|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
15.9.2011 10:22:06   
Anoniman
Bravo Iva drago mi je zbog vas user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
15.9.2011 10:43:01   
mihi
Ivauser posted image  mnogo mi je drago da je sve prošlo kako treba, ljubi mališu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
15.9.2011 10:46:10   
lesica
Iva,divno! Sada ce sve biti bez problema user posted image Ljubi hrabrisu malenog!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
16.9.2011 12:38:47   
Anoniman
Iva , srecna sam zbog vas user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
16.9.2011 13:53:37   
Verus
IVA, tako sam srecna da je sve dobro proslo!  Eto, sada je i to sve iza vas, bravo za malog heroja i mamu user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
16.9.2011 14:24:22   
IVA 11
Hvala vam od srca drage moje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
16.9.2011 14:31:03   
minna
Drago mi je da je sve super proslouser posted image
Nisam imala pojma da vas je to snaslo. Ljubi svog hrabrog decakauser posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
4.7.2012 13:13:19   
Anoniman
E pa mi smo juce zavrsili sa profilaksom user posted image pila je antibiotik od aprila prosle godine , juce bili na kotroli kod nefrologa i gotovo do sledece godine user posted image
tada ce ponovo ici na uz i analize (urea i kreatinin)
Do sada nije imala urinarne infekcije , nalaz dmsa je dobar kao i uz - velicina manjeg koji je bio problem je sad sasvim normalan, lepo se razvio , a taj veci koji valjda ima to prosirenje - udvojeni bubreg , je takodje normalne velicine i razlika izmedju njih nije veca od 10mm koliko je dozvoljeno vec je 7mm
eto , i to smo pregurali user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
4.7.2012 13:15:16   
lesica
user posted image Jeeeej!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
4.7.2012 13:19:31   
Anoniman
Sinoc kad smo se kupali ona je navikla da kad je spustim na krevet da joj dajem lekic i trazi ga , skoro da se rasplakala user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
4.7.2012 13:35:46   
lesica
Maca mala,slatka.user posted image E sad vise ne mora da pije lekic!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
8.8.2015 15:26:16   
jovicaa
moja tetka treba sa bebom da ide na mikciju. redovno rade briseve prepucijuma, urinokulturu. sve je sterilno osim brisa prepucijuma nikako da dobije sterilan, pa da se uradi analiza. kakva su vasa iskustva sa tim brisevima



_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
8.8.2015 15:45:55   
jovicaa
molim za odgovor, ko ima iskustva.. treba da ide na mikciju u cetvrtak, a bris OPET nije sterilan i tako vec par meseci

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
20.3.2017 23:09:58   
Skockica
Nama je dr danas rekla da kad sledeci put za oko tri meseca dodjemo radice mu tu analizu kojom se proverava da li ima refluks. Kad je rekla da ce mu kateter ubaciti u pisu meni se vec smucilo. Ali to je da se ubrizga tecnost koja ce posle na UZ pokazati da li se urin vraca ka bubrezima sto moze dovesti do infekcije. Navodno cu posle toga biti mirnija ako se naravno pokaze da nema refluks.
Ona kaze da to nista ne boli samo je malo neprijatno.
Mene interesuje da li se neka mama susrela sa tim ili je cula necije iskustvo, kako su decica to podnela. Ja sve kontam da cemo otici i ako vidimo da se muci da cemo sve pootkacinjati user posted image

< Poruku je uredio Skockica -- 20.3.2017 23:10:32 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
20.3.2017 23:23:41   
Mariya
Skockice znam da je užasno gledati kad ti bebicu muče, a tvoju su već toliko namučili pregledima za ove 3 nedeljice što imateuser posted image Ali moraš da izdržiš jer je to za njegovo dobro. Ako ima taj refluks koji će mu praviti infekcije neće biti dobro ako se ne otkrije. Izdržite taj pregled i biće sve dobro!
Ćerka mog kolege je kao beba imala taj refluks, vur, rešili su ga ali ništa više ne znam o tome, ona sad ima oko 11-12 godina,zdrava je potpuno.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: VUR (refluks urinarnog trakta)
20.3.2017 23:27:45   
Skockica
Pa da sigurno cu biti mirnija necu misliti ako place ili mu skoci temperatura da je odmah nesto strasno. Samo mi nije jasno kad je medicina toliko uznapredovala da ne postoji neki manje agresivan metod. Ali preguracemo i to i onda Boze daj da uzivamo u njegovom odrastanju i detinjstvu.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here