|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
9.9.2011 20:13:43   
Anoniman
Eve, jeste li uzeli samo kolica ili u kombinaciji sa nosiljkom i sedistem?

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kakva kolica? II deo
9.9.2011 20:32:00   
PoisonEve
Samo kolica smo uzeli. Pozajmicemo onu nosiljku na par meseci, a kad mini poraste malo uzecemo AS

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kakva kolica? II deo
9.9.2011 20:34:20   
Anoniman
a je l; moze ta nosiljka da se nakaci na ta kolica?

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kakva kolica? II deo
13.9.2011 12:37:49   
Anoniman
nasli smo chipolino i odlucili se za dakotu a onda je teta iz prodavnice uletela sa primom, kao isti je samo je 3kg laksi i, naravno, skuplji, dodjite za nedelju dana da vidite.
a onda i ja naletim na pegolino city i ucine mi se skroz ok, samo sto ne mogu da nadjem nijednu mamu koja ih ima pa da potvrdi ...
mame??

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kakva kolica? II deo
13.9.2011 12:51:50   
Lilla
Mi kupili ova

http://www.bebisprylar.se/quinny_freestyle_barnvagn.aspx

Ali nesto mi govori da smo se mozda i prevarili sa obzirom da su kolica sa tri tocka a termin mi je u novembru kad je vrlo moguce da ce snijeg vec biti poveliki. Ima li neko iskustvo sa ovakvim kolicima?


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kakva kolica? II deo
13.9.2011 13:15:31   
Sashica82
Lilla, mi smo dobili na poklon polovna quinny buzz sa tri točka. Koristila ih je moja jetrva za svoju bebu. Elem, baš zato što su veliki točkovi, isti kao kod vaših, išla su bez ikakvih problema kroz led, sneg, vodu... Mislim da su kolica tog tipa prava zimska.

A i mi ćemo imati priliku da se uverimo, naš bebac dolazi u oktobru user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kakva kolica? II deo
13.9.2011 14:01:49   
Lilla
E super, hvala ti user posted image A pomalo sam se brinula da sam se zaletila kad sam birala. Ni pod razno nisam zeljela kolica na 4 tocka jer mi izgledaju nekako glomazno, ali ni ova nisu mnogo manja. Ah, kako god, vidjet cemo uskoro kako ce nas sluziti user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kakva kolica? II deo
13.9.2011 16:23:56   
jance

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

nasli smo chipolino i odlucili se za dakotu a onda je teta iz prodavnice uletela sa primom, kao isti je samo je 3kg laksi i, naravno, skuplji, dodjite za nedelju dana da vidite.
a onda i ja naletim na pegolino city i ucine mi se skroz ok, samo sto ne mogu da nadjem nijednu mamu koja ih ima pa da potvrdi ...
mame??



ovako, pegiolino ima puno po gradu, bas ih u NS ima jaako puno. imaju nasi prijatelji, dete ce uskoro godinu dana i drze se solidno.. sklapanje je samo na preklop kolko sam videla al njima staje u malog pezoa 206...
osim toga ja sam ti uvek zagovornik Chipolinovih kolica, zato sto mislim da je u pitanju dobar odnos cene i kvaliteta i funkcionalnosti....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 8:28:25   
Anoniman
user posted image nemamo  kola, pa je taj problem resen ....
dakota je super, samo je taaako glomazna a ultra su mi skupa - 18 i nesto crvenih. inace, dakota ima 14kg, pa kad dodas 3-8 kg bebca ... nije bas maciji kasalj za guranje.
ultra i pegolino imaju 11, odnosno 12 kg ... sto je mnogo lakse.
mislili smo da kupimo dakotu, posto je beba novembarska, pa negde u maju da kupimo neka jeftina letnja da nam svima bude lakse. ima li manjkavosti moj plan?

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 9:39:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sashica82

Elem, baš zato što su veliki točkovi, isti kao kod vaših, išla su bez ikakvih problema kroz led, sneg, vodu... Mislim da su kolica tog tipa prava zimska.



Ja bi dodala i pijesk na plaži, gužve na šetnicama, u svakom slučaju i u svako godišnje doba glasam za kolica sa velikim točkovimauser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 14:15:46   
jance

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

user posted image nemamo  kola, pa je taj problem resen ....
dakota je super, samo je taaako glomazna a ultra su mi skupa - 18 i nesto crvenih. inace, dakota ima 14kg, pa kad dodas 3-8 kg bebca ... nije bas maciji kasalj za guranje.
ultra i pegolino imaju 11, odnosno 12 kg ... sto je mnogo lakse.
mislili smo da kupimo dakotu, posto je beba novembarska, pa negde u maju da kupimo neka jeftina letnja da nam svima bude lakse. ima li manjkavosti moj plan?


mislim da plan nije los uopste, mi imamo i letnju varijantu vec u kombinaciji pa zato necu kupovati, al Dakota su super...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 14:34:47   
smeskicTB
PE bas mi se dopadaju kolica koja ste odabrali!user posted image
gde se graco moze uzivo pogledati i da li si njihova blizanacka videla?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 14:39:57   
*Alexx*
Iskreno, ja u životu ne bih kupila kolica od 14kg. Beba u startu ima 3-3.5 kg, vrlo brzo nagura do 5-6. Ti ćeš okačiti i torbu sa pelenama. Dođeš do 20kg dok si rekla keks. Još ako živiš negde gde ima stepenika, neravnina... Za mene je to no-no.

Veliki točkovi su odlični za teren. Što su manji, manje mogu da manevrišu, upadaju u sve moguće rupe, teže se okreću...


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 14:40:44   
maslackic
Smeskic ja sam u subotu u novoj Aksi videla Graco blizanacka kolica,braon krem boje,samo cenu nisam zagledala,ali mi se jako svidela zbog velikih tockova,i imala su tri tocka.

Za sad je ovo moj favorit(za jednu bebu) CAM

< Poruku je uredio maslackic -- 14.9.2011 14:44:27 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 14:50:53   
smeskicTB
maslackic, punoo hvalaaa! nisam znala! moram ih videti i prouciti specifikaciju..najvise tezinu jer dve bebice+oprema..a i treba da izdrze teret...

komsije imaju ova cam..i zaista su jako lepa..retro..

ova su moj favorit:
maclaren

ili u sivoj boji:
maclaren 2

moji su imali i ko nova su, ali za jednu bebicu..lagana, izdrzljiva, upravlja se lako, imaju za kisu, sneg dodatak..oko 40hilj su blizanacka..

vidim da su popularna kod holivudkih zvezdauser posted image


< Poruku je uredio smeskicTB -- 14.9.2011 15:01:27 >

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 15:20:06   
MarijaBg
Mi imamo Dakotu, beba ih voli, udobna su i velika, ali u malo koji prtljaznik mogu da stanu. Teska su kao tuc user posted image Ja sam insistirala na kolicima sa ruckom koja moze da se okrene pa smo njih izabrali. Dvoumili smo se izmedju Lea i Dakote i mislim da smo se ipak zeznulu. Leo su lagana, manja, doduse manje udobna, ali vecina beba voli da se trucka, a ionako cemo sad kupiti i kisobran, pa bi nam Leo bio sasvim ok za prvih par meseci... Zelimo da kupimo Maclaren koji je 18 hiljada i da mi je ova pamet tad bila, odmah bih uzela Maclaren texno XLR i zavrsila pricu. Jesu 35 hiljada, ali kad se sve sabere, toliko cu i sad puci...
Inace pre neki dan nam je pukao jedan tocak, mada sam ja vozila po 10 kg robe sa pijace + bebu od 8 + 2 kg torbu user posted image Poslali su nam drugi za 500 din

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 15:44:18   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: MarijaBg
Zelimo da kupimo Maclaren koji je 18 hiljada i da mi je ova pamet tad bila, odmah bih uzela Maclaren texno XLR i zavrsila pricu. Jesu 35 hiljada, ali kad se sve sabere, toliko cu i sad puci...



Najbolja kolica na svetu! Lagana, lako upravljiva, jedina mana je što su malko dugačka kad se sklope (sklapaju se kao kišobran).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kakva kolica? II deo
14.9.2011 16:09:44   
dacca
Ja cu definitivno ova http://youtu.be/54Igh6Wkemc samo jos da nadjemo geranium. Ali samo kolica, kod nas u prodaji su 450 eura, a ko nema njih onda ista ali samo switch, ona su 404 eura.

< Poruku je uredio dacca -- 14.9.2011 16:13:06 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kakva kolica? II deo
15.9.2011 13:46:00   
Anoniman
video i puz pegolinijeva i odusevio se. sve mu se svidja, tako da samo cekamo chipolino ultra da vidimo i da donesemo konacnu odluku (ma kupice ih mesec dana posle porodjaja, samo sto bih ih ja sad volela kod sebe user posted image )
a i to znaci da cu imati jos mesec na raspolaganju da se predomisljam ... user posted image

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kakva kolica? II deo
15.9.2011 13:49:29   
Jeca*
ja se odusevila ovim kolicima za zimu...videh ih u izlogu pre neki dan. Dobra fora user posted image

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kakva kolica? II deo
15.9.2011 14:07:18   
isidora88
stokke su kolica koja kupujem za drugo dete,a te navlake za razlicita godisnja doba su odlicna jedino sto su preskupa

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kakva kolica? II deo
15.9.2011 14:13:06   
Vika
Isi, jesam li propustila neku novinu kod tebe ili uopšteno pominješ drugo dete?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kakva kolica? II deo
15.9.2011 15:15:53   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Zelimo da kupimo Maclaren koji je 18 hiljada i da mi je ova pamet tad bila, odmah bih uzela Maclaren texno XLR i zavrsila pricu. Jesu 35 hiljada, ali kad se sve sabere, toliko cu i sad puci...
Inace pre neki dan nam je pukao jedan tocak, mada sam ja vozila po 10 kg robe sa pijace + bebu od 8 + 2 kg torbu user posted image Poslali su nam drugi za 500 din



bas mi je drago sto cujem pozitivne utiske o maclaren kolicima..
kao sto napisah..moja braticina ih je koristila do godinu ipo dana, pa je snaja uzela neka jos laganija, kisobran..njena su bila teska 7,5kg..a ova blizanacka su oko 9kg..
ono sto mogu da vam posavetujem da kada odlucite da ih uzmete pogledate po svim lokalima gde se prodaju..oni su recimo tako kupili za 10tak hiljada jeftinije u enci menciju, jer je ostao poslednji model onih braon roze koja su im se inace i dopadala..a dolazila je nova serija..

Marijice, ako ti sada trebaju kisobran..imas odlicna kolica jeftinija od maclaren..ali ako planiras i drugu bebicu, onda ce se definitivno isplatiti..
misljenja sam da maclaren moze cetiri deteta da izvoza.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kakva kolica? II deo
19.9.2011 21:05:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksena

iako sam ja bila kao za peg perego jer sam kao cula da su najbolja, kad sam videla kako se sklapaju i da su dosta kabasta - odustali smo od njih.
odlucili smo se za cam combi family jer se lakse sklapa i set koji cine kolica, nosiljka i sediste za kola je oko 250 evra jeftinije nego pp. daju garanciju, ako se nesto pokvari dace nam da koristimo neka druga kolica dok ova ne poprave. mislim da ta garancija vazi 3 godine.


Ja imam CAM Comby Family i PREZADOVOLJNA sam. Sve što sam mogla da poželim, dobila sam. Odlično su urađena, stabilna su, lako upravljiva, nisu teška (osim ravne korpe koja je malo kabastija al je zato komforna). Za drugo dete ne moram da razmišljam šta ću jer sam sad napravila dobar izbor pa ću imati kolica i za drugo!!!

I još jedan važan detalj. Dosta se polemike vodilo u prvom delu ove teme da li je potrebno uzimati i da li se uopšte isplati 3 u 1 varijanta. Naša kolica imaju 4 položaja i mnogi će reći da nam je ravna korpa suvišna ali kad spustite bebu u korpu gde ne morate da je vezujete i gde ona može da se širi i da leži na boku ako joj je to udobnije i da spava kako joj je volja dok je još mala biće vam jasno koliko vredi... Mi imamo malo preko 3 meseca i još neko vreme nam neće trebati putni krevetac, kad putujemo, Nevena spava u kolicima kao u kolevci...

Sve u svemu, ne bih menjala našeg CAM-a za 100 drugih kolica!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kakva kolica? II deo
26.9.2011 13:29:47   
Crvenkapa85
e ovako,imam jedno velikoooooooooo pitanje....elem,komsinica mi je utrpila u podrum njena kolica,i stoje tu vec godinu dana pa ja resih da se posluzim njima jer su mi prakticnija od mojih jer mogu drske da se premestaju napred nazad....komotnija su,veca,i nemaju nagib kao sto imaju moja,pa se miki sroza dole redovno.....marke su hauck,neki stari model kupljena su od prilike pre 8 god...mozda i lupam...tamno teget na mede....i ona sad meni puni glavu kako kolica ne smeju da se peru jer u navlaci ima karton a i navlaka ne moze da se skine...ma nemoj,pa cemu onda sluze drikeri....skinem ja navlaku dam mm i svekiju na opipavanje kazu nije karton unutra to je neka plastika...mislim ko u decija kolica u navlaku trpa karton?????znaci ako mi ne bude dozvolila da operem kolica ko svet ima da joj lansiram kolica iz svog podruma pa nek se snalazi.....user posted image meni ne pada na pamet da u njih stavljam mikija dok se ne oribaju zesce....kaze ona vlaznom krpom,jaoooooooooooooooooooooo zar je toliko plitkaaaaaaaaaaa


i jel smem ja njih da oribam lepo pod vodom???

< Poruku je uredio Crvenkapa85 -- 26.9.2011 13:30:20 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here