|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
8.10.2011 22:55:03   
meyo
mirjam mi zenice koristimo svakojake cajve i pripravke te vitamine ma 100 cuda
a jel imas ti neki knkretan problem..
evo da ti pomognem ja imam dugacke cikluse pcos hasimoto i pokusavam vise od godinu zadnjih mjeseci pokusavam prirodnom medicinom vratiti tijelo u balans pa evo sta sve pijem ulje zutog nocurka vitamin c i e prvih 15-tak dana ciklusa virak i hajducku travu svo vrijeme .. primijetila sam da sam ovaj m. makar po nekim simptomima konacno imala ovulaciju al od bebca nista al bit ce valjda uskoro ..
neko pije macinu travu privh 10-ak dana posle virak mozes i tako .. sve dok ne nadjes sta tvom organizmu prija
e da moze i svako jutro jedna solja caja od zalfije a pred spavanje solja maticnjaka.,, uglavnom virak hajudcka vitamin c.. neki opsti lekici koje sve pijemo koristimo ..

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.11.2011 8:20:03   
daca77
Jutros sam krenula sa cajem od zalfije, ali je ukus user posted image . Shvatila sam koliko je u stvari ukusan caj od virka i hajducke trave.user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.11.2011 8:44:11   
saira
Ćao Daco

Hvala ti za ove korisne informacije jesam cula za macinu travu i pijem je već 10-ti dan,a nisam znala za žalfiju probat ću i to a smijem li je zasladit il onako gorku moram pituser posted image .
Ja sam nova na forumu tako da mi je svaki savjet dobro došo da mi skrati put do bebačauser posted image
Saira

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.11.2011 9:29:46   
daca77
Saira, sve cajeve bi trebalo piti nezasladjene...a tebi zelim da sto pre dodje user posted image i tako prestanes sa ovim gorkim cajevima.


(odgovor članu saira)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
1.12.2011 22:36:10   
Laska
Cao,
evo ja pijem vec mesec dana kombinaciju caja Virak + Hajducka trava (2kas.virak+ 2kas.h.trava sa 80dl vode), pa cekam rezultate user posted image . Jedino me interesuje, da li se sme piti u toku dana i kafa? Jer tesko da izdrzim bez jedne soljice kafe.... Kada hocu kafu, onda ne prelijem caj sa 80dl vode, vec stavim nesto manje i smanjim 2 kasike na po jednu, jer sam negde cula jos davno da se nesme kombinovati caj i kafa... Sad ne znam, kako vi? Jel pijete u toku dana kafu?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
3.12.2011 0:42:39   
monini
ja inece pijemdve kafe dnevno, dok ne udjem ponovo u postupak za VTO, tada pijem jednu..neznam kako bih bas bez nje totalno..inace pijem samo Nes sa mlekom, pa kao tesim se, to je blaze..user posted image
cajeve sam pila povremeno, ali evo sad sam se odlucila za virak i hajducku travu,pa me bas i interesovalo, da li se moze piti zajedno u kombinaciji, i koliko dnevno ?
da li je dovoljno jedna solja virka i jedna solja hajducke ?
tu su naravno i folna,vitamini, koje svi manje vise korsitimo u ovoj nasoj borbi..
Dace Bog i svima nama da docekamo user posted image i bebce..
user posted image svim trudilicama...

(odgovor članu Laska)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
3.12.2011 1:10:26   
pandica
ja pijem kombinaciju hajducka trava, cvet nevenai kopriva,a posebno ujutru pre dorucka preslicu to je za regulisanje ciklusa poboljsanja svega  sad mi recite molim vas sta mislite o tome?
hvala iuser posted image za sve

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
3.12.2011 1:18:24   
monini
svaako je korisno,ali se ne razumem toliko..
da li je tvoj muzic pokusao sa nekom terapijom..mm - dg Oligospermija, mi smo pokusali sve...i semenke sa medom,Peruvian macu,vitamine, Profertil i niiistaaaauser posted image , ali ipak se nadje po koji plivac, ali  nedovoljno za prirodne radove..
mada sam citala tudja iskustva i cujem da je mnogima gore navedeno pomoglo...

(odgovor članu pandica)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
3.12.2011 20:13:22   
pandica
nije a nema ni mogucnosti da se popravi tako da o tome nismo razmisljali ni pokusavcali.

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
8.12.2011 10:35:55   
mavi
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Brana napisala recept za povećanje plodnosti

Ujutro se pije čaj od kadulje (žalfija) 2dcl (salvia officinalis) (dvije kašičice čaja preliti sa 2 dcl kipuće vode)         

Popodne čaj od zdravca 2dcl (Geranium robetrianum)(isto)        

Uveče čaj od maticnjaka 2dcl (Melissa officinalis)(isto)         

Kapi propolisa
(koje morate držati u hladnjaku) 3x5 kapi  

 

Matična mleč 2 plastične kašičice dnevno polako polizati (a mozete i pocuclati tableticu)  

Uvece jos 2 kašike meda i 2 kasike jabukovog sirćeta pomešati u 2 dcl vode i popiti. 

Vazno je da nadjete pravi mlec i med ja cu vam reci gde da ga uzmete! U udruzenju pcelara "Maja" na Slaviji mislim da je ulica Beogradska.






< Poruku je uredio mavi -- 8.12.2011 10:39:49 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
8.12.2011 10:41:43   
mavi
ja sam ovo koristila osam mjeseci
kupila kod Tesica..jos prije sedam godina i user posted image
meni nije dalo ploda..mozda zbog Pcos?

(odgovor članu mavi)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
8.12.2011 10:45:08   
daca77
A jel neko koristio Femisan A kapi?

(odgovor članu mavi)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
8.12.2011 10:59:13   
Sesilija 83
Samo da vas pozdravim i da vam kazem moja iskustva, kod muza je rezultat bio oligoastenoteratozoospermia,na svakom spermogramu, kod mene je bilo sve ok,
Koristili smo Tesicevu terapiju i nalivali se cajevima i nista, potom nam je jedna dr
preporucila nemacki caj solubitrat hoiman kod nas se malo teze nalazi i tada je kostao oko1100,din a u Austriji 3e pa nam je moja sestra to slala i mogu reci da se spermogram poboljsao(pio je samo muz) ukus je ok malo mirise na cimet, elem potom smo culu za sok,caj i slatko od aronije pa je muz poceo i to da koristi,ovako poceo je negde polovinom aprila 3xdnevno po casicu 0.3 soka ,1x dnevno kasicicu slatka i 1xdnevno solju caja tada je sok bio oko 1200,din ali je u pitanju bio sirup a ne rastvoren sok a sad je vidim oko 700din, inace 6 juna smo imali transfer za VTO i dr se iznenadila koliko mu je dobar rezultat secam se da su ona i embriolog rekli da mu mi nismo radili prosle spermograme ne bismo verovali da je to od istog coveka rezultat je bio exxxtra
Inace VTO nam je uspela iz prvog puta i ja sam sada 7 mesec.
Ne gubite nadu i razmisljajte pozitivno navijam za sve vasuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 8.12.2011 11:02:37 >

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.12.2011 10:55:18   
Sesilija 83
A da zaboravih da napisem,na tom zadnjem spermogramu za vto svi spermici su bili normalno i nije bilo onih sa dve glave,bez repa, slabo pokretnih, \znaci ostali su zdravi i normalni u puno vecem broju nego do tada .....

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.12.2011 14:04:42   
madamme
znaci ta aronija je dobra. ima kod mene u apoteci promocija u ponedeljak, bas cu da odem da poslusam...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.12.2011 15:12:08   
monini
hvala za info Seseilija83 i cestitaaaam na user posted image , jos malo i user posted image ..bravooooooouser posted image

u svakom slucaju treba probati taj nemacki caj solubitrat hoiman, kada smo do sada sve vec probali, mozemo i to..drago mi je da je kod vas imalo rezultata..jos jednom cestitkeeeeeuser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.12.2011 23:20:01   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: daca77

A jel neko koristio Femisan A kapi?

Moja mama je pocela, i ja se razmisljam da uzmem ali neznam dali smem ako pokusavam dauser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
10.12.2011 22:42:37   
meyo
ja sam koristila femisan al prije nekih 4-5 mjeseci reuzltat je bio super dobijala tacno na 28 dana
a inace dobijam na 40-50-60....
Maki ja sam tad isto muckala al nista ..
mada nisam nastavila koristiti nakon dva mjeseca ..razmisljam da opet krenem...


(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.12.2011 8:54:00   
MakiJ
Moracu ja Femisan A da kupim.
A Aronija ima u obicnoj ili biljnoj apoteci ja bi caj?

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 13:45:06   
MakiJ
Ja nasla aroniju litra 2 650 din otprilike skupouser posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 14:03:01   
hanka
0masih temu nacisto.Nisam normalna user posted image


Sad cu da iskuckam jos neke recepte

< Poruku je uredio hanka -- 15.12.2011 14:06:55 >

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 14:03:12   
daca77
MakiJ, aronije ima u biljnim apotekama...ja sam na pijaci kupila ove jeseni bobice i napravila kompot par tegli. A posto sam rekla mm da mi kupi Urobitrat caj, ne znam da li smem i Femisan A kapi?user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 14:09:02   
MakiJ
Mozes femisan jel je na biljnoj bazi.
Pa u biljnoj apoteci sam bila caj je 150g 930 din ili i vise tako nesto

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 14:18:05   
daca77
Kad pomesam biljcice, bice zabavnouser posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 14:18:56   
MakiJ
Ima zabice da krekecuuser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Koje vam je ime najlepse?
lola78



Mia (29%)

Anja (29%)

Andrea (22%)

Lea (20%)


Ukupan broj glasova: 240

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here