|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sluzni čep
5.11.2015 16:41:03   
Ed83
Pih, napisah memoare a ono samo nestadeuser posted image

Sta sam htela reci, koristila sam nistatin u prosloj trudnoci na pocetku i isto tako se desavalo da su mi sve vreme bile mokre gace + to sluzavo sto se rasteze + svakakvi neki jadi... Znam da sam jedva cekala da se zavrsi terapija jer sam stalno morala gacice da menjam..... Pretpostavljam da je kod tebe isto od nistatina...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Sluzni čep
6.11.2015 12:03:45   
Lota
Sluzni cep bi trebalo da bude prosaran krvlju, tako je kod mene bilo u prethodnoj trudnoci i porodila sam se 5 dana nakon sto je ispao.

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Sluzni čep
6.1.2016 19:00:15   
IvanaSK RR
Ja sam se porodila tri dana pošto je taj cep ispao, istina, mislim da nije skroz ispao.

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Sluzni čep
6.1.2016 19:03:29   
BubaBubica
Meni se nije pojavio ni prvi ni drugi put user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Sluzni čep
6.1.2016 19:06:18   
Anoniman
sada drugi put, ispao u 23 i 45 , porodila se u 4 i 40, posle nepunih 5 sati, i prvi put isto tako, ispao u 23 i 30, porodila se u 4i 25user posted image vise je bilo sluzi, sa nekim koncicem sveze krviuser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
  Direktna veza do poruke: 330
   RE: Sluzni čep
7.1.2016 23:43:21   
amelia
Meni je sluzni cep ispao skoro 24 sata pred poradzaj tolika masa je bila da sam mislila da mije pukao vodenjak kad sam u wc pogledala videla sam da je sluzni cep.user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Sluzni čep
1.4.2016 17:40:26   
vocicana
Isapo je juce, zavrsio sa ispadanjem, bas moram da se vratim unazad da vidim koliko li je moguce da cu jos da cekam,ogroman mi je stomak, mesta nigde nemam.
Jao kako je smorno ovo cekanje, bas se radujem upoznavanju sa bebom, a tako mi daleko deluje da ce biti. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 9:52:44   
emicaa
Jel sluzni čep uvijek prošaran krvlju?Ja ga prvi put nisam vidjela kad je ispao pa i ne znam kako izgleda a sad kad ustala i otišla u wc na papiri ima nešto providno sluzavo,onako mrvica samo pa pojma nemam dal je to to user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 10:10:58   
Mala Elena
Ja to nisam imala ali po prici mislim da jeste...ako je rozikasta ili prosarana krvlju...
Uskoro ces izgleda user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 10:32:50   
IvanaSK RR
Emice, to je to. Tako je meni bilo dva dana pred porođaj.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 10:44:53   
amelia
Emice meni to ne izgleda na sluzni cep ako uporedim sa mojim iskustvom user posted image . Mada svaka zena je drugacija.Meni je grubo reci u kolikoj kolicini je to izaslo iz mene , mislila sam da mi je pukao vodenjak istrckam do wc imam i sta videti gace pune sluzi ali nije bilo krvi ili mozda nisam primetila jer su crne bile gacice.. hocu reci nije trebao toalet papir da to primetim user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 10:45:14   
emicaa
Ali meni nije prošarano krvlju nego samo onako providno,to me i zbunjuje sad

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 11:24:10   
NadaR
Pa Emiceee , mašalaaa user posted image Neke pripreme definitivno jesu. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 11:37:16   
emicaa
Vidjećemo šta kaže dr,samo da izdržim još sat i po user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 11:51:56   
IvanaSK RR
Meni je bilo jakoooo malo, i sa malo krvi, uglavnom sluzavo user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Sluzni čep
20.6.2016 14:02:35   
emicaa
Ipak je onako nešto a ne slizni čep,sad sam mirnija user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Sluzni čep
21.6.2016 7:31:26   
vocicana
Meni je prakticno danima ispadao, jeste prosaran koncicima krvi, ali ne mora da bude, moj je bio jedan dan, posle je ispadao, posle par dana je pukao vodenjak.
user posted image emice, jos malo je ostalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Sluzni čep
23.6.2016 16:31:54   
muzicarka
Ja ni jedan put nisam imala iskustva sa sluznim cepom.... Prvi put mi pukao vodenjak pa je to, valjda , izaslo zajedno a drugi put krenuli bolovi a vodenjak su mi probili na stolu u bolnici, pa to nista nisam ni videla...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Sluzni čep
6.8.2016 1:16:10   
Milena18
Meni je jutros počeo da ispada i to i dalje traje, na svakih par sati ispadne po deo. Sva sreća pa sam čitala po netu o tome, inače ne bih znala šta me je snašlo, do pre par meseci nisam ni znala da postoji tako nešto kao sluzni čep. Kontrakcije još uvek nemam, tako da sad samo čekam...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Sluzni čep
10.8.2016 0:23:08   
BubaBubica
Juče od uzbuđenja sam zaboravila da napišem i ovde user posted image uveče dok sam se tuširala odjednom mi je ispao čep, nije bilo primesa krvi, bio je čist ali prilično sam sigurna da nije bio sekret već baš čep jer je izletelo u komadu. Još uvek sam 2in1, sutra idem na pregled, nadam se i poslednji.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Sluzni čep
10.8.2016 9:08:26   
Khaleesi
Super Bubice :-)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Sluzni čep
10.8.2016 11:30:28   
BubaBubica
Dakle, prekjuče ispao čep, danas otvorena 5 cm i upućena za porodilište user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Sluzni čep
10.8.2016 11:31:59   
Khaleesi
Brzo i lako da budeuser posted image

< Poruku je uredio Khaleesi -- 10.8.2016 11:32:36 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Sluzni čep
10.8.2016 22:57:54   
muzicarka
Je li gotovo?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Sluzni čep
7.9.2017 14:18:28   
Zemunka85
Meni je juce popodne krenuo da ispada. Prvo veeeliki deo i sada po malo ima pa nema. Obzirom da kontrakcije imam skoro pa oduvek i da su sve bolnije, a termin za 3 dana bila sam unedjena da ce me danas ostaviti. No nista...
Zakazao vidjanje za 3, pa 7, pa 10dana. Sta onda govori taj slizni cep, ako se bez njega moze i 10dana..
Ako ranije krene kao ok.
Ja se nadam da ce mi vodenjak puci kao neki znak inace cu se poroditi kod kuce jer pojma nemam kada da krenem po kintrakcijama. Ima ih i na 5min pa nema 20, pa zaredjaju..ali to je vec dugo tako.
I sa L mi je ispao sluzni tj ispadao daaaaaanima a vodenjak busili i nasilno poradjali.
Jaooooj koji smor!!! Nije mi problem da cekam niti tesko ali neiiizvesnooooosttttt i nestrpljiva saaaam mnogo!


< Poruku je uredio Zemunka85 -- 7.9.2017 14:20:19 >

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here