|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
26.9.2011 13:31:46   
Anoniman
crvenkapa, imaš li program ručnog pranja na mašini??? Ja sve svoje navlake sa kolica i sedišta tako perem i prezadovoljna sam user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kakva kolica? II deo
26.9.2011 13:45:34   
Crvenkapa85
mislim da nemam,ma opracu ja na ruke nije problem,pa cu iscentrifugirati....al samo da urazumim ovu moju,mislim ne mogu da verujem da je toliko zaostala...ne smeju da se peru!!!!ma sta mi kazes!!!!neverovatna je

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kakva kolica? II deo
26.9.2011 14:05:24   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Vika

Isi, jesam li propustila neku novinu kod tebe ili uopšteno pominješ drugo dete?


nisi ja to uopsteno kazem,drugo je u planu uskoro user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kakva kolica? II deo
26.9.2011 14:16:16   
jance

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

video i puz pegolinijeva i odusevio se. sve mu se svidja, tako da samo cekamo chipolino ultra da vidimo i da donesemo konacnu odluku (ma kupice ih mesec dana posle porodjaja, samo sto bih ih ja sad volela kod sebe user posted image )
a i to znaci da cu imati jos mesec na raspolaganju da se predomisljam ... user posted image




neces mi verovati, ali jedino zasto nismo dalje gledali ta kolica,, je zato sto se izgovaraju kao Pedjolino a Pedja je mm bivsi prijatwelj i nije hteo da ga sada jos i kolica podsecaju na njega.. svasta!
a posle kazu da smo mi zene komplikovane user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kakva kolica? II deo
27.9.2011 16:36:38   
Anoniman
ha ha ha ha ha ha .... e, muz ti je biser u rangu sa mojim user posted image
"nije valjda da beba trosi toliko pelena dnevno??!!!!"  -  ne, to se menja po zelji korisnika, kao gace
predpostavljam da ime pedja ne dolazi u obzir user posted image ?

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kakva kolica? II deo
27.9.2011 18:10:53   
jance
user posted image
to ime nije smelo ni da mi padne na pamet a kamoli da ga izgovorim...
a juce sam mu onako kao slucajno pokazala ta kolica u prelepoj plavoj boji, bolja je definitivno od one zelene koju svi kupuju... a on kao, pa jako to izgleda mei nesigurno i razdrndano... aha, daaaa zbog razdrndanosti je problem...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kakva kolica? II deo
27.9.2011 18:20:35   
vonavoj
meni se ta pegolini svidjajuuser posted image i vidim da se dosta vozikaju!!
a jance tm je genijalan!user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kakva kolica? II deo
27.9.2011 18:27:08   
jance
ma u NS u gradu najvise mozes da vidis redom Chicco, pa PegPerego pa Pegiolino i eventualno Hauck.. bas ih ima puno i dosta su zastupljeni... jedino sto se meni ta zelena boja nikako ne svidja a pouzdano znam da ih ima i u tamno plavoj i lepoj crveno-bordo varijanti koje su mi sto puta bolje cak i za odrzavanje od jarko zelene... no razumem stvar ukusa a opet zeleno je i univerzalno pa mozda zbog toga....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kakva kolica? II deo
27.9.2011 21:31:20   
Anoniman
Evo još jednog zapažanja na temu CAM Combi Family: mi smo danas isprobali naša kolica i u offroad varijanti i ja sam prezadovoljna, Drndala sam ih po šljunku i ostalim seoskim neravninama i moja je cura sve to prespavala, nije se ni promeškoljila, hvala CAMu na amortizerima i stamenim kolicima. Sad joj ravna korpa služi umesto kreveca dok smo u gostima.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 0:14:51   
Anoniman
uuuu, ta bordo-siva je preterana ...
mi se uhvatili za nju, pa bilo  musko ili zensko ima da voli bordo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 1:35:59   
liliana
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

mislim da nemam,ma opracu ja na ruke nije problem,pa cu iscentrifugirati....al samo da urazumim ovu moju,mislim ne mogu da verujem da je toliko zaostala...ne smeju da se peru!!!!ma sta mi kazes!!!!neverovatna je

Crvenkapo, ja sve sa  Tininih kolica poskidam i operem  na 40 stepeni. Ne koristim program za ručno pranje, več onaj za odeću koja se pere na 40. I nikad im  ništa nije falilo, a prala sam ih , za 22 meseca, minimum 44 puta!!! Slobodno ti to, blago meni, poskidaj i operi-nemoj joj ni reći-baš te briga.

< Poruku je uredio liliana -- 29.9.2011 1:36:47 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 10:01:03   
Anoniman
mi smo na kraju juce rezervisali Cam combi baby, a ne comby family. u principu, korpa im je ista, sediste za auto je bolje u combi family, ali u njemu nece provoditi toliko vremena. a kolica su nam se na kraju vise svidela comby baby zbog postave, jer na comby family ima nesto mnogo rupa za one kaiseve, dok je kod comby baby kais duzi i njega podesavas a ne menjas rupu. jedina "mana" je sto  kod comby baby se ne premestaju rucke, ali mislim da to i nije tako bitno, jer dok je beba jos mala ide u korpu i gleda ka mami. a posle verujem da ce joj okolina biti zanimljivija od roditelja. user posted image  Takodje, comby baby je nekih 50 e jeftiniji, mada to nije bilo presudno.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 10:03:00   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

mislim da nemam,ma opracu ja na ruke nije problem,pa cu iscentrifugirati....al samo da urazumim ovu moju,mislim ne mogu da verujem da je toliko zaostala...ne smeju da se peru!!!!ma sta mi kazes!!!!neverovatna je

Crvenkapo, ja sve sa  Tininih kolica poskidam i operem  na 40 stepeni. Ne koristim program za ručno pranje, več onaj za odeću koja se pere na 40. I nikad im  ništa nije falilo, a prala sam ih , za 22 meseca, minimum 44 puta!!! Slobodno ti to, blago meni, poskidaj i operi-nemoj joj ni reći-baš te briga.


I ja sam sve prala u masini na 30 ili 40 stepeni,prala sam nekoliko puta i nista ne fali.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 17:16:50   
zivka
Pegolini su skroz nova a Inglesina polovna! Taman imamo za po mestu kabasta i za svrcnjanje autom laka i mala user posted image

< Poruku je uredio zivka -- 29.9.2011 17:18:50 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 17:17:59   
vonavoj
odlicna su ta pegolini,i ja sam htela da ih kupim!!user posted image user posted image user posted image (ako mislimo na ista)

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 17:24:39   
zivka
POsto nesto ne radi ubacivanje fotki:
Pegolini P4 Teska kao tuc! 12kg ali za kruzenje po mestu sa ogromnim tockovima extra! Kombinacija narandzasto/sivo
Inglesina laka kao pero i za sklapanje i po gabaritu extra! teget-nebo plavo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 17:31:26   
vonavoj
nisam na ta mislilauser posted image user posted image ali znam da su teska kao tuc,bas sam ih danas videla u radnjiuser posted image ima jedna od 16,5kg,ta geoby...moja drugarica htela da ih kupi,a ima 50kg..reko zenoooooo...kako ces i bebu od 10kg da setas.da podignes,makar i na jedan stepenik!user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 17:58:37   
zivka
Joj strasno! Od cega su? Ti mora da si gledala ona Play

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 20:58:55   
mama kukunka
Zivka, ta geoby kolica su fenomenalna.  Evo malo istorije : .Kad sam  davne 2003  kupovala prva kolica za dete, kupili smo za to vreme‚‚ naj fancy‚‚ neka kikova trio sa sve auto sedistem..Onda sam pocela da izlazim napolje i shvatila
1. nisu mogla da mi stanu sklopljena u gepek tadasnjeg automobila (polo), da covek ne veruje, u punta su stajala kao sda su za njega pravljena  au pola iste velicine, najn ( Italijani pravili i auto i kolica, pa uklopili)
2. rucke ( u to vreme se nisu podesavale po visini), su mi bile jako niske ( ja sam visoka1,78m),  i non stop sam gazila zadnje tockove kolica
3. da bi se kisobran kolica spakovala potrebno je izvaditi sve iz one korpe za stvari (mada mio je i ta korpa bila em mala em nisko), spustiti dete negde, i sa dve ruke i nogom spakovati kolica--kako sam ja oduvek prilicno samostalna , toliko da sam sa cerkinih 5 meseci spakovala sve stvari , dete i psa i  otisla na sledcecih 5 na more, gde su mi ukucani samo gostovali, izludjivalo me to  sto  moram da ih stavljam na zadnje sediste, sve da v adim iz njih itd itd..
E onda mi je jedna poznanica na Kalisu pokazala nejna, geoby kupljena na jednoj tezgi na buvljaku, za 50 eur..  Mislim da su ista kao tvoja , Zivka!  Te se brze bolje i ja skupih i moja skupa  bacih u zaborav!! Ta kolica sam vozila na moru bila sam odusevljena njima.. , i posto mi je dete u medjuvremenu poraslo i pocelo da sedi, ostavih  ih tamo, a za bg kupih obicna kisobran od 5 kg..U  medjuvremenu su ta kolica prosla dvoje kumine dece,  samo smo od jastuka onih za bastenske stolice  pravili nove presvlake-da bi mogle da se peru..i evo, sad kad sam ponovo trudna, donesoh iz sa mora ovde, da mi sluze do proleca barem! Posle cu za letnja kolica da se snalazim kod drugarica, posto su sve izvrtele po svoja 2 kruga , pre ovog mog drugo, a ja sam moju opremu i garderobu,tj cerkinu velikodusno delila-doslo vreme za kompenzaciju :)
Sklapanje jednom rukom, i to sto mozes dete da drzis u drugoj ruci i ne vadis stvari ( a u ‚‚prtljaznik bogami staje fina kolicina stvari) su glavni adut tih kolica. Dalje, amortizeri i udobnost..na kraju-tezina-jesu teska, ali bas  zato se i bebe voze do 6-7 meseci u njima.Posle ako imate mogucnost pozajmljujte ili kupujte neka lagana! Pri tom, verujte da cete sve toliko ojacati da necete ni primecivati dal" vam je u rukama 14 ili 17 kg..ali, ako nemate gde da stavite stvari sa pijace ili ne mozete sami d se  spakujete u auto ili u lift..e to je vec frka.. Ne znam koliko sada kostaju  i zasto se zovu pegolino kad na njima pise geoby? E da, i glavna fora, malo posto sam ih nabavila za moju cerku videh da je u sex i gradu miranda u istim kolicima vozila svoje dete :)
Malo sam ga ukonfuzila..al nadam se da je bilo od koristi!

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 21:25:30   
tvigi
ima li neko iskustva sa esprit kolicima za blizance



http://www.bebino.rs/sites/default/files/imagecache/product_full/bebi_oprema/esprit_duo_crna.jpg

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 21:31:31   
zivka
mama kukunka iskrenoi nemam pojma - mislim na naziv a sto je najcrnje na Pegolini sajtu je i to su kolica koja imamo samo u nareandzastoj varijanti. Ovde se rucke ne podesavaju po visini, au moj auto nema teorije da stanu Getz, ali zato u mm autoi ce stati. Mada ova su niska a ni ja nisam visoka-165 , drugarica koja je tvoje visine mi ih poklonila jer su njoj niska i udarala je nogama u tockove.  Hvala na komentaru  

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 21:53:41   
mama kukunka
Meni su za neverovati ona sasvim  lepo stajala u gepek pola, povremeno  u gepek clia..I nije mi smetala visina ( moguce da su ova moja  s'pocetka veka malo glomaznija od danasnjih, samim tim i teza user posted image )  Moja su isto teget-siva..A kuma je bila specijalno ponosna na ogledalo koje se nalazii u kutiji  za naocare ruz isl kod rucke user posted image , mada ja nisam tip koji je tome pridavao poseban znacaj. Ona tvrdi da bolja  i udobnija kolica za novorodjence  ne postoje!

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 21:56:18   
mama kukunka
E sta ti je trudan mozak!! Zivka napise da su joj kolica narandzasto siva a ja kazem da su moja ISTO teget siva..
QQ..

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 22:08:52   
zivka
IZVORNA PORUKA: mama kukunka

E sta ti je trudan mozak!! Zivka napise da su joj kolica narandzasto siva a ja kazem da su moja ISTO teget siva..
QQ..


Nije to nista! Mene juce dr pitao dan poslednjeg ciklusa, a ja :"MUUUU...."!!! Inace imam jos dve nedlje do porodjaja user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kakva kolica? II deo
29.9.2011 22:14:48   
mama kukunka
user posted image user posted image
ovo je vec biser!! Imam i ja raznih nebuloza, al'odosmo u off topic


(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here