|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 15:56:24   
JellK
Cockic obisla sam ceo grad i stvarno nisam pametna!
Ta 3u 1 su mi ok ali kad sam videla sediste za kola koje moze da se koristi kad je prasic mali sa 2-3 + meseci da se taj ulozak skida i da se onda moze koristiti do 30 ili 36 kg (nisam bas sigurna za kilazu) ucinilo mi se kao povoljnija varijanta,mogu da ga koristim narednih par godina a ne samo tih par meseci za koliko je predvinjeno sediste koje se kupuje u ponudi 3 u 1.
E sad sve te ponude 3 u 1 su mi nekako glomazne,zivim na cetvrtom spratu + visoko prizemlje tako da mi trebaju sto laksa i jednostavnija kolica.Cena tih kompleta je oko 40 hiljada,ja nasla neka lepa ciko kolica (ima raznih cena,sad je neko snizenje(od 11 do 22hiljade,raznih modela),bez tih dodataka a sedista su od 6-7 pa na dalje + nosiljka sto mu cena dodje na isto!Joj bas sam zbunjena!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 15:59:50   
JellK
Maslackic sta da rasim,pomagaj!

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 16:15:40   
maslackic
sediste koje se dobija u kompletu 3u1 je do 13 kg. Kolica su do 36kg. i korpa je do 13kg.

Sad, zavisi koliko ce ti trebati ta korpa...nekome je recimo prakticna(Gae ima super iskustva sa tom korpom jer joj dete spava u tome kao u kolevci kada odu u goste, sto je super )

Sediste (jaje) koje ide u kompletu je super zgodno, je ga skines sa kolica i pravo u kola...

Ja kada sam odlucivala isla sam logikom da ce mi dete brzo prerasti i korpu i jaje, jer smo i mm i ja visoki ( ja 180) , pa mi je racunica bila da uzmem sediste koje se ne kaci na kolica od 0~18, i kolica, i jednu platnenu korpu za iznosenjeiz bolnice, sediste 14000 + kolica 32000. realno dodje na isto , jer su svi ti putnicki sistemi 3u1 uglavnom ue cene, ali ja bih posle par meseci morala da kupim novo as jer bi ga moja curica prerasla...

ako kupujes kolica koja nisu 3u1 , ja sam gledala da imaju nulti polozaj , tj, da mogu do kraja da se spuste i da imaju mogucnost da beba bude okrenuta ka meni i obrnuto...

uh , mesecima analiziram user posted image

poenta, sve zavisi koliko ces koristiti nosiljku i to jaje, nekome super bude koriste dugo a neko dete vrlo brzo i preraste...

sto se kilaze kolica tice, Cam Comby falily i Chicco trio living su oko 9kg...naravno ne sa svom opremom...
nisam puno obracala paznju na kilazu vec na nacin sklapanja i rasklapanja, da mi bude jednostavno jednom rukom da ih sklopim...

slobodno pitaj ...

< Poruku je uredio maslackic -- 18.12.2011 16:26:12 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 16:22:25   
cockic
jellk pa i ja sam ta gledala a onda sam uzela greco klasicna
za 10000 din a on u kolicima je urlao kako ga spustim.

tako da sam ih na kraju vratila a tetka ponudila ta njena su
cipolino nisu im losa tako da sam zadovoljna jer on inace u kolicima
nije nesto voleo da se vozi.

imala sam i bas bezvezne situacije kad krene da vristi u kolicima
babe me zaustavljaju i kazu beba place.pa sta cu i onda trcim
kuci ko blesava.tako da je u nasem slucaju kengur nosiljka bila zakon.

cak sam ga i uzimala i jednom rukom njega dugom kolica.
a posebna prica je ta kako sam izneti bebu i kolica.

a posebno kad o svemu razmisljas kako uci u manji lift
sa kolicama kakav smo mi imali kod svekrve.

bukvalno sam stajala na jednoj nozi.tako tako da su za mene kolica
bila uzasno mucenje sama da snesem.

a laksa od 8-10 kg nemauser posted image

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 16:42:46   
Anoniman
jellK, mi smo kupili 3 u 1 i mislim da nam se bas isplatilo jer je ona ceo dan u toj korpi i vozam je po stanu tako da sta god ja radila, mogu i da pazim na nju.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 16:44:17   
Anoniman
Jaje je meni super jer može da se montira i na suvozačko sedište a pošto smo moja bebana i ja krenule samostalno da osvaamo svet kad je ona imala 2 i po meseca mnogo mi znači da je pored mene kad smo same u kolima. Na prvom semaforu mogu da joj dodam dudu ili igračku a da mi ja pozadi morala bi da stajem i izlazim iz kola na svakih 300m.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 16:52:41   
mama kukunka
Opet cu se praviti  pametna  ovde..
Meni chicco 3 in1 nije bio uopste od koristi sa 1. detetom...Osim sto sam sintezis drzala u autu non stop
Generalno ta kolica tipa kisobran mi nimalo nisu prakticna, ukoliko hocete da budete samostalne sa detetom.. 
Meni su se  bolje pogazala kolica sa jednom ruckom koja se sklapaju jednom rukom, i ne mora da se vadi sve iz korpe kada ih pakujete..jer su ceste situacije kada bebu drzis u jednoj ruci a drugom pakujes kolica u auto ( bar kod mene je bilo tako)
Za sklapanje kisobran kolica potrebno je da se  izvadi sve iz njih , i da se upotrebe 2 ruke i noga , a za to vreme dete place u autosedistu, ili vam se neko parkirao tako da ne mozete da otvorite vrata ,pa morate dete preko svog sedista ubaciti, ili je leto , pa je u kolima vruce, i cekate da se malo rashladi...
mada vidim da svi vole  3in1... tako da je ovo samo  moje vidjenje stvari




(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 16:54:46   
mama kukunka
i jos nesto sto rekoh sinoc na trecem- u turbo limacu je turbo snizenje jer se zatvaraju.. na postojecih 30-40% na kasi dobijete jos 50%..Juce dok sam kupovala kadicu bar 3-4 kolica su  se prodala.Hauck malibu 9000,bubu  neka 5000

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 16:56:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama kukunka

i jos nesto sto rekoh sinoc na trecem- u turbo limacu je turbo snizenje jer se zatvaraju.. na postojecih 30-40% na kasi dobijete jos 50%..Juce dok sam kupovala kadicu bar 3-4 kolica su  se prodala.Hauck malibu 9000,bubu  neka 5000



U kom turbo limacu?


(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:00:32   
maslackic
ja ne uzimam 3u1 ali kolica ce biti chicco living...(osim ako se sestra ne zezne pa pogresi model) , mogu da se sklope jednom rukom i bez nogu...user posted image lagana su... mogu da se spuste u skroz lezeci...ja sam iskreno odusevljena

jedino, ta korpa sto kazes da treba da se prazni o njoj nisam ni razmisljala..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:04:46   
maslackic
oni se koliko cujem odavno zatvaraju pa nikako...inace to su one Magma prodavnice ( ima je na NBG u goce delcev iza akse)

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:17:09   
JellK
Jao zene jedva sam uspela da se konektujem na net AAAAA!user posted image
Hvala na informacijama,bila sam za tu varijantu 3u1 dok nisam malo razmislila!Maslackic videla sam ta chicco living kolica danas kad sam bila u Uscu i mnogo su dobra!Ta su mi favorit pored LITE WAY kolica (mada sad procitah da su ta kao kisobran i ne bas prakticna(ali su lagana,samo 6,5)) Vise sam nekako za opciju da kupim neka kvalitetnija kolica a za ostalo cu se vec snaci!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:20:36   
maslackic
kisobran kolica ne mogu da se spuste u skroz lezeci polozaj..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:26:48   
JellK
Znam tj saznala tek kad sam se odusevila njihovom tezinomuser posted image
a gde je taj turbo limac na novom beogradu,znam gde je Aksa ali se ne secam te radnje?

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:33:56   
maslackic
Magma se zove prodavnica, ideo je Turbo limaca, sad ne znam da li je popust i kod njih, ali nalazi se u ulici u koju skrene 16ica kada ide ka Pohorskoj, sa desne strane. pored je i Lavirint...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:37:31   
JellK
Oblacim se i odoh odma da vidim!
Javljam se posle user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:52:07   
maslackic
ajde ajde... user posted image user posted image tebi je to bas blizu


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:55:50   
mama kukunka
Ja sam bila u Nusicevoj, ali onine rade danas koliko sam cula od prodavacica, danas rade u TC Zira.  a u Nusicevoj opet  od sutra!!
Z aNBG ne znam

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:57:23   
peca
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Evo vam da gledate i uzdišete KLIK


Uh, meni se to uopste ne dopada user posted image


Ova hauck malibu su simpaticna, i svidja mi se sto se sklapaju user posted image

Ja cu dobiti od drugarice kolica, ne znam koja su, znam samo da su crveno crna, da imaju tri tocka sto mrzim, i da cu morati da se vozim u blizini vulkanizera ili pumpe, posto imaju "prave" tockove, user posted image user posted image user posted image ima 6 polozaja, lepa su, verovatno i teska... ja zivim na trecem spratu, i nemam nameru da ih vucem gore, drzacu ih u prizemlju ispod stepenica, ima prostora za njih :)

Sad mi jedino ostaje dilema oko nosiljke, sedista za kola, to ima i u jednom koliko sam primetila... A kad sam bila na uz vidim mnogi u tome i iznose bebu user posted image

< Poruku je uredio peca -- 18.12.2011 18:05:10 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 17:58:17   
mama kukunka
Maslackic, ja kisobran kolicima zovem sve sto ima 2 rucke i sto se sklapa uzduzno-pegperego-pliko, cam, chicco..Imaju lezeci polozaj..a ona letnja kisobran obicno nemaju

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 18:01:27   
maslackic
Ova chicco sto zeeliim, imaju dve rucke ali imaju onaj mali djavo da se rucke spoje user posted image a ja kisobran kolica zovem sva ona koja ne idu u lezeci isto mi je kisobran i letnja...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 18:27:13   
maslackic

IZVORNA PORUKA: peca



ja zivim na trecem spratu, i nemam nameru da ih vucem gore, drzacu ih u prizemlju ispod stepenica, ima prostora za njih :)



samo reci tacno gde zivis user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 18:28:20   
peca
sto maslackic ? da svratis po kolica ? user posted image user posted image user posted image recicu ti i gde da zvonis na interfon user posted image

E, mogla bih da ih slikam ovih dana, pa da vidite kakva su, a mogla bi da vidim i koja je to marka, posto vidim volite o markama user posted image znam da nisu kupljena ovde, to je sve sto znam user posted image

< Poruku je uredio peca -- 18.12.2011 18:29:32 >

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 18:32:47   
maslackic
salim se user posted image

generalno marka nije vazna, kvalitet se ceni user posted image

meni se svidaju i Graco trekko, mada i ja ne bih sa tri tocka...a cini mi se da ni ona ne mogu u skroz lezeci..i nekako su mi gola, a jabih da budu ususkana user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kakva kolica? II deo
18.12.2011 18:37:26   
peca
Ova imaju 6 polozaja, od skroz lezeceg do skroz sedeceg, prevezla su dva klinca, nista im ne fali, kao nova su user posted image

Bolje i ta nego da dajem sad bar 20000 za neka ok kolica user posted image

A ja sam po pitanju svega jako staromodna, ovi "spejssatlovi" od kolica mi se uopste ne dopadaju user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here