|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2015 9:06:06   
mama krava
Samo da vam kažem...da su mene neke leve zamo na NBG prvi put otkacile i dale mi 1 mesec i da ne dolazim više....mada ja se napravim user posted image user posted image luda i dodjem opet i tad je bila ta strašna koja kao otkacinje i da mi dva meseca ne na fizioterapauta nego na astmu, a nisam imala predlog za produženje od pulmologa nego sam onako pokupila sve paire i odnela... i mislim da sam mogla opet da dodjem i da bih opet dobila, ali mi bilo glupo zbog ovih mojih na poslu!
Mislim on ima Dg alergijske astme, ali to je kao prolazna i na to se ne dobija, ali mi dobili!

A sustina je da OBAVEZNO probate, šta god da imate od papira nosite i gurajte im tamo sa skrušenom facom...!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2015 9:12:11   
Rosita
Meni su drugi put dali tri meseca na intoleranciju kravljeg mleka, ni na to se ne daje. Pokusajte. Doduse to je bilo neposredno posle testa kad se D cedio od proliva. A gastro mi je napisala da kao treba da budem uz dete do dve godine user posted image , fina zena, mada je i sama rekla probajte, ali cisto sumnjam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2015 10:30:40   
wivern
Hehehe zene, ja jedini papir koji imam je od fizijatra i nista vise I ne bunim se. Ako dobijem-dobijem ako ne pisacu zalbu, ili godisnji odmor ili cu nesto vec videti. I ja bih da pocnem da radim, kuca me ubija tako da mi treba minimum taj mesec do jaslica. Ma videcemo...
Kako svima tako ce biti i meni... user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2015 10:46:22   
jeca87
E ne mora izveštaj sa tri pečata. Ja to nisam znala.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2015 10:49:38   
wivern
Iju ja ni za to nisam znala user posted image msm za te pecate

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2015 13:54:43   
jjeeccaa
Pozrav mame,
Da li ima neko ko je iz Novog Sada i da je skoro produzavao porodiljsko radi posebne nege deteta?
Mi smo od 4.meseca isli kod fizijatra i radili vezbe u decijoj bolnici i privatno. Sad nam je privatan fizijatar rekao da bi bilo dobro da produzim porodiljsko da bih jos mogla da vezbam sa bebom. Ali nije znala da mi kaze koja je procedura, zna samo da se produzava po 2-3 meseca na komisiji. Kod nase doktorice u decijoj imamo zakazano tek sredinom septembra, a meni se porodiljsko zavrsava 1.septembra. Pitala sam pedijatra ali mi je on rekao da on moze da mi da samo 2 nedelje za bolovanje radi deteta. A cula sam da je koleginicina kuma iz BG-a dobila odmah 2 meseca i da nije imala nista sa pedijatrom. E sad ne znam kakva je procedura kod nas i ne znam odakle da krenem i da li mi je vec kasno. A jos vje i vreme godisnjih... Molim vas, pomozite :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2015 8:38:49   
daca77
Drage, drzite mi palceve...za koji min.krecem za KC da jurim neurologa...kako cu izvesti bez zakazanog pregleda, ne znam...ali, nema odustajanja...

(odgovor članu jjeeccaa)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2015 9:11:41   
vonavoj
daco,drzim fige!user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2015 11:15:51   
jeca87
Daco, držim ti fige!
Javljaj šta je bilo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2015 11:51:34   
wivern
Daco user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2015 15:14:32   
daca77
Evo izvestaja user posted image :
Na klinici me odmah otkaci salterska sestra, jer nemam zakazano, ali ja upadnem kod dr u ordinaciji, zamolim i ona mi primi uput i knjizicu...posle par deteta, dodjosmo i mi na red-pita me koji problem je u pitanju i ja pocnem da kukam da je strasno vezana za mene, da je delom posledica toga kako sam jedva dosla do trudnoce i navedem par sitnica iz mog bogatog opusa i zena bese fina i krenu da pisem izvestaj. Kontrola za 2 meseca...nego, posto ne kucaju izvestaj, ja nista ne mogu da procitam, te razmisljam-nije me valjda na finjaka otkacila.user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.8.2015 22:20:12   
vonavoj
Daco,pa kako ce konisija procitati?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.8.2015 2:07:31   
jeca87
Piše li neka šifra?
Ma pročitaju oni to, otprilike. Kada znaš dijagnoze prepoznaš šta je pisac hteo da kaze user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.8.2015 8:53:25   
daca77
Upravo ponovo desifrujem, bravo za meneuser posted image ...napisala je u jednom delu-vezana za majku, place u njenom odsustvu(doji) i posle pisano nesto i na kraju 1/2...ne znam sta joj znaci...dijagnoza je pisana, nije navedena sifra.

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.8.2015 9:17:30   
ishler
Nama je sifra f 83 cini mi se.Posle koliko du vas zvali nå komisiju od predaje dokumenata?Inace samo u Bg daju malo,Po drugim gradovima daju vise meseci

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.8.2015 9:21:08   
daca77
Ishler, kamo lepe srece da iskukam nekoliko meseci produzetka...svi dr me plase komisijom u Nisu, ali za mene je nadlezna komisija u Pk...nece me valjda uputiti za Nis, gde zivimuser posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.8.2015 10:10:27   
jeca87
Mene zvali dva dana pred komisiju, a 5 radnih dana pred isticanje bolovanja.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.8.2015 12:29:50   
wivern
Ishler 83 ili 82? Vecinom je sifra f 82, to i mi imamo.
Jeco kako ide procedura, sa uputom ides u 27-og marta i tamo predas sve?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.8.2015 0:03:44   
jeca87
E ne treba uput. Samo kopija tvoje zdravstvene knjižice, kopija izveštaja ( mm predao sve, oni rekli jedan, bilo koji) i zahtev. Zahtev možeš da skineš ili da uzmeš kod njih. Mi smo skinuli sa sajta, pa sam kuci popunila da mm ne " falsifikuje " potpis. Znači ne moraš lično da predajes.

< Poruku je uredio jeca87 -- 12.8.2015 0:04:56 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.8.2015 0:06:17   
wivern
Supiska, divna si :*

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2015 8:00:13   
daca77
Ja juce posetih i fizijatra koji je dao DG-F 83, tako da imam 2 izvestaja-po jedan od neurologa i fizijatra. Rasplaka mi N, jer je grubo podigao na kolena...to je jedino nasao, posto sam rekla da ne puzi...oslanja se skroz na stomak i ne odize guzu...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2015 8:37:08   
ishler
Ja Sam predala papire pre 9 Dana i dalje me bilo ne zoveuser posted image a trebala bih poceti raditi za sve nedelje.Kako ide procedura posle komisije,mogu li imati meni problem u firmi sko ne pozovu pres Sam kraj isteka bolovanja?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2015 8:56:43   
mama krava
Nema nikakvih problema. Oni su u obavezi da te pozovu u roku od 3 nedelje od predavanja papira, a pošto ti imaš još do isteka ne zovu te nego ove kojim apre tebe ističe. Mene su zvali u sredu za četvrtak, a u petak mi je isticalo porodiljsko. A isto da se ne sekirate kao ja, da znate...meni je objasnila moja koleginica iz HR - ako zakasnite , možete da otvorite bolovanje ili GO, pa da vam se retroaktivno otvori, ali samo nekoliko dana...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2015 9:05:45   
vonavoj
daco,super!
ishler,tacno je kao sto mama krava kaze,tako su i meni rekli...moze retroaktivno da se otvori..doduse,to je produzena nega deteta,mi to zovemo porodiljskouser posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2015 9:53:46   
jeca87
Daco user posted image za izveštaje.
Samo mi nije jasno kako vas nije uputio na neke vežbe ako se ne podiže na kolena. To bi bilo super i za bebu i za produženje bo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here