|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grlić materice u trudnoći
25.9.2010 15:46:28   
jovicaa
mozda da odes kod jos nekog lekara? cisto da vidis... pogotovo ako si i ranije imala problema.
a kakve bolove imas? mene su bas ispitivali kakve tacno i to, i kao nisu kontrakcije..

(odgovor članu babyboom)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Grlić materice u trudnoći
30.9.2010 14:57:49   
babyboom
Bolovi su manji od kada lezim vise nego pre, ali u poslednja tri cetiri dana su jaci, u donjem delu stomaka kao kad je jaka prehlada pa bole jajnici. Ici cu ovih dana na uz, a za dve nedelje ni je receno da odem da provere grlic i da vide da li ce mi raditi serklazuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 15:41:58   
jovicaa
samo miruj, kazu da je to zakon. javi sta je bilo kod lekara.
ja sam imala svakakve bolove i nista, onda odjednom u 6 mesecu skracen grlic, strogo mirovanje i partusisten. i bilo je sve ok, nije bilo promena na grlicu, pa mi je lakar ukinuo partusisten, ali cim sam prestala da pijem pocela je materica da mi se stvrdnjava po ceo dan, nisam imala bolove, ali stvrdnjavala se, sad opet pijem.
cula sam silne strasne price o njemu, tako da ne volim bas sto ga pijem... ali sta da radim... da li ti pijes nesto?

(odgovor članu babyboom)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:28:09   
ivaj
Sta to znaci kad je grlic ulozivuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:29:01   
Verus
ivaj, ja stvarno nisam cula za taj termin...

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:31:07   
pepino
IZVORNA PORUKA: ivaj

Sta to znaci kad je grlic ulozivuser posted image

Ja mislim kada je otvoren,ali nisam sigurna,mozda grijesimuser posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:36:15   
ivaj
Pa ja pitala je li to znaci da sam otvorena kaze dr neuser posted image  Ali kao uskoro ce poceti.E sad,kad ja ne mogu da zapamtim vise od jedne reci,posle uloziv nabrajala je jos nesto a pojma nemam stauser posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:37:07   
Verus
Jel ti dala otkucane nalaze?

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 408
   [Obrisana poruka]
5.10.2010 16:41:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:41:50   
ivaj
Jok! Ne daju to kod nas u domu zdravlja.Samo nasvrlja u onaj karton i to je sve.
Ma Verus mene to sad sve kopka jer imam babicu i cekamo da nesto krene da se desava pa da upadnem kod nje u smenu.A sve dok ne krene samo nece da me primi.Sve dok sam skroz zatvorena nista.
Naravno,ima jos vremena,nije frka.Nego mene uvek tako kopka sta je sta.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:43:13   
ivaj
IZVORNA PORUKA: gagi
Uloziv ti znaci otvoren sada jedan,dva prsta .Joj te tvoje doktoriceuser posted image


Stvarnouser posted image ?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:43:54   
Verus
ivaj, moze biti da je samo "stanjen".  Meni se grlic skoro 100% stanjio a bila sam 3cm citavih 10 sati, pa indukcija 6 sati pa na 5cm i onda od 5cm na 10cm za 20 minuta!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 412
   [Obrisana poruka]
5.10.2010 16:44:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 413
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:45:59   
ivaj
U devetomuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 414
   [Obrisana poruka]
5.10.2010 16:47:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 415
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 16:49:17   
ivaj
Ma ne sekiram se nego sam nestrpljivauser posted image  A i ne volim kad nesto ne razumem.Cim mi nesto nejasno ja se odmah dam u  raspitivanje.
Hvalauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 416
   [Obrisana poruka]
5.10.2010 16:51:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 417
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 18:17:53   
jovicaa
pa uloziv, bi po nekoj logici znacilo ulazan?
verovatno da je vec poceo da se otvara, ali malouser posted image
jao pa divno, pitanje je dana kada ces videti bebicu! user posted image ja jedva cekam da udjem u 9 mesec, mislim da ce mi svanuti tad!
sreeeeecno draga user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Grlić materice u trudnoći
5.10.2010 20:44:15   
ivaj
Hvala dragauser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Grlić materice u trudnoći
9.10.2010 9:17:11   
babyboom
Evo meee. Na pregledu mi je receno da moram strogo da mirujem da ne mrdam, imam kontrakcije,grlic malo prolazan i pijem ginipral na 6h. Bolovi ne prestajju iako mirujem, zakovala sam se za krevetuser posted image , ostaje mi samo da cekam, cakam......

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Grlić materice u trudnoći
9.10.2010 12:38:18   
ivaj
Koja si nedelja? Nemas ticker da vidimo.

(odgovor članu babyboom)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Grlić materice u trudnoći
1.11.2010 19:02:13   
jovicaa
da li je neka od vas stavljlala neke vaginalete a da je bila otovrena ili sa ulozivim grlicem?

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Grlić materice u trudnoći
28.2.2011 15:01:34   
mashaaa
pozz, danas sam bila na pregledu doktorica mi je rekla da mi je grlic materice skracen i na nalazu pise 0.5, a inace sam usla u deveti mjesec trudnoce, tacnije termin mi je 17.marta. Da li toliko skracen grlic znaci i otvaranje,jer mi nista nije rekla??? Samo mi kaze za sedam dana da dodjem na pregled. user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Grlić materice u trudnoći
28.2.2011 16:19:46   
boje
nemoj se nista sekirati to je sve ok. ipak si vec 9. mesec.to samo znaci da ti se skratio grlic, a ne da se otvaras. otvaranje pocinje kad se grlic skroz izravna, ali i to je u redu za 9. mesec. nista se ne sekiraj i cekaj sl. kontrolu.jos malo pa stizeuser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mashaaa)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Grlić materice u trudnoći
28.2.2011 16:44:55   
Debeljuca
Masho, pa ako ti je 17.3. termin, ti si vec u teminu ya porodjaj od 37-42 nedelje... Bebica moye svaki dan da dodje... Nemokj se sekirati i brinuti nista.... mora da se skrati... Kako bi se lepo otvorila i lagano porodila... Ako ti je za utehu ja sam u prosloj trudnoci bila otvorena od 35 nedelje ceo prst....a na kraju su mi davali indukcije i inekcije za otvaranje kako bih se otvorila i porodila...

Bez sekiracije... MIRUJ.... Nemoj se naprezati i mozda doguras do 42 nedelje... Sve zavisi kad zelis... Bez panike... Spremi torbu za porodiliste... odmaraj i uzivaj... cekaju te nespropavane noci... dojenje bebe .... i sve to tako po redu...

Ljubac.... i sa srecom na porodjaju....

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here