|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.4.2011 0:15:36   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: marija32

Nensi, meni pre neki dan neko rece: steta sto ne radis na Cukarici, ta i ta dr bi ti dala godinu dana produzetka, ali nisam zapamtila ime dr jer me nije zanimalouser posted image


Ajde pitaj opet user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.4.2011 14:14:14   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ja tek u ponedeljak predajem dokumenta, pa onda cekam da me zovu


Ja sad vidim da si i ti danas predala,mogle smo da se sretnemo user posted image

Ja sam poludela danas tamo,pitam onog na obavestenjima gde se uzima zahtev koji se tamo popunjava,on mi kaze to se kupuje u knjizari user posted image Znam da mi to ovde niko nije rekao,ali racunam da ovaj zna sta prica. 45 minuta sam trazila to po knjizarama,svi me belo gledaju,kao sa marsa da sam pala. Ja se vratim tamo da pitam unutra gde se predaje,i ona mi kaze da se to dobije kod njih user posted image
A i prvo me poslao u pogresnu sobu,koji kreten!

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.4.2011 16:29:13   
pepeljuga
Evo ja sam sad dosla, obavila sam puno toga, a tamo sam zavrsila za 5 min. (mada se slazem sa tobom da nisu normalni, i mene je poslao u pogresnu sobu user posted image )

Rekli su mi da ce me zvati za 7 do 10 dana, a mojoj drugarici su rekli prosle nedelje od 10 do 15!?!?
Koliko su tebi rekli?


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.4.2011 16:29:42   
pepeljuga
Ja sad vidim da si i ti danas predala,mogle smo da se sretnemo user posted image


E da znas, sto ne rece ranije user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.4.2011 16:34:43   
marija32
I posle te komisije gde ti je sediste firme nosis papire pravo u firmu ili kod pedijatra? Meni moj pedijatar rece kod nje pa u firmuuser posted image  I na kraju sta sve redajem u 27 marta?

Nensi,tomi je nasa dr rekla, a kod nje necu skoro ici ponovo, ali ja mislim da ces dosta dobiti u Zarovu, cim ona tako kaze, jer verujem da se cl komisije ne menjaju.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.4.2011 19:59:06   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Evo ja sam sad dosla, obavila sam puno toga, a tamo sam zavrsila za 5 min. (mada se slazem sa tobom da nisu normalni, i mene je poslao u pogresnu sobu user posted image )

Rekli su mi da ce me zvati za 7 do 10 dana, a mojoj drugarici su rekli prosle nedelje od 10 do 15!?!?
Koliko su tebi rekli?



I meni su rekli 7-10 dana...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.4.2011 20:01:02   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: marija32

I posle te komisije gde ti je sediste firme nosis papire pravo u firmu ili kod pedijatra? Meni moj pedijatar rece kod nje pa u firmuuser posted image  I na kraju sta sve redajem u 27 marta?

Nensi,tomi je nasa dr rekla, a kod nje necu skoro ici ponovo, ali ja mislim da ces dosta dobiti u Zarovu, cim ona tako kaze, jer verujem da se cl komisije ne menjaju.


Pa valjda prvo kod pedijatra,da ti da doznake user posted image pa onda u firmu...
A u 27.marta nosis kopiju svoje zdravstvene knjizice,i kopije izvestaja lekara specijaliste,zahtev koji popunjavas uzimas tamo,ne kupuje se u knjizari kako je onaj debil meni rekao danas...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.4.2011 22:01:49   
pepeljuga
Koliko ja znam, kad komisija odobri produzenje, prvo se ide u Sekretarijat da se uzme potvrda, pa kod pedijatra da napise doznake pa onda u firmu, i onda na kraju sve to opet ide u Sekretarijat user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.4.2011 22:09:01   
Nensi*
Al su ga zakomplikovali user posted image
Pepeljugo,kad tebi istice bolovanje?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.4.2011 0:07:40   
pepeljuga
6. maja. Tebi?

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.4.2011 9:23:29   
marija32
Gde u sekretarijat, to prvi put cujemuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.4.2011 9:47:56   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

6. maja. Tebi?


10 maja.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.4.2011 10:29:54   
Andjelka
Kada vam komisija odobri bolovanje zovu vas iz 27.marta posle nekoliko dana da idete po rešenje, sa tim rešenjem idete u dom zdravlja kod pedijatra koji vam piše doznake, kopiju doznake tj. drugi primerak nosite u firmu a original tj. prvi primerak zajedno sa onim rešenjem ponovo nosite u 27.marta

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.4.2011 10:55:48   
pepeljuga
Pa da, to je to, samo nisam znala koji primerak gde ide user posted image To je ta nasa cuvena papirologija, kako god okrenes ft1p (fali ti jedan papir) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Andjelka)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.4.2011 11:02:51   
marija32
Hvala. Birokratija ce nas satretiuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 10:33:09   
minavb
Ja sam danas bila na komisiji i dobila produzenje. Za tri meseca idem na posao. Predala sam i papire od gastroenterologa i fizijatra, a dodala sma i od psihologa. Otvoreno su mi rekli da ih drugi izvestaju ne zanimaju, samo izvestaj fizijatra jer oni prate samo psihomotorni razvoj deteta. Vanju nisu ni pogledali. Pitali me da li hoda, ja rekla da ne hoda i eto, dadose tri meseca.
Sretno drugim mamama.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 10:40:59   
Ana RR
Super, mina. Meni nije jasno kako ih ne zanimaju izveštaji drugih lekara? To je takva glupost..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 10:48:04   
minavb
Jbg, o tome sam vec pisala.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 10:48:59   
pepeljuga
Mina user posted image user posted image user posted image
odlicno!!



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 10:49:19   
Ana RR
Ma znam, nego ne mogu da se načudim. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 10:49:37   
minavb
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 13:04:07   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sam danas bila na komisiji i dobila produzenje. Za tri meseca idem na posao. Predala sam i papire od gastroenterologa i fizijatra, a dodala sma i od psihologa. Otvoreno su mi rekli da ih drugi izvestaju ne zanimaju, samo izvestaj fizijatra jer oni prate samo psihomotorni razvoj deteta. Vanju nisu ni pogledali. Pitali me da li hoda, ja rekla da ne hoda i eto, dadose tri meseca.
Sretno drugim mamama.


Jeeeeeeeeeeej user posted image user posted image user posted image

Mi idemo u ponedeljak...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 14:57:04   
minavb
Ja ti drzim fige da dobijes produzenje pa da malo krademo od drzave sa nasim GERmlinima.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 15:30:19   
mati
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sam danas bila na komisiji i dobila produzenje. Za tri meseca idem na posao. Predala sam i papire od gastroenterologa i fizijatra, a dodala sma i od psihologa. Otvoreno su mi rekli da ih drugi izvestaju ne zanimaju, samo izvestaj fizijatra jer oni prate samo psihomotorni razvoj deteta. Vanju nisu ni pogledali. Pitali me da li hoda, ja rekla da ne hoda i eto, dadose tri meseca.
Sretno drugim mamama.

user posted image  Kod nas bas kasne. Komisija je izgleda 15., kad bi ja trebalo da pocnem da radim, iako sam predala jos pre skoro dve nedelje. Ne znam sta cu sa Matom uopste. Cula sam i da pedijatar dopunjava taj period dok komisija ne odluci.
Mina ti si otisla na komisiju i odma ti dali produzenje, a ja sam negde razumela da ise ide ne komisiju, pa oni posle nekoliko posalju odgovor.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.5.2011 15:32:22   
minavb
Ne, odmah ti daju produzenje, nema sta da se ceka. I zovi ti njih da ti zakazu ako te ne zovu na vreme, nemoj da cekas.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here