|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 8:50:28   
bojanica7
ni moja gala ne bira maramice user posted image prvo pampers senzitiv, pa bekutan, pa neke jeftine iz tempa (cak ni ime nisam zapamtila), pa babylove s pantenolom... trenutno imamo perfeks sa aloja verom i super su nam user posted image

al mi ipak babylove s pantenolom deluju najboljem vlazne su dovoljno, a nemaju jak miris...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 14:29:56   
goda
Nama su maramice izričito zabranjene user posted image ,nismo ih ni koristili nešto posebno samo na putovanjima i situacijama kad anismo kod kuće a sada ni to ne smem. Pre 15 dana smo otkrili E-coli kod moje devojčice i hvala bogu isterali smo je za 5 dana. Terapija nam traje još danas i mislim da nikada više neću ni pomisliti na maramice. Voda i sapun i ništa više.user posted image user posted image Malo je nezgodno ali ako je za dobrobit  mog deteta nije mi teško.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 15:47:58   
marija32
Seba med na prvom mestu ili Nivea sensitive. Ali kada se ukaki, osim kada nismo kod kuce, obavezno voda i sapun.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 16:09:08   
ljubavce
NIVEA TODDY su ZAKON

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 16:13:53   
Anoniman
Bekutan

(odgovor članu ljubavce)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 16:22:54   
Olga75
meni su vlazne maramice zakon , za lice , za ruke , za goozu a i za koku. Dok je bila beb koristili smo pampers sensitive i todies a sad se izbor prosirio user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 16:38:39   
bojanica7
goda, a kako ste provalili da ima e coli, mislis da je od maramica?

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 17:04:12   
Verus
goda, jel urinarna pretpostavljam? Ne znam kako bi maramice to napravile, osim ako se nekako pri brisanju "unese" u kokicu i mokracne kanale...

Mi koristimo Huggies.
IZVORNA PORUKA: goda

Nama su maramice izričito zabranjene user posted image ,nismo ih ni koristili nešto posebno samo na putovanjima i situacijama kad anismo kod kuće a sada ni to ne smem. Pre 15 dana smo otkrili E-coli kod moje devojčice i hvala bogu isterali smo je za 5 dana. Terapija nam traje još danas i mislim da nikada više neću ni pomisliti na maramice. Voda i sapun i ništa više.user posted image user posted image Malo je nezgodno ali ako je za dobrobit  mog deteta nije mi teško.

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 21:24:46   
Vika
Retko koristim maramice, Pampers sensitive, samo dok ne stignemo do kupatila. doduše, još je beba mala, pa će mi verovatno češće trebati kasnije

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
29.1.2011 21:28:21   
magnetic
Ne znam dali sam vec pisala ovo,ali mi prva dva meseca nismo koristili vlazne maramice vec samo kamilicu zbog reakcije na kozi.Sada vec koristimo i koje god da smo probali nisu pravile probleme.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
30.1.2011 8:39:44   
aster
Mi vlažne maramice koristimo samo kad moramo, kad putujemo uglavnom. Imam načeto pakovanje niveinih maramica još od pre 3-4 meseca. Ja mom mišu stalno perem guzu, jeste da mi sad već ruka otpada  user posted image , ali mislim da je mnogo zdravije.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
30.1.2011 16:27:17   
goda
IZVORNA PORUKA: bojanica7

goda, a kako ste provalili da ima e coli, mislis da je od maramica?

Maramice ne mogu da uklone sve bakterije koje se nalaze u kakici kao i E-coli i mnogo je povećana mogućnost da pređe u mokraćnu cev koja je jako kratka kod devojčica. Prvo sam primetila da kada je god skinem ona  po malo piška a ne upiški se baš puno kao ranije nego u kraćim razmacima po mali i primetila sam da joj malo više se osečća mokraća i takođe ako bolje zagledate u pelenu primetno je žuća. Uradili nalaz i ustanovili E-coliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
30.1.2011 16:34:18   
goda
IZVORNA PORUKA: Verus RR

goda, jel urinarna pretpostavljam? Ne znam kako bi maramice to napravile, osim ako se nekako pri brisanju "unese" u kokicu i mokracne kanale...

Mi koristimo Huggies.


Verus kada očistiš maramicama razmakni lagano usnice da potpuno vidiš pišu i videćeš da ima tragova kreme i a verovatno malo i kozna čega nikao ne može dobro da se obriše. Ja i kada je operem a baš je operem nekada vidim da nije baš kako želim a još pogotovo što je debeljuca pa u toliko nezgodnije a i ona stalno skuplja niogice srce moje mrzi kada joj stavim kecicu da uhvatim urin pa sada skuplja nogice i kada je perem i presvlačim. Zato nam je strogo zabranjeno koristiti maramice jer se ne opere dobro ni pod mlazom vode user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,baš je nezgodna ova moja mala curica.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.2.2011 11:18:23   
isidora88
bekutan koristimo,predivno mirisu i mateji odgovaraju.
pampers smo probali vise vrsta ali mi uzasno smrde i nekako su male,tanke nikakve
dm-ove su isto dobre jedino mi se ne svidja miris ali su bas debele i velike kao bekutan

< Poruku je uredio isidora88 -- 20.2.2011 11:19:27 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.2.2011 11:20:57   
Olga75
kad je zvercica bila bas mali bebac koristili sno pampers senzitiv a od neke njene godine koristimo neke no name , jeftine i nikakvih problema nije bilo . Nije joj osetljiva koza user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.2.2011 11:40:19   
Daca88
koristili smo pampers,babylove,johnsons,becutan,lmx,junior,perfex,babilindo,fresh...nikad ne koristimo istu marku vlažnih maramica,sve mu odgovaraju.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.2.2011 12:09:19   
Ana007
Mi koristimo pampers,mada kada se ukaki,stavim je u lavabo pod vodu i saperem lepo.

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.2.2011 19:57:36   
bebać
od kako sergej koristi nošu,koristimo Violeta vlažni papir sa mirisom nevena....ja sam prezadovoljna njimeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.2.2011 19:59:18   
Anoniman
Bekutan, oduvek, najbolje su miuser posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.2.2011 21:44:22   
Anoniman
Bekutan i pampers.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
14.12.2011 22:33:51   
zoća
ne koristim,jedino kada baš moram u nekim situcijama kada nema česme.Nužno zlouser posted image i to nivea ili pampers

< Poruku je uredio zoća -- 14.12.2011 22:35:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
14.12.2011 22:34:43   
Vika
Pampers i Nivea

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
14.12.2011 22:40:06   
Anoniman
Pampers fresh

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
14.12.2011 22:46:19   
NadaR

IZVORNA PORUKA: bebać

od kako sergej koristi nošu,koristimo Violeta vlažni papir sa mirisom nevena....ja sam prezadovoljna njimeuser posted image


I mi isto user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
14.12.2011 23:08:36   
Anoniman
Inače mi maramice koristimo i kod kuće i napolju, kad se kod kuće ukaki, pošto je presvlačim u sobi, prvo je obrišem pa je nosim u kupatilo da je operem inače bi pola kuće bilo zamazano... Kad smo napolju koristimo druge maramice, šta nađemo da kupimo u malom pakovanju, trenutno su to Nivea Toddies (veliko pakovanje zauzme pola torbe...)

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here