|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
31.8.2010 11:07:46   
carobnicabc
Cao cure. Imala sam u martu ove godine neku upalu lijevog jajnika, tada sam pila antibiotike neke user posted image . ali mi nisu nesto posebno pomogli. Osjecala sam cesto kao "ziganje". Prije mjesec dana se to ponovo aktiviralo user posted image , i tada sam poslusala svoju baku i stavljala naizmjenicno svinjsku mast (ispranu 9 puta) i kantarion. A uz to sam pila majcinu dusicu i hajducku travu. Oduzi ja... Samo sam htjela da vas pitam jel' ko upucen u to da hajducka trava pospjesuje plodnost? Meni su rekli tako. Sticajem okolnosti sam je pocela piti, ali isto tako sada radimo na bebici.... Pa da znam, da li da je nastavim piti ili da pocnem taj toliko puta spomenuti virak? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pravoslavna)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
31.8.2010 11:17:41   
Ana RR
Dobro nam došla, draga user posted image

Hajdučku travu možeš piti u kombinaciji sa virkom, ja tako pijem po preporuci moje doktorke.

Na prvoj strani imaš uputstvo za spremanje čaja. Ukusan je, ja ga popijem uveče pred spavanje.

Pridruži nam se i u ostalim temama user posted image

Pozdrav
Ana RR

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
31.8.2010 11:41:05   
carobnicabc
Znaci ipak je ok hajducka trava... user posted image Jednim udarcem dvije muhe....user posted image Pusauser posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
25.9.2010 11:14:27   
carobnicabc

IZVORNA PORUKA: Ana RR

A evo šta je meni moja dr rekla da pijem:

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.



Samo da kazem da pijem ovaj caj vec skoro dva mjeseca... I iskreno divan mi je! user posted image Naprosto sam umislila da je divnog ukusa, i sada mi je zaista ok! Cak ne pijem vise vodu...user posted image user posted image A nadam se da ce imati i super efekat! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
26.9.2010 21:39:13   
Suncicabg
Da li hajducka trava sme da se pije tokom celog ciklusa? Znam da Virak sme

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 10:30:46   
carobnicabc
Meni su rekli u biljnoj apoteci da se smije piti tokom cijelog ciklusa, i hajducka trava i virak, jedino macina trava da ne smije.

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 12:13:22   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Da li hajducka trava sme da se pije tokom celog ciklusa? Znam da Virak sme


Sme user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 19:45:51   
Suncicabg
E super. Nasla sam Hajducku travu u filter vrecicama, pa je priprema dosta laksa. Proizvodi Welton (ako smem da kazem) user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 19:56:26   
maakki
Pitala bih nesto u vezi caja od hajducke trave i virka. Kod mene u gradu mogu naci hajducku travu ali virak ne jer kako su mi rekli veoma je skup ( 100 gr je oko 120 din) pa ga ne narucuju, zanima me jeli dovoljno piti samo hajducku travu ili mora u kombinaciji sa virkom?user posted image user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 19:58:55   
Crvenkapa85
ja sam u prodavnici zdrave hrane virak platila 99din,maticnjak 100g 48din.h.travu 36din i senu 43din

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 20:08:59   
maakki
Meni su ovako rekli danas ostala mi je jos jedna prodavnica zdrave hrane gde kod nas inace prodaju cajeva to cu sutra pogledati, ali ako moze i sama hajducka trava to imaju u svim ovakvim prodavnicama onda bih pila samo nju uz sve ostalo sto pijem?

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 20:34:49   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: maakki

Pitala bih nesto u vezi caja od hajducke trave i virka. Kod mene u gradu mogu naci hajducku travu ali virak ne jer kako su mi rekli veoma je skup ( 100 gr je oko 120 din) pa ga ne narucuju, zanima me jeli dovoljno piti samo hajducku travu ili mora u kombinaciji sa virkom?user posted image user posted image


Pa virak je tu najbitniji sastojak, ne znam koliko samo hajdučica ima efekta (mada je i ona jako dobra).

Ja već dugo ne nalazim virak ni u Bg, imam neke zalihe pa to pijem. Ako negde pronađem nije mi problem da ti pošaljem.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 20:36:46   
Crvenkapa85
evo i ja cu da saljem ako nekom nesto treba user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 20:47:52   
maakki
Hvala vam cure javicu se sutra kada pogledam jos u ovoj drugoj prodavnici pa ako ne nadjem javicu se pa da mi posaljete.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 21:23:27   
Crvenkapa85
IZVORNA PORUKA: maakki

Hvala vam cure javicu se sutra kada pogledam jos u ovoj drugoj prodavnici pa ako ne nadjem javicu se pa da mi posaljete.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

od svake po malo...mozda bude delotvornijeuser posted image

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 21:26:27   
Crvenkapa85
a jel taj od hajducke trave i virka moze da se oije tih 8dc ceo dan,ili mora 4dc ujutru i uvece????evo ja ga sad kuvamuser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 23:23:55   
carobnicabc
Ja ga skuvam ujutro, i tokom cijelog dana samo doljevam u solju kada sam zedna. Dok ga ne popijem ne odustajem. Rekla sam vec da ga pijem umjesto vode.... user posted image user posted image Iskreno, nadam se da ne grijesim, s obzirom da ga pijem oko mjesec dana. user posted image user posted image

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 23:37:49   
Crvenkapa85
popicu ostatak ujutru pre posla,pa kad se vratim novu turu....

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 23:47:14   
Suncicabg
Ja sam pila Virak, jednu solju ujutru, jednu uvece.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 23:47:58   
Crvenkapa85
i koliko ga dugo pijes?jel ima efekta?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.9.2010 23:54:09   
Suncicabg
Pila sam ga par meseci. Pa menstruacije vise nisu bolne, nikad ne kasni... Neko vreme ga ne pijem, a ne znam ni da li cu poceti ponovo, jer cu ja na vto. A ne znam da li utice i u tom slucaju user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
28.9.2010 15:39:04   
maakki
Hvala crvenkapice nadam se da hoce. ha ha ha

Nasla sam virak kod nas u prodavnici zdrave hrane i pocinjem da pijem od veceras, doduse 100 gr sam platila 140 din.

Sto se tice samih cajeva misljenja sam da ne mogu da naskode, pa kako su se nase bake i prabake lecile nego onim sto su nalazile u prirodi, pila sam i macinu travu ali sam sada odustala posto ona ne moze da se pije ceo ciklus.

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

IZVORNA PORUKA: maakki

Hvala vam cure javicu se sutra kada pogledam jos u ovoj drugoj prodavnici pa ako ne nadjem javicu se pa da mi posaljete.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

od svake po malo...mozda bude delotvornijeuser posted image



_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
28.9.2010 19:06:25   
maakki
Popila sam prvu dozu i nije uopste strasno moze da se pije.user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
28.9.2010 23:03:36   
Crvenkapa85
i meni se svidja sad vec carobni napitak.......

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.9.2010 20:37:37   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja već dugo ne nalazim virak ni u Bg, imam neke zalihe pa to pijem.



Ima ga kod travara na Zelenom vencu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here