|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
11.9.2011 15:40:28   
minavb
Danas sam naterala amuza da proba kelerabu i svidela mu se. Prosirujem listu povrca koje je prihvatio. Jos koju godinu i nateracu ga da proba i brokoli. user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
11.9.2011 15:45:54   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: minavb

Danas sam naterala amuza da proba kelerabu i svidela mu se. Prosirujem listu povrca koje je prihvatio. Jos koju godinu i nateracu ga da proba i brokoli. user posted image


Ovako moja mama sa mnom, samo obrnutim redom, jos se natezemo oko kelerabe user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
12.9.2011 14:55:18   
bebać
pre bih rekla da sam vesela ili raspoložena, svejedno, napunila sam baterije na moru i osjećam se puuunooo bolje i imam nekakvog pozitivnog elana. Ne da mi je prijalouser posted image

I definitivno sam skontala da su odmori negdje daleko od kućer i svakodnevnice, pa bar na dan potrebni svakom paru i porodici, ali ne luksuz, nego potrebauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
12.9.2011 15:38:28   
bea83
Danas sam srećna jer je moja bebica bila dobra i pokazala nam da je dečkićuser posted image
a samopouzdanje mi je na zavidnom nivou zbog činjenice da uskoro ulazim u peti mesec i ugojila sam se pola kilograma a bila sam ubedjena da ću do sad biti ko trokrilni ormaruser posted image eee šta je ženski egouser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.9.2011 2:50:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bea83

Danas sam srećna jer je moja bebica bila dobra i pokazala nam da je dečkićuser posted image
a samopouzdanje mi je na zavidnom nivou zbog činjenice da uskoro ulazim u peti mesec i ugojila sam se pola kilograma a bila sam ubedjena da ću do sad biti ko trokrilni ormaruser posted image eee šta je ženski egouser posted image



ooo user posted image beic nasa...cestitke baby boy beautifuluser posted image

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.9.2011 2:54:26   
hanka
Bea
Cestitke i
user posted image za deckica

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.9.2011 8:48:15   
bea83
Hvala drage mojeuser posted image user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.9.2011 9:39:19   
Anoniman
i ako se ne osecam bas najbolje ja sam srecna osoba..bas zbog toga sto kad mi je tesko oset_im najbolji deo moje druge polovice...volim ga i volecu ga do kraja zivota..i nikad necu pozaliti ni sta sam se udala mlada ni sto sam tebe izabrala...zivot je bio dobar prema meni..moj Ado....user posted image

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.9.2011 16:50:18   
soni
srecna sam zato sto je stala kisa... sutra najavljuju sunce user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.9.2011 17:24:57   
vukosava
Ne radim popodne user posted image user posted image Vodim bebu na devetomesecni pregled kod pedijatra user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.9.2011 17:25:52   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

Danas sam naterala amuza da proba kelerabu i svidela mu se. Prosirujem listu povrca koje je prihvatio. Jos koju godinu i nateracu ga da proba i brokoli. user posted image


Aaaaaaaaaa user posted image - Tema uvodjenje cvrste hrane za muzeve user posted image
Moj je u zadnje vreme poceo da jede vise povrca al nema leba da jede svaku vrstu kao ja, mada radimo na tome.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
15.9.2011 22:56:10   
soni
cula sam se sa mamom i svi moji su dobro pa sam srecna user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
15.9.2011 22:57:30   
World
jer su mi svi organi u redu... user posted image user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
16.9.2011 17:21:27   
soni
dobila sam posao.. nije neki al samo da se radi user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
16.9.2011 17:24:02   
bea83
Sonii, čestitamuser posted image user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
16.9.2011 17:50:19   
degu
user posted image user posted image Bravo Soni user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
18.9.2011 0:03:17   
World
srecna sam jer sam provela jedno lijepo vece sa svojom drugaricom little, i najela sam se nakon nekoliko sati ocajne gladi... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
18.9.2011 14:23:22   
vonavoj
danas sam srecna jer imam najboljeg muza na svetu! sve je pospremio po kuci,nista nisam morala da mu govorim (kao sto sam ranije morala da pokazujem prstomuser posted image )user posted image user posted image


(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
18.9.2011 14:40:11   
little_one

IZVORNA PORUKA: World

srecna sam jer sam provela jedno lijepo vece sa svojom drugaricom little, i najela sam se nakon nekoliko sati ocajne gladi... user posted image



Jao, world, i meni je bilo super...ali nudila sam te da idemo nesto da jedemo...jos si me napala da trebam da te odvlacim od hrane :))

Danas sam srecna zbog toga sto ce izgleda da pada kisa, pa cu prestati da kisem :)))

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
18.9.2011 15:29:31   
lanajelena
Srećna sam jer mi se jos jedna drugarica verila,srećna sam sto sam juce provela divno popodne sa svojom porodicom na Fruskoj gori,srećna sam jer mi je sutra prvi radni dan posle dugooog porodiljskog user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
22.9.2011 17:14:41   
soni
zato sto sam se lepo naspavala popodne, caskala sa najboljim drugom pre podne user posted image i malo doslo sunce u nase severne krajeve user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
22.9.2011 17:19:27   
Vika
Srećna sam jer je moj mališa napunio 10. meseci, što je zdrav, dobar i lep kao sunčan dan posle svega sa čim je morao da se izbori da postao moja najveća ljubav

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
26.9.2011 14:51:59   
soni
srecna sam sto mi se najbolji drug ozenio juce user posted image

a juce sam bila zbog toga tuzna, jel nisam mogla na svadbu user posted image

al evo danas oper srecna user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
26.9.2011 15:10:25   
PoisonEve
Srecna sam sto sam usla u 38. nedelju, uprkos svemu sto su doktori pricaliuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
26.9.2011 22:08:14   
little_one
Sretna sam jer sam shvatila koje su to stvari zbog kojih se treba nervirati i pomuciti i jer sam shvatila ko i sta su moji prioriteti u zivotu.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here