|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
10.2.2013 9:16:24   
adulence
zemunka strava...mene zanima jel se sve to dobija odjednm ili mesecno...jel postoje neki uslovi za dobijanje,mislim finansijski...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Roditeljski dodatak
10.2.2013 10:32:25   
Janncica
I meni stiglo prekljuce resenje da mogu da podignem 50000 za nezaposlene. (mm sve zavrsio)
Ono mesecno sto dobijam ce valjda uskoro.user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Roditeljski dodatak
10.2.2013 15:19:46   
adulence
janncice a sta je to sto se mesecno prima??

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Roditeljski dodatak
10.2.2013 15:28:29   
bojanica7
adulence, to jannica prima za drugo dete mesecno, ti za prvo nista nemas mesecno, sve je za prvo dete jednokratno

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Roditeljski dodatak
10.2.2013 15:32:35   
M.mama
Zar nezaposlena porodilja ne prima za prvo dete mesecno po 10 000 din?

< Poruku je uredio M.mama -- 10.2.2013 15:34:04 >

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Roditeljski dodatak
10.2.2013 15:45:28   
bojanica7
ne znam za nezaposlene, znam za prvorotke i drugorotke... ajd odoh da ne unosim pometnjuuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Roditeljski dodatak
10.2.2013 15:50:09   
M.mama
user posted image Kod nas istocno user posted image dobijamo nesto preko 30 000din od drzave, nezaposlene porodilje i po 10 000din mesecno narednih godinu dana i jednokratnu pomoc od 10 000din koju daje opstina (pretrgli se jadni user posted image )
Trebalo bi da je tako... user posted image do aprila dok ja stignem na red ima da promene sve user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Roditeljski dodatak
10.2.2013 16:24:39   
adulence
ocigledno je to drugacije od grada do grada....

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Roditeljski dodatak
11.2.2013 8:19:53   
jovana13
I u Ks je isto. Prima se oko 30000 za prvo dete odjednom i nezaposlena porodilja 10000 mesecno bez obzira koje dete po redu.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Roditeljski dodatak
15.2.2013 22:51:58   
New Mom
"Autonomna pokrajina Vojvodina dodeljuje novčanu pomoć porodicama sa troje dece, u kojima se treće dete rodilo počev od 1. januara 2013. godine.
Novčanu pomoć može da ostvari majka koja rodi treće dete koja u trenutku rođenja trećeg deteta ima prebivalište najmanje godinu dana na teritoriji Vojvodine. To pravo ima i otac trećeg deteta, s tim što se redosled rođenja trećeg deteta za koje otac podnosi zahtev za ostvarivanje novčane pomoći porodici u kojoj se rodi treće dete utvrđuje prema majci.
Pravo na novčanu pomoć za treće dete majka i otac će ostvarivati 24 meseca. Nominalni iznos novčane pomoći Vlada Vojvodine će utvrđivati za svaku kalendarsku godinu.
U 2013. godini planirano je 12.000 dinara mesečno za majku, ili oca trećeg deteta.
Odlukom o ostvarivanju novčane pomoći porodici u kojoj se rodi treće dete, uveden je novi set mera populacione politike u Vojvodini, koji počinje da važi od 1. januara 2013. godine, čime su prestale da važe ranije odluke o pravima na pomoć roditeljima sa decom.
"Međutim, novčana pomoć porodici u kojoj su rođeni blizanci, trojke, odnosno četvorke, roditeljski dodatak za prvo dete, kao i sredstva za regresiranje dela troškova boravka u predškolskoj ustanovi za treće i četvrto dete, po odluci Vlade Vojvodine, biće isplaćeni porodicama za svu decu koja su rođena do 31. decembra 2012. godine", objašnjava se u saopštenju sa Vlade AP Vojvodine.""
Izvor

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Roditeljski dodatak
19.2.2013 15:06:26   
cockic
jer ima neka dojava kad ce roditeljski user posted image

obicno je 20-21 ali reko kraci februar pa reko mozda ce i sutrauser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Roditeljski dodatak
19.2.2013 20:57:27   
New Mom
Sutra je.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Roditeljski dodatak
21.2.2013 10:13:11   
oljanet
Pozdrav!

Posto treba prvi put da dobijemo roditeljski dodatak za drugo dete zanima me sledece:
Ako smo predali dokumenta za dodatak u vreme kada je beba imala 4 meseca , da li je prva isplata 4x 5700(otprilike) ili je 5700 pa tako sledece 2 godine?
Hvala unapred svakom ko odgovori:))

Olja

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Roditeljski dodatak
21.2.2013 17:19:16   
New Mom
Prva uplata će ti biti sumirano ta 4 meseca (ili koliko već bude prošlo do rešenja) a svaka sledeća će biti samo za 1 mesec.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu oljanet)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Roditeljski dodatak
25.2.2013 12:35:23   
Zemunka85
Ne postoje uslovi, samo sve papire da skupis. Odjednom, po ta dva dela. Tj par dana po predaji papira sm dobila 50000, a ubrzo zatim i one 32000

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Roditeljski dodatak
28.2.2013 16:57:41   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Mama Dunja

Drage mame,
zelela bih da vas obavestim da sve mame koje su se porodile u toku 2012. godine i nisu dobile roditeljski dodatak treba da se jave u opstine, popune neki obrazac i dobice posto je to vraceno na snagu. :)

Pozdrav svima. :) Ljubite bebe! <3 user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Roditeljski dodatak
28.2.2013 17:12:07   
Mama Dunja
Ja se izvinjavam sto sam zapocela novu temu ali nisam mogla da pronadjem ovu temu, mislila sam da je obrisana.
POZDRAV SVIMA!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Roditeljski dodatak
28.2.2013 17:15:09   
NadaR
Tu smo da pomognemo. user posted image Opusteno.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mama Dunja)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Roditeljski dodatak
28.2.2013 19:26:32   
Janncica
Hoce mene obavestiti iz poste kad budu poceli da mi "isplacuju" roditeljski dodatak.? Mislim,kako da znam kad je prva isplata.
A onih 50000 sam isla kad mi je stiglo resenje i nije bilo uplate na racun.user posted image Rece mi teta salterusa da minimum 20 dana

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Roditeljski dodatak
28.2.2013 22:17:51   
New Mom
Obaveštavaš se iz novina, sa TV, ovde... Isplata je uvek (posle) oko 20.og u mesecu. Samo odeš tog dana (ili kasnije) u poštu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Roditeljski dodatak
11.3.2013 23:02:03   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: New Mom

Obaveštavaš se iz novina, sa TV, ovde... Isplata je uvek (posle) oko 20.og u mesecu. Samo odeš tog dana (ili kasnije) u poštu.

Kad dobijemo roditeljski dodatak, moja starija deca kažu"mama idemo da potrošimo Stefanovu platu" a ja im kažem da se prvo za Stefana kupuje pa ono što ostane oni potrošeuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Roditeljski dodatak
14.3.2013 10:16:26   
MASHKA
žena meni još ništa nije leglo na račun, mislim na roditeljski dodatak a porodila sam se 06. decembra i rešenje mi je stiglo krajem decembra! da li znate kada će otprilike biti i da li će mi isplatiti sve odjednom zaostale od decembra?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Roditeljski dodatak
14.3.2013 10:53:01   
MASHKA
... i da li postoji neki br. tel. na koji bi mogla da se informišem?

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Roditeljski dodatak
14.3.2013 10:56:40   
Janncica
MASHKA user posted image heheh nije ni meni jos leglo nista,samo od grada beograd 50 000.
Nego,jesi dobila resenje da ce ti stizati svaki mesec? Ja za to nista nisam dobila,a predala sve papire pre 2 meseca. user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Roditeljski dodatak
14.3.2013 10:59:19   
MASHKA
ja sam rešenje dobila krajem decembra, zato me i čudi da ništa nema....user posted image
a od grada sam dobila 400 evra, to je trećina pošto naša opština daje 1200 u tri rate

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here