|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.8.2015 13:50:05   
eca89
Da se upišem, dobih i ja jučeuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.9.2015 22:51:42   
Kata90
Zene,imam pitanje....dal se nekoj od vas desilo da vam je izostao jedan mesec ciklus? Sad sam trebala drugi put dobiti,ali jos uvek nista,radila sam i test i nista.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.9.2015 13:05:18   
daca77
Kato, i ja imam pitanje-prva 3 ciklusa su bila ok, a sada vec 44 dana nema prave user posted image , a zadnjih 8 dana ima braon mrljanje i vise prokljucah od ovih ulozaka...user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.9.2015 21:37:39   
Kata90
Daco,raspitala sam se,kazu sve dok dojimo zato je i tako neredovita menstruacija.......znaci da nema brige.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.9.2015 23:25:32   
wivern
Kato ja tek sad vidim da si pitala. Pa ja jednom dobila pa drugi put tek posle dva meseca user posted image
Treca mi je stigla na vreme, sad cemo videti na dalje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.9.2015 12:25:04   
Kata90
Dobra si wiw.....ja se vec ziva pojela sta se desavauser posted image
Sreca,pa sam se raspitala sa strane,dok ja tu nedobijem odgovoruser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.9.2015 10:51:27   
mila83
i ja da se upisem,sa zakasnjenjem.Stigla prva vestica 16.8.to je 6 dana pred 11 punih meseci od porodjaja.trajala 5 dana,prva tri baaas obilno,ali bez bolova.Videcemo da li ce druga stici na vreme.
Kato,ja imam isto iskustvo posle prvog porodjaja,dok posle drugog je isto dosla posle 10 meseci i odmah krenula redovno,bez zezanja user posted image videcemo sada kako ce biti.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.9.2015 20:48:54   
Mariya
Kod mene ni posle 11,5 meseci nista...A znate sta, ni ne nedostaje miuser posted image
Kato meni su pole prvog porodjaja bile redovne ali mislim da je u redu i da ne budu, dok se hormoni ne srede malo.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.9.2015 21:19:37   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya

Kod mene ni posle 11,5 meseci nista...A znate sta, ni ne nedostaje miuser posted image
Kato meni su pole prvog porodjaja bile redovne ali mislim da je u redu i da ne budu, dok se hormoni ne srede malo.


Da znas, i meni je bas bilo neobicno,proslo skoro 2 godine kako je nisam imala,kad racunas trudnocu i ovo sad...uzivaj zeno user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.9.2015 12:08:19   
daca77

IZVORNA PORUKA: Kata90

Daco,raspitala sam se,kazu sve dok dojimo zato je i tako neredovita menstruacija.......znaci da nema brige.

KAto, po meni ovo nije normalno...zadnji normalan ciklus je bio jula meseca, onda na svakih 10-ak dana po 7 i vise dana curi nesto braon boje, taman stade kad predjosmo granicu kad isli na more i sada se vratismo u Srbiju i od juce ponovo krenulo...kod mene definitivno ima veze da li sam na teritoriji Srbije ili ne user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.9.2015 13:43:24   
Anoniman
Kato nemoj da brinese, tako je meni bilo sa Unom , prvu dobila kada je ona imala 6 meseci, sve naredne su mi kasnile dok nismo prestale sa dojenjem, e onda su se ustalile, bile redovne, na 28 dana, sve do leta 2014 kada smo poceli da radimo na novoj bebi...

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 811
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.9.2015 1:31:14   
ooooo
Zdravo, ja sam dojila, i poslije porodjaja, nakon 3mj.sam dobila! Menstruacije su redovne!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.10.2015 8:39:06   
daca77
Juce bio 15.dc i opet dosla user posted image ...ovo vise pretera...da li je cista u pitanju, ko bi ga znao...

(odgovor članu ooooo)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.10.2015 10:47:13   
branki*
boka 9 meseci i ja i dalje nistauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.10.2015 10:52:09   
daca77
Branki, bolje je tako...meni je samo prvi ciklus nakon porodjaja trajao 27 dana, a od tada do danas haos...bez ulozaka sam svake druge nedelje...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.10.2015 11:06:23   
choopa choops
Da upišem da je stigla 22.09. čini mi se. Sad ćemo da vidimo da li će bit redovna...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.10.2015 2:50:50   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

boka 9 meseci i ja i dalje nistauser posted image


Brankić proveri ti da nisi user posted image :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.10.2015 10:12:22   
branki*
dunjac,je l znas da mi je cele nedelje prosle neka mucnina neodredjena bila i nesto me kao grudi boluckale.ja se bas zezam sa mm,reko,ja sam opet trudnauser posted image
al,sad stavrno..moze li se ostati u drugom stanju ako nisam dobila menstruaciju?po meni ne moze,jer ako nije bilo menstruacije,onda nema ni jajne celije.jesam li u pravu?

< Poruku je uredio branki RR -- 17.10.2015 10:13:41 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.10.2015 10:19:23   
eca89
Branki, e ovako ja znam slučaj žene koja je ostala trudna, iako nije dobila, a dojila je kao, ona se je vodila tom mišlju da nije još dobila i da ne može, kad ono user posted image ! Ne znam draga, ako se niste čuvali, sve je mogućeuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.10.2015 10:23:06   
branki*
nismo se cuvali,ali nismo nesto ni bili aktivni..ma,vero vatno nije trudnoca,jos se ni od boke nisam unormalilauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.10.2015 10:34:04   
Sanjica26 RR
Meni je tetka ginekolog rekla da mozeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.10.2015 17:29:36   
choopa choops
Može branki user posted image
Meni je dr rekla kad sam išla na kontrolu par mjeseci poslije porođaja, da se dobro pazim jer je valjda vidjela nešto, šta nemam pojma user posted image . Mada ja sam se ionako ppazila jer znam nekoliko slučajeva koje su tako ostale trudne misleći da ne mogu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.10.2015 19:38:15   
serpica
Moja mama je ostala trudna sa bratom dok je mene dojila. A i meni je dr rekao kad sam bila na kontrolu da se cuvam iako jos nisam dobila. Znaci moguce je user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.10.2015 9:09:06   
superm
Branki, moja zaova je tako ostala u drugom stanjuuser posted image beba je imala 5 meseci kada jeuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.10.2015 9:10:59   
superm
Inače, ja sam posle 3 CR podvezala jajovode. Trebalo bi da nema bojazni od user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

imena
DJURICI

koje ime vam se najvise svidja?

Iskra (27%)

Kruna (7%)

Hristina (22%)

Senka (16%)

Srna (23%)

Rosa (5%)


Ukupan broj glasova: 166

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here