|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.5.2014 23:03:32   
Sanjica26 RR
Dijana ja sam pravila fondan za T drugi rodjendan. Bas je jednostavno. Ako je meni uspelo, uspece svima. Inace sam duduk za ukrasavanje. Pored dvoje dece ne mogu ni da se istusiram a kamoli da to pravim. Kad dodje mm trcim u kupatilo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.5.2014 23:07:59   
bubulence
user posted image
ovako od prilike izgleda

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.5.2014 23:15:49   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Kad dodje mm trcim u kupatilo.user posted image



Isto user posted image

Bubulence videla sam to ali moja torta je okrugla. Moze li nekako da se podesi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.5.2014 23:17:16   
anci kv
ima i za okrugle torte

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.5.2014 23:17:30   
bubulence
naravno a mozda ima da se kupe i okrugle slicke... ako nema samo stavis sliku, sacekas pola sata da omeska i onda iseces okolo...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.5.2014 23:24:31   
dijana1*
Nisam videla kod nas za okrugle. Ma bre ovde nema nista, sta god da trazim gledaju me cudno user posted image
Videcu sutra u prodavnici koji motivi imaju. pre neki dan sam gledala i bilo je sve za devojcice . E kada bi bio spajdermen ali nema ga.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 7:54:30   
Anck Su Nmaun
Ja fondan ne volim, sem sto kao lepo izgleda a li i njegamoras ukrasavati pa mi dodje na isto, jos kad se jede baca se.. sem za prve rodjendane sto su imale, vise ne.
Vise volim da je ukusna nego da lepo izgleda.
Inace i mi smo imali sirenicu. Ja uvek samo slag i nakupujem figurice, imam ih u ormaricu ostanu od svakog rodjusa, sem sad..izlomili su je.
Inace bas ima svakakvih figura tamo gde ja uzimam, za male pare citavu pricu mozes kupiti. Ove godine smo se dvoumili izmedju sirene i ponija!
Ovo je bila nasa tortica sad
user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.5.2014 7:55:51 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 8:03:17   
vikiveki
Anck super ti je torta....što se tiče fondana ni ja ga ne volim,jednom sam pokušala da ga napravim i nije mi uspeo.Zato se držim starog dobrog šlagauser posted image i ukrašavanja sa figuricama i špricom

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 8:07:15   
Anck Su Nmaun
U ovoj radnji gde uzimam figurice imas i gotov fondan, samo ga razvijes i postavis na tortu..znaci gotov posao . Ali eto nesto ga bas nisam zeljna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 8:09:32   
New Mom
Nasa torta ce biti ukrasena fondanom. Ali sama torta je predivnog ukusa! Neka tzv. Baby vocna (keks, banane, marmelada), od Koljine komad ostao nije, jeli i odrasli i deca. Pa ce takva ista biti i za Kacu.

Anck, bas vam je lepa torta bila! Svidja mi se!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 8:13:37   
Sanjica26 RR
Anck divna ti je torta. Nekada su tako pravili. Sada je popularan fondan. Ipak sam ja za ovu jednostavniju varijantu odnosno stariju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 8:29:50   
Peace*
IZVORNA PORUKA: bubulence

naravno a mozda ima da se kupe i okrugle slicke... ako nema samo stavis sliku, sacekas pola sata da omeska i onda iseces okolo...


Ja sam sekla sliku makazama pre postavljanja na tortu. Skratila i oblikovala kako meni odgovara. user posted image

Luka je ove godine tražio Brza torta za dobre djake , i to će i dobiti. Uopšte ga ne zanima što ne može da se ukrasi i bude fancy, što me zaista jako raduje. user posted image Napokon je to prerastao (nadam se).

< Poruku je uredio Peace* -- 15.5.2014 8:31:55 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 8:34:13   
Anck Su Nmaun
Meni se jaaaaaaako svidja torta ukrasena samo onim bonbonama sarenim... svaki rodj kazem sad cu to i onda se predosmislim user posted image user posted image ili ona sa razbijanjem.

user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 10:59:54   
Torbica
Anck, preslatka je torta! user posted image
Peace, super, to je bas ocas posla, odlicno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.5.2014 11:11:36   
Wannajah
Pozdrav keve..
Ja licno ne volim fondan.. Imam poslasticarski spric,uzmem prehrambene boje i zezam se. Ne mogu nikako ovde preko mobilnog da ubacim sliku.. Sve u svemu volim da se pomucim. A super mi je vocna torta sa plazmom jer se nista ne pece a mozez da je oblikujes u sta god da ti padne napamet.. Dusu dala za zezanje sa ukrasavanjem a i mom sinu je omiljena tako da je obavezno ta svake godine za rodjendan plus jos neka uz nju jer nas je puno a i svi volimo slatko..

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.7.2014 8:48:54   
Peace*
Luki je sutra 8-mi rođus. Ah te godine kada ni on ni ti ne znate šta mu kupiti. Juče smo proveli u Merkatoru 2 sata. On je strpljivo i smireno šetao među igračkama. Prvo je odabrao Guess who igricu, i to sam uzela putnu varijantu, jer mi je više preko glave velikih pakovanja, nit imam gde da držim nit možemo da ponesemo kad negde idemo. I druga stvar koju je odabrao je Twister, to je dobio od mojih bake i dede. Mislim da su oba poklona prikladna za njegove godine.
Sutra ću da ga vodim u bioskop sa još par drugara i onda ćemo doći kod nas na tortu. Prosto, ne vredi da zakupljujem ništa, nema dovoljno dece u gradu, većina je na moru, a i, iskreno, od kad je krenuo u školu, ja baš i ne poznajem tu decu i slabo imam kontakte. Tako da ćemo zvaničnu proslavu ostaviti za septembar.
Inače, nema ništa bolje nego kad dete odluči da neće fancy tortu nego kaže "E, OVO mi napravi za rođ!" user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 4.7.2014 8:50:11 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 10:54:55   
Modessty
Nikoli je sutra rođendan a slavimo ga u subotu i nedelju. Ali bi voleli da decu sutra negde odvedemo ili da na neki način to porodično proslavimo. Ima li neko neku ideju?
Igraonice su uglavnom uveče zauzete rođendanima pa to odpada.
Da li da ih vodimo u šetnju, pa da im kupimo po neku igračku, znam da bi to Danila obradovalo. Da ih vodimo na tortu nema mnogo vajde jer Danilo ne jede ni torte ni kolače, a Nikola još uvek nema pojma šta voli user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 11:00:42   
branki*
kupite im slatkise i vodite ih u neki park sa puno zezalica za decu da se ljuljaju,okrecu,vrte,trce,posle im spremi pomfrit i pusti crtani,to vole deca sva skoro.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 11:06:44   
Modessty
user posted image da nije kiše išli bi u park. Da znaš da je najbolje da prošetamo zajedno, makar i po tržnom centru ako bude loše vreme. Smućkaću neku tortic od keksa večeras, pa ćemo sutra da duvamo svećicu.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 11:12:56   
Anoniman
Mod to ti nije losa ideja. Mi smisljamo vec uveliko sta cemo za dva mesecauser posted image

Mislila sam ove godine da joj ja napravim tortu, pa da onda odnesem nekome da je ukrasi, ili da se oprobam sa fondanom. Slavicemo u igraonici, i resila sam da ove godine vise ne sirim za odrasle, zvacu moje roditelej, baki i deku, sveki, mm i ja, moja sestra, i kumove... Prosle godine smo imali 30tak ljudi kuci + igraonica , i opet ispadne veliko slavlje....

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 570
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 11:50:54   
Modessty
UM na trotu možeš da staviš i pravu igračku.
ja sam zimus Danilu za rođendan sama pravila tortu i sama je ukrasila. Od Bombona sam napravila stazu za automobile i po njoj poređala prave automobilčiće igračke. Našla kod kineza neke majušne. Klinci se oduševili. Naročito što su ih skinuli sa torte i igrali se sa njima user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 9.9.2014 11:51:30 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 11:52:33   
Anoniman
a mogu samo i da je ukrasim tim sarenim bombonama , hvala na idejiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 572
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 11:55:02   
Olga75
joj i nama se priblizava rodjendan user posted image
ozbiljno sam razmisljala o zoo vrtu ali ko zna kakvo ce biti vreme tako da je sad i igraonica dosla u opticaj . Znaci vreme je da pocnem da zovem jer rezervisati dobru igraonicu je bas komplikovano user posted image
verovatno cu ponovo pogacice i rol virsle , samo manje nego prosle godine
a sta cu sa tortom samo svevisnji zna

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 12:02:24   
Anoniman
I kod nas ce biti neke kiflice, i pizza, e sada ne znam da li da im narucujem kao prosle godine pizzu, ili da nadjem neki recept za neke mini pizze pa da im napravim ja...

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 574
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 12:03:05   
Modessty
ja rešila da ipak sada naručim tortu. Neću uopšte da se nerviram, jer je NIkola sada malo naporan za čuvanje. Za igraonicu ću Olga one tvoje pogačice i verovatno projice i razmišljam da napravim neke zalogajčiće na bocku od krekera, sira, čajne i maslina. Videću za šta imam vremena

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.
Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here