|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
23.11.2011 8:03:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: serendipity

Eto, doslo je vreme da se i ja zainteresujem za ove stvari... sad smo na pola i polako treba donositi odluke.
Kod nas je izbor spao na dva slova: Chicco Trio Enjoy Fun i Cam Combi Family... i tu sam stala... ne znam sta dalje. Videla sam na Cam-ovom zvanicnom sajtu da su izabacili nove modele za 2012, ali nisam sigurna da mi se svidja rucka iz jednog dela.
Ima neko neki komentar da pripomogne?



Serencipity, ja sam apsolutno zaljubljena u naša CAM Comby Family kolica i svima ih preporučujem, ne bih ih menjala ni za jedna druga (sem možda za CAM Cortina da imam veći stan i velika kola). Što se tiče ručki, još neko vreme će moći da se nađu prošlogodišnji modeli pa možda uspeš da ubodeš ona sa 2... Naša su takva (narangžasta) i super su za upravlljanje, lagana za guranje a mogu i uz stepenice da ih nosim sa sve bebom. 

I na kraju da citiram sebe papagaja:

Inače, što se tiče korpe, ja je uvek i svima preporučujem, mi imamo skoro 5 i po meseci i tek ću sutra da je skinem i montiram sedište a do sad smo se navozali, naljuljali, služila nam je kao kolevka kad negde odemo, u njoj je spavala kad nigde drugde nije htela. I daleko je udobnija za bebu koja ne sedi jer se beba ne vezuje pa može da leži i na boku i na leđima i da uživa u svim pozama. Neuporedivo je konfornija od običnog sedišta. Sad je skidamo jer smo počeli da sedimo i treba nam da svet gledamo iz drugog ugla, a korpa ide u plakar da čeka drugo dete...



(odgovor članu serendipity)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kakva kolica? II deo
23.11.2011 9:36:21   
serendipity
Bas si brza! user posted image Hvala puno na pomoci!
I mm je vise za Cam, videcemo ... posto treba da se porodim krajem aprila, mislim da cemo sve odluciti tamo posle NG.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kakva kolica? II deo
23.11.2011 21:37:35   
Ljubicica225
Da li neko ima iskustva sa Stokke kolicima? Ja sam odlucila da ih kupim,ali ne znam nikoga ko ih ima.

(odgovor članu serendipity)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kakva kolica? II deo
25.11.2011 18:27:43   
ivas
I mene ovo zanima, jako su skupa i nama do skoro nisu bila uopšte opcija ali sad se razmišljamo, prodavačica u Kiki nam je pokazala kako se rasklapaju i deluju mi fenomenalno. Dobra je fora što auto sedište može da se razvuče i spusti u nulti položaj pa onda služi umesto korpe. To nijedna druga firma recimo nema. A i dizajn je diiivan! Sad su mi sva druga bezveze.....user posted image Ako neko ima Stokke neka podeli iskustva molim! 

(odgovor članu Ljubicica225)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kakva kolica? II deo
25.11.2011 19:30:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivas

Dobra je fora što auto sedište može da se razvuče i spusti u nulti položaj pa onda služi umesto korpe. To nijedna druga firma recimo nema.


Ja sam malo skeptična po pitanju as koje može da se razvlači i menja oblik... Mislim koliko je onda bezbedno. Ja bih potražila rezultate crash testa za to sedište pre nego što ih uzmem u razmatranje...

< Poruku je uredio gae_gr -- 25.11.2011 19:32:49 >

(odgovor članu ivas)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kakva kolica? II deo
25.11.2011 23:47:13   
Ljubicica225
I meni su sva druga kolica bezveze. Ja cu uzeti onu ravnu korpu i onaj dio za vecu bebu. Kako izgleda njihov AS?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kakva kolica? II deo
26.11.2011 18:51:58   
Ljishka
http://www.google.rs/imgres?q=quinny&um=1&hl=sr&sa=N&biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=OVQMPLCLaXbtlM:&imgrefurl=http://daddytypes.com/2005/05/18/quinny_freestyle_3_and_4_in_wal-mart_fire_sale.php&docid=mFA-WUzwkzx4xM&imgurl=http://daddytypes.com/archive/quinny_freestyle4.jpg&w=215&h=215&ei=oibRToeWE8qE-wbmwbzdDg&zoom=1
Mi imamo ovakva samo crvena Qinny kolica i fenomenalna su, tako su lagana za upravljanje jer imaju te velike tockove. :D Vik ih obozava.

_____________________________

Ti si ucinio moj zivot savrsenim... V <3

(odgovor članu Ljubicica225)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kakva kolica? II deo
26.11.2011 20:15:45   
ivas
IZVORNA PORUKA: Ljubicica225

I meni su sva druga kolica bezveze. Ja cu uzeti onu ravnu korpu i onaj dio za vecu bebu. Kako izgleda njihov AS?

Evo mozes na njihovom sajtu videti kako izgleda.
http://www.stokke.com/stroller/xplory-izisleep-car-seat.aspx
A za bezbednost naravno da treba proveriti. Pise da imaju razne sertifikate ali ne znam da li postoji neki poseban sajt na kome proveravate te crash test ocene? Za kola znam ali za auto sedišta ne mogu da nađemuser posted image

A danas sam gledala i Inglesinu Avio, nije loša, puno je laganija od Stokke i manja su kad se sklope. Oko 60 i nešto hiljada je sa sedištem i korpom. Pa eto, i to bi došlo u obzir. Ako ima neko iskustva sa njima, svaka info dobrodošla!

(odgovor članu Ljubicica225)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 11:54:24   
dugmence
user posted image
Serendipity,CAM combi family 2012 imaju rucku iz jednog dela ali se srednji skida pa dobijes ono sto ti zelis.
Srecno!

(odgovor članu serendipity)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:05:53   
suncica82
Ipak sam odustala od ABC i opet se odlucila za Hauck.Kolica pre kupovine nisam videla uzivo ali sam citala iskustva i sva su bila pozitivna. Porucila sam ih preko neta i juce su stigla. Model je Hauck Capri a videcemo kakva su za voznju. Jos samo da skontam kako se ovde stavlja slika user posted image

(odgovor članu dugmence)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:06:43   
Anoniman
Meni su Stokke isto bila favorit. A onda sam se odlucila za jeftiniju varijantu a te pare ostavljam detetu za skolovanje. Mislim da bi mi bila bas puno kad kupim uz njih jos sta sve treba zbog zimske bebe. Ima ih moja prijateljica i oni su prezadovoljni. Meni su sve njihove stvari super i mislim da neces pogresiti ako ih uzmes. Ali pogledaj u svakom slucaju sta jos ima na trzistu i sta mislis da ce ti od dodataka sve trebati i na kraju koliko sve to kosta.

(odgovor članu dugmence)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:10:03   
suncica82
user posted image " target="_blank">http://user posted image

< Poruku je uredio suncica82 -- 30.11.2011 12:11:14 >

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:11:54   
serendipity
IZVORNA PORUKA: dugmence

user posted image
Serendipity,CAM combi family 2012 imaju rucku iz jednog dela ali se srednji skida pa dobijes ono sto ti zelis.
Srecno!


Jupiiiii!!! Hvala puno dugmence! Sad si me bas obradovala...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dugmence)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:11:58   
suncica82
Ups pomoc!

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:25:26   
dugmence
Suncice ovo su kao kisna jel ili slika nije prava.Ona nemaju nult polozaj.

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:27:40   
dugmence
Serendipity,nema na cemu.
Ti za svaki slucaj proveri jos jednom ali koliko ja znam to im je za 2012 novina.user posted image

(odgovor članu dugmence)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:32:51   
ivas
A koliko su teska Cam kolica? Meni zapravo trebaju najlakša moguća. Stokke će verovatno otpasti, što zbog cene ali najviše jer je ipak težak za 3. sprat bez lifta. A i nije mali kad se sklopi, onako, kabasta su za mali auto. Inglesina je lakša, i mala kad se sklopi, ima i Peg perego modela koji nisu preteški a juče sam gledala Chicco enjoy koji je oko 7 kg i to mi se čini najlakšim do sad. Mada mi se ne dopada Chicco uopšte inače. A i izrada im je loša, u prodavnici platno već ima froncle i vire konci ,a ručke grebu gde je livena plastika.... Nisam pametna. Ja bih isto jednu ručku da imaju i da su što lakša. Ne sviđa mi se ni to što gde god da pitam za težinu dobijem drugi odgovor, a u brošuri proizvođača treći...i nemam pojma kako ću da izaberem.

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 12:52:45   
Anoniman
CAM Comby Family:
ram: 7,9 kg
sa ravnom korpom: 12,7 kg
sa as: 11,7 kg
sa običnim sedištem: 9,6 kg

Lični doživljaj: Sa ravnom korpom sam mogla samo prazna da ih nosim niz i uz stepenice, za to vreme bebu ostavim u krevetiću. Sa as sam mogla da nosim kolica sa bebom bez problema, doduše nismo se nikad tako pele do 3. sprata. Sada imamo obično sedište i tako su mi najlakša za manipulaciju, ne zbog težine jer je Nevena porasla taman toliko da se nadoknadi razlika već zbog toga što ih je lakše uhvatiti gde treba da bi se lakše nosila... Inače u ovoj varijanti se sklapaju kao kišobran i laka su za manipulaciju.

(odgovor članu ivas)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 13:11:02   
Azra_
Suncice, meni su bas lepa ova kolica. nadam se da ce se dobro pokazati. Ja inace volim Hauck, nisu preskupi , a obicno su ljudi zadovoljni njima, mada sve opet zavivi od modela. Ja sam razmisljala o Condor modelu, i Malibu mi je bio lep, ali videcu jos...
Pisi kakvi su ti utisci o ovom Hauck modelu kad ih malo isprobas. Tog modela kod nas nema, ali ako je dobar, imam mogucnosti da ga nabavim.

< Poruku je uredio Azra_ -- 30.11.2011 13:25:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kakva kolica? II deo
30.11.2011 15:00:47   
ivas
gae, hvala za info! Pogledaću i njih. A nešto kontam i Hauck nije loš, bar na slikama, gde ga ima uživo da se pogleda? Sviđa mi se Manhattan jer mu se korpa kasnije pretvara u običan sedalni deo za 6+ meseci pa onda nemaš sto stvari za skladištenje, bacanje ili poklanjanje. Koristio neko Hauck, valjaju li išta? Ubiše me te razlike u cenama, uopšte mi nije jasno da li su u skladu sa kvalitetom, rekla bih da nije pravilo...user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kakva kolica? II deo
1.12.2011 9:55:02   
suncica82
ivas mi imamo Hauck. Od pocetka koristimo Saturn Air S a sad smo uzeli Capri za prolece(ima slika gore). Ja sam prezadovoljna kvalitetom i cena im je super.Saturn smo platili 150€ a ova nova Capri 80€. Neces pogresiti ako uzmes Hauck. Preporucujem ih svima user posted image

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kakva kolica? II deo
1.12.2011 14:19:41   
Azra_
Hauck ima prelepe dezene za 2012. isti modeli u drugim bojama, samo dok to dodje do nas trebace malo vise vremena.

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kakva kolica? II deo
1.12.2011 14:49:06   
Anoniman
I mnogo više para, razlika u ceni kolica između prošlogodišnjeg i novog dezena kod nas ide i preko 10 000

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kakva kolica? II deo
1.12.2011 15:01:32   
Azra_
Gae, jesi li videla negde kod nas nove Hauck dezene? Ja nigde kod nas nisam videla. Inace, u Nemackoj na primer, ista je cena i novih i starih dezena.

< Poruku je uredio Azra_ -- 1.12.2011 15:02:56 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kakva kolica? II deo
1.12.2011 15:11:43   
ivas
suncice, super, drago mi je da cujem da su dobra. Ja bih ih pogledala uzivo ali ne znam gde ih ima nisam ih vidjala do sad. A gde vidite nove dezene, na sajtu ili?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here