|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 12:07:39   
Modessty
UM imam ja recept za testo za picu koje može i nekoliko dana da stojji u frižideru. Daću ti ako hoćeš

Razmišljam da u igraonicu odnesem balone. Da kupim kod kineza i naduvam. Nikola ih voli

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 12:10:18   
Anoniman
Posalji mi u pp, za mini, ili velike?

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 577
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 12:15:37   
Peace*
Marko danas slavi rođus u vrtiću za drugare iz vrtića.
U cenu je uključena torta, pecivo i sokovi, te smo naručili Munja tortu.
U principu, treba Marku da ponesem pecivo i torticu, pošto kupovno ne jede, i žurka može da počne.

20og slavimo za obojicu, gde ćemo pozvati Lukin razred i naše kućne prijatelje sa decom. E od toga me hvata muka. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 12:20:59   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Posalji mi u pp, za mini, ili velike?

od tog testa možeš da praviš šta hoćeš user posted image dala mi drugarica koja je radila u piceriji

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 12:22:31   
Modessty
evo torte od papira i punjene slatkišima koju sam pravila Danilu za školicu

user posted image

a evo torte za igraonicu, pravljene između dva podoja user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 12:24:33   
Peace*
Jao što je dobra fora sa kiselom bombonom umesto staze!!! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 13:12:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Posalji mi u pp, za mini, ili velike?

od tog testa možeš da praviš šta hoćeš user posted image dala mi drugarica koja je radila u piceriji



Mod salji odmahuser posted image user posted image user posted image da probam vecerasuser posted image

Ekstra su torte!

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 582
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 13:15:04   
Modessty
UM moram to od kuće, da ne promašim neki sastojak. Šaljem ti obavezno

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 13:17:59   
Anoniman
Vazi, ali poslaji mi cim stignes kuci, da probam veceras, vec je opste poznato da ja uvek imam u kuci sta je potrebno za pizzuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 584
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 13:29:49   
Mala Elena
Mod , torte su lepe, ova druga je zanimljiva, autici su od fondana ili ne? Ja sve hocu da napravim domaci ali nikako za to treba dosta vremena i kad pocnes da se samo tome posvetis jer se brzo steze . Bilo kako bilo, do prvog rodjendana moram da se izvestim , hocu neku moju zamisao da ostvarim .user posted image Mislim da je cak marcipan bolji. ..ukusniji , deca ce to sigurno jesti. ..user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.9.2014 13:34:29   
Modessty
autići su od plastike made in china user posted image
ja pravila za Danilov drugi rođendan figurice od fondana od onih mekanih marshmellow bombona. Ali sada nemam vremena za to. Imamo temu o fondanima

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.9.2014 17:54:57   
Modessty
evo torte. Ovo odzgo su motor i mačak Tom koji se naviju i jure se oko torte. Klinci odlepili.
Nismo stavili one prskalice jer ih se Nikola plaši

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2014 17:20:42   
Olga75
super je torta Mod user posted image

a nama se opasno priblizava rodjendan
danas smo rezervisale igraonicu ( odustala sam od zoo vrta ove godine , jos je odusevljena pentranjem ) , snaja ce da pravi tortu , ja pogacice i rol kifle i to je to user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2014 17:30:36   
branki*
wow,mod ,super jeuser posted image sta si ovo radila sa bojama,je l to neki kao sprej po torti ili sta?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2014 17:37:30   
17 joka
Mod , bas je superuser posted image user posted image i boje i sveuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2014 17:54:39   
Mala Elena
Cudo nisi uzela all inclusive Olga? Ne brines ni za sta... za koliko si zakupila prostor, jel vikend ili ne?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2014 17:56:35   
Olga75
pa i ja se cudim sebi sto nisam user posted image
da za vikend je , zakup je ko i u drugin igraonicama u Subotici

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2014 17:58:25   
mali_mis
Mod torta je prelepa user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2014 18:10:58   
Olga75
kako sam odgovorila , pola sam napisala pola nisam user posted image
igraonice u Su su oko 4500 za dva sata sa crtanjem po licu
a snaja se ponudila da napravi tortu jer je naucila da pravi fondan user posted image
a pogacice su cas posla
bzvz mi je da kupijem smoki i stapice , mada klinci to vise vole
u igraonici ce biti samo drugari

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.10.2014 19:57:50   
bens
Drugari, mozda ste vec negde i pisali ali ne mogu da nadjem. Koliko peciva treba za deciji rodjendan u igraonici? Pozvano je 43 (deca+roditelji). Peciva hocu da narucim. Ne zelim nista pretenciozno, ali opet ni da se bas obrukam ako promasim kolicinu. Torte cu sama praviti, a pecivo ne bih nikako stigla. Znaci ako neko zna kolicine koje su potrebne u kg ili komadima. Mislila sam da narucim kiflice, koktel pecivo sa sirom i projice. Jel ima neko iskustva/predloge?

Jel cas_tite drugare u vrticu? Sta je ok za tu priliku?

< Poruku je uredio bens -- 6.10.2014 20:01:35 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.10.2014 20:01:33   
mama krava
Uh, ovo je veoma diskutabilno.. Sve zavisi u koje vreme je rodjendan, jer ako je npr posle rucka, onda se uvek manje pojede, a ako je u vreme vecera, onda bi trebalo da uzmente vise svega.

(odgovor članu bens)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.10.2014 20:04:48   
bens
16:45 user posted image Lupam glavu oko kolicine ceo dan. Pice imaju i u igraonici. Ako se desi da nesto zafali, imaju oni. To mi je olaksanje. Sve mi nekako deluje malo a svaki put preteram pa zamrzavam i bacam na kraju.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.10.2014 20:10:41   
mama krava
Evo, ja bih Vam preporucila d ane preterujete, jer je termin posle rucka i nece gosti puno jesti. Ja sam ove godine isto oko 17h pravila i imali smo dooosta gostiju (oko 40 odraslih i 20ak dece ) i opet ostalo iako sam pravila bas malo. Imali smo i 2 kg rostilja i ostalo i ja pravila i pitu sa sirom i pitu sa krompirom i neke suve stanglice i dve velike sezonske salate + cinija ruske i od svega nam je bas ostalo... Samo se torta od 7 kg cela pojela!

(odgovor članu bens)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.10.2014 20:33:02   
bens
Kod spremanja rodjendana uvek se plasimo da nece biti dovoljno hrane, a deca samo jurcaju i ni ne stizu da jedu na rodjendanima.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.10.2014 21:08:48   
mama krava
E, bas tako! Ma ne briniite! Koliko god bude, dovoljno je ! Lepo se provediteuser posted image

(odgovor članu bens)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here