|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 18:36:35   
lelaigor
JAo BubaMiro divno. user posted image Ja D još nisam krenula da šijem suknju. NApravila sam rajf i to je sve, stići ću valjda, a valjda ću i moći...

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 18:39:07   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Azra_


IZVORNA PORUKA: vikiveki

UM svaka tebi čast za ideje i truduser posted image meni su svo troje dece rođeni u septembru pa ne mogu da stignem za svakog da organizujem onako kako zamislim....septembar mi je udarnički mesec,padnem sa nogu user posted image


Tri device! neverovatno! Blago tebi!



Nije to sve i muž mi je Devica isto rođen u septembru...tako da ja imam 4 rođendana u septembruuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 19:29:02   
Mala Elena
Buba Miro, stvarno svaka cast na idejama! U stvari cerkica zamislila a ti si tu da ostvaris user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 20:14:55   
Buba Mira
Nina ne zna ništa. Biće to veliko iznenadjenje za nju!
Ja sam samo zapisivala njena "mama, kako bih ja volela" user posted image
Do sada smo uradili sledeća "kako bih ja volela":
- kako bih ja volela da budem princeza
- kako bih ja volela da imam haljinu kao Elsa
- kako bih ja volela veeeliku tortu i da dođu svi drugari ali da bude i torta Frozen, i znaš mama, onako ledenkasta user posted image
- kako bih ja volela dugu kosu kao Elsa (Kinezi rešili problem user posted image )
- kako bih ja volela lutku Elsu

I da bude turšije na rođusu, i to je tražila user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 21:46:30   
choopa choops
Bubo i mi smo fanovi Else. Naša je torta bila Frozen, ali su mi se skljokale prvobitne figure, fondan mi nije valjao, a druge im nisu bile ni blizu. Mada ona je bila oduševljena. A za školu sam joj pravila mufine a odozgo jestivi topperi Frozen user posted image A i haljina je na putu isto sa e bay-a, a trebaće joj možda i za neku plesnu tačku što će imati na plesu. Totalna fascinacija, Prvo smo bili u fazonu Dore, pa Male princeze user posted image , ajde sad konačno nešto normalno.

vikiveki potpuno te razumijem, djece u znaku djevice komada 2, setsra komada 1, kumče komada 1, vrtić, sad i škola. Kad me sastavi septembar, ne znam gdje udaramuser posted image Zato sam ovaj put rekla mužu, nemoj mi se približavat u decembru, da rodim još jednu djevicu pa da crknem od obaveza user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 21:49:43   
dijana1*
Bubo divno, svaka cast. Mogu misliti kako ce se princeza odusevitiuser posted image
I naravno okaci nam slike da vidimouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 22:01:08   
Buba Mira
Hoću, staviću slike čim prođe rođus user posted image

Čupo, ja sam figurice naručila preko neta, ali ne od fondana već gumene, igračke user posted image Svih 6 junaka je tu, Elsa, Ana, Olaf, Kristof, Sven i onaj pogani princ. Figurice su u proseku visoke oko 10cm pa taman za na tortu, a i posle će joj ostati da se igra.
I da, mnooogo je jeftinija ta varijanta, meni su od fondana tražili 1000 din po figurici, to bi izašlo 6000 samo figure pa + cena torte, a baciš posle te figure od fondana. Ovako ove igračke ostanu, a platila sam ih 1500 din svih 6, sad ću ti ih slikati da vidiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 22:04:26   
choopa choops
Znam, gledala sam user posted image L se dvoumila te hoće plastične, te neće, i onda sam na kraju morala da pravim user posted image Samo Elsu, Anu i Olafa naravno, ko će ove muške da pravi, jedva sam i ovo uspjela :))))

Edit: Jedva čekam da čujem kako se princeza oduševila, pogotovo jer će joj to biti totalno iznenađenje user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 10.11.2014 22:05:27 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 22:04:38   
Sanjica26 RR
Stavi preko koga si narucivala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 22:10:17   
Buba Mira
url=http://www.Slikomat.com/slika/5762963.htm]user posted image [/url]

Evo ih.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 22:16:12   
choopa choops
Ma odlične user posted image Znam da je sestra uzimala ćerki negdje u Ušću valjda, kao te neko "original" i bile su jako skupe, a nisu nimalo bolje od ovih!

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Stavi preko koga si narucivala.

Sanjice preko ebay-a

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Proslava dečijeg rođendana
10.11.2014 22:18:54   
Buba Mira
Ima Sanjice preko Fb-a, ne moraš na e-bay. Ovo gde sam ja naručila je u Srbiji, moram proveriti kako se zove stranica.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.11.2014 9:28:32   
lelaigor
Bubo, gospode, ko ti je tražio 1000din. po figurici? user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.11.2014 9:40:25   
Sanjica26 RR
Bubo kad nadjes posalji na face. Teodori ce januara rodjendan samo sto na hoce nesto drugo. Sofiji hocu da narucim onog Carlija baby tv. Obozava kad ga vidi. Samo da nadjem preko koga da narucim

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.11.2014 9:47:34   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Bubo, gospode, ko ti je tražio 1000din. po figurici? user posted image user posted image



Devojka koja mi je godinama pravila torte toliko traži. Ona posebno naplaćuje figurice. Ove godine nam ona ne pravi tortu, ipak.

Sanjice čim nadjem javljam, pobrisala sam pola tih stranica pa sad ne mogu da se setim.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.11.2014 10:08:52   
Azra_
Lela, tamo gde mi uzimamo tortu, naplaćuje se po kilogramu + figurice, svaka po 800din. Možda je već i poskupelo, nisam naručivala ove godine. I meni je to baš bzvz jer tu figuricu na kraju bacim...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.11.2014 10:19:45   
lelaigor
Dobro sve mi je to ok. I ja naplaćujem dekoraciju posebno. Ali mi je npr. set 4 figurica lego ninjago ili nindža kornjače 600-800din. Tako neki set baš ljudskih figura nekoliko komada ne bih naplatila više od 1500din. Znači za svih 6. Ili oni jako deru, ili ja poklanjam. Ali nema mi smisla čak ni kad pogledam utrošen materijal.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.11.2014 0:52:10   
Azra_
Jeste bzvz Lela... U svakom crtaću ima više likova, pa se nakupi. Ispadne bolje da detetu kupiš neku igračku za te pare kojim plaćaš figurice.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.11.2014 1:02:22   
mati
Dajte bre zene ja cu da vam napravim figure...user posted image To je vec preterivanje.
A ja mislila da je spiderman od 500din skup.
Sanjice Mata spava sa Medom carlijem, ne odvaja se od njega, ne gleda vise taj crtani, ali eto meca je uvek tu.
Lelo kako pravis nindza kornjace, jer ima neki tutorial na YT. Meni M trazio da pravimo kao one iz Nikiforije al su mi bas bzv.

< Poruku je uredio mati -- 12.11.2014 1:04:06 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.11.2014 1:08:09   
mati

IZVORNA PORUKA: Buba Mira


I da bude turšije na rođusu, i to je tražila user posted image

Ahaha... A da se raskisele bure s'tursiju na astal.
Ista nam deca i M bi samo tursiju jeo i pio onu kiselu vodicu...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.11.2014 7:57:25   
Buba Mira
user posted image
Nini da staviš na sto tortu i teglu s krastavcima - zna se šta bi izabrala.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.11.2014 17:46:27   
lelaigor
Mati ovo mi je najbolji tutorijal KLIK

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.11.2014 10:25:20   
Sanjica26 RR
Zene ako slucajno naletite na onog batu Charlija sa baby tv javite mi. Nekoliko zena koje prave figurice sam pitala, ali ne mogu da mi naprave. Mora mesec dana ranihe da se naruci. Sofiji je 23.novembra rodjendan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.11.2014 10:51:11   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

user posted image
Nini da staviš na sto tortu i teglu s krastavcima - zna se šta bi izabrala.



Ista je zaovina malauser posted image a ja to ne mogu da razumem. Eno sinoc odnela im P ionir cokoladu , ona malo uze i nece , brat joj je mogao pojesti ostatak, samo da smo mu dozvolili . Sve kiselo voli, kiseli kupus kao salatu posebno, ma prste polize user posted image
Bubo ,ti onda znas sta ces da stavis uz grickalice i meze!user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.11.2014 11:44:54   
isidora88
sanjice ima u NS pa zena koje prave a mogu postom da ti posaljuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here