|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
10.2.2012 14:13:13   
madre
aha, znam ove vezbiceuser posted image a sta mu ovo dodje abdukcija ili adukcija?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
10.2.2012 14:23:19   
Jeca*
sprave se zovu abductor i aductor..tako nekako

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
10.2.2012 14:26:10   
minavb
IZVORNA PORUKA: madre

aha, znam ove vezbiceuser posted image a sta mu ovo dodje abdukcija ili adukcija?

To su vrste pokreta koji praviš.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
10.2.2012 22:41:52   
madre
ma, znam, nego me zanimalo kako se zove ovaj ka unutra, a kako ovaj ka spolja?
nema ni veze, vazno je da znam na sta si mislila.
nego, ako ti nije problem virni u temu o spravama za vezbanje, imam tamo neke dilemeuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 9:48:48   
Maya21
ja pocela opet da vezbam u ponedeljak, ugojila sam se par kg sad za praznike, ai svakako imam jos oko 20kg da skinem... user posted image user posted image no, daleko je jul, odlucila ovog leta da izgledam bar priblizno kao pre prve trudnoce user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 14:12:54   
madre
i ja vezbamuser posted image stigao mi orbitrek, auuuu kakva masina, jos se uhodavam, bas je teskouser posted image
kupila sam i tegice za noge od 2,5kg i bas sam zadovoljnauser posted image malo trckam na orbitreku, pa onda vezbice...
na stomaku mi se vec vide trbusnjaci, ali stomak mi je uvek bio dobar, a zato guzicauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 17:41:03   
PoisonEve
Ja sam danas uradila cak tri skleka! Crkla samuser posted image

Stvarno sam yeljna dobrog treninga al ajde dok dojim ipak cu se suydryavati neko vreme agresivnije vezbanja. Mada planiram u svakom slucaju cim otopli da krenem malo da trckaram na Olimpu.
Nego, Madre, koja guzica majke ti??? Sve smo videle kako izgledas na RR Deda Mrazuuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 17:55:00   
Anoniman
Ja skinuh kilo, zakucalo bilo na 10 viska i ni makac, ali evo, jos 9,sta radi sve aktivnije dete, a i mala rupa kasiki/ci user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 18:03:42   
PoisonEve
Ja sam pocela da pijem svakog jutra cim ustanem casu vode sa pola limuna i kasicicu meda sa cimetom.
Mada od prosle srede samo 300 g manjeuser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 21:28:22   
minavb

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ja sam pocela da pijem svakog jutra cim ustanem casu vode sa pola limuna i kasicicu meda sa cimetom.
Mada od prosle srede samo 300 g manjeuser posted image


Žao mi je što ću te razočarati, ali to što piješ neće ti pomoći da smršaš.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 22:26:51   
PoisonEve
Ma procitala sam da to ubrzava metabolizam. Znaci ni to nije tacno?
Pa, majku mu, postoje li uopste neke cake za mrsavljenje, osim busne kasike?user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 23:00:52   
Anoniman
Ne postoje sestro slatka user posted image sta mozemo?! Ja sam cula kao pojedes grejp ujutru na taste, ma nema sanse, gorko ... ma dosta vode, busna kasika, set_nja kad otopli i da vidis, super ribe do leta user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 22.2.2012 23:01:44 >

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2012 23:45:50   
PoisonEve
user posted image Pa ja prosto obozavam tvoj optimizam!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 7:41:10   
minavb

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ma procitala sam da to ubrzava metabolizam. Znaci ni to nije tacno?
Pa, majku mu, postoje li uopste neke cake za mrsavljenje, osim busne kasike?user posted image

Svašta piše u novinama. Za mršavljenje nema drugog načina, samo redukcija u ishrai i fizička aktivnost, a to uopše e mora biti teško. Svrati na teme dijetalni meni i kombinacija namirnica u procesu mršavljenja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 8:48:48   
Jeca*
ja od svih tih "varijanti" jedino mislim da je korisno da se pre spavanja uzme malo proteina sa vitaminom C....recimo pola čaše surutke sa par kapi soka od limuna (nije neki ukus user posted image ). Objasnjenje je da je Vitamin C veoma efikasan sagorevač masti. On podstiče produkciju hormona, koji utiče na to da se masnoća brže pretvara u energiju.
Evo mina nek potvrdi ili demantuje. Ne mislim da je ovo dovoljno za dijetu, ali mislim da je korisno uvesti i to...meni bar prija user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 8:53:25   
Lu
Med ima razna ljekovita svojstva, između ostalih pomaže pri varenju hrane a i prirodni je antioksidans.
Možda je PE mislila da u tom smislu pomaže pri mršavljenju, ne da se od njega mršavi.
Ja ga pijem svako jutro u čaši mlake vode iz ovih a i drugih razlogauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 8:58:25   
Jeca*
meni med ujutru pojacava apetit. Takodje sam poslednjih dana pokusavala da recimo popijem iscedjeni limun ujutru i def budem gladnija kasnije.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 9:01:22   
Olga75
a mlaka voda hoce da "protera "

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 9:02:00   
Lu
A meni suprotno djeluje, zasiti me kao da sam popila kavu jer je slatko, to popijem oko 7h a  oko 9-10 pijem prvu kavu.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 9:13:04   
minavb
Da vas demantujem. user posted image
Volela bih da znam koji je to hormon za mršavljenje čiju produkciju vitamin C podstiče.
Med , kao i svaki uneti šećer, ubrzava rad creva. Med nema mnogo antioksidanasa, bar ne više od voća (antioksidansi su vitamini) ali ima neka druga korisna svojstva. Po meni je bolje na prazan stomak pojesti kivi. Uneli ste mnogo više antioksidanas, uneli vlakna i pojeli nešto ukusno.
Metabolizam i rad creva nisu isto.
Inače, metabolizan se najbolje povećava pojačanim unosom proteina koji ga povećavaju za 30%, a mršavljenje potpomažu kofein i l-karnitin. Oni ubrzavaju transport i potrošnju acil ostataka u mitohondrijama. Najbolji izvori l-karnitina su crveno i živinsko meso, riba i mleko i mlečni proizvodi. Surutka je odlučan izvor l-karnitina.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 9:19:25   
Lu
I da dodam, nisam bila prehlađena ove zime, stolica mi uredna, nemam više nadutosti, prija mi kao topli napitak ujutro, tako da, ja se ne odričem meda pogotovo jer znam da je pravi domaćiuser posted image
Skroz smo omašili temuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 9:24:06   
Anoniman
Svasta nesto ovde korisno moze da se procita. Mada se ipak slazem sa Minom, bar iz licnog iskustva. redukcija u ishrani i fizicka aktivnost su pun pogodak. Dok sam svakog dana trenirala, isla na plivanje, vozila bicikl, rolere, bila sam u tip-top formi. Sto po izgledu tako i zdravstveno. A o psihickom zadovoljstvu da i ne pricam. vec 3 godine sa tim sam prestala, sada pokusavam da nateram sebe da opet krenem. Nedostaju mi moje plocice na stomaku, tu su one negde, samo treba doci do njih user posted image . Za sada sam pocela laganim vezbama i nesto duzom voznjom bicikla....za sada je to oko 20 km dnevno. I vec osecam rezultate.
naravno, tu je i redukcija u ishrani. Sto vise svezeg voca i povrca, izbacila testa i slatkise...
E sada bih volela Minu da pitam da li je isto tako i Zeleni caj antioksidant? Bar sam tako citala user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 9:29:31   
Maya21

IZVORNA PORUKA: Jacq

Dok sam svakog dana trenirala, isla na plivanje, bila sam u tip-top formi. Sto po izgledu tako i zdravstveno. A o psihickom zadovoljstvu da i ne pricam. vec 3 godine sa tim sam prestala, sada pokusavam da nateram sebe da opet krenem. Nedostaju mi moje plocice na stomaku, tu su one negde, samo treba doci do njih user posted image .


ovo kao da sam ja pisala, samo sto se ja nisam ozbiljno posvetila vezbanju vec 8 god user posted image a da, imam i ja negde ispod ove gomile sala ( tesko za poverovati onome ko me zna ) plocice koje treba da se srede user posted image Obecala sam sebi za pocetak da cu da se vratim na stanje pre prve trudnoce user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 9:34:04   
minavb

IZVORNA PORUKA: Jacq

E sada bih volela Minu da pitam da li je isto tako i Zeleni caj antioksidant? Bar sam tako citala user posted image

Da. Sadrži vit Ci E koji su odlični antioksidansi.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.2.2012 9:34:25   
Anoniman
Maya, ja sam cvrsto resila da prelazim u "keramicare" i da ih sredim user posted image . Sto se tice dijeta, ja to ne mogu. jedem kad mi se jede, malo vodim racuna sta jedem i to je to. Nemam ja zivaca za ono spremanje...te za dorucak ovo, te za uzinu ono, te rucak, te vecera....prevelika je to obaveza za mene, a i za to nemam vremena user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here