|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2011 12:22:42   
Nensi*
Pa procitaj gore sta sam ja pisala,u istom smo sosu. A mozda se i vidimo na komisiji user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2011 12:27:08   
icika26
jel se vazi i dalje ako si na obicnom bolovanju u mojoj firmi su olosi sami jedva cekaju da me se rese

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2011 12:29:00   
Nensi*
Ja sam bila kod pedijatra,otvorila mi je obicno bolovanje da mi pokrije taj period od 20 dana do komisije,a ako dobijem opet produzenje onda mi ovo bolovanje ne treba jer ovo bolovanje ne sme da se prekida i na produzetku ce pisati od 11 avgusta. Kad tebi istice bolovanje? A inace i meni sleduje otkaz kad mi istekne bolovanje,zato ga i produzavam koliko god mogu.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2011 12:32:34   
icika26
meni je isteklo vec 12 og ali rekli su kao nema veze u svakom slucaju komisija nije tu moracu i na sebe bolovanje ako nista imamo 2 godisnja odmora 2010 i 2011 

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2011 12:34:18   
Nensi*
Kog 12-og? Jula? Evo ti broj razvojnog savetovalista u Domu zdravlja Zarkovo pa pitaj 2050-436 tu se ide na komisiju.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2011 15:41:41   
vonavoj
nensi rr,nisam odlazila u temu,pa ti nisam odgovorila..posle porodiljskog, svako bolovanje pada na teret poslodavca!user posted image
kasnim sa odgovorom,sorry!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.8.2011 2:02:18   
liliana
IZVORNA PORUKA: icika26

meni je isteklo vec 12 og ali rekli su kao nema veze u svakom slucaju komisija nije tu moracu i na sebe bolovanje ako nista imamo 2 godisnja odmora 2010 i 2011 

Odmor iz 2010. si morala iskoristiti do 30.juna. U suprotnom, odmor  propada, bez obzira što si bila na bolovanju. Osim ako ti poslodavac ne  da (pokloni) to bolovanje, ali većina  ih ne odobrava.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.8.2011 13:23:45   
Nensi*
Konacno sam dobila resenje,i to je moja mama isla po njega i cekala da joj na licu mesta otkuca user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.8.2011 16:58:15   
marija32
Devojke, kada se produzava II put bolovanje, jer prilazem i  stare nalaze od fizijatra koje sam vec prilozila kod prvog produzivanja?

I da li mi je kasno da predam papire u 27. marta 7.9., a bolovanje mi istice 14.9.?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.8.2011 18:54:52   
Nensi*
Ja sam predala i prvi nalaz. Mislim da jeste kasno,oni kazu da se predaje 2 nedelje ranije,ja sam predala i 3 nedelje ranije pa je opet bilo knap prvi put.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.8.2011 21:31:59   
marija32
Hvala Nensi, kada cemo u setnju breuser posted image ?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.8.2011 22:34:17   
marija32
I sta jos bese treba da prilozim osim nalaza od fizijatra, kopiju zdr i lk?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2011 12:31:53   
icika26
sto se tice godisnjeg od prosle god ja sam zvala inspekciju rada nbg rekli su da imam pravo bez obzira sto je isteklo

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2011 14:11:09   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: marija32

Hvala Nensi, kada cemo u setnju breuser posted image ?


Mozemo kad hoces user posted image

IZVORNA PORUKA: marija32

I sta jos bese treba da prilozim osim nalaza od fizijatra, kopiju zdr i lk?


Samo nalaze,kopiju zdravstvene knjizice i onaj formular koji popunjavas tamo. I moze bilo ko da preda,ne moras ti.


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2011 15:41:46   
marija32
Hvala draga, nikada te ne vidim na liniji VMC- Gardenuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2011 19:27:45   
natasat
IZVORNA PORUKA: icika26

sto se tice godisnjeg od prosle god ja sam zvala inspekciju rada nbg rekli su da imam pravo bez obzira sto je isteklo


Ja sam zvala Ministarstvo za rad -pravnu službu-. Godišnji odmor iz prethodne godine mora da se iskoristi do 30 juna tekuce godine inace propada. Naravno ako poslodavac hoće on može da ti izađe u susret user posted image  i odobriti korišćenje starog odmora

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.8.2011 12:49:33   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: marija32

Hvala draga, nikada te ne vidim na liniji VMC- Gardenuser posted image


To je zato sto Vuk vise nece u kolica pa smo tu u blizini zgrade,nekad hoce ali se ne udaljavam puno da ne bi morala da ga nosim.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.8.2011 15:51:46   
majicica
Zdaravo mame!

Stalno citam RR ali tek sad ugrabih vremena da nesto i napisem. Zanima me da li porodiljsko moze da se produzi i ako je beba zdrava, ali me ceka otkaz po povratku? Ne bih da ga pravim bolesnim, ali da li ipak postoji neki nacin? user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.8.2011 17:11:10   
minavb
Bolovanje produzava lekarska komisija za koju ti treba izvestaj lekara specijaliste-fizijatra ili neurologa. Drugacije nije moguce produziti bolovanje.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu majicica)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.8.2011 18:14:05   
Tićinela
Mina, Nensi i ostale mala,mala pomoć- planiram da predam za drugo produzenje ,da probam,pa me zanima da li izvestaj ne sme biti stariji od mesec dana u odnosu na datum kad sam predala ili u odnosu na dan kada se odrzava komisiji? jer ne mogu da izvedem da ima  dve kontrole u tri meseca jer je kontrola na 6 do 8 nedelja pa da znam da li da zakazem sad pocetkom septembra ili da ga razvucem pa da probam da zakazem krajem septembra.Generalno trebalo bi da idemo pocetkom septembra jer nam tada istice 8 nedelja

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.8.2011 20:58:31   
Nensi*
Ja koliko sam shvatila moju dr ne sme da bude stariji od mesec dana do dana kad ti istice bolovanje...Meni ce sad biti stariji jer smo bili kod dr 18 jula,ja sam 20-og predala u 27 marta,bolovanje mi je isteklo 10 avgusta,a na komisiju idem tek prekosutra jer su bili odmori i nisu sazivali komisijupreko leta,kakva glupost.
Drzite mi palceve.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.9.2011 13:36:01   
Nensi*
Dobili smo jos 3 meseca user posted image
Ovo bolovanje izmedju sto mi je pedijatar otvorio isto ide na teret socijalnog,tako da mi ovo novo krece od danas user posted image
Taman da se polako privikne na jaslice,i ja da ga vodim,pa da polako krenem da trazim nov posao.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.9.2011 13:52:55   
minavb
Bravooooouser posted image Na koju si foru uspela da dobijes papire od fizijatra?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.9.2011 14:01:45   
Nensi*
U tom nalazu mi fizijatar nista specijalno nije napisala,napisala je da je bolje,za sve da je u skladu sa uzrastom i da dodjemo na kontrolu za 6 meseci i da nastavimo sa vezbama kod kuce. Ja sam resila da bez obzira na to pokusam i bila sam ubedjena da necu dobiti,ali eto,jos jednom se potvrdilo da su ovi u komisiji na Cukarici super. Nisu opet Vuka ni pogledali,samo sam usla unutra i rekli mi dobili ste 3 meseca.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.9.2011 14:02:45   
minavb
E bas mi je dragouser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here