|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
24.3.2011 13:09:41   
Anoniman
Ova macina trava je bas gorka. Mislila sam da od žalfije nema nista gorčije, ali sam se zeznula. Cmokic za sve.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
25.3.2011 17:32:26   
Anoniman
Ne znam kako kod vas al meni hajducka, virak i rusomaca deluju. Pocela sam da ih pijem 2 ili 3 dana preuser posted image i samo sam prvi dan imala jake bolove, i krvarenje mi se nestmo smanjilo. Sad vec ne mogu da verujem da je ovo moj stomak i moj ciklus. Ja se nadam najboljem, pozdrav. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
25.3.2011 22:00:20   
megan
Drage moje, ja sam nedavno kupila tinkturu za ženska oboljenja,sadrži ekstrakte ljekovitog bilja:hajdučku travu, peršun list,valerijana korijen,neven,zdravac i kantarion.Koristi se kod kod svih ženskih oboljenja tipa: ciste , miomi, upale jajnika, neredovan i bolan menstrualni ciklus.Koristi se tri puta dnevno 20-30 kapi.Da li je i učinkovit vidjećemo, ali mi je svakoko lakše nego piti litre čaja stvarno mi je to dosadilo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.4.2011 19:44:42   
milenatea
evo i ja da vam se pridruzim. i ja pijem caj od virka+hocu necu, jednu solju ujutru i jednu uvece i pijem i kapi femisan a. kazu da su odlicne za sve zenske probleme, a ja sam ih imala punooo kao i cin1 koji sam operisala laserom user posted image . pozdrav svima vama i da uskoro ugledamo user posted image

(odgovor članu megan)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.4.2011 19:46:24   
Anoniman
Dobrodosla kod nas user posted image
Pridruzi nam se i u crtice  KLIKNI

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.4.2011 21:45:54   
milenatea
hvala na dobrodoslici user posted image
trenutno iscitavam i kuburim i sa nekim bakterijama, ali o tome cu u temi vaginalni i cervikalni bris.
tesko li je biti zena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.4.2011 22:16:52   
Anoniman
To sam i ja danas konstatovala negde.
IZVORNA PORUKA: milenatea

hvala na dobrodoslici user posted image
trenutno iscitavam i kuburim i sa nekim bakterijama, ali o tome cu u temi vaginalni i cervikalni bris.
tesko li je biti zena user posted image

ovim muskima je sve neko smaranje, a ne pitaju se kako je nama dok jurimo O koja traje 2-3 dana. A njima se bas tad ne sexa. A uz to mogu svaki dan da proizvode svoje spermice, a kad treba nama da ih daju onda nece. I koja je tu ravnopravnost?user posted image user posted image

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.4.2011 23:04:44   
milenatea
ja to konstatujem stalnouser posted image i sve se nesto bune odakle bakterije odakle ovo odakle ono, negoduje, bar ovaj moj kad ga teram da pije caj ili terapiju za bakterije.... uzaaaaas

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
9.4.2011 23:10:23   
Anoniman
Ma bez nas ne mogu, a ovamo se ku*aže. I ovaj samo nesto kuka. Pa izlaze mu bubuljice posle keksa, i sad sam muja kriva. A u stvari bih ja trebala da se ljutim posto ih je on meni preneo. Svi su pravljeni na isti kalup.user posted image

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.4.2011 17:21:44   
milenatea
nasla sam ovaj site, opet fitoterapija, prelistajte ima za svasta nesto cajeve, kapi, preparate sa medom, prelistajte cure,nije skupo, ja sam sada postala ocajnica samo kopam po netu user posted image
http://lekovitobilje.org

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.4.2011 19:21:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.



Trenutno pijem ovaj!


Ana, je l'' ovo dnevna doza koja se popije???Meni je sutra 4dc. Mogu li odmah od sutra da krenem? Je l'' se prekida posle O???

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.4.2011 10:43:26 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.4.2011 19:24:25   
Anoniman
da, to je dnevna doza (pitala ja anu user posted image ). ne moras prestajati posle O. nije kao macina trava.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.4.2011 19:27:16   
Anoniman
A jesi ti pila i macinu travu???Ja sam mislila i nju da pijem i da prestanem sa njom posle O???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.4.2011 19:28:53   
Anoniman
nisam pila macinu travu. nekako mi je to malo bezveze sto moras da pazis kad ti je tacno ovulacija. vise volim ove bezbedne varijante. i ne zaboravi sexy ves!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.4.2011 19:35:39   
Anoniman
Ja cu je piti...I onako planiram ovaj mesec da radim lh trake, pa cu znati kad da prekinem...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.4.2011 19:40:24   
malenac76
mene moj travar ubjedjuje da mi je macina trava mnogo bitnija od virka..kaze virak je za endometrijum a macina trava za bolji rad jajnika i kvalitetniju ovulaciju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
16.4.2011 9:08:51   
noblica.ns
kseno, koliko sam razumela virak i hajdučka mogu ceo ciklus da se piju jel? Ja planiram od danas da krenem da ih pijem, prvi dc mi je. Baby aspirin cu da pijem oko ovulacije, a i sexy veš ću da uključim, pa valjda će da ispadne  user posted image !user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
16.4.2011 9:16:53   
Anoniman
da, tako kazu, mogu da se piju celog ciklusa. ja sam se posle 20og dana malo ulenjila pa prestala.

(odgovor članu noblica.ns)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
16.4.2011 9:27:21   
noblica.ns
E dobro, onda odoh do prodavnice zdrave hrane da se naoružam travkama. Ma piću ih sve dok ne vidim user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
16.4.2011 22:36:29   
Mirela86
I ja da vam se pridruzim i podijelim sa vama recept koji sam dobila od jedne stare tete
250 gr sjemena konoplje(Cannabis sativa)
1 pakovanje macine trave(odoljen, valeriana)
1 pakovanje žalfije (salvia officinalis)
1 pakovanje hajdučice (achillea millefolium)
Sve trave sastaviti i izmiješati sa konopljom! 1l vode prokuhati, a u drugu posudu staviti 3 supene kašike smješe i preliti tom vodom, poklopiti i ostaviti da odstoji 8 sati! Procijediti i piti 40 dana bez prestanka!!!
Rekli su mi da pomaze pri začeću!!! Detalje i djelovanje na pojedine dijagnoze ne znam!!! JA licno imam problema sa PCOS i hiperprolaktinemijom i dvije godine na terapiji Utrogestan i Dostinex, ali su ciklusi grozni, a od user posted image nista!!! Odustajem od hemije, prelazim na biljke i upravo sam skuhala Virak, pošto to jedino imam trenutno!!! Zajedno sa vama se nadam da cemo ubrzo ugledati user posted image !!!!

(odgovor članu noblica.ns)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
16.4.2011 23:05:06   
Anoniman
Mirela pridruzi nam se i na temi CRTICAuser posted image

(odgovor članu Mirela86)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.4.2011 21:39:39   
Anoniman
Ja pijem virak, hajducku i rusomacu. Dobre su. A macinu samo do O. Kazu ne valja posle. Ne znam!?! A da pijem i maticnjak, uvece al mi on otvara apetit pa se posle odmah trpam u krevet.user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.4.2011 21:51:32   
Mirela86
Pčelice, mogu ti reći da sam cula da je rusomaca super, a i radim u apoteci, tako da zene koje zele bebu, masovno uzimaju!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.4.2011 22:00:18   
Anoniman
Pa to sam i ja čula pa reko ne moze da škodi.user posted image

(odgovor članu Mirela86)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.4.2011 20:50:21   
*Maki*
Drage moje znate li da li neki caj-lekovita biljka moze da izazove stimulaciju jajnika?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here