|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 14:49:02   
Biserka
Po meni su najbolje Pampers i Huggies vlažne maramice, mada smo isprobali i od drugih proizvođača, pa čak i neke "no name" i nijedne mi nisu bile loše, valjda moj bebac nema mnogo osetljivu kožu, pa nismo imali problema user posted image Ali ima razlike u kvalitetu, to stoji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 17:32:56   
Ana RR
Mi koristimo sebamed i nivea, sebamed kad smo napolju a niveu kad se ukaki pa ga prvo sa njima prebrišem i onda nosim na pranje. Kod nivee mi se dopada to što su malo suvlje, nisu onako mokre kao pampers.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 17:37:38   
mihi
Ana meni su u Tiršovoj rekli da zaboravim na vlažne maramice, samo pranje kad se ukaki zbog urinarne infekcije.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 17:42:30   
mamicak
Ja koristim pampers sensitive bez alkohola i bez sapuna tako da sam prezadovoljna :) Pisu ocistim stapicima uz pomoc 'babyulje' .
Svakako da je i operem posle svakog kakanja plus mokrom krpicom:D
Tako da ne razumem kako moze dobiti infekciju ako je maramicama kod pise i ne dodirujem:D

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 17:45:25   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: mihi

Ana meni su u Tiršovoj rekli da zaboravim na vlažne maramice, samo pranje kad se ukaki zbog urinarne infekcije.


Ne brišem mu pišu, samo okolo pokupim kaku da mi je lakše za pranje. Mada meni nije problem da ih ne koristim, ionako ih ne volim.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 17:50:05   
Didy
Meni su pampers dobre baš zbog toga što su mokre, niveine mi se sviđaju samo one tamnolave. Sad uzimam one lily robna marka, ne znam tačno kako se zovu. Dobre su mi, a i cena im je ok. Neki dan su na sniženju bile 103 dinara, a inače su oko 130. Kad se ukaki, isto kao Ana, samo pokupim, pa na pranje guze.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 20:25:53   
Olga75
ja , kao poznata nemajka user posted image , sam je stalno brisala vlaznim maramicama , prala sam je svako vece i sad je svako vece tusiram i dobro operem goozu i koku ,
e sad , kad se ukakala do vrata onda sma je prala vise puta ali ako je kakanje bilo regularno i u peleni , onda samo maramicama
koristila sam pampers sensitive


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 20:50:50   
isidora88
jel probao neko alba vlazne maramice za bebe,oko 100 din.su,ja razmislam da ih kupim da vidim kakve suuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 20:55:13   
bea83
Ja probala, doduše ne za bebu nego za nas tako da još ne znam kakvu funkciju treba da imaju za bebuuser posted image često mi zatrebaju u kući ili kad idem negde da obrišem ruke
Nisu baš neke, suvkaste, prilično parfemisane i nekako ljigave- al sam objasnilauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 21:02:53   
mihi
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja , kao poznata nemajka user posted image , sam je stalno brisala vlaznim maramicama , prala sam je svako vece i sad je svako vece tusiram i dobro operem goozu i koku ,
e sad , kad se ukakala do vrata onda sma je prala vise puta ali ako je kakanje bilo regularno i u peleni , onda samo maramicama
koristila sam pampers sensitive



I ja ih isto ne volim, a kad su rekli ne ja sam nekako to prihvatila da tako mora. E sad kad kaki brišemo guzu vlažnim maramicama jer mu se od bilo kog WC papira čak i Zewa zacrveni guza.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 22:54:38   
Ivana.
Mi koristimo alba maramice. Super su. 

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 22:58:06   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Ivana.

Mi koristimo alba maramice. Super su. 
Je l' su one Tempova robna marka?


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 23:02:51   
Ivana.
Jesu. 

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 23:07:00   
magnetic
E ako su te,meni su isto ok.Vlazne su,nisu masne sto mi je vrlo bitno.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.12.2011 23:08:25   
Ivana.
I meni su bas super. I lepo mirisu.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
17.12.2011 21:39:35   
zzzoka
Uvek koristimo maramice, prali smo guzu samo dok je bila bas jako mala i imala ojed.
Nema pravila, kupujem razlicite- Pampers, Bekutan, Becollino... sada sam kupila 3 pakovanja nekih levih po vrlo smesnoj ceni,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
19.12.2011 12:56:32   
* Unina mama *
Ja koristim vlazne maramice iako mi je pedijatar rekao jos odmah kad se rodila da ne koristim vec samo ispiranje.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
19.12.2011 15:35:10   
madre
IZVORNA PORUKA: bea83
Nisu baš neke, suvkaste, prilično parfemisane i nekako ljigave- al sam objasnilauser posted image

i da sam htela, sad ih nikada ne bih kupilauser posted image
btw, mi smo jos uvek verni becutanuuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
19.12.2011 22:24:09   
bubble
Ja od prvog dana bebu brisem vlaznim maramicama. Stvarno ne bih mogla da se cimam svakog casa da ga perem. Pampers zelene koristimo i one su odlicne.

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.12.2011 1:21:34   
Sashica82
Meni nije važno koje su marke, kad ih ionako koristim samo da pokupim kaku i odmah idemo na pranje vodom i sapunom. Gledala sam koliko ih dobijem u pakovanju i za koju cenu i odsada kupujem Becutan. Nemaju mnogo jak miris i nisu cak ni mnogo vlažne, nama to odgovara.

(odgovor članu bubble)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.12.2011 3:18:35   
vukosava
Ja najvise volim Pampers Sensitive bez mirisa i Pampers Thick isto bez mirisa. Trosim ih nemilice, mislim da mi jedno pakovanje traje dva kakanja... Dobro je obrisem vlaznim maramicama pa onda suvim peskiricem pa namazem kremom protiv ojeda i upakujem, Kad je bila bas mala mala koristila sam navlazene tufere za sminku pa posle vlazne pa suve peskirice...

Koristim ih naravno a pedijatar nije pominjao nista vezano za ispiranje... Beba mi je velika jos od rodjenja a ja imam samo tus, nemam kadu tako da nemam pojma kako bi uopste mogla tu foru da perem guzu svaki put nakon velike nuzde... Videla sam moju rodjaku kako to radi sa sinom ali ja moju malu ne bi mogla tako u jednoj ruci da drzim nema leba... Ispala bi mi... I lavabo mi je mali. Tako da to ne radim.

A sestrin mali kojeg stalno pere nakon sto ima veliku nuzdu je imao eserihiju koli...

Mislim da je to relativno sto se tice infekcije, mozda ima vise veze sa tim da li odmah primetis jel pelena puna ili ne...



< Poruku je uredio vukosava -- 20.12.2011 3:20:56 >

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
23.12.2011 9:00:57   
mirjanica
Mi smo koristili u pocetku pampers sensitive a sada one pampers zelene, sa aloe verom i super su (divno mirisu)! Njima se obrisemo i kada se ukakimo (sto je jednom dnevno) pa posle obavezno na pranje guze, a kada piskimo uvek se njima brisemo! Ne znam kako vi, ali meni je beba vec preteska da bih ga svaki put kada mu menjam pelene nosila u kupatilo i prala guzu!


_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
24.12.2011 0:11:49   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mirjanica

Mi smo koristili u pocetku pampers sensitive a sada one pampers zelene, sa aloe verom i super su (divno mirisu)! Njima se obrisemo i kada se ukakimo (sto je jednom dnevno) pa posle obavezno na pranje guze, a kada piskimo uvek se njima brisemo! Ne znam kako vi, ali meni je beba vec preteska da bih ga svaki put kada mu menjam pelene nosila u kupatilo i prala guzu!



Meni je moja bila preteska od rodjenja. Nikad to nisam mogla...

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
24.12.2011 0:23:41   
isidora88
gde su najjeftinije becutan i becolino vlazne maramice? kod mene u okolnim prodavnicama su oko 250 din. to mi je previse jer ja trosim oko 10 pakovanja mesecno.
do sada smo koristili sve i svasta,prvih 6 meseci becutan,pa smo onda experimentisali sa svim mogucim i ostali na pampersu ali mi se smucio mirisuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
24.12.2011 1:41:27   
madre
ja sam danas u jednoj apoteci becutan maramice platila 250dinuser posted image
inace ih placamo 219din (u liliju), ali sam zato danas u jednoj veleprodaji nasla po ceni od 197din i naravno kupila 5 pakovanjauser posted image , nece da se baciuser posted image
ali mi smo ti malo daleko, tako da ti to nista ne znaci.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here