|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
13.8.2009 0:35:33   
Anoniman
Imamo i ovu temu za upoznavanje. user posted image

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 13:48:57   
Nellyca
Zovem se Nela, Beogradjanka sam koja se pre godinu dana udala u Splitu user posted image clanica sam ringeraje.hr, i skoro sam otkrila da postoji i nasa verzija user posted image mm i ja smo zajedno 2 godine, upoznali smo se na mom letovanju, i posle 6 meseci smo poceli da radimo na bebi...ubrzo nam je i uspelo user posted image

1.1.2009. na svet je dosla i Sara, predobra moja devojcica.user posted image user posted image user posted image

'87. sam godiste, zavrsavam visoku turisticku u Beogradu. Bez obzira na trudnocu i brak, odlucila sam da je zavrsim, kad-tad sad sam u junu uspela da dam 2 ispita user posted image

cesto me ovde uhvati nostalgija za mojim Beogradom ali nadam se da cu uskoro opet doci da uzivam u carima naseg glavnog grada user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 13:57:45   
Anoniman
Nellyca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a ja sam se baš poželila Splita user posted image

(odgovor članu Nellyca)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:00:34   
Nellyca
Vucko.ba, prosle godine sam prvi put videla Sarajevo, i ostala sam PAF! nikad nisam mislila da je to tako lep grad...samo smo prosli kroz njega, ali imam zelju da ga bolje upoznam....a  Split kao Split user posted image Lep grad, ali ja bih ipak moj Beograd user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:07:55   
mikanica
evo da se i ja redstavim: Zovem se Danijela, '75 godiste, iz Beograda. Po zanimanju sam Ing Dizajna industrijskih proizvoda. U vezi sam vise od godinu dana, au zvanicnom braku od aprila 2009, a nasu princezu smo dobili 13 Maja 2009. user posted image
Nice to meeting you! 

(odgovor članu Nellyca)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:08:57   
Anoniman
svakome njegovo najljepše naravno

meni je Split drag al da nako malo svratim ... BG isto...al neka meni moje baščaršije user posted image sva se uzmiriše od klope a ja sam ti poguzija...što ćeš i primjetiti ovdje na forumu user posted image

(odgovor članu Nellyca)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:09:41   
Anoniman
Mikanica user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:14:50   
Lu
Nelica i Mikanica,dobrodošleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:18:50   
Mivica
Mislim da sam sve ovo već pisala, ali na različitim mestima, pa da sad objedinim.user posted image
Zovem se Jelena, rođena sam 1980. godine u Jagodini.
Završila sam prava, ali sam nezaposlena.
Udata sam i imam sina Borisa koji uskoro puni 22 meseca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:20:21   
božana
IZVORNA PORUKA: Mivica

Mislim da sam sve ovo već pisala, ali na različitim mestima, pa da sad objedinim.user posted image
Zovem se Jelena, rođena sam 1980. godine u Jagodini.
Završila sam prava, ali sam nezaposlena.
Udata sam i imam sina Borisa koji uskoro puni 22 meseca.


Ćao koleginice.

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:25:03   
lelic
cao ja sam lejla iz tuzle sam imam 26 god u braku vec 2 god i 8 mjeseci trudna vec 15 nedelja

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:28:02   
Anoniman
Lelic pozdrav bosanko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelic)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:30:38   
Nellyca
IZVORNA PORUKA: lu

Nelica i Mikanica,dobrodošleuser posted image


Hvala draga user posted image Iako nisam bas od skoro prijavljena, odlucila sam da se malo vise ukljucim u desavanja user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:33:42   
Lu
Ćao Lejla,dobrodošlauser posted image
Super,sve nas je više i višeuser posted image

(odgovor članu Nellyca)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:34:22   
mikanica
IZVORNA PORUKA: lu

Nelica i Mikanica,dobrodošleuser posted image


Hvala Vuchko, i ja cu se malo vise ukljuciti u debate! user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:37:04   
lelic
cao cao jedno veliko mahanje iz tuzle

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:39:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lelic

cao cao jedno veliko mahanje iz tuzle


nego malo me buniš bosanko...si u Tuzli ili u Beču...ili si trenutno u Tuzli ili si trenutno u Beču
što ti ja zakomplikova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelic)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:46:57   
lelic
trenutno sam u tuzli a spremam se za bec uskoro muz mi je tamo a ja nazalost moram da sredjujem papire ovamo pa tako da sam u tz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da se malo upoznamo!
25.8.2009 14:48:02   
Anoniman
aha ...vazda papiri ...hrkljuš 

(odgovor članu lelic)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da se malo upoznamo!
27.8.2009 20:57:09   
indy_25
Evo da se i ja predstavim. Zovem se Indira i rodjena sam u Crnoj Gori tacnije u Podgorici. Odrasla u Sarajevu a udala se u Holandiji gdje sam trenutno nastanjena. Cim sam se prijavila na rr.rs ostala sam trudna  prvi mjesec , inace imam jos jednog sina koji se zove Denijal.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da se malo upoznamo!
27.8.2009 20:58:05   
indy_25
Zaboravila sam napisati rodjena sam 19.01.1983

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da se malo upoznamo!
27.8.2009 21:04:17   
kathy
Ja sam mama dve devojcice, a zaposlena u jednoj velikoj firmi kao PR. Imam malo vise godina od ovdasnjeg proseka user posted image , tj. 38 user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da se malo upoznamo!
30.8.2009 13:10:28   
mrvica
zovem se Ana ,'80 sam godiste,jos uvek studiram gradjevinski fakultet,ali sa dvoje male dece to ide jako sporo,u braku sam od 2003

(odgovor članu kathy)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da se malo upoznamo!
25.9.2009 11:05:03   
meha
Pozdrav!!!
Majka sam dva dječaka i nadam se lijepom druženju...

(odgovor članu mrvica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da se malo upoznamo!
25.9.2009 11:36:11   
buhla
Ja sam Aleksandra, imam 33 godine, zivim u Beogradu (jos malo, tj dok se ne porodim, pa prelazim u bih grad pokraj reke Drine), radim u privatnoj firmi kao knjigovodja. Trudna sam 11 nedelja i udajem se jednog lepog dana u oktobru 2009. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu meha)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here