|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.4.2014 7:33:24   
Lu
Ja čitam kako vi to planirate i radite, to su zaista velike pripreme i organizacija.
Ja sam skromnija po tom pitanju, uvijek pozovem samo djecu a dok su bili mali (2,3 god.) dođu mame sa njima popiju kavu, sok, tortu. Bake dođu same budu malo i odu da ne smetaju djeciuser posted image
Uvijek u kući oko 10-ak djece, zadnji put je bilo 13, napravim tortu i tost sendviče ili kiflice, grickalice, slatkiše, sok.
Igraonica koju bi platila 5o eura daje samo picu i tortu i dva sata igreuser posted image
To mi se nikako ne isplati i kratko im je vrijeme za zabavu.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.4.2014 9:02:00   
Anck Su Nmaun
Lu i ja bih najradije tako, uopste mim se ne dopada ovaj novi nacin slavljenja rodjusa, ali kad smo ograniceni sa prostorom user posted image a decica mala pa svi u paketu sa roditeljima... nema se gde .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.4.2014 9:58:53   
bubulence
prvi rodjendan smo slavili u restoranu, za bake, deke, kumove, strike, ujku... nas oko 35, dosli, rucali, malo se decica svrkala po dvoristu ( jul je u pitanju pa je sve bilo organizovano napolju ) . na meniju mesano meso, pomfrit, paradajz i kupus sakata. i kraj.
drugi rodjendan: bas na dan rodjendana joj je dosla drugarica sa mamom i kumovi. za taj dan su bile samo grickalice i torta. a za vikend smo kod bake i deke na selu, opet u dvoristu organizovali rostilj, opet pomfrit, mimoza, kupus salata, pica rolat, projice, 3 torte jer nas je opet bilo preko 30 i to je to. jedino je torte ostalo.
za sledeci necemo ni tako. posto ne ide u vrtic, druzi se sa sestrama, znaci nema mnogo malih drugara koje bih pozvala na rodjendan (one sa igralista ne racunam) , bice samo torta i meze za rodbinu i to njih 15 najvise...
ja sam veliki protivnik kada se od rodjendana pravi vasar i svadba, tako da sam dobijala rogove i kada imam 30 ljudi ali nasi roditelji, mm ima dva brata sa porodicom, ja brata, dvoje kumova sa porodicama... nakupi se...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.4.2014 11:12:08   
mati

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Nismo još nijednom slavili rođus u igraonici. I ono što me najviše nervira je mali prostor i večita podela gostiju na druge termine. Jel' radite to?

Mi uvek slavimo po tri dana.user posted image Decica,pa malo stariji, pa najstariji, ili oni koji ne mogu bas na taj dan...
Ja sam jos kao devojka tako slavila, nikako nisu mogli da stanu u jedan dan...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.4.2014 16:41:43   
Olga75
sad smo stigli sa rodjendana zaovinog sina . Bio je u zoo vrtu na Palicu , malo je reci da sam odusevljena . Bilo je fenomenalno
predavacica je prezentirala neke zivotinje , klini cu mogli da ih drze u rukama , da se fotkaju sa njima , obilazak zoo vrta sa vodicem a kad su deca starija mogu da hrane slonove
fantasticno je user posted image
i jos celodnevni boravak u zoo vrtu
a sve to za samo 7000

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.4.2014 23:55:01   
Torbica
Olga, prvi put cujem za ovako nesto! user posted image
Mi smo cerki poceli da slavimo od 4 god po njenoj zelji, gde hoce, a do tad kuci familijarno.
Ja sam od onih sto sve pravi sama, volim, nikad nisam porucivala bilo sta, uzivancija mi je da napravim.
Evo blizi nam se 6-i rodjendancic, sledeci vikend cemo slaviti, nedelja, zenska je izabrala da zeli Igraonicu, i taman je neka akcija u Cici-Zvezdici u Subotickoj i dopalo joj se mesto! Dvorac, trambolina, simpaticno, cena smesna, 50 % pa izadje samo 3000.
Inace se rodila na Djurdjevdan, a tad je mm i meni godisnjica braka, sinu imendan, za svakog ponesto.user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.4.2014 0:20:07   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Olga RR

sad smo stigli sa rodjendana zaovinog sina . Bio je u zoo vrtu na Palicu , malo je reci da sam odusevljena . Bilo je fenomenalno
predavacica je prezentirala neke zivotinje , klini cu mogli da ih drze u rukama , da se fotkaju sa njima , obilazak zoo vrta sa vodicem a kad su deca starija mogu da hrane slonove
fantasticno je user posted image
i jos celodnevni boravak u zoo vrtu
a sve to za samo 7000

Bas neobicno i super,malo drugacijeuser posted image ..


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.4.2014 0:23:19   
Sanchy
Mi smo prvi rodjendan slavili u igraonici koja je onako malo atipicna u odnosu na ostale gde sam bila jer je deo za roditelje bas sredjen kao dobaar kafic,cak su i manju svadbu pravili tu jer kad se zatvore vrata koja vode u deciji deo nemas utisak da je igraonica.. ovaj sad rodjus cemo kuci jer dosta ljudi nece ni biti tu svi su vec uplatili neka letovanja a mozda i nama dune pa odemo pocetkom juna do CG,tako da ne mogu nista da rezervisem...ne odvajam goste na par dana nego tad je pa ko ne moze tad,moze doci jedan dan ako hoce naknadno i to je to..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.4.2014 14:15:10   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Torbica

Olga, prvi put cujem za ovako nesto! user posted image
Mi smo cerki poceli da slavimo od 4 god po njenoj zelji, gde hoce, a do tad kuci familijarno.
Ja sam od onih sto sve pravi sama, volim, nikad nisam porucivala bilo sta, uzivancija mi je da napravim.
Evo blizi nam se 6-i rodjendancic, sledeci vikend cemo slaviti, nedelja, zenska je izabrala da zeli Igraonicu, i taman je neka akcija u Cici-Zvezdici u Subotickoj i dopalo joj se mesto! Dvorac, trambolina, simpaticno, cena smesna, 50 % pa izadje samo 3000.
Inace se rodila na Djurdjevdan, a tad je mm i meni godisnjica braka, sinu imendan, za svakog ponesto.user posted image


Torbice, gde u Subotičkoj? Mi u decembru slavimo 5. pa bi valjalo u nekoj igraonici, jer neće biti mesta verovatno. A cena je stvarno smešna??? user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.4.2014 12:21:28   
Anck Su Nmaun
Torbice sad sam nasla Cicu na popustima, ako bude slicna cena u Septembru tamo pravim Hani sigurno , a i blizu nam je user posted image A reci mi je jel vase pice , jer ne vidim sank nigde?

Sad smo u Kreativni klub za 4 000 sve je super bas novo ali stvarno ima dosta stepenica, meni ne smeta ali za malenima ce biti malo jurcanja.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.4.2014 19:19:40   
Torbica
http://www.promopopusti.rs/kupon_detalj.php?id=77

Evo zenice!
Da Anck, nase pice, inace i taj ceh bude barem koliko i proslava rodjendana!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.4.2014 20:04:06   
Anck Su Nmaun
Pa zavisi, kad je njihovo pice bude mnogo skuplje to sam htela reci.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.4.2014 18:59:46   
lesica
Ja sam rešila ( naprasno preksinoć) da L ove godine napravim rođendansku žurku za drugare u igraonici. Obzirom na to da mene baš kolje prostor, ipak je pala odluka na igraonicu. I zovemo celu grupicu vrtićkih drugara ( njih 32) pošto ja još uvek pooojma nemam sa kime se ona baš druži, i glupo mi je da razdvajam decu, a pride mi povlačimo nogu prvi po pitanju rođendanskih slavlja user posted image

Čitajte cirkus, i ja sam sva sluđena, ali sam smislila kompletan meni, i koju ću tortu, još samo da se smislim kako ću je ukrašavati.

user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.5.2014 8:07:38   
Torbica
Ja sam juce pokupovala sto cuda za nedelju...
Moja smizla sama bira drugare koje ce da zove, zvala je njih 23-oje.
Torte je trazila dve, jedna ce biti cokoladna, jedna vocna a za dekoraciju hoce one slike sto se stave odgore.. Sa strane cu napraviti kao travicu od zelenog slaga i livadu cveca na obe, takvu ideju ima. Nista, ja samo slusam jer i ako uradim a da nije po njenom, i da je savrseno, preplakace. Mora kako je ona zamislila ili smak sveta. No dobro, jos lakse za mene. Od slanih stvari cu napraviti mini pizze, to uvek prolazi i mislila sam finger food na stapice, nabockano. Ako jos nesto draga mi cera ne doda, to je to za sad. user posted image


< Poruku je uredio Torbica -- 1.5.2014 8:08:30 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.5.2014 22:03:22   
lesica
Torbi, pa kad ćera smisli onda je lako. Moja još uvek ne smišlja, doduše želi tortu sa automobilom, pa sa traktorom, pa koješta još, ali to ćemo već srediti. Napraviću joj opet neku spektakulare torticu user posted image i cupcakes.

A od slanog posluženja- pa recimo da ću ovih dana da pripremim sve ( umesim mini pizze, mini rol viršlice, pužiće, kiflice sa sirom, krknem tako ne pečeno u zamrzivač) i pred samu proslavu sve fino ispečem i milina. I mislim da neću naručivati nikakve roštilje i čuda, prvo proslava u igraonici je prepodne, drugo ali po meni najbitnije dečica to ni ne pogledaju, i realno meni su svi ti krkanluci u igraonici potpuno bzv.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 8:21:04   
Anck Su Nmaun
hmm sad mi dade ideju da bih mogla tako u zamrzivac pa sama da napravim, bice mi jeftinije nego da naruccujem , negoo slepice mi se user posted image

Mi zovemo samo drugare s kojima se druzi , jos su mali pa idu svi sa roditeljima gratis pa mi dodje ogromna zurka.
Ovako ce biti oko 20 oro dece i isto toliko roditelja.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 12:51:07   
Torbica
Sinoc sam gledala neke tutoriale za Cupcakes, ali ne znam da li ima smisla pored dve torte i to praviti, hmmm....
A slanise cu ujutro zamesiti, Slavlje je u 17h.. Ali sto vise mislim ideja je super unapred pripremiti. Mozda veceras, sad me Lesica povukla da se rasteretim unapred..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 17:52:11   
Anck Su Nmaun
Torbice i meni je malko besmisleno praviti ih pored torte,,,da se niko ne uvredi.

Ja sam nasla jednu super ideju, coko jagode na stapicima... ono jagoda se umoci u cokoladu do pola, mozda i sarene mrvice il plazma malo od gore , ostavi se da se ohladi i staviti na stapic...extra mi je ideja, a i deci interesantno. Mogu se dodati i neke masnice za dekoraciju ali i ne mora.

Ali ni to mi ne ide bas uz tortu mozda kao posluzenje cim deca dodju..pa kasnije torta!?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 2.5.2014 17:55:31 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 18:00:19   
Anck Su Nmaun
user posted image

Moze i drugo nesto npr. Banana ali eto sad su Jagode aktuelne pa mi je zanimljivo!

user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 18:25:23   
lesica
Ma ja sam smislila da sve unapred namesim i spremim posto realno imam veliki sanducar zamrzivac pa ja sve sa plehom krknem da se zaledi, a realno lakse mi je da unapred spremim jer me neminovno cekaju gosti i spremanje i za sam dan rodjendana a odmah sutradan je zurkica u igraonici.
Cupcakes su meni prosto preslatki, a napravicu one malene bas za decicu. Pride za njih sam se odlucila zato sto znam da L ima u grupici nekolicinu drugara koji su alergicni na jagode, razne orahe i pkm pa su mi oni opcija da se svi ipak zaslade.

Elem, pisacu ja jos na ovu temu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 19:32:09   
branki*
ovo sto je anck stavila je mnogo slatko i lepouser posted image
lesice,vidis kako ti uzimas u obzir i lenkine drugare koji su alergicni na pojedine namirnice,za svaku pohvaluuser posted image ,ne bi puno ljudi vodilo racuna o tome..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 19:50:07   
lesica
Branki, nama je ovo prva rodjendanska zurka mimo kucnevproslave, a i povlacimo nogu po pitanju drugara iz vrtica, i zaista ne bih volela da neka decica ne dodju samo zbog alergije, kad je meni najmanji problem da se prilagodim. Danas bar postoje opcije da se sve priremi onako da svima odgovara.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 20:47:17   
Torbica
Anck, prelepo!
Iskreno, mrzi me da sad mesim/zamrzavam... Ja inace sva ta testa zamesim uvece pa u frizider, i ujutro ih radim. Tako cu i sad tj sutra uvece zamesiti pa u nedelju raditi. Ma te mini pizze su zakon, nema oko njih petljancije. Eno sir izrendan, danas je mm seckao domacu pecenicu, prakticno cu samo razvaljati/filovati/seci na snite i peci. Plus sto ja pecem na 3 nivoa, pa brzo ide. user posted image Pored njih cu jos puzice sa sirom, isto testo samo mladi sir za fil.
Sutra cu napraviti obe torte, da fino prenoce i budu za nedelju cakum/pakum.
A za Cupcakes sam se zapalila, lele sta sve prave zene, svaka im cast, da se raspametis od lepote! Kod nas svi sve jedu, mozda samo onako u krug oko torte ih poredjati?! user posted image Imacu jednu okruglu i jednu cetvrtastu.....user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 20:51:25   
lesica
Vidiš Torbi, vidiš user posted image

Nego, što ja volim kad zapadnem u ovu euforiju pred rođendan user posted image
E da, ja ću opet L praviti nešto na sprat, to sam rešila.

< Poruku je uredio lesica RR -- 2.5.2014 20:52:12 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.5.2014 22:48:34   
Torbica
Joj Lesice, ne smem vise da citam tvoje ideje... Upravo sam proucavala kako se prave torte na sprat! user posted image
Ali ne ovaj put, to kad bude vise gostiju.. Nisam pravila do sad, ima na YouTube super saveta.
A moja slavljenica je narucila haljince user posted image , naravno, ona je birala materijal, tako da me i to cudo ceka...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Pomozite da odaberem!!
Admin

Koje ime od ova dva vam se vise svidja?

Nina (56%)

Una (44%)


Ukupan broj glasova: 240

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here