|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.8.2013 9:49:12   
ooooo
Porodila sam se prije tri mjesec, bebicu jos uvijek dojim, a s obzirom da sam i ja cula da zene koje doje dobiju mens. nesto kasnije, ja sam se iznenadila kada sam juce vidjela da sam dobila prvu menst.poslije porodjaja! Tako da je sve to od osobe do osobe!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2013 10:04:06   
mali_mis
Ja sam izgleda dobila, evo vec 3 dan user posted image Nije mi se dalo ni da uzivam bez doticne. A samo 2 meseca nakon porodjaja, smrc. E sad, il je ovo tek u pocetku, ili je moja mama u pravu da me posle porodjaja vise nece odvaljivati stomak kad dobijem. A taman sam mislila da se konacno odvucem kod lekara ove nedelje na pregled, kad ono suser posted image

(odgovor članu ooooo)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2013 10:06:11   
Cindarella
Ja sam dobila okruglo 10 nedelja posle porodjaja,mesec dana po prestanku lohija.Isto kao i prosli put.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2013 17:30:19   
Snelle

IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja sam izgleda dobila prvu menstruaciju pre dva dana (mesec dana nakon porođaja). Nisam sigurna da li jeste, jer nisam imala nikakve bolove, a lohije su mi trajale do pre 5 dana. Blago rečeno sam frapirana, jer sam posle prvog porođaja dobila nakon 6 meseci, tj. onda kad sam smanjila detetu broj podoja jer smo prešli na čvrstu hranu. Mislila sam da će i sad tako biti jer opet dojim, bez dohrane, znači imamo regularno podoje na 3 sata i manje. Smor user posted image


Ipak su bile lohije. Bebac ima malo više od 4 meseca i još uvek nisam dobila.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2013 17:47:23   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Ipak su bile lohije.


Mene niko ne sluša.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2013 17:57:12   
Snelle
A gde si mi držala bukvicu? user posted image I kada, ja se ne sećam user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2013 17:59:08   
New Mom
Nije striktno tebi, prevrti strane unazad. Kao papagaj sam već u pokušaju da objasnim da sigurno preko 70% žena greši kad je dobilo prvu menstruaciju posle porođaja.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2013 18:04:56   
Snelle
To se ne računa, ja ne čitam stare postove.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.8.2013 18:07:33   
New Mom
Ni moje?user posted image

Da ne offujem skroz, ovaj drugi put sam dobila oko njegovog 9.meseca, 2 meseca pre nego sa ćerkom, a oboje su vrlo intenzivno sisali.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2013 21:59:21   
ivaMark
Danas cetiri meseca i jedan dan od porodjaja... pih... moglo je jos malo da saceka... inace beba sisa redovno, tako da mislim da nema veze bas to sa dojenjem... user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2013 6:41:31   
serpica
Ja sam zbog velikog stresa izgubila mleko tako da je bebac sisao samo mesec dana,evo proslo je vise od mesec kako ne sisa a ja jos nisam dobila. Kad sam dojila drugo dete nedelju dana po prestanku dojenja sam dobila,a sad jos uvek ne,bas se brinem.
Inace lohije su trajale skoro 40 dana,posle toga je sve bilo cisto,i evo jos uvek ne dobijam. Danas idem kod dr pa cu videti. Ima li koja slicno iskustvo?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2013 6:59:51   
srna001
Mislim da to nema veze sa dojenjem ja sam oba puta dobila 9 meseci nakon porođaja.Jesam dojila ali mi je dr rekla da to nema veze sa dojenjem, jednostavno je kod svakog drugačije.Nemoj da brineš.Da se ispravim mislila sam nema toliko veze sa dojenjem.U svakom slučaju hormoni koji se luče tokom perioda laktacije mogu da produže taj period kada nema ciklusa ali nisu odlučujuć faktor.

< Poruku je uredio srna001 -- 23.10.2013 7:07:00 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
24.10.2013 18:03:01   
Fidelity
Dobila sam malo nakon prestanka lohija..otprilike dva meseca posle porođaja. I dobijala od tada redovno.
A dojila sam ćerku 9 meseci.

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.11.2013 1:58:39   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Sa cerkom posle 7 meseci (dojena 14, od 6-og meseca kasice), a sa sinom evo 2.5 meseca i (kuc-kuc) nema je.

15.5 meseci od porodjaja, dojim i nema ciklusa. Nisam dobila evo vec preko 2god, zaboravila sam i kako izgleda, koji je osecaj i ne fali mi user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.12.2013 22:01:04   
Anoniman
Pre 8,5 meseci tacnije 29.3. je bio cr lohije trajale 5 nedelja i tek danas sam prvi put dobila. Malecki sisa. A tako mi je bilo i sa cerkom,tek posle 8 meseci sam dobila. Kao sto neko rece zaboravila sam taj osecaj!!

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 690
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.12.2013 23:58:56   
big mum
Sa oboje djece sam dobila 7 mj nakon porođaja.

Gin mi je rekao da je do godinu normalno ali preko godinu da nije zdravo za ženu.Jer se tako smanjuje gustina kostiju i samim tim je žene podložnija osteoporozi u zrelijoj dobi.
Mojo prijateljici su nakon 13 mj dali tab za prekidanje dojena i nakon mj dana je dobila .

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.12.2013 11:18:48   
Meisje
Ja dobila posle pet meseciuser posted image i uopste mi nije bilo obilno

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.12.2013 19:01:34   
Meisje
Moje druge nema,ja spadam u onu grupu kojima nisu redovne posle porodjaja..i dalje dojimo istim tempom.. Inace sve vreme imam menstrualne bolove,nekad jace nekad slabije,i pravu plodnu sluz

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.12.2013 19:15:54   
doktorkakristal
dobila posle mesec ipo i obradovala se ,meni daje neki osecaj zenstvenosti

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.12.2013 20:15:20   
Meisje
Hahaha,e bas si me nasmejala,jos nisam cula ovakvo objasnjenje! Ja sam se bas odmorila od nje,a mogla je jos malo da me zaobidje.. Evo sad ko zna kad ce..

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.12.2013 22:17:20   
doktorkakristal
mnogima zvuci cudno,ali valjda je to zato sto nisu ni obilne ni bolne i traju tri dana user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.12.2013 10:25:25   
Meisje
E ja prizvah ovu moju,znaci prva disla posle 5m a druga sa tacno nedelju dana zakasnjenja.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.1.2014 12:45:19   
majared
Tacno 8 meseci i jedan dan stigla gospodza. Fuuuuuuuuuuuuj

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.1.2014 8:25:31   
madamme
posle 7 ipo meseci eto jeeeeeee......jos se izmlazam, ali prestajem, jer ovo vise nije normalno...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.1.2014 10:35:10   
Leptiric123
Posle tačno pet meseci i jedan dan...nije morala...user posted image

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here