|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lazanje
28.1.2014 11:07:42   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Lazanje
13.6.2017 12:57:42   
IvanaSK RR
Mnogo volim lazanje. I sin i muz, takodje. Pravila bi ih svaki dan user posted image
Moj recept sam stavila u C recepte.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Lazanje
13.6.2017 13:02:17   
Sanjica26 RR
Lazanje volim da jedem. I posne sa pecurkama su ukusne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Lazanje
13.6.2017 17:17:19   
emicaa
Ja ih mogu jesti ali sto se mene tice i ne moram.Goran ih obozava pa sam ih mislilanapraviti u skorije vrijeme

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Lazanje
13.6.2017 19:20:05   
IvanaSK RR
Emice, pravicu ja pa cu poslati Goranuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Lazanje
4.9.2017 10:04:45   
krin 40
Mi oh svi volimo.Pored standarnog recepta i onog sa čipkadtim makaronama skoro sam isprobala i onaj sa špagetama.Svi su super

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Lazanje
4.9.2017 15:23:49   
dddaca
mm i ja ih obozavamo, ali malena se mrsti, tako da ih retko spremam

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Lazanje
4.9.2017 16:22:50   
krin 40
Inače.obzirom da sam vodila restorane,nemojte jesti lazamje u restoranima u TC.Prave se od smrznute ficle

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Lazanje
16.9.2017 18:43:21   
branki*
obozavam da jedem,da pravim ne umem,jos se nisam usudila,deluje mi mnooogo komplikovano i mnogo posla.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Lazanje
16.9.2017 21:37:12   
Ana RR
Branki, možda bi ti prvi put delovalo komplikovano ali zapravo nije. Ja volim da ubacim i spanać, a iskreno, najviše volim vegetarijanske. Imam problem sa mlevenim mesom, stomak me muči od njega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Lazanje
16.9.2017 21:52:22   
krin 40
Ana ti kao ja😁 Mene muči bilo koje meso ali pravim zbog ukućana koji ne računaju obrok ako nema mesa.Ja i pizzu najčešće poručim vegetarianu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Lazanje
16.9.2017 23:00:59   
Ana RR
Pa najbolja pica je pica margerita user posted image sa puno mocarele i bosiljka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Lazanje
17.9.2017 9:30:15   
krin 40
Isto volimo😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Lazanje
18.9.2017 19:48:21   
Dragce86
Obozavamo lazanje svi u kuci, ali ja ne znam da ih pravim, nazalost...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Lazanje
18.9.2017 19:57:53   
krin 40
Dragče stvarno je lako.Kao što Ana kaže samo deluje komplikovano.Posebno onaj recept sa makaronama

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Lazanje
18.9.2017 20:33:38   
Sanjica26 RR
Tu nema neke filosofije. Jako jednostavno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Lazanje
26.1.2019 9:57:45   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Branki, možda bi ti prvi put delovalo komplikovano ali zapravo nije. Ja volim da ubacim i spanać, a iskreno, najviše volim vegetarijanske. Imam problem sa mlevenim mesom, stomak me muči od njega.


Anci, kako pravis vegetarijanske lazanje?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Lazanje
26.1.2019 17:44:00   
vocicana
Ja sam se trudila i spremala ali besamel mi bude katastrofa, nikkako da ubodem kako treba. Obozavamo svi da jedemo, bas je bombasticno jelo. Koristim i C ideju za ruccak ponekad za lazanje sa makaronama bolonjez, vrlo je lepo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Lazanje
26.1.2019 18:04:20   
IvanaSK RR
Voci, stavljala sam u c recepte kako ja pravim lazanje. Pa mozes po tom receptu da probas da napravis besamel.
Lazanje su mi jedno od omiljenih jela.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Lazanje
26.1.2019 18:05:54   
emicaa
Ja ih bas cesto spremam.pravim po jednom receptu sa coolinarke.Uvjek budu savrsene.Samo sto crveni sos spremam maalo drugacije

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Lazanje
26.1.2019 18:13:00   
Sanjica26 RR
Lazanje koje ja spremam pravim po svom receptu, koji je u sustini isti kao kod svih. Budu uvek savršene. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Lazanje
26.1.2019 18:55:33   
vocicana
Ivana hvala ti, pogledacu. Nadam se da mozda i uspem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Lazanje
26.1.2019 21:12:39   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Branki, možda bi ti prvi put delovalo komplikovano ali zapravo nije. Ja volim da ubacim i spanać, a iskreno, najviše volim vegetarijanske. Imam problem sa mlevenim mesom, stomak me muči od njega.


Anci, kako pravis vegetarijanske lazanje?


Sanjči, po receptu sa nekog američkog sajta ali sad ne znam kako se zove. Svi ti recepti su mi ostali na starom laptopu koji ne mogu da upalim. A dugo nisam pravila pa ne znam tačno kako ide. Probaću da ti nađem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Lazanje
26.1.2019 21:55:22   
dunja RR
Anči, apropo lap topa, ja imam stari koji ne mogu da upalim, crko, i nije upaljen nekih 6 meseci, Dell star 10 godina.
Ali sam ga juče odnela u servis ( u stvari komšija koji mi iskače u susret kada su takve situacije), i izvukli mi sve podatke na hard disk (bez paljenja lap topa, čak sam i adapter zaboravila da mu odnesem) verovatno to neko zna i sam da uradi, ali ja nisam znala. Ali eto imam čoveka user posted image
Možda i znaš da to može, nego reko da ti kažem, za svaki slučaj.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Lazanje
27.1.2019 8:06:40   
Duškić
I ja volim lazanje. Bas ih nisam dugo pravila.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here