|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
17.11.2011 12:30:25   
Azra_
Da li je neka od vas videla ili mozda isprobala kolica marke Inglesina i to Zippy model? Videla sam in ha netu, ne deluju da su losa... Ja sve odlazem da krenem od radnje do radnje i uzivo razgledam sva kolica koja su usla u uzi izbor.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kakva kolica? II deo
17.11.2011 12:35:24   
Anoniman
mi smo te inglesina pogledali u radnji, ali nam nesto nisu privukla paznju, mada je prodavac rekao da su dobra. juce smo pokupili nasa cam comi baby user posted image

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kakva kolica? II deo
17.11.2011 12:41:44   
maslackic
Inglesina se nama nisu svidela, bili smo mm i ja do Encimencija i tamo nam jedna devoja pokazivala kolica i mm se samo okrenuo kada se uhvatila zanjih...em se klimaju puno levo desno materijal je nesto gadan, a mm u su za oci zapali tockovi i plastika i kaze da za te pare bolje da kupi neka druga, ne znam tacno koji je model bio .

sada se dvoumim izmedju kolica i mrzim sto sam blizanac u horoskopu...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kakva kolica? II deo
17.11.2011 12:55:20   
Azra_
Maslackic, ako ti je za utehu, i ja koja nisam blizanac u horoskopu se dvoumim vec duze vreme. Obicno sam odlucna, ali oko kolica nikako da resim. Kad bi bebe mogle da naprave neku anketu i postave na net da znamo sta im najvise odgovara...

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kakva kolica? II deo
17.11.2011 13:03:32   
maslackic
ja sam otisla u prodavnicu i rekla sta ocekujem od kolica...i devojka je pokazala i sad sam napravila problem... a taman sam odlucila za Cam Comby Family, a saaad...izgleda da necemo 3 u 1, i izgleda Chicco Living jer su me odusevila kolica,ovako na izgled nisu bas po mom ukusu ali sklapaju se najlakse ,lagana su...skroz su mini kad se sklope...aahhh

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kakva kolica? II deo
17.11.2011 13:18:15   
Azra_
Chicoo Living lepo izgledaju, mada ih nisam nikad isprobala.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kakva kolica? II deo
17.11.2011 14:02:02   
Anoniman
Maslackic, ako imate mogucnosti da uzmete 3 u 1 uzmite obavezno, definitivno se isplati. Ja naša CAM Comby Family ne bih menjala za 100 drugih!!!

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kakva kolica? II deo
17.11.2011 22:29:25   
suncica82
Ima li neko iskustva sa kolicima marke ABC design i Knorr?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kakva kolica? II deo
18.11.2011 9:25:34   
Azra_
Suncice, u Srbiji niko ne radi distribuciju ABC design, tako da ih ima malo ljudi-oni koji su ih nabavili iz inostranstva. Moji kumovi su imali neka ABC sa tri tocka, malo glomaznija za moj ukus, ali kazu da su njima bila ok.

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kakva kolica? II deo
18.11.2011 10:48:22   
suncica82
Aaaa ok. Pronasla sam neka, trenutno su snizena i cena im je ok. Trenutno imamo Hauck,mnogo su teska pa nam trebaju neka laksa. U svakom slucaju hvala na odgovoruuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kakva kolica? II deo
18.11.2011 10:51:55   
Azra_
Sunci, koja Hauck imate? Ja sam skoro gledala neke modele pa zato pitam.

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kakva kolica? II deo
18.11.2011 12:55:25   
suncica82
Imamo Saturn Air i ja sam jako zadovoljna sa njima.Imaju skoro 15 kg i to im je jedina mana user posted image Cena im je bila skroz ok,negde oko 150€.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kakva kolica? II deo
18.11.2011 13:05:00   
Azra_
Aha... Tog modela ovde nema, ili ga bar ja nisam vidjala. Valjda cu i ja uskoro doneti odluku po pitanju kolica. user posted image

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kakva kolica? II deo
19.11.2011 10:50:47   
Irence
Azra,ja imam Inglesina zippy kolica.Kupljena su 2005 god.,trenutno se trece dete vozi u njima.Kolica su extra!Kvalitet,lagana su,sklapanje je jednostavno...Uzmi u obzir da su 6 godina stara,verovatno novi modeli su jos bolje uradjeni.Ja sam ih po svakakvima terenima vozila,cak i niz stepenice ih spustam na zadnjim tockovima.Amortizeri i dan danas funkcionisu besprekorno.Slobodno ih uzmi neces se pokajati!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kakva kolica? II deo
19.11.2011 13:20:15   
Azra_
Hvala ti Irence na savetu. Ako budem stigla danas cu razgledati i uzivo, ako ne uskoro cu svakako. Samo ne kapiram u cemu je razlika, ima raznih Zippy modela. Ima INGLESINA Zippy, pa npr Inglesina Zippy Royal,Inglesina Zippy Basilico, Inglesina Zippy Liquirizia i svima je cena razlicita. Na netu nisam nasla detaljnije opise da bih mogla da protumacim u cemu je razlika. Valjda ce mi objasniti u radnji kada budem razgledala.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kakva kolica? II deo
19.11.2011 17:54:09   
dugmence
user posted image Zdravo svima,
ja sam potpuno nova,juce sam vam se prikljucila.
Sto se mene tice meni kolica jos uvek nisu potrebna nadam se i da ce se to promeniti uskoro ali posto imam oko sebe puno bebaca znam dosta toga.
Azra,ako jos uvek razmisljas o inglesini neces uopste pogresiti narocito kada je u pitanju zippy free,pokazala su se jako dobro.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kakva kolica? II deo
19.11.2011 18:03:53   
dugmence
SUNCICE,pitala si za ABC design kolica i reci cu ti da su kolica mrak,odnos kvaliteta i cene je u potpunosti zadovoljen.Cene su im sasvim ok,nisu male ali vrede.Ne znam odakle si, ja ih u BG ne vidjam puno ali kako sam se udala u Rijeci i sad tu zivim ovde su svaka druga kolica ta.I koga god da sam pitala za licna iskustva bili su prezadovoljni.Nadam se da sam ti bar malo pomogla!user posted image

(odgovor članu dugmence)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kakva kolica? II deo
19.11.2011 19:00:46   
Anoniman
Ja sam kupila Chicco living i super su, a uzela sam 3u1 samo zato sto su u Nemackoj kostala kao ovde samo kisobran kolica. Inace bih uzela samo kisobran i neko drugo autosediste. Moja korpa od tih kolica je bila kod sestre prva dva meseca, a sad je VAnja vec prerasla i dala sam i jaje. On a je krupna, nema jos tri meseca a vec ima 6 kg, tako da ce je brzo u drugo sediste jer ce i ovo da preraste (taman Gica dolazi na red user posted image ). Moja sestra je za prvo dete imala tadasnji model (koji su ukrali iz mog podruma user posted image ) i bila je bas zadovoljna.
IZVORNA PORUKA: maslackic

ja sam otisla u prodavnicu i rekla sta ocekujem od kolica...i devojka je pokazala i sad sam napravila problem... a taman sam odlucila za Cam Comby Family, a saaad...izgleda da necemo 3 u 1, i izgleda Chicco Living jer su me odusevila kolica,ovako na izgled nisu bas po mom ukusu ali sklapaju se najlakse ,lagana su...skroz su mini kad se sklope...aahhh


(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kakva kolica? II deo
19.11.2011 19:06:14   
Azra_
U Encimenciju koji u Nisu jedini radi distribuciju Inglesina kolica u prodavnici nemaju nijedan primerak istih. Moze se naruciti iz kataloga sta zelis, ali to mogu i preko neta. Htela sam da ih vidim uzivo, da ih isprobam, licno sklopim i rasklopim, ovako...ne bih na nevidjeno.
Dakle, potraga se nastvalja.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kakva kolica? II deo
20.11.2011 20:54:34   
dugmence
Devojke,molim vas da mi pomogne ona koja ima graso symbio kolica.Volela bi da mi neko napise svoja iskustva sa njima.Jako su mi lepa ali ono sto me buni je da li sportski deo ima nulti polozaj.
I da li neka od vas ima predlog za kolica bez korpe?user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kakva kolica? II deo
20.11.2011 22:19:01   
maslackic

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja sam kupila Chicco living i super su, a uzela sam 3u1 samo zato sto su u Nemackoj kostala kao ovde samo kisobran kolica. Inace bih uzela samo kisobran i neko drugo autosediste. Moja korpa od tih kolica je bila kod sestre prva dva meseca, a sad je VAnja vec prerasla i dala sam i jaje. On a je krupna, nema jos tri meseca a vec ima 6 kg, tako da ce je brzo u drugo sediste jer ce i ovo da preraste (taman Gica dolazi na red user posted image ). Moja sestra je za prvo dete imala tadasnji model (koji su ukrali iz mog podruma user posted image ) i bila je bas zadovoljna.
IZVORNA PORUKA: maslackic

ja sam otisla u prodavnicu i rekla sta ocekujem od kolica...i devojka je pokazala i sad sam napravila problem... a taman sam odlucila za Cam Comby Family, a saaad...izgleda da necemo 3 u 1, i izgleda Chicco Living jer su me odusevila kolica,ovako na izgled nisu bas po mom ukusu ali sklapaju se najlakse ,lagana su...skroz su mini kad se sklope...aahhh




mnogo je jeftinije uzeti u Nemackoj, prosto ne mogu da verujem kolika je razlika, mislila sam da uzmem bez korpe i bez sedista, ovde su oko 37000 a tamo 250 e i uzecemo sediste od 0~18...
kolica su fenomenalna...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kakva kolica? II deo
20.11.2011 23:24:43   
lepotica66
IZVORNA PORUKA: dugmence

Devojke,molim vas da mi pomogne ona koja ima graso symbio kolica.Volela bi da mi neko napise svoja iskustva sa njima.Jako su mi lepa ali ono sto me buni je da li sportski deo ima nulti polozaj.
I da li neka od vas ima predlog za kolica bez korpe?user posted image


ja sam htela da uzmem ta kolica ali sam odustala u poslednjem momentu. upravo zbog toga sto je sportsko sediste za preko 6 meseci i nema nulti polozaj  - tako su mi rekli. u aksi ta kolica prodaju kao 2u1 , u kompletu sa AS koje se koristi kada je beba sasvim mala (do 6 meseci). ukoliko imas mogucnosti da ih nabavis u inostranstvu,tamo za istu cenu prodaju 3 u 1 (sa korpom).


(odgovor članu dugmence)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kakva kolica? II deo
20.11.2011 23:36:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dugmence

Devojke,molim vas da mi pomogne ona koja ima graso symbio kolica.Volela bi da mi neko napise svoja iskustva sa njima.Jako su mi lepa ali ono sto me buni je da li sportski deo ima nulti polozaj.
I da li neka od vas ima predlog za kolica bez korpe?user posted image


Nemam iskustva sa njima ali su mi ona bila prva koja sam htela da kupim. međutim kod nas se uvoze samo kolica i autosedište, ravnu korpu niko ne uvozi a kolica su za decu od 6 meseci tako da sam odustala.

Inače, što se tiče korpe, ja je uvek i svima preporučujem, mi imamo skoro 5 i po meseci i tek ću sutra da je skinem i montiram sedište a do sad smo se navozali, naljuljali, služila nam je kao kolevka kad negde odemo, u njoj je spavala kad nigde drugde nije htela. I daleko je udobnija za bebu koja ne sedi jer se beba ne vezuje pa može da leži i na boku i na leđima i da uživa u svim pozama. Neuporedivo je konfornija od običnog sedišta. Sad je skidamo jer smo počeli da sedimo i treba nam da svet gledamo iz drugog ugla, a korpa ide u plakar da čeka drugo dete...

(odgovor članu dugmence)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kakva kolica? II deo
21.11.2011 22:34:44   
dugmence
Devojke ako neka od vas slucajno ima peg perego GT3 ili SKATE nek mi napise svoje misljenje.
HVALA!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kakva kolica? II deo
23.11.2011 7:17:55   
serendipity
Eto, doslo je vreme da se i ja zainteresujem za ove stvari... sad smo na pola i polako treba donositi odluke.
Kod nas je izbor spao na dva slova: Chicco Trio Enjoy Fun i Cam Combi Family... i tu sam stala... ne znam sta dalje. Videla sam na Cam-ovom zvanicnom sajtu da su izabacili nove modele za 2012, ali nisam sigurna da mi se svidja rucka iz jednog dela.
Ima neko neki komentar da pripomogne? user posted image

(odgovor članu dugmence)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here