|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.2.2011 11:06:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

A evo šta je meni moja dr rekla da pijem:

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.

Macina trava - 1 kašičica u 2,5 dl vode
Ostaviti 20 minuta da odstoji pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.



tek pocinjem da citam ovu temu, mozda ste negde kasnije i napisali, ali zar nije hajducka trava zabranjena u trudnoci? tako su mi napisale devojke u temi o hajduckoj travi. znaci, do kad se sme piti?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.2.2011 11:20:09   
Ana RR
Ksena,  ja bih svakako prestala da pijem čim bih saznala da sam trudna.

Dve moje drugarice (koje su dugo pokušavale da zatrudne) su posle dva meseca ove terapije zatrudnele. Slučajnost ili nešto drugo, ne znam..


< Poruku je uredio Ana RR -- 5.2.2011 11:21:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.2.2011 11:24:05   
vonavoj
Ana,a da li se i tebi poremetio ciklus,da ti ide vise,ili se produzio od kada pijes caj?
ja bi pocela da ga pijem,jer dobijam na 40 dana...od kako sam prestala sa antibebi pilulama ciklus mi je user posted image user posted image ..ne znam da li moze da mi skodi?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.2.2011 11:26:17   
Ana RR
Ja hvala bogu imam baš redovne cikluse, ali jako bolne. Čaj mi je puno smanjio te bolove i ublažio simptome pms-a. Nije mi se poremetio ciklus.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.2.2011 12:51:01   
Anoniman
i nisam znala da propolis treba da se drzi u frizideru, tj. ja vec par meseci pijem one kapi propolisa (ako se na njih misli), ali nisam videla da treba da budu u frizideru user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.2.2011 19:54:41   
*Maki*
Maticni mlec se drzi u frizideru, propolis mislim da ne treba.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.2.2011 13:40:35   
Merimica
Devojke, sme li uz Klomifen da se pije neki čajić.

Plašim se da ne naplavim neki karambol.

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.2.2011 13:47:20   
Ana RR
Ne, uz klomifen ništa. Kad ne piješ lekove onda može.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.2.2011 15:23:42   
*Maki*
Zasto ne sme caj uz Klomifen? Meni su rekli da smem...u pitanju je kantarion, majcina dusica ..mesavina caja.. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
12.2.2011 18:01:46   
Cuftas
Drage moje, ja sam danas pocela sa virak-hajducka trava kombinacijom. Ja imam dva mioma od po 2 cm i hajducka trava se i preporucuje za to (meni licno nije smanjila miome, a jedan sam od retkih slucajeva kojoj ni zoladex nije delovao...) Posto uz miome idu i obilne menctruacije, zanima me da li je neka imala slicno iskustvo, posto sam u skoro svim postovima gde se virak pominje naisla da je user posted image jaca nego inace... A volela bih da pripremim matericu za user posted image

Za one koje jos nisu pocele, ukus je skorz ok, i bez meda

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
12.2.2011 21:03:12   
Merimica
stvarno ne znam kako virak deluje na miome, ali znam da je za sve te stvari (miome, priraslice na jajovodima ...)doba macina trava.
i ja pijem virak, i skroz mi je ukus ok, joj šta sve nisam pila od tih narodnih lekova... ali valjda će se isplatiti i da i ja bodijem jednu malenuuser posted image


_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
8.3.2011 11:02:17   
Maryy
Za to je najbolje vaginalno ispiranje sa cajevima.. Mesavina 100gr. rusomace i 100 gr. virka (spojis ova dva caja). Prokuva se pola litra vode i u to se doda 1,5 kasika mesavine i pusti se da odstoji.. Procedi se u staklenu flasu i ceka se dok se caj progladi. Sipas u irigator i ispiras se svako vece, posle toga kada legnes stavis tampon od kanariona i kazu da je to najbolji lek za sve.. user posted image

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
8.3.2011 15:21:01   
MalaMini
Dobar dan, drage dame  Srećan nam naš dan  Vidim da ste pisale o čajevima... Ja odgovorno tvrdim da je Regulopot odličan čaj. To je mešavina raznih trava, potpuno je prirodan. Sa vlasnicom apoteke možete da se konsultujete da li i u kom slučaju da ga koristite. Provereno na meni- reguliše ciklus i podstiče ovulaciju. Imala sam želju za mućkanjem svakodnevno dok sam ga pila, što je logična posledica burne ovulacije. Nisam tada pravila bebu, koristila sam ga samo da sredim ciklus i obnovim endometrijum posle kiretaže. Apoteka ScalaPotamija u Beogradu. Možete da naručite da vam stigne poštom.

< Poruku je uredio Lilly RR -- 8.3.2011 19:28:27 >

(odgovor članu Maryy)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
10.3.2011 19:39:37   
Anoniman
kupila sam danas virak i hajducku travu, s tim sto je ovde hajducka trava kao cela osusena grancica. naravno, iseci cu je. ali posto se po receptu koji je Ana dala prelivaju 4 kasicice sa 8dl vode - je l to za jedna ili za dva dana doza? posto pise da se pije dva puta u toku dana.

(odgovor članu MalaMini)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.3.2011 20:38:15   
Anoniman
vec 4 dana pijem cajeve. juce mi je prestala menstruacija. isto tako od juce povremeno osecam neko ziganje u levom jajniku user posted image  je l to mozda od cajeva?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.3.2011 20:41:41   
jelenadunja
Cao ....svima.....ja sam pila ocajnicu(macinu travu)i zahvaljujuci njoj unistila sve ciste,i ostala sam trudna uz pomoc tog caja....user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.3.2011 22:01:29   
Elica
IZVORNA PORUKA: ksena

vec 4 dana pijem cajeve. juce mi je prestala menstruacija. isto tako od juce povremeno osecam neko ziganje u levom jajniku user posted image  je l to mozda od cajeva?


Nakon poslednje menstruacije,18.02. ,posle dve nedelje,  pocela sam redovno da pijem hajducku travu i virak... primetila sam "sevanje" i probadanje malo u levom pa u desnom jajniku i neki osecaj "zatezanja" preko celog donjeg dela stomaka, mislim da je od cajeva jer mi se to ranije nije desavalo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2011 11:44:27   
Anoniman
Cao, da vam se pridruzim i ovde. Znam da su cajevi najbolji lekovi za sve, medjutim ja sam malo ne odovorna za redovno "pijenje" istih. Ali, posto dosta vas hvali gore navedene cajeve, ja odoh odma u apoteku. Ako nista drugo, smiricu nepodnosljiv menstrualni bol, a ko zna mozda zbog njih napravim i neku user posted image . Cujemo se.

(odgovor članu Elica)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2011 11:49:03   
Anoniman
e, elice, znaci nisam jedina! upravo takav je osecaj, povremeno seva i zateze.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2011 11:53:55   
Ana RR
Taj osećaj u jajnicima sam i ja imala, mislim da je to uvek bilo pred ovulaciju. Kao da sam osećala kako "rade" jajnici.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2011 11:58:31   
Anoniman
meni je to pocelo jos poslednjeg dana menstruacije (ili dan posle, ne secam se tacno). nek rade, samo nek rade, mozda nesto i odrade. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2011 12:00:07   
Ana RR
Hoće, hoće user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2011 14:23:17   
malenac76
i moji su odreagovali toliko da sam ja mislila da je upala i otisla kod gin user posted image
nisam mogla vjerovati, ajd sad bar znamo sta je i da je od cajeva user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
20.3.2011 23:07:41   
meyo
ja imam macinu virak i hajducku travu ..
samo me interesuje Ana da li ti je dr rekla da pijes obadvije kombinacije
caja ili naizmjenicno ?? tj. virak + hajducka
i ovu sa macinom ili virak i macina da se nikako ne mijesaju?

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
20.3.2011 23:11:42   
Ana RR
Ja sam pila samo virak+hajdučka trava i baš mi je prijalo. Macinu travu sam pila davno ali mi je bio koplikovano to kada sme da se pije, kada ne sme pa sam prestala.
Da budem iskrena, ne sećam se šta mi je rekla za macinu travu, znam sigurno da se ona pije pojedinačno, ne meša se ne sa čim ali da li mi je rekla da smem u isto vreme da pijem i virak i macinu travu - nemam pojma.


< Poruku je uredio Ana RR -- 20.3.2011 23:13:31 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here