|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.7.2011 10:26:11   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dacica

jel ima neko iskustva na Vozdovcu???mi sad imamo 8 ipo mes.kad treba da trazim od pedijatra uput za Sokobanjsku...da ne zakasnim..ili sam vec zakasnila:(:(???



Trazi ti vec sad uput za Sokobanjsku,da imas bar dva nalaza,ja sam imala jedan i dobila sam 3 meseca,ali sto vise to bolje...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.7.2011 22:08:24   
Tea2
Nensi,super je ta tvoja komisija.Moja curica nije bila raspolozena za saradnju sa doktorkom,imala tri nalaza i dobila dva i po meseca.....Pitam se da li da pokusavam drugi put...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.7.2011 22:32:20   
Nensi*
Kako mislis nije bila za saradnju? Vuka nisu ni pipnuli.
Ja bih pokusala,nemas sta da izgubis user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.7.2011 22:39:59   
pepeljuga
Tea, jesi ti bese na Nbgd? Ne stizem cesto da budem ovde, to si sada dobila toliko? Definitivno su najrigorozniji, svi oko mene su dobili vise, mi samo mesec i po user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.7.2011 8:50:38   
Tea2
Nensi,moja mala puzi ko zmaj,stoji i vec odavno hoda pridrzavajuci se uz nesto.Nista od toga nije htela da pokaze.U prethodnim postovima sam vec pisala o kombinacijama za bolovanje posle ovoga...Ne znam samo sta mogu zakonski..
Pepeljugo,sada sam dobila ta dva meseca i jedanaest dana.Kako se ti snalazis,krece li beban u vrtiu septembru?Jesu ga primili u onaj vrtic?Moja mala sada nije primljena,planiram da krene od aprila...Jesi li izlazila drugi put na komisiju?

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.7.2011 12:58:22   
Nensi*
Vuk je isto tada puzao,a cak je pravio i korake sam,ali nisu ni trazili da vide sta on sve moze,sedeo je kod mene u krilu i nisu ga pipnuli.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.7.2011 1:17:03   
dacica
jel ima neko sa Vozdovca...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.7.2011 16:49:06   
Tea2
Moze li suprug da uzme taj nalog u 27.marta ili po to idem licno.Na komisiji smo bili 7.jula i jos me nisu zvali iz 27.marta....

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.7.2011 22:15:07   
marija32
Tea, moze da uzme bilo ko- tako su mi rekle tamo, i da uzima i da nosi.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.7.2011 22:50:47   
Tea2
Hvala,Marija!!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.7.2011 19:07:42   
Tićinela
Drage moje da vas obavestim da mi sutra idemo na komisiju. Drzite fige! Mi smo na opstini S.Venac i otprilike vremenski raspored predavanja i poziva je isao ovako- zahtev u 27 marta predala 5 jula a iz doma zdravlja S.Venac su me zvali 12 jula i pitali me kad mi  istice bolovanje ,kada sam rekla 29 jula rekli su mi da dodjem 21 jula. Nadam se da sam nekom pomogla...
Imam jedno pitanje za mame koje su vec produzavale-kako ide sa uplatama za taj period koji su produzile,da li su kasnili. Npr ja sad ako mi produze poslednju uplatu cu dobiti oko prvog pa me zanima kad otprilike d aocekujem sledecu uplatu

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.7.2011 19:12:42   
Tićinela
I jos jedno pitanje. Koliko se ceka na to resenje? Posto znam da ima peripetija-ono kad dobijes resenje ides kod pedijatra po doznake pa onda kopiju doznaka i to resenje nosis poslodavcu gde ti on izdaje neke joj papire pa onda sa svim tim papirima ides u 27 marta ponovo. A opet neke zene su pisale da im je resenje stizalo na kucnu adrsu tipa nedelju dana  nakon kom isije a neke opet da su isle u 27 marta po resenje. Ukoliko se ide da li moze neko drugi da ode npr.svekrva da ga pokupi i da ga kasnije kad prikupi sve papire preda u 27 marta?

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.7.2011 19:43:32   
natasat
IZVORNA PORUKA: Tićinela

I jos jedno pitanje. Koliko se ceka na to resenje? Posto znam da ima peripetija-ono kad dobijes resenje ides kod pedijatra po doznake pa onda kopiju doznaka i to resenje nosis poslodavcu gde ti on izdaje neke joj papire pa onda sa svim tim papirima ides u 27 marta ponovo. A opet neke zene su pisale da im je resenje stizalo na kucnu adrsu tipa nedelju dana  nakon kom isije a neke opet da su isle u 27 marta po resenje. Ukoliko se ide da li moze neko drugi da ode npr.svekrva da ga pokupi i da ga kasnije kad prikupi sve papire preda u 27 marta?


Ja sam prvi put isla na komisiju krajem aprila a resenje iz 27 marta sam dobila krajem juna na kucnu adresu. U sustini to resenje ti i ne treba. Kada sam od komisije dobila nalaz i misljenje otisla sam kod pedijatra po doznake a potom te doznake odnela poslodavcu - odneo ih je moj suprug. Ovi moji iz računovodstva su lično odneli u 27 marta te doznake zajedno sa rešenjem poslodavca o produženoj posebnoj nezi i potvrdom o zaposlenju ( to može da odnese i tvoja svekrva) Onda sam čekala tek da mi iz 27 marta dostave njihovo rešenje koje sam kao što rekoh dobila krajem juna. Uplata za produženu negu mi je kasnila oko mesec-mesec ipo. Tek kada su moji na poslu dobili drugi deo plate oko 20 juna ja sam dobila oko 28 juna

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.7.2011 22:30:33   
Tea2

IZVORNA PORUKA: Tićinela

Drage moje da vas obavestim da mi sutra idemo na komisiju. Drzite fige! Mi smo na opstini S.Venac i otprilike vremenski raspored predavanja i poziva je isao ovako- zahtev u 27 marta predala 5 jula a iz doma zdravlja S.Venac su me zvali 12 jula i pitali me kad mi  istice bolovanje ,kada sam rekla 29 jula rekli su mi da dodjem 21 jula. Nadam se da sam nekom pomogla...
Imam jedno pitanje za mame koje su vec produzavale-kako ide sa uplatama za taj period koji su produzile,da li su kasnili. Npr ja sad ako mi produze poslednju uplatu cu dobiti oko prvog pa me zanima kad otprilike d aocekujem sledecu uplatu

Srecno!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.7.2011 23:11:53   
pepeljuga
Pepeljugo,sada sam dobila ta dva meseca i jedanaest dana.Kako se ti snalazis,krece li beban u vrtiu septembru?Jesu ga primili u onaj vrtic?Moja mala sada nije primljena,planiram da krene od aprila...Jesi li izlazila drugi put na komisiju?


Ja sam pocela da radim i jako je tesko, jedva se snalazimo ko ce da ga cuva do septembra, kombinuju se bake i tetka sa odmorima, ma muke zive do septembra a onda sledi adaptacija, a ni za to nisam sigurna da ce mi dati odmor pa cu morati na bolovanje, uzassss! Na komisiju nisam isla drugi put jer on vec uveliko trci, i prvi put je fakticki prohodao, a sada bi mi bilo glupo da se uopste pojavim.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
21.7.2011 8:33:10   
natasat
Pepeljugo pogresila si sto nisi izasla drugi put na  komisiju. Nisi imala sta da izgubis. Nema to veze sto je dete prohodalo. Moja komisija nije ni uzimala dete a opet sam dobila tri meseca. U svakom slučaju šta je tu je. Ne brini za jaslice. Mislim da će se lepo adaptirati. Neka pre polaska u jaslice bude što više sa decom svog uzrasta.  Srecnouser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
21.7.2011 21:13:35   
Tićinela
Danas smi bili na komisiji  i dobili smo 3 meseca!!!user posted image user posted image user posted image Bile su super
samo su me prozvali ,pitali za razloge zasto smo isli u Sokobanjsku i pitali me od kada smo krenuli u Sokobanjsku. Na izvestaju je doduse stajalo i da je imala operaciju ciste na slepoocnici u junu pa je mozda i to doprinelo da nam produze. Zatim su me samo pitali do kad mi traje  porodiljsko i rekli mi mi da je komisija odlucila da nam da 3 meseca produzetka.Petru nisu ni uzimali u ruke.
Medjuti nisu mi dali nikakav papir ili izvestaj i misljenje,kako je Natasat navela vec su mi rekli d acu sledece nedelje dobiti resenje iz 27 marta,ne znam da li ce ga slati postom ili ce me pozvati da ga ja pokupim kod njih???


(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
21.7.2011 21:40:47   
Tea2
Zuvu iz 27.marta da se ode po nalog komisije.Kada sam zvala da se informisem,teta je bila jako neljubazna.Mene jos nisu zvali,a na komisiji sam bila 7.jula.

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
21.7.2011 23:46:34   
Nensi*
Ja sam juce isla u 27 marta jer mi resenje jos nije stiglo na kucnu adresu,a na komisiji sam bila 9 maja. Rekla mi je da se negde zagubilo i da ce ga poslati cim ga nadje,uzas!

I da,predala sam opet za produzenje,ja cu pokusati,pa ako produze jos super.

< Poruku je uredio Nensi RR -- 21.7.2011 23:47:19 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
21.7.2011 23:51:27   
natasat
Tićinela Bravooooo user posted image user posted image user posted image . Izgleda da je u pogledu rešenja na svakoj opštini drugačije. Ma najvažnije je da si ti dobila produžetak. Ako su ti rekli da ćeš dobiti rešenje iz 27 marta, da ne bi mnogo razmišljala nazovi i pitaj da li ćeš dobiti na kućnu adresu ili ćeš ići po njega, i kada da ga očekuješ.

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.7.2011 9:20:00   
Tićinela
U pravu si natasat,rekli su da cu sledece nedelje dobiti pa cu ih sledece nedelje i zvati.Nego je meni zeznuto sto smo mi planirali da idemo na more 6 avgusta i sta da radim ako do tad ne dobijem resenje??? da idem na more pa da posle zavrsavam ili ako stigne da saljem svekrvu kod pedijatra i u firmu??? Ja sam mojima u firmi javila da sam produzila,sad nemam pojma....



(odgovor članu natasat)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.7.2011 14:27:47   
natasat
Ma opusti se i idi na moreuser posted image . Najvažnije je da si dobila produžetak i što si javila svojima u preduzeću. Kada ti jave da je rešenje gotovo ili kada ti stigne na kućnu adresu iskopiraj i šalji po svekrvi u firmu, odnosno pre toga pedijatru po doznake.  Opusti se i okupaj se i za mene.user posted image

< Poruku je uredio natasat -- 22.7.2011 14:30:36 >

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.7.2011 14:32:06   
natasat
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Ja sam juce isla u 27 marta jer mi resenje jos nije stiglo na kucnu adresu,a na komisiji sam bila 9 maja. Rekla mi je da se negde zagubilo i da ce ga poslati cim ga nadje,uzas!

I da,predala sam opet za produzenje,ja cu pokusati,pa ako produze jos super.


Nensi i meni je stiglo rešenje posle 2 meseca. Medjutim mojima u računovodstvu to rešenje nije bilo potrebno. Dovoljno su im bile doznake od pedijatra. Dobijaš drugi put 100% i to 3 meseca sigurno. Samo da ti je nalaz od fizijatra ili ortopeda

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.7.2011 23:25:52   
Nensi*
Meni je poslodavac rekao da bez tog resenja ne moze da mi isplati sledecu platu user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu natasat)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
24.7.2011 22:32:49   
marija32
Ju Nensi, ni meni nije stiglo resenje. Moram da se raspitam

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Click Here