|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.9.2010 20:38:49   
Ana RR
E vidiš.. zaboravila sam na tu opciju! Hvala,draga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.9.2010 21:47:53   
Crvenkapa85
popijem moju drugu solju....a sta bude ako ga pijes vise puta na dan....ja bi da natocim u flasu pa da cirkam na posluuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
30.9.2010 23:41:04   
Suncicabg
Verujem da moze i tako. Znam samo da treba da se pije u malim gutljajima.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
2.10.2010 15:42:40   
enigmaa


EDIT: Link obrisala Ana RR:
Temu o vitaminina imamo i na RR.

KLIK


< Poruku je uredio Ana RR -- 2.10.2010 18:43:23 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
2.10.2010 20:21:40   
maakki
Cure moze li caj od virka i hajducke trave da produzi ciklus, meni se to desava a ne znam jeli od caja ili od nervozeuser posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu enigmaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
4.10.2010 20:47:06   
Suncicabg
Verujem da u tom svom regulisanju ciklusa moze i da ga produzi. Koliko ti kasni? Jesi dobila u medjuvremenu? Vidim da je post star par dana

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.10.2010 15:37:17   
maakki
Pocela sam da pijem pre ciklusa jedno nedelju dana, dobila na vreme, ali mi je produzen za bar dva dana ako racunam kako je bilo ranije, pa ne znam jeli od caja ili od nervoze?!user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.10.2010 17:38:15   
Suncicabg
Hoces reci krvarenje je duze? Meni su to objasnili kao "ciscenje"user posted image

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.10.2010 19:19:40   
maakki
Da duze je nego obicno i malo je jace, moguce je da je to kako kazes neka vrsta ciscenja, videcu kako ce biti sledeci ciklus. Moram da kazem da ja inace imam obilna krvarenja, pa mi ovo produzenje i pojacanje uopste nije trebalo.user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.10.2010 17:16:35   
jance
evo drage moje, da Vam se pridruzim i ovde, pisala sam vec u crticama da sam sinoc uzela virak i hajducku travu u zdarvoj hrani, ali mi je zena tamo sto radi rekla da nepravim mesavinu od toga, nego da virak popijem jednom dnevno a hajducku travu da pijuckam ceo dan user posted image ... pitam zato sto vidim da vi ovde kombinujete jedno sa drugim. da, i jel se sme sladiti npr sa medom ili bolje ne? i dali da cekam da dobijem (trebalo bi da bude najkasnije za 4 dana ) ili da krenem odma da ih opijem? i dali mogu da ocekujem nekakve nuspojave ili nesto?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.10.2010 17:22:54   
Ana RR
Meni je doktorka rekla da ovako pijem (zajedno). Ja uvek stavim malo meda i pijem svaki dan, baš svaki.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.10.2010 21:50:27   
jance
e da se pofalim, sada sam i zaovu oplackala tako da imam zaliha hajducke trave i virka za jedno vreme, ima da ga pijeeeeem.
da, ovo od zaove je vec gotova mesavina tako da sad kontam da to ide kako ko hoce. i ta mesavina ima jos nesto u sebi, nesto kaze se zove hocunecu ili slicno user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.10.2010 22:09:14   
Ana RR
Biljka hoću-neću ili rusomača.

Kad se pomeša sa hocu-necu travom (Capsella bursa-pastoris) vrkuta predstavlja univerzalan lek protiv svih ženskih bolesti.

Možeš na herbateci pročitati sve o tim biljkama user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 14.10.2010 22:11:33 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.10.2010 22:12:28   
jance
e onda je to to! nista, idem da kuvam.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.10.2010 17:29:47   
jance
e a jel podgrevate taj caj? meni je malo tesko da ga pijem hladnog po ovakvom vremenu. mislim, imam onu termos solju, al ni tamo mi neizdrzi 8 sati na poslu toplo.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
25.10.2010 17:58:35   
milichica
Zdravo svima! Cini mi se da virak moze dosta da pomogne. user posted image Dobila sam izvesnu kolicinu i citajuci vase savete htela bih sto pre da ga pijem. Problem je sto sam dobila da pijem orgametril tablete ovaj mesec pa ne znam da li smem da pijem virak u isto vreme user posted image Inace imam cisticne folikule i vec tri godine nista od bebie user posted image Rado bih probala sa virkom i hajduckom travom. Ima li neko iskustva sa orgametrilom?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
7.11.2010 18:58:12   
Suncicabg
Mozda mozes ovde da pronadjes neke informacije  KLIK  user posted image

(odgovor članu milichica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.11.2010 19:31:41   
ika979
Jedna stvar samo oko cajeva!
Nemojte ih piti bez prethodne konsultacije sa svojim lekarom. U zavisnosti od problema, mogu da pomognu ali isto tako da naprave problem. Sadrze fitohormone, tako da, oprez! Konkretno kod mene gde je boljka slaba funkcija jajnika koja se mora pospesivati hormonima, caj uziman na svoju ruku mogao bi dovesti do hiperstimulacije i problema. Na svoju ruku sam krenula od nedavno sa virkom i macinom travom i kad sam otisla do lekara i saopstila mu to, rekao mi je da ispijem cajeve kada sam vec krenula sa njima, pa teka onda da pocnemo sa hormonima i inseminacijom. Dakle, u mom slucaju jedno s drugim nikako paralelno.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.11.2010 10:12:09   
moja ciklama
ja bih da probam, odvojeno Virak-Vrkutu i Macinu Travu-Očajnicu. Ali mi nije jasno od kad do kad koji čaj pijem?
Valjda od ciklusa do ovulacije Macinu travu, a onda Virak od ovulacije do ciklusauser posted image

Kako Vi to drage moje?

(odgovor članu ika979)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.11.2010 14:17:21   
Suncicabg
Ja nisam nikad pila Macinu travu jer ne znam kad je tacno ovulacija, pa nisam htela da eksperimentisemuser posted image  A Virak mozes uvek da pijes, samo ne znam da li sme da se kombinuje sa Macinom travomuser posted image  tj da se pije u isto vreme

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.11.2010 21:34:08   
moja ciklama
Danas na Kalenću, Virak 30gr-140 din, Macina trava 50gr-120 din.
Da nije malo mnogo..user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.11.2010 19:24:52   
Suncicabg
Ne znam kolika je moja gramaza (valjda 50 gr) i to je oko 100 din u nekoj novoj prodavnici zdrave hrane

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
1.12.2010 11:10:47   
maakki
Ja sam pre prvog postupka pila vikar i hajdcku travu ali jako kratko vreme, tako da ne mogu da kazem dali je bilo nekog uspeha ili ne, ali i sada cu ponovo da ga pijem do proleca pa cu da vidim sta ce se tada desiti.user posted image

Kod nas u zdravoj hrani 100 gr Virka sam placala 140 din i to mi je malo puno, ali ako pomaze nije to nista, i hajducka trava je tu negde oko 90 din 100 gr.user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.1.2011 23:02:59   
Ana RR
Za muškarce:

IZVORNA PORUKA: AlexNS

Evo ih i recepti :

1. po 100 gr oraha, badema, lešnika, kikirikija,oljuštenih semenki bundeve, oljuštenih semenki suncokreta (sve neslano i sirovo samleti) u to dodati kokos, susam(sirov), suvo grožđe,suve smokve, suve šljive i suve kajsije ( ovo suvo sve naseckati vrlo sitno) i dobro pomešati sa 1kg meda (nebitno koji ).  Ovo se uzima jedna supena kašika dnevno , ali ne treba preterivati jer je vrlo kalorično da ne počne tvom mužu da raste stomak umesto tebi Mi smo ovo probali i uticalo je ali neznatno.

2. čaj
100gr lista oraha
200gr rtnjaskog čaja
100gr lista matičnjaka
Sve se pomeša. Sprema se tako što se 4 supene kašike čaja preliju 1l hladnom vodom , poklopi se i ostavi da prolkjuča . Skloni se sa vatre i procedi . Pije se u toku dna po 1lit

3. čaj

mogu da ga koriste i žene i muškarci, ja ga nisam koristila jer nisam uspela da nađem sve sastojke u zdravoj hrani.

240 gr hajdučke trave
60gr cvetova zove
30gr listova maline
30gr listova i cvetova kantariona
30gr listova pitome nane
20gr listova i cvetova divlje nane
20gr lazarkinje
20gr majčine dušice
20gr idjirota

Trave jako usitniti i smešati. u 1litar proključale vode staviti 10gr mešavine i poklopljeno kuvati 1min. Hladan čaj procediti u tamnu bocu i držati na tamno mesto . Piti 3 puta dnevno po 1deci pre i posle jela. Posle napitka pre jela uzeti kašiku rafinisanog maslinovog ulja (ovo je garant gadno) , a nakon napitka posle jela srednju kašiku meda. Med bi trebalo da bude bagremov žalfijin kestena i sl. Mešani med nije preporučljiv.





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
19.1.2011 15:55:29   
*Maki*
Drage moje,
ja sam u nedelju posetila jednu zenu koja je bivsi zdravstveni radnik i koja vec duze vreme zivi u jednom planinskom selu blizu mog grada, potpuno se posvetila prirodi. Bere lekovito bilje, izmedju ostalog, i pravi cajeve za zenski sterilitet.
Treba da popijem 3 ture caja, za sada imam neku mesavinu caja...koliko se ja razumem u lekovito bilje tu ima i kantariona i majcine dusice i jos par nekih biljaka koje ne mogu da prepoznam. Slozene su redom i tim redom treba da ih pijem. Znaci biljke nisu pomesane. Prvu turu pijem 18 dana i uz to mi je preporucila da stavljam vaginalete od crvenog kantariona ili zalfije, da bi mi omeksao grlic materice i pretpostavljam da ce tako spermatozoidi lakse prodreti u matericu. Takodje cu u nekoj od naredne 2 ture caja ubaciti i kupke sa morskom soli. Znaci prirodna morska so (ona je krupnija i sivkaste boje) mozda je imate u apotekama u Bgd-u, verovatno su bolje opremljene.
Ako budemo uspeli uz pomoc prirode, javicu vam. Kod mene je problem bio sa prolaktinom i takodje mi je totalno zacepljen levi jajovod, prepostavljaju da ima neku mehanicku smetnju ili je srastao sa matericom zbog operacije slepog creva koju sam imala sa 5 godinica.

Da li je neka od vas koristila bilo koji preparat od crvenog kantariona (vaginalete, caj, kapi...)?



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here