|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.6.2015 23:06:50   
mila83
Ja mislim da kod nekih zena ima veze, zavisi od hormonskog balansa.Tebi je Anarunika u neku ruku i bilo dobro sto si tako rano dobila jer su bebe bas tada dosta sisale,pa su grudi stvaralepouno mleka,bila velika potraznjauser posted image ja sam prva dva puta dobila bas kasno, kada smo vec uveliko ruckali kasice, a mozda je bas i to redje sisanje podstaklo rad hormona i menstruaciju.Evo sad sa T jos nisam dobila,a proslo je 8,5 meseci.Mleko mi se vec malo smanjilo,ali mislim da je zato sto ona sada vise jede kasice i ja se redje izdajam,mada sam primetila da me pored jajnika i bole grudi i osetim neke promene,a o nervozi koaj me povremeno hvata i podseca na PMS da i ne pricam.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2015 17:59:41   
Ana13
Dosla user posted image
Grrrr

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.6.2015 21:39:51   
wivern
E Anci no sikiriki, ja imala jednu i sad mi proslo 43 dana od nje i jos uvek nista user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.6.2015 8:24:18   
daca77
A sto da dodje kod mene, a kod tebe neuser posted image
Anci, ne brini...meni je trajala cak 8dana, ali je toliko bila oskudna da mi je bio dovoljan dnevni ulozak-a brinula sam da ne bude obilna...sada, posto sam imala bas prilicne bolove u vreme O, ocekujem je 30.ili 1.jula. Svadbu imam 4., pa molim Boga da ne dodje bas tada.

< Poruku je uredio daca77 -- 23.6.2015 8:25:30 >

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.6.2015 14:25:00   
Ana13
I ja sam na dnevnim uloscima. Vise ima krvi na papiru,na uloscima slabo,ali je sveza krv.Valjda je to to user posted image Jaooo,a bas sam se lepo provodila bez nje.Pih user posted image
Nadam se da necemo suvise cesto da se druzimo u pocetku.Moze tako na 3-4 meseca user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.6.2015 14:28:56   
soni
Ja sam posle 4 meseca dobila prvi put..videcu sada

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.6.2015 15:08:28   
mila83
Kod mene pre jedno nedelju dana bilo malo na papiru i nista do sada...bice ovo pacenje,vidim ja,stomak me malo,pa malo boli,jajnici isto...a kada krene,uf..tako mi bilo posle drugog porodjaja...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.6.2015 15:19:10   
daca77
Videcu kako ce kod mene biti...ali, ne sumnjam da cu sada dobijati redovnouser posted image
Taman da demantujem nase drage dr da sam na korak od menopauze...user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.6.2015 17:33:38   
emicaa
Vi ste sve koliko toliko uživale bez nje a meni posle mjesec i po došla user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2015 15:06:57   
Anarunika
Ja nešto čas curkam,čas ne curkam.A baš sam se ponadala da sam dobila ono pre mesec dana.Ja vala više volim da je to sve uredno,da mogu da se organizujem .user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2015 15:46:48   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ja nešto čas curkam,čas ne curkam.A baš sam se ponadala da sam dobila ono pre mesec dana.Ja vala više volim da je to sve uredno,da mogu da se organizujem .user posted image


user posted image potpuno te razumem..mene sad to gnjavi,idu mi deciji rodjendani,pa planiramo na Zl,ako treba,bolje sad da dobijem,nego da me tada zakaci,jos prva posle porodjaja,ocekujem potop...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.6.2015 17:28:21   
emicaa
Ja sam odma kad sam dobila počela uzimati antibaby pilule pa mi se onda i ustabililo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.6.2015 8:52:57   
daca77
Juce, 24.dc ponovo stigla user posted image ...bas je usitnila i jos je preobilnauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.7.2015 12:14:50   
vonavoj
Stigla mi je prva vestica!! I to u gostima!!! Dva dana do 9 meseci! Sjajno!
Inace je sinoc Joka preurlala..i noc isto! Ona je ladno gladna bila..ili se mleko promenilo!

< Poruku je uredio vonavoj -- 11.7.2015 12:15:21 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.7.2015 12:58:44   
vikiveki
Ja sam prvi ciklus posle porođaja u sva tri slučaja imala već posle 2 meseca i bili su baš obilni...ja sam izgleda izuzetakuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.7.2015 15:24:41   
mila83
Kod mene jos nista...i dalje me povremeno bole grudi i jajnici i donji deo stomaka...a ja se jos izdajam,(T se odvikla sisanja,jer joj je bilo tesko pre operacije)ali imam manje mleka.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.7.2015 16:20:35   
vikiveki
Inače dok sam imala ciklus nije bilo nikakvih problema što se tiče dojenja,oni su sisali bez problema

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.7.2015 11:22:47   
vonavoj
Kod mene je user posted image u punom jeku,zaboravila sam koliko je to gadno..evo vec 4ti dana,a pici samo tako..odlepicu! A od dece ne mogu ni kao covek u wc,..tako mi je bilo lepo bez nje!user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.7.2015 12:12:30   
Ana13
Proslo je 18 dana od prosle user posted image i stigla je sledeca user posted image
I to ovaj put najobilnija ikada. Evo danas 6.dan i nadam se poslednji. Ranije,pre trudnoce,su mi trajale po 4 dana i to sam kad su najgori dani nosila light varijantu ulozaka,a sad sam drugog i treceg dana potrosila celo pakovanje nocnih ulozaka.Potop user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.7.2015 15:24:43   
vonavoj
Tako sam i ja prosli pyt ubrzo dobila dva puta za redom!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.7.2015 18:19:10   
Kata90
Dobila samuser posted image nakon sedam meseci.....mogla je jos da saceka,naduvan mi stomak,bole me krsta uzas....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.7.2015 20:42:17   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja sam odma kad sam dobila počela uzimati antibaby pilule pa mi se onda i ustabililo.



Ali kada dojiš ne smeš piti piluleuser posted image

Meni već dva meseca dolazi na dve nedelje,po malko. Evo sada kao nešto malo više curka ali još uvek nemam pojma šta je šta a kod gin. nikako da odem.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.8.2015 6:40:17   
eca89
Ja još uvijek nisam dobila, elem mnogoooooooooooo sam nervozna, neispavana, sve mi živo smeta, haos sam, sad da li to ima veze sa hormonima ne znam, ali se loše osjećam psihički.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.8.2015 8:09:04   
branki*
ja sam bas juce citala malo ovu temu,ni ja nisam dobila,skoro 7 i po meseci je proslo.prvi put sam dobila ranije,cini mi se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.8.2015 8:29:11   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Anarunika


IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja sam odma kad sam dobila počela uzimati antibaby pilule pa mi se onda i ustabililo.



Ali kada dojiš ne smeš piti piluleuser posted image

Meni već dva meseca dolazi na dve nedelje,po malko. Evo sada kao nešto malo više curka ali još uvek nemam pojma šta je šta a kod gin. nikako da odem.

Ana smiješ i tada ali dobiješ posebne za dojilje.Moja zaova je pila te ali sve dok ih je pila nije dobila a meni je nestalo mlijeko nije Dora imala ni mjesec dana pa sam odma počela piti normalne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here