek popunjavam stare grudnjake, ali ako nastave da raste moracu uzeti nesto.  Mislim da cu uzeti odmah one grudnjake za dojenje (sto se otvore napred, kao kabriolet), navodno da imaju i dobru pordsku pa u to probati....ne znam.  Dobila sam one male bele tackice po bradavicama, mada nisu puno tamnije.  MM kaze da sada izgledaju ko da su bolesneuser posted image
IZVORNA PORUKA: 2002m

Najbolja drugarica moje mame je medicin.sestra na decijem odeljenju i radi sa bebama(vakcine,merenje.....), pored babice koja je dolazila pre podne ona mi je dolazila uvece i najsigurnija sam bila kada ga ona okupa i previje pupak.Osula je paljbu na mene kada meje videla kako setam bez brusa.Znaci cim stignete kuci iz porod.  nosite brus. da se sike nebi odvisileuser posted image user posted image , kod mene to upalilo i dalje mi stoje gore i cvrste su.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:46:52   
prolece
Mod, tek su počele, posle porođaja tek nećeš znati šta te je snašlo, kad krene i mleko. pre neki dan sam iskopala bruseve za dojilje koje sam nosila dok sam dojila Nevenu i ne mogu da ih obučemuser posted image , tako da ovih dana tražim padobrane za posle porođaja.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:47:50   
simke
Jao Mod duso jesu li ko u Pamele?user posted image user posted image user posted image
Nemoj mi zameriti dragauser posted image ,odmah sam se setila tog periodauser posted image Jesi li probala u Liscinim radnjama?Oni uglavnom imaju i vece brojeveuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:50:35   
Shishica
Pa sta posle bude... Jel se vrate ili tako budu ispeeeceene? Mora se nositi sisobran da se ne iskezece!
Mislim da smo vec raspravljale o tome pa sam zaboravila..sad cu da vidim...

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:52:11   
Shishica
A eto odmah iznad user posted image user posted image user posted image user posted image
E stvarno sam u drugom stanju.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:54:16   
Modessty
IZVORNA PORUKA: prolece

Mod, tek su počele, posle porođaja tek nećeš znati šta te je snašlo, kad krene i mleko. pre neki dan sam iskopala bruseve za dojilje koje sam nosila dok sam dojila Nevenu i ne mogu da ih obučemuser posted image , tako da ovih dana tražim padobrane za posle porođaja.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Daj nabavi jedan padobran i meni!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:55:04   
marince1
IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: prolece

Mod, tek su počele, posle porođaja tek nećeš znati šta te je snašlo, kad krene i mleko. pre neki dan sam iskopala bruseve za dojilje koje sam nosila dok sam dojila Nevenu i ne mogu da ih obučemuser posted image , tako da ovih dana tražim padobrane za posle porođaja.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Daj nabavi jedan padobran i meni!



2 padobrana,imas 2 sike user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:56:48   
Modessty
IZVORNA PORUKA: simke

Jao Mod duso jesu li ko u Pamele?user posted image user posted image user posted image
Nemoj mi zameriti dragauser posted image ,odmah sam se setila tog periodauser posted image Jesi li probala u Liscinim radnjama?Oni uglavnom imaju i vece brojeveuser posted image


Ma nema zamerke! user posted image

Ićiću danas do njih. Iznervirala me prodavačica u jednoj radnji pre neki dan kad joj ja potražim brus sa većim korpama ona mi nudi br 95!!!!user posted image user posted image
Rekla sam joj da tražim brus a ne padobran!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:57:23   
Modessty
IZVORNA PORUKA: marince

2 padobrana,imas 2 sike user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 11:59:52   
Modessty
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: prolece

Mod, tek su počele, posle porođaja tek nećeš znati šta te je snašlo, kad krene i mleko. pre neki dan sam iskopala bruseve za dojilje koje sam nosila dok sam dojila Nevenu i ne mogu da ih obučemuser posted image , tako da ovih dana tražim padobrane za posle porođaja.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Daj nabavi jedan padobran i meni!



2 padobrana,imas 2 sike user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:03:08   
Modessty
Najveći problem je što su mi grudi baaaaš teške! Ovaj brus koji sada jedini mogu da nosim više ne može da dobro drži tu težinu.
Videla sam neke lepe bruseve za dojenje u Aksi. Pamučni su. Da li bi oni mogli da mi pomognu? user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here