|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 15:51:31   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Pa meni je to glupo i bezveze,dece zele da se igraju igrackama a animatori im nisu bas tolko zanimljivi,mozda na prvi pogled i nekih 5-10 min.posle deca jure za igrackama...

Po nekom mom razmišljanju animatori treba da osmisle igre koje će podstaći decu da učestvuju u njima i da samim tim budu zanimljive.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 15:54:06   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

Nije tako bilo kod nas.Deca su uglavnom bila napolju,igrala skolice,fudbala,preskakala vijace,plesali uz muziku,igrali vije,zmurke itd..Unutra malo ko da je bio,imaju igrice,ali nisu deca puno igrala.Moj D je voleo da bude u nekoj kucici od kartona,tu su se decaci dosta igrali.A napolju je bilo i takmicenje u plesu,preskakanju konopca,pevanju..nije bilo slikanja po licu zbog vrucine. Samo su usli kada je bila torta user posted image ali generalno,vise su se sami zabavljali nego sto su te animatorke njih zabavljale,one su ih vise cuvale.

Kada je moja sestra pravila rođendan bilo je loše vreme i deca nažalost nisu mogla napolje.Meni se ta igraonica baš svidela koliko je velika i što ima dvorište,kod nas nema neka takva igraonica sa dvorištem.Jedino što mi se animatorke nisu svidele,ali njih čovek ne mora ni angažovati.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 15:56:47   
Bibilib
Ni meni se animatori ne svidjaju,imam osecaj da bi se deca cak bolje zabavljala sama....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 16:01:28   
vikiveki
Bibilib ,ima i dobrih animatora koji decu podignu i zabave,ali ima i onih koji nisu za animatore pa se deca pored njih dosađuju i što ti kažeš čovek ima utisak da bi se deca bolje sama igrala.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 16:05:33   
Bibilib
slazem se i cast izuzecima,izvinjavam se ako sam nekog animatora uvredilauser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 16:05:43   
veselicaa
Koliko ja znam animatori mogu ali i ne moraju da ucestvuju u decijem rodjendanu,sve zavisi sta roditelji odaberu.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 16:08:33   
Bibilib
Naravno da zavisi od roditelja da li oni zele i mogu to priustiti svom detetu ako je to i decija zelja....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 16:11:12   
vikiveki
Pa da,ja sam u potrazi za dobrim animatorom,jednom sam imala super animatore ali oni rade samo u toj igraonici tj. vlasnica je animator. A ta igraonica mi je mala za broj dece koliko ja treba da pozovem.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 17:55:27   
amdn
Mila decica su preslatka, srecan rodjis

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 22:47:38   
mila83
Hvala Amdn ! Nama nisu ni rekli hocemo li animatore ili ne,cena igraonice po satu za rodjendane je 1200din,vikendom valjda 1500din, i to je to.Tu smo pored cuvanja dece i prostora,imali na raspolaganju kompletan escajg,case,frizider,tv,muziku,klimu,toalet i slicno.Namesteni separei za roditelje,odvojen prostor za decu..i te animatorke sve sklanjaju i peru sudove jos ako ostane za pranje. Ja prezadovoljnauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2015 22:59:36   
vikiveki
Ja polako pripremam meni za naše rođendane u septembru,razmišljam da za ćerkin rođendan napravim pozivnice,samo mi nedostaje neki lep tekst.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 9:37:33   
jovana jojo
Viki imaš na netu, pronađi tekst koji ti se sviđa.
Mi smo proslavili dečije rođendane i sada se odmaramo.Davidu smo proslavili 1 rođendan u restoranu a krstili smo ga u manastiru Privina glava

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 15:36:23   
vikiveki
Ma pravila sam joj već pre neku godinu pozivnice i smislila tekst,ali nisam ostavila ni jedan uzorak...a i htela bi nešto drugačije da se ne ponavljam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 15:40:39   
aleksandrici
I mi smo proslavili nase rodjendane sad smo mirni do sledece godine.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 16:51:59   
amdn
Viki imas zanimljive for free template za rodjendane na netu, mada ako hoces mogu ja da ti uradim nesto.
ako trazis na netu ukucaj bolje na engleskom jer ti izadje veci izbor.
ja mogu da ti uradim dizajn al nisam bas neki tekstopisac user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 19:32:36   
Mariya
Mila,pa to je sjajno!!! Ja inače ne znam kako se kreću cene igraonica jer rodjuse slavimo kuci zasad,ali čini mi se da je to sasvim korektna cena za to sto dobijas.jao,ja jedva čekam septembar da počnem sa pripremama,zasad je još sve u glaviuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 20:01:06   
jovana jojo
Mi smo J. proslavili rođendan u igraonici,a malom u restoranu pošto mu je bio 1. rođendan.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 22:18:20   
vikiveki
Kako vam je bilo Jovana,da li ste u igraonici imali animatora i kakav je bio?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 22:27:17   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Mariya

Mila,pa to je sjajno!!! Ja inače ne znam kako se kreću cene igraonica jer rodjuse slavimo kuci zasad,ali čini mi se da je to sasvim korektna cena za to sto dobijas.jao,ja jedva čekam septembar da počnem sa pripremama,zasad je još sve u glaviuser posted image

Imamo i mi rodjendan septembra i vec sada smo poceli sa pripremama,vec sam narucila svasta nesto iz inostranstva.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 22:31:54   
amdn
Mila vi ste super prosli sa cenama, kod nas u Bg-u leti je jeftinije jer nije sezona pa makar i mi mozemo naci jeftinije,
mi smo nasu igraonicu za 12. jul latili 2500 + 1000 escajg i pice koje jej izaslo 6000, to je ipak puno pa + sva hrana koju sam spremala i toorta
ma idi, lepa je igraonica imali su dve devojke da ih cuvaju ali nisu animatorke to se posebno placa,
a za drugi rodjis smo najskuplje prosli tad smo platili igraonicu 8000+ pice + sva nasa hrana i torta,
najbolje ako imas kucu pa drvoriste al nemamo svi, a stan mali prvi smo pravili u stanu i hteli da umremo od vrucine, pocrkali smouser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 22:35:49   
vikiveki
Veselice i mi rođendane slavimo u septembru,kada su vaši? Meni su svi rođeni u septembru

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2015 23:44:40   
jovana jojo

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Kako vam je bilo Jovana,da li ste u igraonici imali animatora i kakav je bio?

Imali smo dva animatora i nisu bili loši,oni su u sklopu igraonice,tu rade

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.7.2015 0:00:10   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83

Hvala Amdn ! Nama nisu ni rekli hocemo li animatore ili ne,cena igraonice po satu za rodjendane je 1200din,vikendom valjda 1500din, i to je to.Tu smo pored cuvanja dece i prostora,imali na raspolaganju kompletan escajg,case,frizider,tv,muziku,klimu,toalet i slicno.Namesteni separei za roditelje,odvojen prostor za decu..i te animatorke sve sklanjaju i peru sudove jos ako ostane za pranje. Ja prezadovoljnauser posted image

Pa dobro je ako u toj ceni imate sve kod nas se animatori placaju naknadno od 1000 do 1500

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.7.2015 0:07:08   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: amdn

najbolje ako imas kucu pa drvoriste al nemamo svi, a stan mali prvi smo pravili u stanu i hteli da umremo od vrucine, pocrkali smouser posted image


Jeste draga najbolje ali ako slavite u decembru i februaru kao mi dzaba dvoriste,jedino preostaje kucauser posted image ali i mi smo poceli po igraonicama da slavimo ali bez animatora Marko je hteo samo klovna koji im duva balone i pravi svasta nesto od njih pa cemo da mu priustimo to ove godine ako nadjemo nekog klovnauser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.7.2015 0:11:21   
jovana jojo
Mi nažalost imamo jako malo dvorište,tako da kod nas u dvorištu nema šanse da nekada pravimo rođendan...samo u igraonici ili u kući ,unutra.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...
Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here