|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
24.12.2011 16:10:52   
Snelle
U Metro-u su, ako se ne varam, 165 dinara!

< Poruku je uredio Snelle -- 24.12.2011 16:18:17 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.1.2012 11:00:55   
ishler
Mi koristimo nivea soft i cream,odlicne suuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 10:13:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepeljuga


IZVORNA PORUKA: Tash

Nivea soft su extra. Ne mirišu, i suvlje su. I Huggies bež boje su super, ali ne nalazim ih nigde već neko vreme.



Jes da nismo u temi za vlazne maramice ali moram da comment - ja kupih dva pakovanja tih bez Huggies (valjda na te mislis) u Rodicu skoro, da imam ovako, posto za V koristimo iskljucivo Becutan i sokirala sam se kakav krs od maramica, ladno se raspadaju nekako, pocepaju se, kao da su od papira, nikad nisam imala takve maramice, mozda je neka losa serija ili sta znam, bas su cudne, eno drugo pakovanje se vucara po kuci, bacicu ga na kraju



Bile su do nedavno i u Merkatoru, ali ih nema već duže vreme. Da cepaju se, ali ja sam razradila tehniku vađenja da se to ne dogodi jer su marku do nedavno samo one odgovarale.

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 12:37:35   
Anoniman
cak ni kaku ne kupim vlaznim maramicama - u dm ima da se kupe maramice u kutiji, bez balsama, mirisa i sl. to nam sluzi kako da "poklopim" pisu pri presvlacenju (ucili na iznenadnim tusiranjima), tako da brisnem prst od kreme i pokupim kaku sa guze pa pravac kupanje. cak u tasni imam neseser sa bocicama-uzorcima kupki, da mogu da ga operem.
vlazne imamo samo kad smo napolju, tipa u TC gde nemam mogucnost da ga perkam, a za njih se mm pobrinuo, kupio je u segedinu pampers na akciji 4+2 pakovanja za 800 din, i toga je navukao da imam za sledecu godinu.
nazalost, na toddies imam gadnu reakciju (muka mi je) posto smo jednom vozili psa u kolima i on je povracao, pa smo briskali tim maramicama i u mom mozgu ta dva "mirisa" su neraskidivo vezana .... a tako sam ih volela user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 12:39:30   
Anoniman
Mi koristimo vlazne oduvek , nemamo nikakvih problema , bekutan ili nivea soft ili nivea toddies user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 12:55:10   
Lilla
Ovdje nema Becutan a ja od kad znam za sebe koristim samo Becutan kremu za lice pa bih rado i vlazne da probam user posted image Zato cu da dovucem paket kad podjem sa odmora. Inace, u pocetku smo koristili Libero ali sad koristimo Pampers Sensitive, za sada smo zadovoljni.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 13:07:29   
Anck Su Nmaun
Po meni su Bekutan na vrhu lestvice ...stvarno naj bolje...ali su i najskuplje user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 18:42:36   
Anoniman
Bekutan najskuplje ?? Kako to , meni se cini da su skoro najjeftinije user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 20:10:57   
jeca_81
Huggies bez su u tempu bile na akciji-2 pakovanja 250din

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 20:28:14   
isidora88
pampers i niveine maramice na pijaci oko 180 dinara,bekutan od 230 do 270 din.kako u kojoj prodavnici,preskupe su ali su stvarno najbolje.
ja huggies ne volim raspadaju se,kao da sam toalet papir pokvasila,grozne su mi,inace su oko 170 dinara u prodavnici u mom kvartu.

zna li neko kakve su one bebe maramice iz idee?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jeca_81)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 20:32:22   
jeca_81
Kod nas su bekutan 180user posted image ,i jako su suve.Koristimo najcesce pampers i zadovoljna sam.Huggies smo uzeli da probamo,necemo vise kupovati,cepaju se.jednom smo kupili perfex,nisu lose,mozda kao bekutan,ostale nismo probali

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 21:39:59   
isidora88
jeco a odakle si ti? kod vas su bas povoljne

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jeca_81)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.3.2012 21:57:11   
pepeljuga
Isidora, kupila sam ja jednom te Bebe maramice, ne za Vuka nego ovako da imamo i mogu da prodju. Nisam koristila za Vuka, kazem, njemu samo Becutan i odlicne su. Anck, ne znam kako su ti one najskuplje, koliko su kod vas, kod nas su u nekoj srednjoj kategoriji, za nijansicu jeftinije od Pampersa a meni su Pampers maramice grozne, nekako mi smrde.
E da, probala i Becolino, ja sam ih skoro videla, ne znam kad su se pojavile i skroz su ok, lepo mirisu i vlazne su otprilike kao Becutan a i cena im je ista ja mislim.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
17.3.2012 8:56:52   
Sesilija 83
Ja sam htela da joj koristim Becutan ali smo po izlasku iz porodilista dobili veliko pakovanje 3plus1 pampers sensitiv,i nosu lose mada ih koristim samo da je prebrisem kad se ukaki pre pranja da ne umaze nogice, nisu puno mokre kao one zelene i za sad su mi ok ali nisam za preterano koriscenje vlaznih.... osim kad se mora.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
19.3.2012 19:43:42   
jeca_81

IZVORNA PORUKA: isidora88

jeco a odakle si ti? kod vas su bas povoljne
Malo off,ali da odgovorim,sad sam videla.Iz Vrnjacke Banje

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
19.3.2012 19:52:52   
Anoniman
kod nas su pampers sada 130=150, koristimo njih, i baby love.

(odgovor članu jeca_81)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
19.3.2012 19:54:18   
MicinaMama
Becutan je meni super kozmetika,mozda je jeftinija od nekog proizvoda ali je naj bolja....moja sestra koja je bas bogata svojoj deci kupuje samo bekutan,sve proizvode (htela sam da kazem ako je jeftinije nije losije,cak je i bolje)....meni oni i naj lepse mirisu.Bolje domaca nego uvezena roba.

Ovde nema becutana nazalostuser posted image

(odgovor članu jeca_81)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
19.3.2012 20:26:13   
isidora88
bekutan maramice su najskuplje ali im je kozmetika bas jeftina,ja dobijam ekcem od mleka za telo bekutan ali mi je kupka ok,mateju ne kupam sa tim jer me je strah zbog moje reakcije,za njega samo mustela.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
19.3.2012 20:53:03   
Ana RR
Pre neki dan sam kupila niveine maramice, neke sensitive, majko mila kako smrde user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
13.6.2013 17:41:37   
cockic
mi vlazne maramice koristimo one care iz maksija i ok su.a nekad uzmem i fresh maramice bilo koje.sad smo uzeli one 3 kom zeleinih bila je akcija 2 i jedne kao se dobiju gratis 260din.

posto nosimo u vrtic dva pakovanja mesecno one su mi najisplativije,a danas sam uzlea i neke tenera lepo blago mirisu nemaju alkohol,sa vitaminom E,i kao neizazivaju alergije.videcemo kakve su mada za vrtic ce biti dobre.do sad nisu bili ni na jedne alergicni.mada leni sam guzu prala do 15 meseca.tek sam sad pocela vlazne maramice.
petar je koristio njihove pelene i nisu mu smetale,jedino mi se nesvidja sto im je jaci neki miris.vise volim da mi ni vlazne ni pelene nemirisu.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
13.6.2013 17:57:13   
Figaro88
Mi koristimo Nivea Todis,one su nam super zato sto mogu i u wc solju.......A pre smo koristili isto Niveine,nije bitno koje,i hagis....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
13.6.2013 20:16:46   
minnica
Za bebu sam kupila, kao i za M kad se rodila Nivea soft&cream. One su mi ubedljivo najbolje. Nisu mi bile loše ni Johnson, a i Becolino sam par puta koristila. Ja mamramice koristim samo da pokupim kakicu, a posle svakako operem bebi guzu. I dobre su kad smo van kuće i u nemogućnosti da se operemo.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
14.6.2013 9:19:08   
cockic
ja sam samo iskljucivo za pranje guze,ja sam ceri kao sto rekoh prala do pre mesec dana svaku kaku.i onda sad ako je tvrdja samo obrisem vlaznom maramicom,a ako je cela zamazana naravno perem guzu.

njoj sam na pocetku,ali jako kratko za nocno kakanje koristila vlazne maramice seba med,a nekad i nakvasim tufere pa obrisem sa vodom.onda do 15meseca je mozda dva pakovanja vlaznih koristila.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
14.6.2013 22:21:46   
nina26
meni su i u bolnici i u porodilistu rekli da ne koristim nikako vlazne maramice jer su sve toksicne, samo naravno kad bas moram(putovanje, izlazak itd...) tako da ih slabo koristim stvarno, navlazim vaticu i tako je obrisem i onda je obavezno operem...

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.6.2013 12:11:25   
Trcosava
Mi ih koristimo i dan danas. I primetila sam da mame koje tako non stop perkaju - deca imaju problema kad krenu u vrtić. Evo moja drugarka je i za svako šoranje i svako kakanje prala malu. Krenula mala u vrtić i opsa, non stop neka upalica, pa bakterija....

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here