|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
9.2.2014 7:06:53   
majared

IZVORNA PORUKA: majared

Tacno 8 meseci i jedan dan stigla gospodza. Fuuuuuuuuuuuuj


Jos cekam sledecu ali je nema. user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.3.2014 20:58:39   
Hajnalka
evo meni nakon 8,5meseci stidlauser posted image
ali jos dojim

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine i u svom srcu do dana svoje smrti.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.3.2014 9:43:37   
majared
Treca stigla malo ranije i normalnaq, valjda ce se ustalitri.

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.3.2014 13:17:47   
anci kv
Stigla pposle skoro 6 meseci, uopšte mi nije nedostajala

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.4.2014 22:16:42   
beci037
Bez nedelju dana osam meseci posle porodjaja je stigla mesnstruacija. Mali jos uvek sisa, mada mnogo manje nego ranije jer smo krenuli sa ozbiljnom hranom :)
Nadala sam se da posle porodjaja nece vise da budu bolne ali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.4.2014 21:27:32   
Modessty
već dva tri dana me bole jajnici i sve se nadam sad će, ali za sada nema ništa! Baš sam bljak! Nakon porođaja sa Danilom dobila sam tek nakon godinu dana. Sad će izgleda ranije da stigne. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu beci037)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.4.2014 22:25:47   
beci037
Mene je desni jajnik bas boleo par dana pre nego da dobijem, vec sam se spremala da idem kod ginekologa...narocito posto je sa tog jajnika za vreme porodjaja (carski rez) skinuta cista... Ali ispostavilo se da je nesto drugo bilo u pitanju :)

< Poruku je uredio beci037 -- 6.4.2014 22:27:06 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.4.2014 11:25:37   
majared
Evo je cetvrta ali prvo da apdejtujem trecu. Kao sto sam pisal stigla je na vreme ali sam posle dve nedelje imala krvarenje jedno tri dana, onako pomalo. Evo sad ova cetvrta kasni nedelju dana. Pa ja cu poludeti.
Zene, u kom periodu su vam se ustalile menstruacije posle porodjaja, ali onako bas da su postale redovne.
P.S. Nisam trudna, danas sam radila test

(odgovor članu beci037)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.4.2014 11:51:02   
Modessty
meni je posle svake trudnoće bilo drugačije. Više se i ne sećam. Danas me evo i dalje tišti ali menstruacije nema. Poludeću

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.4.2014 22:03:07   
Zena Majka Kraljica
Da li treba da se zabrinem, pre 11 meseci sam se porodila još nema ciklusa...a prestala sam da dojim pre dva meseca?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.4.2014 10:56:40   
Sanjalicaaa
Zavisi od zene do zene, ali najbolje je da pitas svog ginekologa.
Ja sam dobila tacno dva meseca posle porodjaja, a dojim jos uvek.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Zena Majka Kraljica)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.4.2014 11:03:37   
Zena Majka Kraljica
Trebalo bi da odem ovih dana, taman ću pitati user posted image hvala

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.4.2014 19:31:49   
majared
Dosla vestica sa dve nedelje zakasnjenja user posted image

(odgovor članu Zena Majka Kraljica)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.4.2014 19:54:45   
anci kv
treća kasnila par dana...grrrrrr

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.4.2014 22:49:39   
Zena Majka Kraljica
Mislim da samo što nisam dobila baš me sve boli user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.6.2014 8:33:05   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam se porodila 11.09., prvi put sam dobila 15.10., zatim 15.11., 15.12.,16.01. i onda pocinje zurka, dobila sam 21.02. pa 28.03. i stomak je poceo onako bas lepo da me boli :( sve vreme dojim i prosto mi je neverovatno da je na pocetku sve bilo redovno, a sad, 6 mes. kasnije pocinje da kasni...


evo je, ovog puta 7 nedelja posle porodjaja...bas je i mogla da saceka jos malo user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.6.2014 8:38:29   
Klarita
Porodila 04.04., dobila 03.05., pa 31.05. a, sinoc me tako "lomilo" kao da cu svakog trena da dobijem, bljaks!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.6.2014 8:47:43   
big mum
Oba puta 7 mj nakon poroda.Onda dva mj švrlja dok se nije ustabililo.Otad je sve okuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.6.2014 13:52:28   
viking
Evo meni prošlo 4,5 meseca od porođaja, još je nema.... malo je reći da se radujem :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.7.2014 11:37:53   
red sonia
Meni je stigla 6 meseci posle porodjaja,a bebac jos uvek sisa
Nego ja jos uvek moram nositi dnevne uloske vlazne su mi gacice ,jel to normalno jos uvek ,mozda mi se hormoni nisu vratili na staro ili user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.7.2014 22:37:30   
Dada81
Ja ocekujem drugi ciklus.Proslog meseca stigla 22.prva mesecnica posle porodjaja,znaci 5,5 meseci posle porodjaja.Tako mi je i sa Davidom bilo,cini mi se da sam pisala i tada ovde,isto negde par dana pre 6.mes.posle porodjaja.Ja bih jos da je sacekala. Bubuljice me ubise,nikada ovako,po vratu,obrazima,uzas,a da ne govorim sto smo se malo''opustili''pa sad razmisljam i o mogucoj trudnociuser posted image
Red Sonia,mislim da je normalno,uspostavlja se ponovo hormonski balans,i kod mene bilo slicno.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.7.2014 22:52:07   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Dada81

Ivaj,ne brini,verovatno su to sve promene za organizam,jer ti se sve to izdešavalo.Ako potraje koji dan,idi dr,ali se pokušaj opustiti!Ja dobila 4.mes.posle i imala sam sve te simptome,bol,mučninu...


Evo da pobijem sama sebe,nasla sam post ovde posle prvog svog porodjaja. Stvarno smesno kako se zaboravi sve posle samo 4 godineuser posted image Tako i za ishranu,pojma nemam,znam samo sa cim smo poceli,nista vise.A,u glavnom sam sve pisala ovde,ne na papir,sto sam definitivno trebala raditi,jer nema starih postova o hrani sve zakljucano.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.7.2014 12:53:18   
mati
Tacno jedan dan pre sedam meseci. I bas je bila obilna i trajala je tj razvlacila se sedam dana. A sledeca posle 48 dana , odlepila sam. Bez bolova u stomaku ali isto obilna.
A i dugo sam krvarila posle porodjaja i bila sam ubedjena da mi se ciklus odma uspostavio...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.8.2014 9:53:27   
minnica
Ja sam prvi ciklus posle druge trudnoće dobila tek 13 meseci posle porođaja (dojim još uvek) i to na moru. user posted image Trajalo je 5 dana i nije bilo jako bolno ni obilno.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.8.2014 9:57:07   
mirkam
Tri mjeseca tacno nakon porodjaja prvi ciklus. I tek sad je krenulo da mi se stabilizuje, kao prije porodjaja.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here