|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
27.5.2010 18:17:49   
lanajelena
nivea pure&soft trenutno nam se najvise svidjaju

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
28.5.2010 0:40:34   
Mishica 77
Mi od početka koristimo Nivea Toddies za guzu. Jesu manje od drugih i manje ih ima u pakovanju ali su vlažnije i super obrišu. A lepa je i kutijica. user posted image
U tašni nosimo Nivea Soft & Cream, za rukice i lice. Strašno mi se sviđa miris.
Meni su Pampers maramice nekako suvkaste i nešto mi se ne sviđa miris.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
28.5.2010 7:55:09   
Anoniman
meni pampers maramice smrde uzasno ali ih koristim jer sam od firme dobila na poklon nekih 100 pakovanja..(u bukvalnom smislu- puna komoda maramica)
ok brisu ali mi smrdeeeeeeeeeeeeeee user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
28.5.2010 8:08:17   
mejra81
Vlazne maramice koristim samo kad nismo kuci a ukakila se,sto je retko...
Uvek je perem sa vodom....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
28.5.2010 9:23:08   
LillyT
Vlazne maramice koristim samo za guzu, nikako za lice i ruke, nesto mi se lice ne brise njima (dok je ovako mala). Nivea Toddies su mi dobre, jeste da su nekako manje, ali najlepse mirisu. Ok su mi i pampers, ali one plave, one bele mi smrde. Mi smo jos uvek u fazi isprobavanja raznoraznih maramica. Sledece na redu su Johnson's, pa posle DM-ove...

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
28.5.2010 9:28:53   
Ana RR
Ženi mog druga su savetovali da izbegava Johnson, ona je jednom dete okupala sa nekim njihovim sapunom i mala se cela osula.. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
28.5.2010 9:32:26   
LillyT
Ana, ne znam, meni je poznanica rekla da su njoj bile ok, ma ko ce ga znati.... Vec smo ih kupili, pa ako bude neka losa reakcija, obnarodovacu ovde..... Lara za sada ima stvarno lepu kozu, nije skolona iritaciji i nije suva, ali to moze da se promeni. Hvala za info user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
28.5.2010 9:36:55   
Ana RR
Pazi, to je bilo pre skoro 4 godine.. oni su prvo od doma zdravlja dobili neki paket Johnsonovih proizvoda.. to je valjda bio neki poklon porodiljama sa te opštine. Međutim, sve te žene su počele da se vraćaju u DZ sa bebama koje su dobile alergiju posle korišćenja tih istih proizvoda.
Tada su povukli sve te pakete, i počeli da savetuju mame da ne koriste Johnson..

E sad, šta je to bilo, zašto se dešavalo, nemam pojma..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
10.6.2010 14:21:11   
buhla
ja koristim pampers sensitive... i koristimo kad menjam pelene, a ako se ukakio idemo i pod tus. vidim da ovde retko ko koristi za lice i ruke.. ja sam vidjala zene koje to rade, cak i moja drugarica i pita me a sto da ne, sta im fali! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
10.6.2010 20:51:23   
Anoniman
Ja jesam koristila za usta i ruke, kada smo počeli da jedemo čvrstu hranu. I dan danas ih koristim u istu svrhu ako nismo kod kuće. Kod kuće se umivamo i peremo ruke, a vl. maramice služe za guzicu. user posted image

Luka je čak voleo da ih stavi u usta i sisa... user posted image
Koliko god da sam se trudila da mu ne dam, dešavalo se.

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
10.6.2010 21:33:26   
Anitaaa
I MAteja kad god mu posle klopice brišem usta vl.maramicom odmah isturi jezik i liže...uf što mi je to gadno user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
10.6.2010 21:37:47   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

I MAteja kad god mu posle klopice brišem usta vl.maramicom odmah isturi jezik i liže... user posted image


Isto. Posebno voli kad ga brišem Toddies maramicama. Doduše, i ja bih ih lizala kako lepo mirišu user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
10.6.2010 21:39:25   
Anitaaa
Mateja ne bira marku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
11.6.2010 12:23:30   
mejvis
Ja koristim Jonson već 3. pakovanje! I baš su mi dobre, velike, lepo mirišu, nema nikakve reakcije na koži...
Te Niveine nisam probala ali sada hoću kada ih tako hvalite! user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
22.6.2010 12:37:48   
bedada
Ja i Savo koristimo Chicco maramice. Odgovaraju i njemu i meni. user posted image   Kod kuce koristimo veliko pakovanje, a za setnju malo - za poneti.
Btw, kuma mi je preporucila Mendix maramice. Mislim da i oni imaju nekoliko velicina pakovanja, nisam sigurna.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
26.1.2011 9:16:09   
Anoniman
Nedavno smo probali lumpi vlazne maramice i mnogo mi se dopadaju jer nisu h ladne kao pampers,a dovoljno su mekane da lepo moze da se obrise, bas sam zadovoljna!user posted image

(odgovor članu bedada)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
26.1.2011 13:49:05   
New Mom
Počeli sa Pampers Sensitive, probali svašta, vratili se na njih. Eventualno Nivea Soft&Care (ovo je manje pakovanje, pa njih nosim u torbi za van). Jedino su mi te dovoljno vlažne (i nije imala nikakvu reakciju).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
26.1.2011 20:54:50   
IVA 11
Od pocetka Pampers sensitive, extra su vlazne i nijednom se nije osuo, cak i pakovanje voli da prisloni ustima! user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
26.1.2011 20:56:09   
pepeljuga
meni pampers maramice uzasno, uzasno smrde  user posted image

mi koristimo becutan, odlicne su!user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
26.1.2011 21:43:42   
Nensi*
Mi od pocetka koristimo Nivea Toddies i ne bi ih menjala ni za sta na svetu...Jedino nigde ne mogu da nadjem da ih kupim u kutiji....Ako neko zna gde ima neka napise...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
26.1.2011 21:45:55   
Ivanka 75
Od pocetka Nivea Baby sensitive (no perfume), i veoma sam zadovoljna

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
26.1.2011 21:47:39   
minna
Mi smo koristili pampers, one su mi smrdele, pa smo presli na bekutan, one su mi ok, ali nivea Toddies mi lepse mirisu i bas nam odgovaraju... Nensi, ja sam ih pre neki dan kupila u apoteci prekoputa dz savski venac u Resavskoj, jel ti to daleko?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
26.1.2011 21:49:07   
Nensi*
Pa jeste,mi smo na Ceraku,a po ovom vremenu ne mrdam nigde...Potrazicu ovde po apotekama...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 1:17:18   
madre
mi od rodjenja koristimo vlažne maramice... kombinujemo nivea toddies i becutan, malo jedne, malo druge...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 7:26:33   
maja19
Mi smo koristili Pampers, ali ne ovaj odavde, nego mi je jetrva slala iz Austrije sa Aloa verom, sad kad je veci i Hippove i Penaten...ali sve odozgo i potpuno je razlicit kvalitet...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here