|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
30.8.2009 12:05:03   
lence
Virak, gospin plast, lady's mantle ili Fraumantle (isti vrag, kako li se pise na nemackom?) je biljka latinskog imena Alchemila Vulgaris, ili njoj jako slicna biljka sa istim dejstvima Alcemila Mollis.
One jesu blagi emenagog sto znaci da stimulisu i normalizuju menstrualni tok. Nece izazvati user posted image usred ciklusa, ali mogu pomoci ako ista kasni.
Ja sebi smanjim dozu 5-6 dana pred (ne)ocekivanu user posted image .
Ista stvar za VITEX AGNUS-CASTUS, prepolovim dozu zadnjih sedmicu dana.
Usput, ista vam je stvar sa bezazlenom kamilicom, ruzmarinom i pepermintom.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
1.9.2009 9:28:24   
misha
Ana, i ja pijem čaj virak+hajdučka trava, ali u tvom receptu piše da 2 kašičice čaja (i jednog i drugog) treba preliti sa 80dl vode. To je 8l koliko se ja razumem, pa ja prelivam sa 8dl, to je 4 čaše i tako pijem. Pretpostavljam da je greška u pitanju, jer 80 dl na tako malu količinu čaja je mnogo.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
1.9.2009 18:38:16   
Ana RR
Da,da, 8dl user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu misha)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
10.2.2010 23:25:08   
Suncicabg
Na jednoj drugoj temi je zenica preporucila ovu mesavimu.
Caj je mix: neven, kunica, crni sljez, vrkuta.

Da li neko zna da li svo ovi cajevi mogu da se piju konstantno u odnosu na ciklus, ovulaciju...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 9:34:24   
Ivanka 75
Preporucila bih ti da svaki ponaosob pronadjes na internetu, tako ces jedino znati koja su im lekovita svojstva i kako se koriste.
Ja sam za ovulaciju pila zalfiju.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 9:37:36   
Suncicabg
Trazila sam..... nisam sigurna opet da li smeju konstantno da se piju.... user posted image  Svi su lekoviti, ali opet ne smeju svi stalno da se piju kao macina trava npr

< Poruku je uredio Suncicabg -- 11.2.2010 9:38:47 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 9:39:57   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Trazila sam..... nisam sigurna opet da li smeju konstantno da se piju.... user posted image  Svi su lekoviti, ali opet...

Kažu da treba praviti pauzu, nakon nekoliko nedelja pijenja i da tek tada njihova lekovitost dolazi do izražaja, probaj mesec dana pa 2-3 nedelje pauze, ipak treba organizam da se navikne ali da se ne pretera.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 9:42:02   
Suncicabg
Ma, naravno to razumem, ali se bojim da nesto ne zeznem user posted image  Ne znam da li sme ceo ciklus da se pije user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 9:46:56   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ma, naravno to razumem, ali se bojim da nesto ne zeznem user posted image  Ne znam da li sme ceo ciklus da se pije user posted image

Ja sam i žalfiju, i virak, i crveni zdravac i matičnjak pila čitavih mesec dana. Onda dođe nova godina pa sam zabatalila, i počela tak posle 3 nedelje ni ne znajući da sam T.
Sad pijem samo virak jer je kažu dobar za održanje ploda. Žalfiju pijem kad se setim jer mi je drugarica rekla da može u T da se pije.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 9:49:54   
Suncicabg
I ja pijem Virak. Sto se tice hajducke trave mislim da i ona moze konstantno. Jedino mi je nejasnoca za neven i crni slez user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:05:07   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

I ja pijem Virak. Sto se tice hajducke trave mislim da i ona moze konstantno. Jedino mi je nejasnoca za neven i crni slez user posted image

Pa ne znam sta da ti kazem, Sunce! Neven i crni slez sam procitala samo od ove nase forumasice koja je pisala o tome kako je ostala trudna! Nisam cula ni od jedne druge! A ovo sto je Ivanka pila (zalfija, crveni zdravac i maticnjak) je slicno recepturi Slobodana Tesica! Tu se jos pojavljuje virak, koji je isto jako dobar, pa onda macina trava i tako.....
Ja trenutno pijem neku mesavinu cajeva protiv mioma koju proizvodi Josif Pancic, pa cemo da vidimo! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:09:39   
Suncicabg
Ja bih probala i ovu kombinaciju. Ne znam sta da radim

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:14:14   
Dudu25
Suncice mila, ja sam bila pocela macinu travu i crveni zdravac da pijem, prvi mjesec mi je kasnio ciklus 10-11dana ne mogu dobro da se sjetim i onda sam rekla da necu vise cajeve da pijem, i eto nisam,...

ali mislila sam da kupim Virak da pijem svaki dan, a za macinu to treba da se pije do pre O, i treba 3mjeseca, a zdrvac moze svaki dan ali treba oba dva partnera da ga piju ....

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:18:31   
Suncicabg
Nisam znala da treba oba parnera user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:22:38   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Nisam znala da treba oba parnera user posted image



imas negdje temu draga o zdrvacu cini mi se da sam tamo i pisala,a za zdrvac obavezno je oba dva partnera i to popiti kao kafu kad pijes sve u gutljaje treba malo po malo...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:23:47   
Dudu25
A draga za ovaj caj koji si pisala gore ja ne znam, nisam citala prije, znam samo za ove koje sam ti spomenula,....

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:30:01   
Anoniman
ja pijem virak,matičnjak i hajdučku ceo mesec.....macinu sam batalila jer mi se ciklus produžio,sad sam naručila i crveni zdravac.....

uzimam i propolis i med, pošto je moj otac pčelar...čekam proleće da stigne svež matični mleč....user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:48:41   
Mari86
Ej draga ja pijem Virak dva puta na dan,i mm i ja pijemo zdravac,ja po jednu solju na dan a mm ponekad i dve solje.user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:57:47   
Suncicabg
Zderavac? Koji je to caj? On sme ceo ciklus?

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 11:58:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Zderavac? Koji je to caj? On sme ceo ciklus?


Imaš "e" viška. Ima tema o njemu.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 11.2.2010 11:59:04 >

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 12:23:13   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Zderavac? Koji je to caj? On sme ceo ciklus?


Imaš "e" viška. Ima tema o njemu.


user posted image user posted image user posted image user posted image  Uzas

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 14:50:08   
Ana RR
Draga, ja pijem virak i hajducku travu, to mi je moja dr prepisala. Nisam nista drugo mesala, ova mesavina je sasvim ok.
Dovoljno mi je da popijem dve šolje čaja pre nego što dobijem i da imam duplo slabije bolove.

Macinu travu već dugo ne pijem, ne mogu da razmišljam kad smem a kada ne da je pijem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 14:53:32   
Suncicabg
Caj je mix: neven, kunica, crni sljez, vrkuta.


Caj je mix: neven, kunica, crni sljez, vrkuta.

Sta mislis o tom miksu? Vrkuta i hajducka trava znaci, smeju ceo ciklus. A ovaj Crni slez? Neven?  I ja ne mogu da razmisljam kad smem kad ne smem.

Vrkutu pijem samu svaki dan.

< Poruku je uredio Suncicabg -- 11.2.2010 14:54:08 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 15:02:13   
Suncicabg
Sad mi je jedna rr devojka javila da joj je apotekarka  rekla sva 4 zajedno ni za zivu glavu ako je zena trudna!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 15:06:11   
Ana RR
Imas na prvoj strani teme napisano kako mi je doktorka rekla da pijem.

Nista drgo nisam dodavala, sem malo meda.

Za te druge stvarno ne znam, nikada nisam ni pila. Na poslu sam sada, aj kada dodjem kuci jos cu pogledati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here